Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

צודקים שאפשר להסתדר בלי רכש עד ינואר.

אבל אם יש הזדמנות להביא את בן שהר בלי דמי העברה ולהוציא אותו מבש צריך ללכת על זה בכל הכוח!

אנחנו חוזרים העונה למצב שכל הישראלים הבכירים אצלנו.

צודקים שאפשר להסתדר בלי רכש עד ינואר.

אבל אם יש הזדמנות להביא את בן שהר בלי דמי העברה ולהוציא אותו מבש צריך ללכת על זה בכל הכוח!

אנחנו חוזרים העונה למצב שכל הישראלים הבכירים אצלנו.

הרביעייה קצת בלבלה אנשים, כן צריך עוד חלוץ ועכשיו, לא בינואר.

לא שאני מאמין שזה נכון, אבל בקצת שראיתי את בראון מול ב"ש בזמנו (עם אולימפיאקוס) לא התלהבתי.... למרות שאני רואה שהיו לו מספרים טובים בליגה היוונית.

ובכל מקרה - דווקא נראה שהשנה שינו גישה בנוגע לזרים (עם או בלי קשר לפיירפליי) ומנסים להביא זרים בגרף עלייה , גם אם הם עם רזומה פחות מרשים, במקום להביא שחקנים עם שם טוב שעברו כמה עונות רעות בתקווה שיחזרו להציג את היכולת מפעם...הגישה הראשונה הרבה יותר טובה ומתאימה למצב שלנו לדעתי

חלוץ זה פחות קריטי אבל, צריך קשר עושה משחק!!! יש רק את מיכה! ואצילי לא פוגע.

לא רלוונטי לא יהיה.

הרביעייה קצת בלבלה אנשים, כן צריך עוד חלוץ ועכשיו, לא בינואר.

לא בילבלה, חושב שאפשר לשחק עם עטר או עם אופואדו במידת הצורך בעמדה הזאת.

כן, צריך חלוץ, אבל לא רוצה איזה זר סימן שאלה שכדי להריץ אותו ולהצדיק אותו נדחק שחקנים טובים יותר מהרוטציה.

לא שאני מאמין שזה נכון, אבל בקצת שראיתי את בראון מול ב"ש בזמנו (עם אולימפיאקוס) לא התלהבתי.... למרות שאני רואה שהיו לו מספרים טובים בליגה היוונית.

ובכל מקרה - דווקא נראה שהשנה שינו גישה בנוגע לזרים (עם או בלי קשר לפיירפליי) ומנסים להביא זרים בגרף עלייה , גם אם הם עם רזומה פחות מרשים, במקום להביא שחקנים עם שם טוב שעברו כמה עונות רעות בתקווה שיחזרו להציג את היכולת מפעם...הגישה הראשונה הרבה יותר טובה ומתאימה למצב שלנו לדעתי

לא חושב שתמצא בשלב הזה חלוץ בגרף עליה, שחקן חופשי או בהשאלה בחינם. לכן אני מעדיף את שהר.

למה לעזור לגמלים עם שחקן של 9-10 שערים בעונה בליגה כולל פנדלים? זה חלוץ ראשון? תקוע בגרון שלהם עם 2.5 מליון יורו

הוא בא כשחקן חופשי יש לנו רק חלוץ אחד שכטר, הוא ישראלי יש לנו פר פליי הוא המציאה הכי טובה בשוק .

שונפילד לא זה...

חייבים לקחת לב"ש את שהר לפני שהם קולטים שבן בסט בלוף.

זה בדיוק מה שהם אומרים עלינו:" חייבים לתת להם מהר את שהר לפני שיקלטו שהוא בלוף"

להביא את בן שהר, טכני, מהיר, ערמומי עם תנועה שמיכה עושה איתה תבשילים... אבל.. לא בכל מחיר, שהצד השני ימצמץ ראשון. להלחיץ אותם עד השניה האחרונה של החלון..

תמיד יש לנו בעיה בהתנהלות של ההחתמות עד שסוגרים ועד שפה ועד ששם...כל הזמן בלאגנים

כמה זמן גולדהאר צריך לחשוב כדי לתת אור ירוק? ב''ש מוכנים לשחרר בלי תמורה מה יש לחשוב? לחטוף

אני לא יודע מה סהר יהיה שווה לנו באירופה או שימשיך לגמגם שם אבל לליגה זה אחלה חלוץ שבעולם

ואם הוא מוותר על כסף זה גם מראה על אופי מסוים וזה רק גורם לי להעריך אותו יותר

אבל גם אם יגיע עדיין אני רוצה לראות קשר/חלוץ זר חותם בנוסף אליו....פשוט ישדרג אותנו בצורה מטורפת

זה בדיוק מה שהם אומרים עלינו:" חייבים לתת להם מהר את שהר לפני שיקלטו שהוא בלוף"

רק שאצלם מדובר על מלך השערים שלהם בשלוש שנים האחרונות

ואצלנו מדובר על עדן פרצופים ממורמרים על הספסל

רק שאצלם מדובר על מלך השערים שלהם בשלוש שנים האחרונות

ואצלנו מדובר על עדן פרצופים ממורמרים על הספסל

מלך שערים שהם מתים להתפטר ממנו

ראיתי עכשיו את השערים של בן שהר בב"ש בשביל להיזכר מה הוא באמת שווה ויש שם כמות מוגזמת של פנדלים,יש לו בעונה אחת 8 אם ספרתי נכון.

מה שכן יש לו יכולת סיום ברמה גבוהה עם כמה שערים לא פשוטים.

לפי וואלה מנסים טרייד שהר ושוינפלד אליהם

לא אוהב את זה בכלל. לא השתמשנו נכון בשוינפלד.

יוסיף להם נגיחות. כרגע יש להם חלוצים גמדים.

בתחושה, לא יגיע אף אחד. חוזז ויוני ישארו ולפחות עד ינואר ואם לא תקרה קטסטרופת פציעות, יש את מה שצריך. מכבי בזרימה טובה, היא לא תביא כדי להביא כי זה גם יכול גם להזיק.