Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

לדעתי זה מהלך מודע של מכבי.

חשבתי על זה כבר לפני יום יומיים שיצא לי לראות "מתחממים". לא האמנתי למשמע אוזני כשכולם, משרף ועד פרימו, שיבחו את מכבי על המשחק הראשון ועל המאמן. זה היה ממש מוזר.

כבר אז עלה לי לראש שאולי חידשו את היחסים עם התקשורת.

מעניין אם יצחקי אחראי על השיפור היחסים עם התקשורת. וכל עוד "מדליפים" דברים רגילים ולא לכלוכים אז לטעמי אין שום בעיה עם זה.

למה יצחקי? מה אתה רוצה ממנו?

אם מנור סולומון על המדף, הוא צריך להיות במכבי במידה ועובר מפ"ת לקבוצה אחרת בארץ.

אם מנור סולומון על המדף, הוא צריך להיות במכבי במידה ועובר מפ"ת לקבוצה אחרת בארץ.

מעניין כמה לוזון יחייך במשא המתן עם מאירי.

לא יקרה.

ההחתה של צ'יקו נהדרת אבל לא מסתירה את הצורך האמיתי שלנו בקשר אמצע איכותי. אני חושב שב90% מהמשחקים אפשר לשחק רק עם פרץ או גולסה ולא עם שניהם ביחד. שחקן בסגנון של אוחנה שיודע לפנות שטחים, ליצור מצבים ולתת מספרים חסר לנו מאוד וזה בהחלט שובר שיוויון בכדורגל של היום.

נכון להיום, אין לנו שחקן יצירתי באמצע.

וכשיש כרגע בסגל 6 זרים והמכירה של וידאר או ראיקו לא באופק חייב ללכת או על אוחנה או על קינדה.

ההחתה של צ'יקו נהדרת אבל לא מסתירה את הצורך האמיתי שלנו בקשר אמצע איכותי. אני חושב שב90% מהמשחקים אפשר לשחק רק עם פרץ או גולסה ולא עם שניהם ביחד. שחקן בסגנון של אוחנה שיודע לפנות שטחים, ליצור מצבים ולתת מספרים חסר לנו מאוד וזה בהחלט שובר שיוויון בכדורגל של היום.

נכון להיום, אין לנו שחקן יצירתי באמצע.

וכשיש כרגע בסגל 6 זרים והמכירה של וידאר או ראיקו לא באופק חייב ללכת או על אוחנה או על קינדה.

לאוחנה יש חוזה בב"ש. לא ריאלי.

לאוחנה יש חוזה בב"ש. לא ריאלי.

סואו וואט?

אם יורדים מישראלי לא חסר אופציות של זר אבל זה יתאפשר רק ממכירה של ראיקו והצבה של הרוש בשער

סואו וואט?

אם יורדים מישראלי לא חסר אופציות של זר אבל זה יתאפשר רק ממכירה של ראיקו והצבה של הרוש בשער

מה זו וואט? איך תוציא את אוחנה מהחוזה בב"ש?

עכשיו בלם או קשר ליד דור?

קנדיל