Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

לפי איביץ, וידאר לא צפוי לעזוב. גם וידאר אמר שאין כלום כרגע :(

מקווה שיעשו מהלך עם באטוקיו. אנחנו חייבים קשר זר, ריקן חושב שהוא הבועות מבוסטון.

ברור שאיביץ ווידאר יגידו את זה. זה מה שמצופה מהם להגיד. הם באמת יכולים להגיד משהו אחר? אם וידאר ישאר, אני ממש לא יהיה מאוכזב. שחקנים כמוהו לא מוצאים באהלן אהלן(אם מבטיחים לי שבלקמן בא, זה משנה את התמונה, כלכלית ומבחינת הסגל) ונדיר שבהעברות חופשיות. מאמין שראייקו ימכר, נביא שוער מקומי, ימצא הסידור לבטוקיו ונוכל להשלים את הרכש שלנו. לא מודאג מזה בכלל. מאד אוהב את מה שיש כרגע, בטח מבחינת הירככיה, רוח נעורים ואיזונים.

מה אתה עושה פרצוף עצוב? מי מבטיח לנו חלוץ כמו וידאר. אני בעד שיישאר האמת.

אנחנו מכירים את היכולות שלו, שיחזור להתעסק בלשחק במכבי אנחנו רק נרוויח.

מקווה שאת ראייקו יצליחו למכור ונביא שוער מקומי במקומו, באטוקיו אני מאמין ומקווה שזה עניין של זמן..

אם על וידאר אין הצעות ראויות אני לא מוכר בחיים.

חלוץ ענק כשמסביבו קבוצה טובה שמגיעה למצבים הוא יפרח.

מקווה שעל ראיקו יגיעו הצעות, הוא שוער טוב ואני לא שותף לכל הטררם סביבו אבל באמת שמיותר לבזבז עמדת שוער על זר בליגה הזאת כשיש לך הגנה יציבה.

מכבי צריכה הכי דחוף קשר זר (ולשחרר את באטוקיו) על המשבצת של ריקן, בדיוק על המשבצת הזאת, שיהיה איכותי יותר.

אם ראיקו נמכר ומביאים את הרוש אז זה מפנה מקום לבלם זר.

אם וידאר נמכר, אז כמובן חלוץ זר.

וכמובן בין לבין לסגור את עסקת קנדיל שיהיה מגן ימני מחליף עם אופק לעתיד למקרה שדסה לא מאריך חוזה.

ברור שאיביץ ווידאר יגידו את זה. זה מה שמצופה מהם להגיד. הם באמת יכולים להגיד משהו אחר? אם וידאר ישאר, אני ממש לא יהיה מאוכזב. שחקנים כמוהו לא מוצאים באהלן אהלן(אם מבטיחים לי שבלקמן בא, זה משנה את התמונה, כלכלית ומבחינת הסגל) ונדיר שבהעברות חופשיות. מאמין שראייקו ימכר, נביא שוער מקומי, ימצא הסידור לבטוקיו ונוכל להשלים את הרכש שלנו. לא מודאג מזה בכלל. מאד אוהב את מה שיש כרגע, בטח מבחינת הירככיה, רוח נעורים ואיזונים.

למה אתה כל כך בטוח שראיקו ימכר? כרגע לא נראה שיש משהו באופק.

מקווה (ומאמין) שימצאו סידור לבאטוקיו. מתפלא איך אף עיתונאי עוד לא שאל את השאלה הזאת ישירות את איביץ/מנספורד.

למה אתה כל כך בטוח שראיקו ימכר? כרגע לא נראה שיש משהו באופק.

מקווה (ומאמין) שימצאו סידור לבאטוקיו. מתפלא איך אף עיתונאי עוד לא שאל את השאלה הזאת ישירות את איביץ/מנספורד.

כי זה הזמן הנכון עבורו. לא תמיד אתה ואני נדע מה יש באופק. לא תמיד יודעים לפני. לכל סיר יש מכסה, גם לראייקו. בכל מקרה, כל דבר יקרה בזמנו. כרגע חשוב להשתפר ולהתקדם. עבודה אמיתית מתרחשת במגרש האימונים. לחלון העברות- יש מי שדואג. אתה יודע- לעלות לבתים הרבה יותר חשוב ממכירות וקניות כרגע.

ההבדל בין וידאר לראיקו שוידאר מביא ערך מוסף לקבוצה.

להחליף את ראיקו בהרוש זה גם אוויר לנשימה בפייר פליי, גם מפנה מקום של זר וגם הפגיעה המקצועית לא קשה- אתה יודע שאין כמעט הבדל בינהם.

בנוסף ראיקו נקנה בתור השקעה במחיר כלכלי ומקצועי שחלק גדול ממנו מתבסס על מכירה שלו ברווח. בעונה הבאה הוא בשנת חוזה ואז אין סיכוי שהעסקה הזאת לא תסתיים בהפסד.

לעומת זאת כל מי שחושב לשחרר את וידאר רוצה חלוץ זר במקומו. השאלה האם אנחנו מסוגלים להביא חלוץ ברמה של וידאר במחיר נמוך? הסיכויים וההיסטוריה לא לטובתנו במקרה הזה. מה גם שוידאר לא נקנה בתור השקעה ואני לא חושב שמישהו במערכת בעת הרכישה ציפה למכור אותו בסכום שקרוב לסכום ששילמנו עליו. זה היה מהלך כדי למלא החלל שזהבי השאיר.

תחושת בטן שלי ששניהם וגם דסה ישארו העונה. אבל האידיאל מבחינתי זה מכירה של ראיקו והשארה של וידאר.

וידאר גולר, זה המקצוע שלו. עדיין הייתי נפרד. זה לוקסוס מבחינת מכבי להחזיק שחקן בשכר כזה ולאבד דמי מכירה של 3-4M.

אחד הליקויים הכי מורגשים אצלנו היא היציאה למתפרצת, פשוט לא יודעים לסיים יתרון מספרי ברשת ואנחנו מאבדים לפחות גול במשחק. אז מעדיף שיהיה שחקן כמו ורד ואחיה בשלום עטר/שכטר/שוינפלד.

ההבדל בין וידאר לראיקו שוידאר מביא ערך מוסף לקבוצה.

להחליף את ראיקו בהרוש זה גם אוויר לנשימה בפייר פליי, גם מפנה מקום של זר וגם הפגיעה המקצועית לא קשה- אתה יודע שאין כמעט הבדל בינהם.

בנוסף ראיקו נקנה בתור השקעה במחיר כלכלי ומקצועי שחלק גדול ממנו מתבסס על מכירה שלו ברווח. בעונה הבאה הוא בשנת חוזה ואז אין סיכוי שהעסקה הזאת לא תסתיים בהפסד.

לעומת זאת כל מי שחושב לשחרר את וידאר רוצה חלוץ זר במקומו. השאלה האם אנחנו מסוגלים להביא חלוץ ברמה של וידאר במחיר נמוך? הסיכויים וההיסטוריה לא לטובתנו במקרה הזה. מה גם שוידאר לא נקנה בתור השקעה ואני לא חושב שמישהו במערכת בעת הרכישה ציפה למכור אותו בסכום שקרוב לסכום ששילמנו עליו. זה היה מהלך כדי למלא החלל שזהבי השאיר.

תחושת בטן שלי ששניהם וגם דסה ישארו העונה. אבל האידיאל מבחינתי זה מכירה של ראיקו והשארה של וידאר.

כן.

התסריט המושלם הוא קבוצה שלוקחת ב4-5 את ראייקו. נותנת לנו אוויר לתיקונים שנשארו, וידאר נשאר בעונה חלומית ועוזב בסופה עם עוד שנה בחוזה ב5+ למכבי. כולם מרוויחים.

כן.

התסריט המושלם הוא קבוצה שלוקחת ב4-5 את ראייקו. נותנת לנו אוויר לתיקונים שנשארו, וידאר נשאר בעונה חלומית ועוזב בסופה עם עוד שנה בחוזה ב5+ למכבי. כולם מרוויחים.

סוייר, תביא איזה קשר-על-זר-אכזר, תעשה טובה. יותר מידי זמן בלי רכש לא טוב לבריאות.

ההבדל בין וידאר לראיקו הוא שאפשר למצוא שוערים ישראלים ברמה מספיק גבוהה מבלי באמת להיפגע מבחינה מקצועית (הרוש וחיימוב, אם ישחררו לנו אותו). חלוץ ישראלי פשוט לא ניתן למצוא. החלוצים המובילים בליגה - שכטר ושהר, אלה שחקנים שמגרדים את הדו ספרתי בעונה. מסיימים עם 9-13 שערים. הרי זהבי לא יחזור, דאבור מככב בחו"ל, חמד תקוע בפנטזיה שהוא שחקן פרמיירליג, ופשוט אין אופציות אחרות.

אז עכשיו אפשר לומר שאפשר להביא שוער זר אחר בזול במקום ראיקו ולהרוויח את הכסף מהמכירה, או להביא חלוץ זר אחר במקום וידאר ולהרוויח את הכסף מהמכירה.

במקרה של ראיקו זה עוד יחסית נכון, אבל מישהו באמת רוצה להמר שם? לא עדיף ללכת על בטוח, שוער ישראלי שמכירים? ו-וידאר - כמה חלוצים זרים אפשר למצוא שיתנו לך סביב ה 20 שערים בעונה? מלך השערים מבין השחקנים הזרים שלנו, זה לא דבר של מה בכך.

האידיאל מבחינתי זה שוער ישראלי, קנדיל, בלם זר ואולי קשר אחר במקום באטוקיו אם ישחררו אותו. זה ישים אותנו בעמדה מצויינת.

* במידה ושון גולדברג לא ימשיך איתנו ויושאל/יעזוב, נידרש למגן שמאלי מחליף אחר במקומו.

סוייר, תביא איזה קשר-על-זר-אכזר, תעשה טובה. יותר מידי זמן בלי רכש לא טוב לבריאות.

כרגע המצב הוא כזה. קנדיל לא יודע מה קורה איתו ולא מצליח להבין מה עם דסה וכמה צריך אותו אז בוא נשים בצד את העמדה הזאת.

נשארנו עם בלם שצריך ואני בספק אם יגיע ממה שאני שומע לאחרונה,מבאס מעט אבל אולי אפשרי.

אם ראייקו הולך הרוש בא, הכל בסדר. רק כסף משתחרר, הלאה.

במידה והאמצע/אחורי שלנו זה גולסה פרץ ברסקי גלזר אנחנו מכוסים.

בכנפיים אנחנו מעולה במידה וצ'יקו יספק את הסחורה וגם בעמדת החלוץ אם וידאר נשאר.

מה שחסר לנו זה עוד אופציה קטלנית לקישור השחקן השלישי שם שיודע לכבוש שערים. כרגע זה ריקן אולי מיכה או אצילי/שכטר בקונסטלציה מסויימת, לא בדיוק מה שצריך. תפגע חזק בכסף מראייקו באותו קשר 70-30 שיודע לתת שערים ואתה בומבה.

תפתיע ותביא איזה בלם יהודי/אנערף שיהיה שם למקרה שנצטרך. עוד יותר מעולה.

כרגע המצב הוא כזה. קנדיל לא יודע מה קורה איתו ולא מצליח להבין מה עם דסה וכמה צריך אותו אז בוא נשים בצד את העמדה הזאת.

נשארנו עם בלם שצריך ואני בספק אם יגיע ממה שאני שומע לאחרונה,מבאס מעט אבל אולי אפשרי.

אם ראייקו הולך הרוש בא, הכל בסדר. רק כסף משתחרר, הלאה.

במידה והאמצע/אחורי שלנו זה גולסה פרץ ברסקי גלזר אנחנו מכוסים.

בכנפיים אנחנו מעולה במידה וצ'יקו יספק את הסחורה וגם בעמדת החלוץ אם וידאר נשאר.

מה שחסר לנו זה עוד אופציה קטלנית לקישור השחקן השלישי שם שיודע לכבוש שערים. כרגע זה ריקן אולי מיכה או אצילי/שכטר בקונסטלציה מסויימת, לא בדיוק מה שצריך. תפגע חזק בכסף מראייקו באותו קשר 70-30 שיודע לתת שערים ואתה בומבה.

תפתיע ותביא איזה בלם יהודי/אנערף שיהיה שם למקרה שנצטרך. עוד יותר מעולה.

שכחת מבאטוקיו.

תעיף את באטוקיו ותביא במקומו בלם זר.

בקיצור, לדעתי מחכים לראות מה קורה עם ראיקו.

אם הוא נמכר והרוש עוד פנוי - הכל בסדר ויוכלו להביא זר נוסף (כשלדעתי הוא יהיה קשר 50:50 יצירתי או קשר התקפי).

לאחר מכן ישברו את הראש לגבי הזר השישי, שבאופן טבעי הכי סביר שיהיה בלם.

אם ראיקו לא יימכר, ויהיה מקום אחד פחות לזר, אז אנחנו די בבעיה.

מה הדיבור לגבי יונתן כהן? נשאר אצלנו העונה? הבנתי שהוציאו אותו מהסגל כדי לרשום את צ'יקו.

יש כרגע 10 שחקנים על 4 עמדות: מיכה, ריקן, אצילי, עטר, צ'יקו, שכטר, וידאר, חוזז, שוינפלד, יונתן כהן.

מה הדיבור לגבי יונתן כהן? נשאר אצלנו העונה? הבנתי שהוציאו אותו מהסגל כדי לרשום את צ'יקו.

יש כרגע 10 שחקנים על 4 עמדות: מיכה, ריקן, אצילי, עטר, צ'יקו, שכטר, וידאר, חוזז, שוינפלד, יונתן כהן.

וייתכן שיגיע עוד קשר התקפי זר (לפחות אני באופן אישי מקווה). במצב כזה אין לי ספק שכהן יושאל.

אם שוינפלד לא יתחיל לתת מספרים, מן הראוי שהוא יקבל הזדמנות.

בקיצור, לדעתי מחכים לראות מה קורה עם ראיקו.

אם הוא נמכר והרוש עוד פנוי - הכל בסדר ויוכלו להביא זר נוסף (כשלדעתי הוא יהיה קשר 50:50 יצירתי או קשר התקפי).

לאחר מכן ישברו את הראש לגבי הזר השישי, שבאופן טבעי הכי סביר שיהיה בלם.

אם ראיקו לא יימכר, ויהיה מקום אחד פחות לזר, אז אנחנו די בבעיה.

גם אם ראיקו לא ימכר, התקווה שלי היא שיגיעו להסדר שחרור עם באטוקיו ויביאו במקומו קשר.