Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

הכסף שנמכור את ראיקו ווידאר זה הסכום שגם נקנה בו שחקנים אולי חוץ מאחד כמו שאמרו פה שזה קנדיל שיעלה בסביבות ה400 .

דסה לא ימכר צאו מהסרט אחד השחקנים החשובים אצלנו , מתפלל לאלוהים שלא יפצע לתקופה כמו השנה. גם הוא לא מבין כמה הוא חשוב בשבילנו.

שומע פרימו

עוד לא הכריזו על צוות מקצועי

תן לדברים לקרות לפני שאתה חוזה עתידות.

בבקשה אל תגיד לי "פרימו", אני לא קיללתי אותך אז אין סיבה שתקלל אותי גם אם אתה לא מסכים ועוד קללה כזאת שפלה.

אני כותב אך ורק את דעתי, בין אם היא פופולרית או לא ולא מתיימר להציג אותה בתור עובדה. אין לי שום מידע פנימי מהמועדון (לצערי), בניגוד אלייך שטוען ששכטר סגור פה כבר חודשיים בתור עובדה ולא בתור הערכה.

לדעתי, אם יביאו קשר אחור זר זאת טעות סושיצ'ית וזה אפילו לא משנה אם הזר הזה יהיה ענק, אנחנו צריכים את הזרים שלנו למקומות אחרים ולא על חשבון פרץ,גלזר וברסקי. פשוט מאוד.

אגב, אני מבסוט לגמרי על ההתנהלות של המועדון בגדול עד כה, רק שטיבי היה צריך להיות ראשון המשוחררים בעיניי אבל חוץ מזה הכל טוב.

גם טוואטחה לא יגיע בפחות ממיליון, והשכר שלו עומד על 600 אלף יורו.

מעדיף שנשלם על טוואטחה ולא על הגולם הזה.

לא יודע מאיפה הבאת את השכר אבל 600 אלף יורו לעונה הוא לא יקבל פה.

מעדיף שנשלם על טוואטחה ולא על הגולם הזה.

לא יודע מאיפה הבאת את השכר אבל 600 אלף יורו לעונה הוא לא יקבל פה.

זה מה שפורסם פה על החוזה שלו עם פרנקפורט

בסוף ייני יסתום את החור כמגן שמאלי. זה כל כך צפוי.

הרוש/זובאס

ייני, זר, זר/טיבי, קנדיל

יווני,פרץ/גלזר/גולסה

מיכה/ריקן

שכטר/מיכה,זר,אצילי

זו הערכה שלי. אולי יגיע גם עוד זר לקישור הקדמי אם יהיה לנו שוער ישראלי. שון גיבוי למגן שמאלי.

הפרסי שחקן לא רע בכלל אבל העלות שלו (400 שכר + 200 השאלה לעונה = 600) מוגזמת לגמרי.

הרוש/זובאס

ייני, זר, זר/טיבי, קנדיל

יווני,פרץ/גלזר/גולסה

מיכה/ריקן

שכטר/מיכה,זר,אצילי

זו הערכה שלי. אולי יגיע גם עוד זר לקישור הקדמי אם יהיה לנו שוער ישראלי. שון גיבוי למגן שמאלי.

הפרסי שחקן לא רע בכלל אבל העלות שלו (400 שכר + 200 השאלה לעונה = 600) מוגזמת לגמרי.

איזה הרכב זוועתי, יותר חלש מהעונה

כמה ישראלים שבאמת יוכלו לשדרג אותנו יש לנו בשוק?

עזבו את שכטר בצד נגיד, עדיין צריך לבנות שלד ישראלי חדש לאור גל העזיבות.

אם להיות כנה, מלבד הליגיונרים היחסית מובילים.(שלא נראה שמכבי יוכלו ללכת על ביטון,חמד, נאתכו או אלמוג כהן) אין ישראלים מספיק טובים בביצה המקומית שיוכלו לתת את האקסטרה ולהיות ראויים.

הרוש/זובאס

ייני, זר, זר/טיבי, קנדיל

יווני,פרץ/גלזר/גולסה

מיכה/ריקן

שכטר/מיכה,זר,אצילי

-אין לי ממש בעיה לשרן/גולדברג מגן שמאלי.

-יווני? למה אתה כל כך סגור שהוא מגיע?

כמה ישראלים שבאמת יוכלו לשדרג אותנו יש לנו בשוק?

עזבו את שכטר בצד נגיד, עדיין צריך לבנות שלד ישראלי חדש לאור גל העזיבות.

אם להיות כנה, מלבד הליגיונרים היחסית מובילים.(שלא נראה שמכבי יוכלו ללכת על ביטון,חמד, נאתכו או אלמוג כהן) אין ישראלים מספיק טובים בביצה המקומית שיוכלו לתת את האקסטרה ולהיות ראויים.

יש את המושאלים שהיו שחקנים טובים לליגה וגם מאמן חדש.

עד מתי פוטבול מנג'ר בשני שקל? עד מתי?

-אין לי ממש בעיה לשרן/גולדברג מגן שמאלי.

-יווני? למה אתה כל כך סגור שהוא מגיע?

לא סגור בכלל. סתם משתעשע במשחקי הרכב ספקולציות ע"ש דביר :)

גבר אתה באמת חושב שהמושאלים הם חבל ההצלה של הקבוצה? הם יסחפו אותנו לאליפות ולהופעה ראוייה באירופה?

אם זה מה שבונים עליו בעונה הבאה, לא אופתע אם נהפוך לבני יהודה בלי לשים לב.

לא ידעתי איפה לשאול

אחי ראה את הגמר נוער ואומר שיש לק"ש הסלביינק גם בנוער, מי הבחור ? אח קטן ?

גלאופילו סברינו. חלוץ 9 נהדר וחזק.

אבל אני הייתי שם את העין על החלוץ של רמת השרון, סאנדי איומי

גבר אתה באמת חושב שהמושאלים הם חבל ההצלה של הקבוצה? הם יסחפו אותנו לאליפות ולהופעה ראוייה באירופה?

אם זה מה שבונים עליו בעונה הבאה, לא אופתע אם נהפוך לבני יהודה בלי לשים לב.

גבר, אני אומר לרכוש את כל הליגה. את אירופה זה לא ישנה אבל אולי נתמודד לתואר.

איזה שון מה שון, הוא לא יכול להיות בסוף הספסל שלנו. עשה כל-כך הרבה טעויות השנה בבית״ר, אין לו גול ולא בישול ב-1830 דקות בקבוצה הכי התקפית בליגה.

אפילו לאופיר יש שלושה שערים ובישול בליגה.

כמה אפשר לחפור על המושאלים ?

מסכים שהם צריכים לקבל צ׳אנס, אבל אף אחד מהם לא עילוי כמו שאתה מתאר אותם פעם אחר פעם.

אם שון גולדברג יהיה המחליף של אופיר, אז אנחנו באמת בעונה פיננסית רצינית

עם כל הכבוד לשון גולדברג, שאני אישית כבר 3 שנים קורא לזה שיש לו מקום בסגל, הוא לא מגן, אלא יותר בלם\מגן..זה שסותם חורים הגנתית, אבל התקפה אל תצפו ממנו, הוא כמו שפונגין, לא עולה למעלה בכלל ולא תומך....אבל אם הוא בסופו של דבר יובא כשחקן הרכב או משהו, זה מעיד כמו שאמרתי בנושא אחר, על מגמה של מכבי לגבי הפייר פלי ולא תמיד ההחלטות המהירות והקרות האלה הם בחשיבה לטווח ארוך..מקווה שאני טועה ויגיע מגן שמאלי שטוב מאופיר (רק זר כנראה יכול להיות) וגולברג כגיבוי.

מו"מ בין מכבי ת"א לאיתי שכטר, כרגע יש פערים

הצהובים רוצים להחתים את החלוץ אך עוד אין הבנות בין הצדדים, ויש ניסיון לסגור הכל בשבוע הקרוב. כפי שפורסם ב-ONE, הצהובים מחכים לעידן ור

במכבי תל אביב ממשיכים לעבוד על חיזוק הסגל כאשר מי שאמונים על המלאכה הם המנכ”ל בן מנספורד ועוזרו ברק יצחקי. הודעה על מינוי הצוות המקצועי עוד לא נמסרה באופן רשמי, אך השניים ממשיכים במלאכת הרכבת הסגל אחרי שאתמול שוחררו רשמית יובל שפונגין, אופיר דוידזאדה, ז’אן סילבן באבין, גידי קאניוק וניק בלקמן, שהצטרפו לחוסה רודריגס שעזב עוד קודם לכן.

כמו כן, למושאלים שנכחו באירוע סיום העונה נמסר כי עליהם להתייצב לפתיחת האימונים ומדובר במאוויס צ’יבוטה, מתן חוזז, אליאל פרץ, יונתן כהן, דן גלזר, שון גולדברג ושחר פיבן. רוסלן ברסקי ודור ג’אן גם אמורים לפתוח את האימונים אך לא נכחו באירוע בשל חופשה פרטית שלהם בחו”ל. על ההחלטה להחזיר את המושאלים בקיץ עם בנייה עתידית לסגל נחשף ב-ONE.

בין מכבי ת”א לחלוץ החופשי איתי שכטר מתנהל משא ומתן אך כרגע יש פערים בין הצדדים. ישנו ניסיון לסגור הכל בשבוע הקרוב וההערכות מדברות על כך שהשחקן יהיה בקריית שלום, בעיקר בשל רצונו להצטרף למועדון הצהוב ולסגור מעגל אחרי שלפני מספר שנים כבר היה על סף חתימה אך לבסוף המהלך נפל. יש לציין כי מבחינת הצדדים אין לחץ והם לא ממהרים שכן פתיחת האימונים תתרחש רק לקראת סוף חודש יוני, בעוד כחודש ימים.

כפי שפורסם ב-ONE, הצהובים בעקבותיו של שחקן נוסף של הירושלמים – עידן ורד, מחכים להתפתחויות בבית”ר וגם לשחקן. אתמול דווח ב-ONE על כך שהצהובים לא יכולים לבצע שום עסקאות רכישה עד אשר לא ימכרו את פרדראג ראיקוביץ’ ואת וידאר קיארטנסון, זאת בשל מגבלות הפייר פליי שחלות על המועדון, כאשר גם עם מכירתם – לא יוכלו להשקיע כסף משמעותי.

לכן מחכים לראות מה תהיה ההחלטה על ורד וייתכן כי ההצעה לבית”ר תכלול חילופי שחקנים עבור הקשר, דבר דומה אותו ניסו להוציא לפועל מול בני יהודה בעבור המגן הימני מאור קנדיל. הכתומים אגב, כרגע לא ששים לחתום עם מכבי על עסקה שכזו אחרי שחשבו שיקבלו כסף עבור השחקן והבינו שזה לא המצב.

שכטר סיים את העונה עם תשעה שערים בליגת העל ועוד שבעה בישולים. ורד מצידו רשם שישה שערים ושמונה בישולים בליגה, אך נעדר תקופה ממשוכת בשל חיידק אלים שתקף אותו, ואין ספק כי היה אחד השחקנים המשמעותיים והטובים העונה בישראל.

http://www.one.co.il/Article/17-18/1,1,2,32214/313616.html?ref=hp

למי שרוצה את כל הכתבה במקום להיכנס