Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

אם הוא כזה עילוי פיזי ויש לו אינטליגנציה סבירה והוא בלם אז הוא חייב להיות בבוגרים. בהנחה שלא מחתימים שחקנים בכירים לבלטה.

עילוי פיזי לבן 18..

מגבו היה אמור להיות כזה נקווה שמכבי ידעו לבנות אותו נכון.

נקווה..

טוכמן מנפיץ על התעניינות בדור פרץ מאירופה ועל תג מחיר של 2 מיליון יורו.

ואחרי שפיתחנו דיונים שלמים אם אנחנו מרוצים או לא מרוצים מזה שהוא יחזיק את הקישור.

רק עכשיו חסר לנו האויה-פרנויה אם גם הוא לא יהיה.

דסה ופרץ הם ישראלים חשובים לשנים הבאות. יהיה חבל לאבד אותם.

פרץ יותר קריטי לטעמי. דסה לא שווה חוזים מנופחים, הוא עוד ירד מהעץ.

דסה ופרץ הם ישראלים חשובים לשנים הבאות. יהיה חבל לאבד אותם.

פרץ יותר קריטי לטעמי. דסה לא שווה חוזים מנופחים, הוא עוד ירד מהעץ.

חח לא יפה.

עתידות: דסה יסריח יתן שנה פח, יחתום באיזה בוורן, יחזור לארץ אחרי חצי שנה עם דרישות מפוצצות, כנראה לחיפה

עצוב ששחקן שקיבל כלכך הרבה (קידום מקצועי, משכורת גבוהה, מעטפת כשהיה פצוע) פשוט יורק למועדון בפנים בשביל אספירציות שבינן לבין המציאות אין שום קשר.

אתה רוצה לשחק באירופה פשוט או שאתה רוצה להשתדרג? אם אתה רוצה רק לצאת לאירופה, תהנה בקבוצה דרג ג' שתחתים אותך ותקבור אותך בספסל בשניה שתפצע, וחביבי, אתה תפצע...

אם אתה מעוניין להתקדם לקבוצה רצינית, כנראה שהיא תוכל גם לקנות אותך וזה לא יהווה מכשול. תאריך חוזה בקבוצה, תהיה תותח מקצועית ותיתן למכבי גם הזדמנות להרוויח עליך כמה גרושים.

כל גישת ה"עוד שנה אני חופשי ואצא לאירופה" ממש הוכיחה את עצמה אצל שחקנים אחרים עד עכשיו....

לא מובן לי למה אין כתב אחד נורמלי שעושה את העבודה שלו ובודק מה קורה עם הפייר פליי, לא דרך מכבי/התאחדות, אלא דרך אופ"א.

אתה לא מצפה מהם למשהו באמת

אם דסה לא רוצה להאריך חוזה במכבי, אפשר להגיד לו שלום ולהתראות.

הגיע למכבי מבית"ר על רגל שלא מחוברת לגוף וזיהום של אלוהים ישמור...מכבי גרמו לו לקפוץ מדרגה...אם הוא מבקש חוזה ברמת ערן זהבי ועושה משחקים של תחזיקו אותי אז למכור ויפה שעה אחת קודם.

לא מובן לי למה אין כתב אחד נורמלי שעושה את העבודה שלו ובודק מה קורה עם הפייר פליי תוספים, לא דרך מכבי ב"ש/התאחדות, אלא דרך אופ"א.

אם דסה לא רוצה להאריך חוזה במכבי, אפשר להגיד לו שלום ולהתראות.

הגיע למכבי מבית"ר על רגל שלא מחוברת לגוף וזיהום של אלוהים ישמור...מכבי גרמו לו לקפוץ מדרגה...אם הוא מבקש חוזה ברמת ערן זהבי ועושה משחקים של תחזיקו אותי אז למכור ויפה שעה אחת קודם.

ממש לא שלום. נהנה ממנו לעונה אחרונה במקסימום. למכבי המתהווה, הוא חשוב גם אם זה רק זמני.

זה לא הנפצה

גם אני חושב כך. הצעה חזקה- למכור.

ממש לא שלום. נהנה ממנו לעונה אחרונה במקסימום. למכבי המתהווה, הוא חשוב גם אם זה רק זמני.

גם אני חושב כך. הצעה חזקה- למכור.

עדיין אין לי מושג אמיתי מה קורה עם הפייר פליי, אבל אם אנחנו באמת צריכים להתחיל לייצר הכנסות כדי להביא רכש, אז אני לא בטוח שיש לנו את הפריבילגיה לוותר על מכירה של שחקן כמוהו שלא מאריך חוזה.

למי שלא הבין ההתעניינות בדור פרץ היא של קבוצות בבעלות דודו דהאן. ככה שהוא במקרה הרע כבר בינואר בבש, במקרה הטוב עונה הבאה..

אז הסכום אכן יפה, אבל..

למי שלא הבין ההתעניינות בדור פרץ היא של קבוצות בבעלות דודו דהאן. ככה שהוא במקרה הרע כבר בינואר בבש, במקרה הטוב עונה הבאה..

אז הסכום אכן יפה, אבל..

מה הבעיה? מכניס לו סעיף דודזאדה משודרג שמדבר גם על מצב של שאילת השחקן ולא רק רכישה.

אלונה לא יכולה להתלונן, היא זאת שהמציאה את השיטה.

אני לא מבין מה יש להיות כאלה דיסקרטיים לגבי כל דבר

מילא שחקן חותם מחר במכבי אני יכול להבין למה לא לכתוב כל מה שידוע.

אבל אם יש קבוצה באירופה שמתעניינת בדור פרץ והיא של דודו דהאן, איזה סיבה בעולם יש לא לכתוב איזה קבוצה זו פה? בכלל בנושאים כאלה למה לא לכתוב מה שיודעים...

עדיין אין לי מושג אמיתי מה קורה עם הפייר פליי, אבל אם אנחנו באמת צריכים להתחיל לייצר הכנסות כדי להביא רכש, אז אני לא בטוח שיש לנו את הפריבילגיה לוותר על מכירה של שחקן כמוהו שלא מאריך חוזה.

אם יש הצעה- למכור. בוודאי. גם בלי קשר לפייר פליי זאת צריכה להיות המדיניות של מכבי- להכניס ולהוציא. עסק חי שמגלגל את עצמו במקסימום שהוא יכול.

אני רק אומר שאם השיחות על הארכת חוזה לא מסתייעות(ונראה שזה כך) סו בי איט. נהנה ממנו לעונה אחת.

די נו, ואם גלזר נפצע אז נלך לים בנובמבר שוב?

לא עושים אקזיט על שחקן אחרי חצי עונה טובה, לפחות שנתיים.

אז הסכום אכן יפה, אבל..

מתי דודו יוציא קצת שחקנים מב"ש לחו"ל. לא יכל למצוא לאוגו איזו קבוצת שקר כלשהי בבלגיה.

נוואקמה עוד שנייה מביא אותם לגמר הליגה אירופאית ומשנמכים לו את החוזה, חצי עונה טובה של פרץ וכל אירופה בעקבותיו.

לא... תביא גם זר על העמדה הזאת

לא הייתי בונה על זה