Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

״במכבי הודיעו כי מחר (15:00) יקיים בן מנספורד מסיבת עיתונאים בנתניה, ומסתמן כי המאמן הסרבי ולדימיר איביץ' יוצג, זאת אחרי שהיום פורסם ב-ynet ספורט כי איביץ' לא אהב את ההתנהלות סביבו וההצעה הנמוכה מידי לטעמו. היום סגרו הצדדים על הפערים, ובסביבתו טענו כי סיכם סופית ויגיע מחר ארצה.״

מסתבר שיש מסיבת עיתונאים מחר, או שמר לוציפר הוזה שוב..

וולמהארט הולכת להיות ספונסר ראשי ולקדם את מכבי אצל הקהילה היהודית בקנדה וארצות הברית.

על הפרק:

- הצגת צוות אימון חדש (כולל אנשי צוות וכושר).

- חידוד עניין ה"פאייר פלאי" ע"מ לסחוט חוזים לקצר.

- הצגת מחירי המנויים לעונה הקרובה

היום קלאודמיר עזב את ביתר. מצפה ממכבי להחתים אותו, אני חושב שבמילא לא נביא לפה שישה זרים ברמה, אז נראה לי שיש לו מקום לפחות בסגל, בטח שהוא יותר טוב מבטוקיו. שחקן שכבר מכיר את הליגה וכל נייח שלו חצי גול , אז למה לא..

היום קלאודמיר עזב את ביתר. מצפה ממכבי להחתים אותו, אני חושב שבמילא לא נביא לפה שישה זרים ברמה, אז נראה לי שיש לו מקום לפחות בסגל, בטח שהוא יותר טוב מבטוקיו. שחקן שכבר מכיר את הליגה וכל נייח שלו חצי גול , אז למה לא..

להיות יותר טוב מבאטוקיו זה לא סטנדרט לכלום, החתול שמצאתי היום מתחת למכסה מנוע של הרכב שלי טוב יותר מבאטוקיו.

טוכמן צריך לשנות את הכותרת ל"יניב טוכמן מציג: קיצוץ דרמטי במכבי תל אביב."

טוכמן הזה בלנדר רציני. כל הזמן מנסה להיות צעד לפני כולם ולהציג דיווחים מבפנים, הבעיה עם זה שהרוב זה השערות שלו ולא עובדות אך זה לא מפריע לו לכתוב דברים בצורה נחרצת. טוכמן, תוריד רגל. זה שאתה הוותיק ביותר במדיה בנוגע למכבי, לא נותן לך לגיטימציה לכתוב את ההשערות שלך כעובדות גמורות. חרטטן.

כן.

זה קטע כזה של טוכמן, שהוא מנסה למתג את עצמו ככתב מספר 1 של מכבי. הוא מנסה להראות כאילו הוא מקורב יותר מכולם, אבל הוא לא מקורב בדיוק כמו רז אמיר, בלך (לשעבר) וצנציפר. כל כמה זמן מישהו מביניהם פוגע, ופה זה נגמר.

עתידות: מחר לא יהיה כלום

(הלוואי צנציפר יבוא לבד לנתניה ולא תהיה מסיבת עיתונאים בסוף, הלוואי)

או שיגיע בטעות לקריית שלום ויראה שאין שם אף אחד - תוך כמה דקות פרסום ראשון שלו: "איביץ החליט לא לחתום במכבי ת"א"

עתידות: מחר לא יהיה כלום

(הלוואי צנציפר יבוא לבד לנתניה ולא תהיה מסיבת עיתונאים בסוף, הלוואי)

כבר פורסם בכל אתרי הספורט על מסיבת העיתונאים.

זה אמיתי אבל לדעתי לא יהיה דבר כמו הצגת תלבושות או משהו.

יציגו את המאמן וזהו

מדהים שהבן אדם (צנציפר) המציא (שיקר) שעסקת איביץ' על סף פיצוץ בזמן שהכל היה סגור ופשוט חיכו ליום האחרון של החוזה של ג'ורדי (ע"פ וואלה, וואן וספורט 5). כנראה שהוא לא למד כלום מפרשת אניימה/ווסטהאם. והכי גרוע - שיש לו כל כך הרבה בטחון עצמי שהוא בחיים לא יודה בטעות.