Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

איך איביץ שיחק עד עכשיו? 4-4-2 אורתודוקסי?

כי אם זה כזה, אז פרץ , גולסה ושני ווינגרים. פחות מקום לקשר עם מספרים. אם זאת ואריציה אחרת בקישור, אולי אצילי יכול להיות מתופקד קצת מעל הקשרים ולפני החלוץ. אצילי שחקן של מספרים.

נכון, אם משחקים 4-4-2 קשר אמצע עם מספרים פחות קריטי לשיטה הזאת

אבל לדעתי לא ישחק 4-4-2 במשך כל העונה

תן לי לנחש, אמא ואבא שלך בני דודים?

לא התנגדתי לזהבי, אפילו על ורמוט הבלגתי, אתה יודע מה ההבדל? הם היו בהפועל לך אביב ואנחנו היינו היריבה שלהם אז, חיימוב היה בקריית שמונה והפועל באר שבע, בטח לא היריבות של מכבי תל אביב אבל הוא בחר כל פעם מחדש לחגוג עלינו וללכלך עלינו בכל הזדמנות שרק אפשר, אישית נגד מכבי ולא כי הוא נגרר בהפועל.

יאהבל.

אתה יכול להגיד אהבל עד מחר אבל מה זה משנה איפה הוא היה, זה אותו מעשה.

לא עדיף להתבגר? ולהגיד וואלה מה אכפת לי מה השחקן הזה עשה הוא שכיר חרב נקנה אותו נקח את האליפות ביום מן הימים הוא יעוזב.

לא יודע זכור לי שהוא חגג לא זכור לי שהוא ליכלך יותר מדי(לא שזה משנה לי), יש לנו את שכטר כשחקן אנחנו באמת יכולים להגיד ששחקן עם אופי של זבל לא יתקבל פה?

אנשים פה לא סגורים על עצמם

חלק אומרים צ'יקו חלוץ חלק אומרים שהוא שחקן כנף ימין ושמאל

כל עוד וידאר פה ולא רואים שיש כיוון למכור אותו לא יביאו עוד חלוץ כשיש גם את שוינפלד ..

כנראה שלא באמת בונים על עטר כשחקן מפתח כמו שאמרו והוא בא לכנף שמאל ,

לא מאמין שיגיע לימין כשיש שם את אצילי ,במיוחד לאור הכושר שהוא סיים את העונה שעברה שהראה כמה הוא היה חסר.

צ'יקו לא חלוץ 9, הוא שחקן כנף.

ממש לא אתבאס אם וידאר יישאר, יש גם את שכטר ושונפלד, מבחינתי לחלק הקדמי זה מספיק. חסר לנו יותר שחקנים של מספרים בגל שני.

אנשים פה לא סגורים על עצמם

חלק אומרים צ'יקו חלוץ חלק אומרים שהוא שחקן כנף ימין ושמאל

כל עוד וידאר פה ולא רואים שיש כיוון למכור אותו לא יביאו עוד חלוץ כשיש גם את שוינפלד ..

כנראה שלא באמת בונים על עטר כשחקן מפתח כמו שאמרו והוא בא לכנף שמאל ,

לא מאמין שיגיע לימין כשיש שם את אצילי ,במיוחד לאור הכושר שהוא סיים את העונה שעברה שהראה כמה הוא היה חסר.

אף אחד לא אמר שהוא חלוץ, אמרו שהוא שחקן כנף שיכול לשחק כחלוץ שני.

עכשיו ראיתי את הסרטון שלו . מעולה שהוא יכול לשחק בשני האגפים , נראה שרגל שמאל הרבה הרבה הרבה פחות דומיננטית מרגל ימין מה שאומר שהוא יהיה סטייל אצילי/טב"ח.

חותך מהאגף(שוב,כנראה ששמאל) לכיוון הרגל החזקה שלו.

לפי הסרטונים שלו אפשר להבין שכוח מתפרץ ודריבל הם התכונות החזקות שלו. המסירה שלו לוקה בחסר

*בניתוח הכי שטחי שיש על בסיס 4 סרטונים

במידה והדיווחים על וורוס(מניח שהואב כבלם להרכב, לא היו מביאים בלם זר כבלם שלישי) ואפואדו(הוא בא לצד שמאל, הוא שחקן עם רגל ימין והמספרים שלו טובים בהרבה בצד שמאל מאשר בימין או כחלוץ) נכונים, אני חושב שההרכב האופטימלי יהיה 4-2-3-1 :

ראיקו
סאבוריט - אמאדור - וורוס - דסה
פרץ - גולסה/ריקן
אפואדו/מיכה - שכטר/מיכה - אצילי/מיכה
וידאר
*ראיקו או וידאר יצתרכו להימכר(כדי להיות עם 5 זרים "שחקני הרכב"). מעדיף בהרבה שראיקו יימכר - גם בגלל שיש את הרוש/חיימוב על המדף(אין חלוץ ישראלי בכיר על המדף), וגם בגלל שעם הרכב כזה וידאר בקלות יכול לסיים פה עם 20+ שערי ליגה.
*גולסה/ריקן על תקן ה50:50 - בהתאם לכשירות, יכולת משחק, והתאמה רצויה במשחק נתון(יותר הגנתי או יותר התקפי). שתיהם שחקנים שמכניסים אינטנסיביות ואנרגיה/טירוף כערף מוסף.
*"כרגיל" מיכה יתחיל כשחקן בלי סטטוס של באנקר בהרכב, ומניח שכרגיל הוא ימצא את הדרך להפוך להיות שחקן הרכב קבוע.
*הרכב מעולה לדעתי, ומאוד וורסטילי - אפשר בקלות לעבור מ4-2-3-1 ל4-4-2 או למשחק עם 3 בלמים(גם תוך כדי משחק בלי חילופים). הכל שאלה של איך איביץ ירצה לשחק ומה הוא יכול להוציא מהשחקנים.
*יש את ייני/גלזר כגיבוי לקשר אחורי במידה ופרץ לא יצליח לשחזר את היכולת מהעונה הקודמת, ואת טיבי במידה ואחד הבלמים הזרים יהיה כישלון. חוזז(או ציבוטה/כהן) ,עטר, שויפלד, גולסה/ריקן, אפואדו/אצילי/שכטר/מיכה,טננבאום/אוחיון - כשחקני ספסל/סגל.
*הספסל(והסגל הרחב) מעולים - עומק ואיכות כמעט על כל עמדה, ככה שתיהיה תחרות על ההרכב(או במקרה של פציעה). המקום שהכי חסר עומק זה בעמדת המגנים, ככה שאני מקווה שהזר השישי שיגיע(במקום באטוקיו שמקווה שיוקפא) יהיה מגן זר עם אוריאנטציה התקפית שיכול לשחקן גם כמגן ימני וגם כמגן שמאלי.
בכללי המון מקום לאופטימיות - סגל מעולה לדעתי, ויש סיכוי שכל הסגל יושלם לפני המשחק הרשמי הראשון.

הוא לא לכלך, חגג במופגן אחרי נצחון זה המקסימום שלו.

יש בחיימוב משהו לא מוערך, מעין אנטי כוכב. הוא לא גבוה לא אתלט אפילו לא מכוער מספיק בשביל אופי. נראה כמו אחד שאסור לו להרים את הראש ותמיד יסתובב עם מדבקה של בטח יש יותר טוב ממני על המצח. אז קל לחבוט בו, למרות שתכלס? הוא גדל אצלנו, היה משמעותי בדרבי ששבר את הבצורת וכן היה קצת פגוע שהראו לו את הדרך החוצה. אבל ביציע התפשט דיבור של שנאה כלפיו וזה חיימוב אז סבבה.

חיימוב אוהד מכבי כל החיים .

גם בבאר שבע.

חיימוב אוהד מכבי כל החיים .

גם בבאר שבע.

אולי אתם צריכים תור לרופא עיניים, אולי לא הייתם שם כשהוא עשה את מה שעשה, על הזין שלי שנפגע שהוא לא היה מספיק טוב למכבי אז ומאז החליט לחגוג עלייך בכל הזדמנות, אחרי ה3 שנים בבש האחרון שאני רוצה לראות במכבי זה אותו ואף אחד לא ישכנע אותי, הוא לא פה עדיין ועדיף שלא יגיע.

אפשר תקציר? המלפפון החדש, כנף ימין או שמאל?

לפי הסרטונים. משחק ב 2 האגפים. רגל ימין חזקה. מהיר מאוד, יציאה מהמקום טובה. פחות טוב בטכניקת המסירה וה "פירס טאצ'"

אולי אתם צריכים תור לרופא עיניים, אולי לא הייתם שם כשהוא עשה את מה שעשה, על הזין שלי שנפגע שהוא לא היה מספיק טוב למכבי אז ומאז החליט לחגוג עלייך בכל הזדמנות, אחרי ה3 שנים בבש האחרון שאני רוצה לראות במכבי זה אותו ואף אחד לא ישכנע אותי, הוא לא פה עדיין ועדיף שלא יגיע.

קצת פרופורציה אח, בכל זאת שיחק ביריבה לתואר .

נשאר אוהד מכבי 100 אחוז.

מישהו באמת מאמין שחיימוב יגיע לכאן? עזבו אם הוא מתאים או לא, ב"ש בחיים לא ישחררו אותו למכבי בפחות משני מיליון שקל, הם לא כמו ג'ורדי. אני אישית מעדיף שחיימוב לא יגיע וגם לא הרוש, בכל מקרה אין באמת סיכוי שחיימוב יגיע לכאן.

אם המועדון יחליט לאחר מכירה של ראיקו ללכת לאופציה ישראלית, זה לא ממש משנה אם זה יהיה הרוש\מרציאנו\חיימוב. זה בערך אותו המוצר עם חסרונות ויתרונות יחסיים שמציבים אותם פחות או יותר באותה הרמה והתרומה.

שחיימוב יזדיין אלף פעם, אנשים פה חסרי עמוד שדרה אבל נהנים להציג את עצמם כבוגרים שמבליגים.

לא רואה שום סיבה להחתים אותו כשיש את הרוש על המדף.

אם המועדון יחליט לאחר מכירה של ראיקו ללכת לאופציה ישראלית, זה לא ממש משנה אם זה יהיה הרוש\מרציאנו\חיימוב. זה בערך אותו המוצר עם חסרונות ויתרונות יחסיים שמציבים אותם פחות או יותר באותה הרמה והתרומה.

לא בטוח לגבי מרציאנו, מרגיש לי פחות יציב. לגבי השניים האחרים אני מסכים לגמרי, אפשר להטיל מטבע.

לא בטוח לגבי מרציאנו, מרגיש לי פחות יציב. לגבי השניים האחרים אני מסכים לגמרי, אפשר להטיל מטבע.

גם הם ממש לא יציבים.

הם יציבים ביכולת שלהם לא לשנות לרעה או לטובה את חוליית ההגנה, ואף אחד מהם וגם אל מול שאר שוערי הליגה יהווה את ההבדל בין קבוצה אלופה לבין שאר המתמודדות.

מרציאנו\הרוש\חיימוב\עמוס זה פחות או יותר אותו הדבר.

שחיימוב יזדיין אלף פעם, אנשים פה חסרי עמוד שדרה אבל נהנים להציג את עצמם כבוגרים שמבליגים.

לא רואה שום סיבה להחתים אותו כשיש את הרוש על המדף.