Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

לפי ספורט 5 ורד נותן עדיפות לחיפה ושיר יפגש עם טביב. אם כן, זה ממש מבאס. מחזיק ממנו ממש.

לפי ספורט 5 פנינו לאור אינברום.

לפי ישראל היום זלצבורג עוקבת אחרי קיארטנסון ובמקביל מנסים למצוא לו קבוצה בליגה השניה באנגליה או בבלגיה ומנספור- אמר לסוכנים שהוא מחפש חלוץ.

מתי נגמר החלון :(?

לפי ספורט 5 לפני שבוע העסקה היתה על סף סגירה

ראינו מה קרה מאז

הוא נותן עדיפות לחיפה כנראה מב"ש כי אולי כרגע אנחנו לא בעניניים וכרגע לא יכולים לסגור את העסקה לא בטוח שאמרנו את המילה האחרונה

אני באמת חושב כשיש לנו את אצילי ומיכה ובטוח עוד יבוא זר להתקפה- ורד הוא די מיותר.

לא צריך להתאבד עליו.

כשאתה כותב זר להתקפה, אתה מתכוון לחלוץ שיחליף את וידאר? אם כן, אז לדעתי צריך עוד שחקן.

אצילי, מיכה, חוזז וציבוטה? זה הכנפיים? לא מספיק לדעתי, אלא אם יביאו עוד שחקן זר סטייל האמריקאי, שיכל לשחקן בקישור ההתקפי או בכנפיים.

כשאתה כותב זר להתקפה, אתה מתכוון לחלוץ שיחליף את וידאר? אם כן, אז לדעתי צריך עוד שחקן.

אצילי, מיכה, חוזז וציבוטה? זה הכנפיים? לא מספיק לדעתי, אלא אם יביאו עוד שחקן זר סטייל האמריקאי, שיכל לשחקן בקישור ההתקפי או בכנפיים.

יביאו עוד זר לכנף שמאל לדעתי,

ואז יש לך את אצילי שיכול לשחק באמצע או בימין, מיכה בימין או שמאל, וזר מובהק לשמאל. כגיבוי - חוזז,מאווס,יוני,אלירן.

לפי ספורט 5 ורד נותן עדיפות לחיפה ושיר יפגש עם טביב. אם כן, זה ממש מבאס. מחזיק ממנו ממש.

שחקן שמעדיף להגיע לחיפה ולא לפה במצב העניינים הנוכחי בין שני המועדונים זה אומר על האישיות שלו הרבה. אני הייתי פוסל אותו ישר מקצועית.

כמובן שסיכוי גדול שהדיווח פייק.

ורד ועוד בלם איכותי אלה 2 הדברים הכי קריטיים לחלון מוצלח לדעתי.

ורד נותן מספרים יציבים בכל עונה והוא יעזור לנו להפחית את התלות במיכה ביצירת מצבי הבקעה והוא גם שחקן שיודע להבקיע בעצמו בניגוד למיכה.

כרגע נראה שאנחנו לא יכולים להתחרות עם חיפה ובש על שחקנים כי אנחנו לא יכולים לשלם ככה שנצטרך הרבה מזל עם זרים חופשיים.

לפי אמאדור לא נראה שמכוונים גבוה. לא פוסל מראש ותמיד יש הפתעות אבל על הנייר בשלב הזה הלכו על זר שאף אחד לא היה מתפלא אם היה מגיע למכבי פתח תקווה או סכנין מבחינת הרזומה.

למה שירצה לחיפה?

איזה חברים יש לו שם?

מחובר ללא מעט שחקנים אתלנו, יהיה הזייה אם בהצעות דומות יעדיף אותם.

חלום ילדות שלו לשחק בסמי עופר.

ורד ועוד בלם איכותי אלה 2 הדברים הכי קריטיים לחלון מוצלח לדעתי.

ורד נותן מספרים יציבים בכל עונה והוא יעזור לנו להפחית את התלות במיכה ביצירת מצבי הבקעה והוא גם שחקן שיודע להבקיע בעצמו בניגוד למיכה.

כרגע נראה שאנחנו לא יכולים להתחרות עם חיפה ובש על שחקנים כי אנחנו לא יכולים לשלם ככה שנצטרך הרבה מזל עם זרים חופשיים.

לפי אמאדור לא נראה שמכוונים גבוה. לא פוסל מראש ותמיד יש הפתעות אבל על הנייר בשלב הזה הלכו על זר שאף אחד לא היה מתפלא אם היה מגיע למכבי פתח תקווה או סכנין מבחינת הרזומה.

אתה זוכר ששנה שעברה מכבי פ"ת הביאו את סיבוק שהוא בלם עם 64 הופעות בנבחרת צ'כיה, אפילו היה קפטן תקופה, ובכל זאת הוא לא ממש הצליח שם, ורוב הבלמים שיחסית הצליחו בארץ שיחקו ברוב הקריירה שלהם בליגה השנייה בספרד, קרלוס גרסיה, חסוס רואדה, אברהם פאס ומארק ואליינטה, אז אין צורך לבקר את השחקן יותר מדי, לפחות עד שתראה אותו משחק.

למה אתם לא מזכירים את עטר , הוא עדיין פה...

תגדיר פה אחי..

הוא שחקן ספסל באיכות שלו והחוזה המנופח שלו לא מתיישב עם זה.

צריך לראות מה עושים איתו .

אני יודע שיש ניסיון להעביר אותו לבני יהודה..

לא שאני מצדיק אותו אבל בכל זאת שיחק שם איזה חמש שנים, זה לא שהוא סתם ככה מעדיף את חיפה על מכבי. יש היגיון.

כל ההעדפות האלה זה ספינים של התקשורת

הדבר היחיד שמעניין אותם זה הכסף ואפשר להבין אותם

למה אתם לא מזכירים את עטר , הוא עדיין פה...

כי עטר לא מתאים להרכב של קבוצה שרוצה לרוץ לאליפות וכשחקן גיבוי עדיף צעיר כמו צ'יבוטה או חוזז.

אתה זוכר ששנה שעברה מכבי פ"ת הביאו את סיבוק שהוא בלם עם 64 הופעות בנבחרת צ'כיה, אפילו היה קפטן תקופה, ובכל זאת הוא לא ממש הצליח שם, ורוב הבלמים שיחסית הצליחו בארץ שיחקו ברוב הקריירה שלהם בליגה השנייה בספרד, קרלוס גרסיה, חסוס רואדה, אברהם פאס ומארק ואליינטה, אז אין צורך לבקר את השחקן יותר מדי, לפחות עד שתראה אותו משחק.

אין ספק שזה שאתה מביא זר עם רזומה מרשים לא הופך אותו לבאנקר, אבל זה בטוח מגדיל את הסיכויים שתצליח איתו,

תמיד יהיו דוגמאות לכאן ולכאן אבל על פי רוב שחקן עם רזומה של הצלחה על פני זמן בקבוצות טובות עדיף על פני שחקן עם שנה אחת טובה שלמרות כל הפירגון על השנה הזאת הוא מוצא את עצמו משוחרר.

אני לא מבקר את ז'איר כי אין לי מושג איך הוא, אין סרטון אחד נורמלי שאפשר לראות אותו.

אין ספק שזה שאתה מביא זר עם רזומה מרשים לא הופך אותו לבאנקר, אבל זה בטוח מגדיל את הסיכויים שתצליח איתו,

תמיד יהיו דוגמאות לכאן ולכאן אבל על פי רוב שחקן עם רזומה של הצלחה על פני זמן בקבוצות טובות עדיף על פני שחקן עם שנה אחת טובה שלמרות כל הפירגון על השנה הזאת הוא מוצא את עצמו משוחרר.

אני לא מבקר את ז'איר כי אין לי מושג איך הוא, אין סרטון אחד נורמלי שאפשר לראות אותו.

ורד הוא הראשון שצריך להיות. הלוואי שיהיה כאן.

יש לי תחושה פנמית שזה כמו מאור מליקסון בזמנו, צריך לעשות הכל כדי שיגיע למכבי.

ורד היה 5 שנים בחיפה? באמת 5? אני זוכר אותו יושב על הספסל שנה, שנתיים - באמת 5 שנים?

שיעשה אליפות שיש לו חלק סוף סוף...לא מאמין שהוא יעדיף את חיפה אבל אי אפשר לדעת.

בהצלחה למכבי.

תגדיר הצלחה בקבוצות טובות? וכמה שחקנים כאלו מגיעים לישראל? כי זה לא שהולכים להביא לפה שחקן בכיר מהליגה הגרמנית, אנגלית, איטלקית או ספרדית, אז כשמדובר בשחקנים זרים שמגיעים לארץ זה תמיד יהיה הימור, כי אתה לא באמת הולך לדעת מה אתה תקבל, בין אם תחתים שחקן עם רזומה מרשים או לא, כי גם כשמדובר ברזומה מרשים, אז אלו שחקנים שנמצאים אחרי השיא שלהם, או כאלו שנמצאים בגיל טוב, אבל שיחקו בליגה היוונית, הפולנית או הטורקית, שאלו ליגות טובות מהליגה הישראלית, אבל זה ממש לא מבטיח לך הצלחה.

אז לפני שאתה מבקר את ההחתמה, תראה כמה משחקים של השחקן, ואז תחליט אם מכוונים גבוה.

למה שורד ירצה לחיפה?

יש מצב שירוויח שם יותר.

ותאכלס אנחנו הולכים לעונה לא פשוטה, אז כמו שלחיפה יש את החסרונות שלה גם לנו יש את שלנו.

זה לא מכבי של לפני שנתיים שלוש.

יש מצב שירוויח שם יותר.

ותאכלס אנחנו הולכים לעונה לא פשוטה, אז כמו שלחיפה יש את החסרונות שלה גם לנו יש את שלנו.

עדין קשה להבין אותו.. אלא אם אנחנו באמת לא יכולים להציע סכום שירצה את טביב בגלל הפייר פליי. ממש חבל.

יש מצב שירוויח שם יותר.

אנחנו כיום עם הסגל הכי טוב בארץ והתקציב הכי גבוה בארץ.

ומעונה הבאה גם כנראה אם האיצטדיון הכי טוב בארץ.

צא מהלחץ.