Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

אשמח אם יגיע בלם אבל המשחק היום לא זעק על חסרון בבלם. ההגנה היית יציבה מאוד.

הבאסה היא שקיארטינסון היה חושך וניראה שנשאר איתו אם הוא ימשיך לשחק ככה, כי אני לא רואה שהערך שלו עולה...

יותר גרוע מלהישאר עם חלוץ שלא מתפקד ממש זה המצב שפייר פלי שדורש מאיתנו למכור בשביל לקנות וזה כניאה תוקע את האפשרות להביא קשר אמצע מסוג אחר ובלם זר נוסף...

אשמח אם יגיע בלם אבל המשחק היום לא זעק על חסרון בבלם. ההגנה היית יציבה מאוד.

הבאסה היא שקיארטינסון היה חושך וניראה שנשאר איתו אם הוא ימשיך לשחק ככה, כי אני לא רואה שהערך שלו עולה...

יותר גרוע מלהישאר עם חלוץ שלא מתפקד ממש זה המצב שפייר פלי שדורש מאיתנו למכור בשביל לקנות וזה כניאה תוקע את האפשרות להביא קשר אמצע מסוג אחר ובלם זר נוסף...

קיארטנסון לא נרכש בשביל רווח אלא בשביל למצוא תחליף יחסית בטוח אחרי העזיבה של זהבי.

הוא נרכש בהרבה כסף כי הוא הובא באמצע עונת שיא מהקבוצה שלו.

אני חושב שצריך למכור במידה ותגיע הצעה סבירה, אבל העדיפות היא על ראייקו, הוא חייב! להימכר

וידאר מיצה כאן. אנחנו צריכים דחוף קשר אמצע, עם דריבל טוב שמביא גם מספרים. בלם נוסף זה בונוס.

לדעתכם יהיה רכש נוסף (שהוא לא קנדיל) לפני המשחק הבא?

מכירה של וידאר שמיצה את עצמו והבאה של ורד (אם יש עוד סיכוי כזה) ואנחנו סגורים

יש לנו מספיק אופציות טובות בעמדות שורד יכול לשחק בהן - אצילי, מיכה, צ'יקו ואפילו עטר שכטר ושוינפלד במערכים מסוימים.

אם מוכרים את וידאר צריך להביא או חלוץ או CM בסגנון של ראדי

יש לנו מספיק אופציות טובות בעמדות שורד יכול לשחק בהן - אצילי, מיכה, צ'יקו ואפילו עטר שכטר ושוינפלד במערכים מסוימים.

אם מוכרים את וידאר צריך להביא או חלוץ או CM בסגנון של ראדי

עם כל אהבתי הרבה למיכה הוא לא ורד. אצילי גם שחקן שונה במהות שלו (פחות נייד ולא מנהל משחק גדול) לגבי השאר הם שחקני חוד פרופר. ורד בונה את ההתקפה ומשחרר לחץ כמו 10 קלאסי שכל זה מגיע עם מספרים.

קישור עם פרץ גולסה/ברסקי/גלזר כשורד מנהל את ההתקפה יכול לתת לנו הרבה יותר מהאופציות הקיימות בעיני.

עם כל אהבתי הרבה למיכה הוא לא ורד. אצילי גם שחקן שונה במהות שלו (פחות נייד ולא מנהל משחק גדול) לגבי השאר הם שחקני חוד פרופר. ורד בונה את ההתקפה ומשחרר לחץ כמו 10 קלאסי שכל זה מגיע עם מספרים.

קישור עם פרץ גולסה/ברסקי/גלזר כשורד מנהל את ההתקפה יכול לתת לנו הרבה יותר מהאופציות הקיימות בעיני.

פרץ/גולסה ברסקי/גלזר

ציקו/עטר ורד/ריקן אצילי/מיכה

זר/שכטר

כרגע ריקן הוא היחיד שיכול לתפקד שם והוא ממש לא מספיק לבד לצערי.

הייתי גם משאיל לעונה נוספת את ברסקי או גלזר ומביא זר עם איכות למספרים.

פרץ/גולסה ברסקי/גלזר

ציקו/עטר ורד/ריקן אצילי/מיכה

זר/שכטר

כרגע ריקן הוא היחיד שיכול לתפקד שם והוא ממש לא מספיק לבד לצערי.

הייתי גם משאיל לעונה נוספת את ברסקי או גלזר ומביא זר עם איכות למספרים.

חלילה וחס להשאיל את רוסלן או גלזר. הם העתיד.

תביא זר עם מספרים בלי שום קשר.

חלילה וחס להשאיל את רוסלן או גלזר. הם העתיד.

תביא זר עם מספרים בלי שום קשר.

אין צ'אנס ששניהם יחד יקבלו את הדקות שיקדמו אותם במידה ויגיע זר לשם. אחד מהם יצטרך להבין שעוד עונת השאלה תשדרג אותו אפילו יותר בקבוצות מרכז טבלה ומעלה.

אין צ'אנס ששניהם יחד יקבלו את הדקות שיקדמו אותם במידה ויגיע זר לשם. אחד מהם יצטרך להבין שעוד עונת השאלה תשדרג אותו אפילו יותר בקבוצות מרכז טבלה ומעלה.

גלזר זה המחליף של דור פרץ.

ברסקי זה יותר גולסה.

שניהם יבלו מספיק הזדמנויות.

אם רוצים לשחק בשיטה הנוכחית חייב 50/50 שיביא מספרים, רוסלן וגלזר יקבלו את הדקות שלהם בעונה ארוכה במיוחד כשמותר

לשחק רק עם 5 זרים מתוך 6.

אם איביץ׳ רוצה גם 4-4-2 ה 50/50 הזר פחות נחוץ, זה תלוי ביריבה שממול.

קיצור מכבי צריכה: בלם, וקשר 50/50, יהיה סגל מגוון שיכול לשחק בכמה שיטות, משם זה איביץ׳.

גלזר מתמודד עם דור. גלזר הוא העתיד.

רוסלן יתמודד עם גולסה(הפציע) ועם עוד קשר זר. ריקן ילקט את הדקות כמו תמיד. נשמע לי רוטציה יפה ומלאה.

גלזר זה המחליף של דור פרץ.

ברסקי זה יותר גולסה.

שניהם יבלו מספיק הזדמנויות.

אם רוצים לשחק בשיטה הנוכחית חייב 50/50 שיביא מספרים, רוסלן וגלזר יקבלו את הדקות שלהם בעונה ארוכה במיוחד כשמותר

לשחק רק עם 5 זרים מתוך 6.

אם איביץ׳ רוצה גם 4-4-2 ה 50/50 הזר פחות נחוץ, זה תלוי ביריבה שממול.

קיצור מכבי צריכה: בלם, וקשר 50/50, יהיה סגל מגוון שיכול לשחק בכמה שיטות, משם זה איביץ׳.

ריקן כקשר קדמי בלבד מספק אותך?

זה לא יעזור איך וכמה אומרים את זה, בלי קשר קדמי נוסף זה לא ילך. ככה הדברים עובדים בכדורגל. סטטיסטיקה.

בלם, קשר 50, קשר קדמי ומחליף לוידאר.

היום יצא לי קצת לחשוב על השינוי שמכבי עברה מאז העליה לצ'מפיונס.

היינו בטוחים שאנחנו בדרך להיות חברים קבועים בשלבי הבתים באירופה ולשלוט בליגה ביד רמה כתוצאה מכך ציפינו שמכבי תתחיל להביא רכש בכסף גדול (ראייקו היה אות הפתיחה).
מאז הרבה דברים קרו והגיעו זרים, בעיקר חופשיים או בהשאלות, ברגע האחרון של החלון שהיו אחרי השיא.
עכשיו אם הייתם אומרים לי לפני שלוש שנים שהזרים של מכבי יהיו העברות חופשיות מהליגה השניה בטורקיה ובספרד ונשמח מזה אני חושש שלא הייתי מאמין. באמת הציפיה שלי הייתה שנכנס למוד של קונים- מוכרים בסכומים גדולים.
אבל לאור מה שקרה בשנים האחרונות אני ממש ממש שמח. נראה שהשקיעו מחשבה, חיפשו היטב והביאו אותם מוקדם.
צריך לזכור שלמרות הכל הסיכוי ששלושתם ישתלבו ויתנו עונה טובה הוא נמוך. אבל אם נפגע בשניים מהם אני אהיה שמח מאוד. כרגע זה נראה די טוב.

הייתם מביאים את סאבו/סילבסטרה למכבי?

מה שחסר לנו באמצע זה יצירתיות ומספרים, סאבו זה לא מה שאנחנו צריכים. ויש על העמדה שלו את ברסקי, אותו דבר מבחינתי.

רז אמיר בטוויטר:

עדכוני לילה, הערות

‏1. רוסלן ברסקי לו פרגנתם פה בפיד, תורגל כל השבוע הזה בכלל כמגן ימני בהרכב השני (תפקיד שהיה שמור לאור דסה עד שהושאל). רק בצהריים שמע מאיביץ' שהוא מחליף את גולסה שלא חש בטוב.

‏2. עסקת קנדיל נתקעה, זאת אחרי שמכבי נתניה נכנסה לתמונה והציעה 300 אלף יורו על צ'יבוטה, צ'יבוטה כרגע נוטה לנתניה, מה שאומר שמכבי אם תסכים להצעה, תצטרך להגיע למתווה חדש עם בני יהודה על קנדיל. כזכור, גם דור ג'אן, ארמלי ויחזקאל בעסקה - כמושאלים.

‏3. בני יהודה הייתה אמורה לקבל 50% מהכרטיס של צ'יבוטה. אם לא הוא, היא תרצה עסקה דומה על חוזז. מכבי פחות מתלהבת.

רז אמיר בטוויטר:

עדכוני לילה, הערות

‏1. רוסלן ברסקי לו פרגנתם פה בפיד, תורגל כל השבוע הזה בכלל כמגן ימני בהרכב השני (תפקיד שהיה שמור לאור דסה עד שהושאל). רק בצהריים שמע מאיביץ' שהוא מחליף את גולסה שלא חש בטוב.

‏2. עסקת קנדיל נתקעה, זאת אחרי שמכבי נתניה נכנסה לתמונה והציעה 300 אלף יורו על צ'יבוטה, צ'יבוטה כרגע נוטה לנתניה, מה שאומר שמכבי אם תסכים להצעה, תצטרך להגיע למתווה חדש עם בני יהודה על קנדיל. כזכור, גם דור ג'אן, ארמלי ויחזקאל בעסקה - כמושאלים.

‏3. בני יהודה הייתה אמורה לקבל 50% מהכרטיס של צ'יבוטה. אם לא הוא, היא תרצה עסקה דומה על חוזז. מכבי פחות מתלהבת.

אם מקבלים מנתניה 300 אלף (על חצי כרטיס אני מקווה) עדיף למכור אותו לשם.

בכסף הזה אפשר להביא רכש נוסף, אולי ורד.

במקום את צ'יבוטה נותן לבני יהודה את יחזקאל לצמיתות.

אם מקבלים מנתניה 300 אלף (על חצי כרטיס אני מקווה) עדיף למכור אותו לשם.

בכסף הזה אפשר להביא רכש נוסף, אולי ורד.

במקום את צ'יבוטה נותן לבני יהודה את יחזקאל לצמיתות.

מי ימכור לך את ורד ב300 אלף?

יש לנו יותר מדי שחקנים שאנחנו לא נשתמש בהם העונה ובמרביתם בכלל. את מי שאפשר למכור הייתי מוכר ואת מי שלא הייתי משתמש בו לצורך עסקאות. לכל העיסקאות הייתי מוסיף סעיף ביי-בק. הרצון להשאיל לנצח לא תורם לאף אחד. שחקן צריך להיות מושאל עונה אחת מקסימום שתיים.