Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

תומר לוי ממשיך להזכיר את הבלם האוסטרלי והמגן הקרואטי.

טוען גם שיש הצעות על ראיקוביץ' וקייארטנסון.

אני מאמין שהוא בודה.

אני מאמין שהוא בודה.

זה קטע עם הכתבים שמסקרים אותנו,

פעם שנאתי את שירלי ואז הוא הגיע במקומה והתחלתי להתגעגע לשרילי ולהבין שהיא הייתה בסדר, ואז דור בלך הגיע במקומו והיה עוד יותר גרוע וגרם לי להתגעגע אליו.

אם יגיע בלם זר ומגן שמאלי זר, זה די תוקע אותנו בלי אפשרות לזר נוסף להתקפה (מלבד וידאר או חלוץ מחליף), לא? או שמוותרים על זר לקישור שזה גם בעייתי לאור ההיצע הישראלי הלא קיים בעמדות האלו.

אין לנו חוליית הגנה, מה הלחץ שלכם לכל עמדה אחרת?

אנחנו עומדים בפתח עונה בה יש סבירות לא רעה שכל החלק האחורי יוחלף-שוער, שני בלמים ושני מגינים.

לגבי הקישור(פרץ, גולסה) והחלק הקדמי(מיכה, אצילי, וידאר/שכטר/עטר) העיסוק כרגע די מיותר.

אין לנו חוליית הגנה, מה הלחץ שלכם לכל עמדה אחרת?

אנחנו עומדים בפתח עונה בה יש סבירות לא רעה שכל החלק האחורי יוחלף-שוער, שני בלמים ושני מגינים.

לגבי הקישור(פרץ, גולסה) והחלק הקדמי(מיכה, אצילי, וידאר/שכטר/עטר) העיסוק כרגע די מיותר.

אתה באמת בונה עונה שלמה על פרץ וגולסה?

פרץ עשה שיפור ומגיע לו המקום בהרכב אבל גולסה? שחקן שלפחות חצי עונה בחוץ?? בלי להביא לשם שחקן נוסף? זה ריסקי.

לגבי ההתקפה, יש לנו המון שחקנים אבל אין שחקן אגף טבעי (שלא לדבר על שמאלי!) חוץ מציבוטה ועם כל הכבוד..

לא עדיף לוותר על בלם זר נוסף ולהביא זר לקישור/אגף שמאל?

יש הצעות קונקרטיות על ראייקו בסכומים לא מספקים. וגישוש לגבי ראייקו בסכום מאוד רציני. נקווה שדברים יבשילו.

מתחיל לראות סיטואציה שוידאר נשאר פה עוד איזה חצי עונה

אתה באמת בונה עונה שלמה על פרץ וגולסה?

פרץ עשה שיפור ומגיע לו המקום בהרכב אבל גולסה? שחקן שלפחות חצי עונה בחוץ?? בלי להביא לשם שחקן נוסף? זה ריסקי.

לגבי ההתקפה, יש לנו המון שחקנים אבל אין שחקן אגף טבעי (שלא לדבר על שמאלי!) חוץ מציבוטה ועם כל הכבוד..

לא עדיף לוותר על בלם זר נוסף ולהביא זר לקישור/אגף שמאל?

לא, לא בונה על גולסה למשך עונה שלמה, לשם כך יש גם את ריקן.

יש מספיק שחקני אגף בקבוצה, גם אם חלקכם רואים את מיכה ואצילי כמובילי כדור ששוברים למרכז השדה.

מבין המושאלים, יש מספיק פתרונות עבור מחליף לעמדת הקשר המרכזי\אחורי(שרן, ברסקי, גלזר) והאגף(חוזז, צ'יבוטה).

אין הגנה, שורה תחתונה. אין כרגע מגן שמאלי, חסר בלם אחד לפחות וככל הנראה דסה סיים את חלקו.

אני חושב שדי ברור שהחלק האחורי הוא הנושא המרכזי שיש לסגור טרם היציאה למחנה, במיוחד לאור בעיית התיאום שכבר קיימת עם מאמן חדש-ומוכפלת כאשר בונים חוליית הגנה חדשה לחלוטין.

במצב הנוכחי אם אני צריך לבחור בין שני שחקנים להגנה לבין שני שחקנים לקישור, לוקח הגנה בלי לחשוב בכלל.

במצב הנוכחי אם אני צריך לבחור בין שני שחקנים להגנה לבין שני שחקנים לקישור, לוקח הגנה בלי לחשוב בכלל.

חייבים בלם ומגן שמאלי זה צריך להיות הדבר הראשון שקורה.

כמובן שצריך גם שוער במקום ראיקוביץ' וייתכן שגם מגן ימני במקום דסה. אין ברירה, תהיה פה הגנה חדשה לטוב ולרע.

השוק הנוכחי תו"כ המונדיאל כ"כ רחב ומלא פוטנציאל, אם באמת יידעו לנצל ולעבוד באופן רחב ומתוכנן(אני מקווה שעובדים על הנושא כבר מס' חודשים)-אין סיבה שלא להשיג שחקנים טובים בעסקאות טובות.

רק מרפרוף, שחקנים דוגמת זמבראנו, אובואבונה, מיצ'ל, לה-טאלק הם שחקנים שבקונוטציה כזו או אחרת היו שווים רכישה בסכומים מכובדים דוגמת ראיקו ו-וידאר. אני מאוד מקווה שהמועדון יפעל מהר ונכון בתקופה הזו.

לא, לא בונה על גולסה למשך עונה שלמה, לשם כך יש גם את ריקן.

יש מספיק שחקני אגף בקבוצה, גם אם חלקכם רואים את מיכה ואצילי כמובילי כדור ששוברים למרכז השדה.

מבין המושאלים, יש מספיק פתרונות עבור מחליף לעמדת הקשר המרכזי\אחורי(שרן, ברסקי, גלזר) והאגף(חוזז, צ'יבוטה).

אין הגנה, שורה תחתונה. אין כרגע מגן שמאלי, חסר בלם אחד לפחות וככל הנראה דסה סיים את חלקו.

אני חושב שדי ברור שהחלק האחורי הוא הנושא המרכזי שיש לסגור טרם היציאה למחנה, במיוחד לאור בעיית התיאום שכבר קיימת עם מאמן חדש-ומוכפלת כאשר בונים חוליית הגנה חדשה לחלוטין.

אז אתה בסדר עם זה שהסגל יש לנו בערך את אצילי, מיכה, עטר, ציבוטה כשחקני כנף? (אלא אם אתה מחשיב גם את שכטר כשחקן אופציונלי הכנף). ההתקפה שלנו לא מספיק יצירתית.

אם מביאים 3 זרים להגנה וחלוץ זר, זה משאיר אותך עם זר אחד נוסף. או לקישור 50-50 או קשר קדמי או שחקן התקפה. רק אחד מתוך כל אלו.לכן הייתי מאוד רוצה לראות כאן את ורד, הוא סוגר את הפינה בהתקפה מבחינתי.

אז אתה בסדר עם זה שהסגל יש לנו בערך את אצילי, מיכה, עטר, ציבוטה כשחקני כנף? (אלא אם אתה מחשיב גם את שכטר כשחקן אופציונלי הכנף). ההתקפה שלנו לא מספיק יצירתית.

אם מביאים 3 זרים להגנה וחלוץ זר, זה משאיר אותך עם זר אחד נוסף. או לקישור 50-50 או קשר קדמי או שחקן התקפה. רק אחד מתוך כל אלו.לכן הייתי מאוד רוצה לראות כאן את ורד, הוא סוגר את הפינה בהתקפה מבחינתי.

לא הצלחתי להבין איך מיספרת את הזרים.

ולא הצלחתי להבין איך הבאת את ורד.

איפה הימים העליזים של מונדיאל 2014 שהייתי יושב מדושן עונג מול המשחקים ועושה לעצמי רשימת קניות ומאמין שלפחות כמה מהשחקנים האלה יגיעו....

מבין כלל הבעיות בסגל, אני לא רואה בעיה כלשהיא באגפים. עטר\מיכה\אצילי\שכטר הם אופציות טובות כאשר צ'יבוטה\חוזז הם מחליפים ראויים בעיניי.

אם כבר, משחק הצירופים בין וידאר לבין כל השאר טיפה מדאיג, ואם וכאשר וידאר יעזוב גם כן-השאלה אם עטר\שכטר יתופקדו כחלוצים או שיבוא חלוץ מרכזי פותח?

לדעתי, יש להשלים את חוליית ההגנה, לאחר מכן קשר מרכזי נוסף ולבסוף שחקן אגף\חלוץ. הייתי שמח אם הסכום שייכנס ממכירת ראיקו\ו-וידאר יילך לרכישה של בלקמן.

לא הצלחתי להבין איך מיספרת את הזרים.

ולא הצלחתי להבין איך הבאת את ורד.

מספור הזרים: 2 בלמים, מגן שמאלי, חלוץ. סך הכל 4.

משאיר לך עוד אחד בהרכב לאחת מהעמדות: קשר 50-50/ קשר קדמי/כנף שמאל.

לגבי ורד, לא הבאתי אותו רק אמרתי שאם הוא יגיע הוא סוגר לי אחלה פינה לעמדה של כנף/קשר קדמי ואז אני חי סבבה עם עמדות הזרים שציינתי.

מספור הזרים: 2 בלמים, מגן שמאלי, חלוץ. סך הכל 4.

משאיר לך עוד אחד בהרכב לאחת מהעמדות: קשר 50-50/ קשר קדמי/כנף שמאל.

לגבי ורד, לא הבאתי אותו רק אמרתי שאם הוא יגיע הוא סוגר לי אחלה פינה לעמדה של כנף/קשר קדמי ואז אני חי סבבה עם עמדות הזרים שציינתי.

אני לא אוהב להיות חיפה.

יש כרגע ארבעה זרים.

מבין כלל הבעיות בסגל, אני לא רואה בעיה כלשהיא באגפים. עטר\מיכה\אצילי\שכטר הם אופציות טובות כאשר צ'יבוטה\חוזז הם מחליפים ראויים בעיניי.

אם כבר, משחק הצירופים בין וידאר לבין כל השאר טיפה מדאיג, ואם וכאשר וידאר יעזוב גם כן-השאלה אם עטר\שכטר יתופקדו כחלוצים או שיבוא חלוץ מרכזי פותח?

לדעתי, יש להשלים את חוליית ההגנה, לאחר מכן קשר מרכזי נוסף ולבסוף שחקן אגף\חלוץ. הייתי שמח אם הסכום שייכנס ממכירת ראיקו\ו-וידאר יילך לרכישה של בלקמן.

עטר לא יכול להיות שחקן הרכב במכבי.

שכטר לא יכול לשחק בצד.

אתה חייב לפחות שחקן אחד בצד.

לגבי בלקמן כבר אמרו שמחיר שלו לא שפוי ואין סיכוי שהוא יבוא אז חלאס להזכיר אותו.

אני מאמין שהוא בודה.

בכמה המחיר עלה אחרי הפנדל המוצלח נגד צרפת?

עטר לא יכול להיות שחקן הרכב במכבי.

שכטר לא יכול לשחק בצד.

אתה חייב לפחות שחקן אחד בצד.

לגבי בלקין כבר אמרו שמחיר שלו לא שפוי ואין סיכוי שהוא יבוא אז חלאס להזכיר אותו.

מנספורד צוטט בווינט ואמר שהמועדון עדיין ישמור על קשר עם בלקמן.

מנספורד צוטט בווינט ואמר שהמועדון עדיין ישמור על קשר עם בלקמן.

הלוואי גם אם הוא היה זר הייתי מביא אותו.

נקווה בכל זאת לראות אותו.