Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

אני יגיד לך תאמת אם לא יביאו שוער שיעלה ת'רמה מעדיף שראיקו יישאר.

זו לא אופציה מבחינת הקבוצה להשאיר אותו עד סוף החוזה, אם לקבוצה יש הצעה גבוהה שתשאיר רווח, אז זה הזמן למכור, במצב כזה נצטרך להמר על שוער ישראלי.

אין לנו כסף להוציא על רכש...

עם הפועל חיפה אפשר לסגור עסקה דומה כמו עם בני יהודה. יואב כץ יאהב לקבל שחקנים בחינם זה לא טביב שרוצה רק כסף.

אני מאוד אוהב אותו ותופס ממנו מקצועית, אבל זה הזמן למכור.

חיימוב/הרוש יעשו עבודה לא רעה בשער. ועם עמדת הזר שנחסוך צריך לחזק דחוף את הקישור (שם אין שום ישראלי אפילו סביר שאפשר להביא)

לפי אתרי הספורט, מכבי הבהירו לחיימוב שיצרפו שוער נוסף אם ראיקו ימכר כדי ליצור תחרות (ואני מניח שמקורה לחיימוב הוא המקור שלהם כך שזה נשמע אמין) - אז לא הייתי בונה על פינוי של משבצת זר.

להביא זר נוסף שיתחרה עם חיימוב - טמטום מוחלט.

בכל מקרה, בכתבה של תומר לוי כתוב שמכבי הציעה לו חוזה לשנתיים, צנציפר טוען שמכבי הציעה לשנה ולא מוכנה לשנתיים. מי משקר?

בכל מקרה, בכתבה של תומר לוי כתוב שמכבי הציעה לו חוזה לשנתיים, צנציפר טוען שמכבי הציעה לשנה ולא מוכנה לשנתיים. מי משקר?

שניהם

why not both

ברור. אבל אין פראיירים, במו"מ מכבי יותר לחוצים למכור עכשיו לעומת קבוצות שיש להן כמה מועמדים אני מניח.

אין לי באמת מושג. מי שמאד ירצה אותו- ישלם את זה. אני חושב שסכום של 5 הוא קצת גבולי אבל לא בלתי אפשרי. ברור שמכבי יכולה קצת להתפשר. אני אישית, מאמין בו.

מלבד קבוצת צ'מפיונשייפ שמועד העברות שם עוד רגע נסגר או איזו קבוצת צמרת בלגית לא רואה מי ישלם לנו את הסכום הזה על ראיקו.

לראיקו יש אחלה יח"צ, וכמו שכתבו כאן הייתה כבר הצעה שנה שעברה של 5 מיליון. צריך לחכות בסבלנות (זה "עולה" לנו בהרוש, לא נורא)

נחכה עד שייגמר החוזה?

מי שמעדיף להיות שוער ראשון בקבוצה שבה רמי גרשון ודוס סנטוס הם הבלמים שלה, מאשר להתחרות על אפודת השוער הראשון במכבי - פשוט דביל.

הרוש בדרך לב"ש

חיימוב בדרך לחיפה

נשארנו עם הראייקו ביד?

מבחינה מקצועית אין לי בעיה עם זה (אנדרסטייטמנט), אבל מבחינה כלכלית אין לנו ברירה אלא לממש את ראייקו עוד בקיץ הזה.

מי שמעדיף להיות שוער ראשון בקבוצה שבה רמי גרשון ודוס סנטוס הם הבלמים שלה, מאשר להתחרות על אפודת השוער הראשון במכבי - פשוט דביל.

אתה אומר שעדיף להיות שוער שני במכבי מאשר שוער ראשון בחיפה?? לא מסכים בכלל. אנחנו אוהדי מכבי אבל לא צריך להגזים.

אתה אומר שעדיף להיות שוער שני במכבי מאשר שוער ראשון בחיפה?? לא מסכים בכלל. אנחנו אוהדי מכבי אבל לא צריך להגזים.

חד משמעי.

חיפה זה מועדון לא יציב עם הגנה של ילדות קטנות.

אם אני שחקן מקצוען אני בוחר מכבי בלי לחשוב פעמיים.

אתה אומר שעדיף להיות שוער שני בתל אביב מאשר שוער ראשון במכבי?? לא מסכים בכלל. אנחנו אוהדי תל אביב אבל לא צריך להגזים.

אני מבקש !!

לא. אבל אתה צריך למכור את ראייקו.

אם זה מה שיביא לנו את שטקוס-אחלה

אמן

בוא,הרוש זה לא בופון וחיימוב זה לא נוייר,לא הפסדנו כלום.

לא אתה אמרת שיש איזה 3 שוערים בליגה שעדיפים על ראיקו? מניח שהתכוונת לחיימוב בין היתר

ואיפה ראיתם שחיימוב סגור? ראיתי רק כותרת שההצעה של חיפה גבוהה יותר

מו אלאך זה הגולדהאר החדש

כולם חיכו לאור ירוק שלו

הוא השליט הבלתי מעורער של הכדורגל ורק הוא יחליט שאם הוא רוצה, אז חיימוב יהיה אצלו

אתה מדבר שטויות אחי