Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

אתה מבקש 7 כדי לקבל 4.5, אף פעם לא ניהלת מו"מ?

מו"מ זה בעיקר מה שאני עושה בעבודה. דרישה לא ריאלית לא מקדמת כלום במו"מ. אני לא חושב שהוא תאכלס שווה יותר מ 3.אם נוציא עליו 4.5 אחרי העונה האחרונה, זה לא פחות ממדהים.

קאריוס לא צריך כי הוא אזרח אירופאי. ראיקו סרבי והם לא חלק מאיחוד אבל לדעתי יש לו מספיק הופעות בין לאומיות כדי לקבל אשרת עבודה.

הבנתי, תודה!

"...אני מאמין שבעתיד, כשתהיה הזדמנות, בעזרת השם, אני אחזור לארץ לשחק באחת הקבוצות הגדולות. רק אלוהים יודע אם יסתדר, אבל זה משהו שאני רוצה שיקרה. הייתי מוכן לשחק בחצי מהכסף שאני מרוויח וגם בעתיד, זה משהו שאני צריך לעשות בשביל עצמי".

הוא כבר מתכתב עם הדוד הדתי, וולקאם.

בינתיים יש חירטוט בוואן שיש אפשרות שאובארוב יעזוב את הקבוצה הבוגרת בעקבות הגעת מאמן שוערים שמצטרף לצוות החדש של איביץ׳.

שייך להרכב העונה ביוון.

איך אנחנו קשורים בדיוק? סתם בלבלולי מוח

הרכב העונה ביוון? עכשיו אני בטוח שהוא לא יבוא.

דבר איתי שחקנים שבפעם האחרונה שנגעו בכדור, זהבי היה ברמת השרון.

בינתיים יש חירטוט בוואן שיש אפשרות שאובארוב יעזוב את הקבוצה הבוגרת בעקבות הגעת מאמן שוערים שמצטרף לצוות החדש של איביץ׳.

גם פעם קודמת אמרו אותו דבר, הלאה

שורה יוצא מפה לפנסיה

לא ראיתי שיפור ביכולות של שוער פה ששורה מאמן... כולם רק נהיים חלשים יותר

מה כולם בשוק, שוערים הלכו אחורה תחת שורה(זו לא דעה חדשה בפורום)

תתחילו ללמוד לקרוא ביקורת

אוהדי מכבי כן

שורה יעזוב את מכבי מתי ששורה ירצה שזה כנראה יהיה בפנסיה. שלושה בעלים בלי סוף מאמנים ושורה עדיין כאן.

מתוך הראיון עם שרן:

המועדון עובר עכשיו שינוי מאוד גדול, כל הצוות מתחלף, יש מנכ"ל שלוקח יותר עליו, הכל משתנה. גם עניין הפייר פליי ישפיע עליכם?

"עניין הפייר פליי הוא עניין מאוד מעניין. מצד אחד, המועדון מפסיד נזילות עם הכסף, כי לבעל הבית יש כסף ורצון אבל אסור לו לגעת בכסף. מצד שני, האוהדים, המועדון, יכול להרוויח איזשהי זהות שאולי נכפת עליו אבל וואלה, יש לי התרגשות לעונה הזאת, שמחזירים לי את שחקני הבית. אני חושב שהשחקנים שיצאו להשאלות העונה עשו עונה מעולה. כמעט כולם היו בפלייאוף העליון, שיחקו בקבוצות שלהם, אני אוהב אותם גם באופן האישי, אני מעריך אותם, התאמנתי איתם יחסית הרבה, יש לי מערכות יחסים אישיות טובות וכיף לי לראות את הדבר הזה. הם יקבלו את האפשרות לבוא ולהוכיח את עצמם, עכשיו דור פרץ היה אחד היחידים שיצא להשאלה וחזר ושיחק, וזה נותן עכשיו צ'אנס לעוד שישה-שבעה, כיף שיש להם הזדמנות. כן יוכיחו או לא, זה לא הנושא. למועדון עכשיו יש איזשהו גשר ללכת לכיוון שהמון אוהדים רוצים, להמון זהות. זה מרגש אותי. בא לי להתחיל את העונה כי אני יודע כמה רעב יהיה להם. כמה זה ייתן לאימונים".

יכול להיות שמנבאי האין-רכש-בגלל-הפיירפליי לא רחוקים מהאמת.

כן? קאלה הלך לאחור? יבריץ'? חיימוב? חואן פאבלו?

חבורה של טרולים חייבים לעשות ניקוי יסודי פה

חואן פאבלו? רציני?

חיימוב? מה הוא כבר עשה כאן השתפר רק כשהשאלנו אותו

אז כן שורה לא מאמן שוערים עילאי, אני לעומתכם מסוגל לשפוט אובייקטיבית בן אדם.

מתוך הראיון עם שרן:

המועדון עובר עכשיו שינוי מאוד גדול, כל הצוות מתחלף, יש מנכ"ל שלוקח יותר עליו, הכל משתנה. גם עניין הפייר פליי ישפיע עליכם?

"עניין הפייר פליי הוא עניין מאוד מעניין. מצד אחד, המועדון מפסיד נזילות עם הכסף, כי לבעל הבית יש כסף ורצון אבל אסור לו לגעת בכסף. מצד שני, האוהדים, המועדון, יכול להרוויח איזשהי זהות שאולי נכפת עליו אבל וואלה, יש לי התרגשות לעונה הזאת, שמחזירים לי את שחקני הבית. אני חושב שהשחקנים שיצאו להשאלות העונה עשו עונה מעולה. כמעט כולם היו בפלייאוף העליון, שיחקו בקבוצות שלהם, אני אוהב אותם גם באופן האישי, אני מעריך אותם, התאמנתי איתם יחסית הרבה, יש לי מערכות יחסים אישיות טובות וכיף לי לראות את הדבר הזה. הם יקבלו את האפשרות לבוא ולהוכיח את עצמם, עכשיו דור פרץ היה אחד היחידים שיצא להשאלה וחזר ושיחק, וזה נותן עכשיו צ'אנס לעוד שישה-שבעה, כיף שיש להם הזדמנות. כן יוכיחו או לא, זה לא הנושא. למועדון עכשיו יש איזשהו גשר ללכת לכיוון שהמון אוהדים רוצים, להמון זהות. זה מרגש אותי. בא לי להתחיל את העונה כי אני יודע כמה רעב יהיה להם. כמה זה ייתן לאימונים".

יכול להיות שמנבאי האין-רכש-בגלל-הפיירפליי לא רחוקים מהאמת.

מקום 6 המרגש? :(