Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

לדעתי וידאר לא רואה את חמד.

ובלי קשר להשוואה לחמד, לדעתי וידאר יכול להשתלב בקלות בקבוצת תחתית בפרמייר ליג.

יכול להיות, זה תלוי איך הוא יסתגל לסגנון שם. אבל בצ'מפיונצ'יפ הוא בוודאות יכול להשתלב.

אחד החלוצים הגדולים שהיו פה.

אתם תתגעגעו אליו.

אני בהלם שהגענו למצב שאנשים חושבים שהוא לא יכול לשחק בצ'מפיונשיפ. איזה זיכרון קצר.

מתגעגעים לראדה

זיכרון קצר יש למי ששכח שהרבה בזכות ההחמצות שלו בפלייאוף נשארנו עם כלום

והוא לא יכול לשחק באנגליה הוא פשוט לא מתאים לרמה

הוא פשוט תלוי בקבוצה שתכין לו מצבים

יכינו לו מצב הקבוצה- יצליח

לא יכינו- לא יצליח

רוב החלוצים ככה...

אצלו זה בולט מעט יותר. אבל זה לא משהו מוזר או יוצא דופן.

שכטר יותר טכני, יותר קבוצתי, יותר מהיר ולא מאבד כל כדור שהוא נוגע בו מחוץ לרחבה. להיפך, הוא יוצר מצבים בשבילו ובשביל אחרים.

וידאר רק מסיים, סה טו.

ג'ימי פלויד האסיילבנק, אתה מכיר? בנה על זה קריירה. קריירה לא רעה.

איזה פרמיירליג בראש שלכם? הנגיעה הראשונה שלו לא קיימת, הוא לא מצליח להשתלב על כדורים עם הגב לשער, הוא לא מהיר במיוחד, לא גבוה במיוחד ואין לו דריבל בגרוש. המעלה היחידה שלו זה סיומת בנגיעה. חלוץ פרמיירליג צריך הרבה יותר מזה.

חחחח עלק ג׳ימי פלויד האסילבנק ??

ג'ימי פלויד האסיילבנק, אתה מכיר? בנה על זה קריירה. קריירה לא רעה.

תוסיף גם את גרד מולר ופיפו אינזאגי, למה לא.

עם כל הכבוד לוידאר הוא לא אחד מהם והעידן שונה. כל הקבוצות עושות נגדנו בונקר ויוצאות למתפרצות. אין לו שטח כדי לעשות תנועה לעומק, אין מי שיכין לו חוץ ממיכה (שמשחק רחוק) ודסה (שמשחק 1 מ3).

הוא לא מחזיק כדור, לא מספיק מהיר כדי לנצל באופן קונסיסטנטי את המתפרצות המעטות שאנחנו כן מגיעים אליהן, לא יוצר לאחרים ולא מפנה שטח.

העיקר שאפשר לעשות ניים דרופינג עם סגנון המשחק (המוגבל והמיושן) שלו.

אתם אומרים "חלוץ שרק מסיים" כאילו זה דבר של מה שכך.

אז אמרתי, ג'יימי פלויד האסיילבנק. תמיד היה שם במקום הנכון ובזמן הנכון לדחוק פנימה.

אז אמרתי, ג'יימי פלויד האסיילבנק. תמיד היה שם במקום הנכון ובזמן הנכון לדחוק פנימה.

לוידאר יש העונה 12 שערי ליגה. בהתחשב בכך שהוא לא תורם שום דבר אחר למשחק, זה נראה לך עונה על הציפיות?

לוידאר יש העונה 12 שערי ליגה. בהתחשב בכך שהוא לא תורם שום דבר אחר למשחק, זה נראה לך עונה על הציפיות?

השאלה מה היו הציפיות... יש לו העונה 20 גולים בכל המסגרות, רע זה לא.

להגיד לך שאני מבסוט עליו השנה? כמו שאני "מבסוט" על כל אחד משאר השחקנים.

סה"כ ידענו למה הוא מסוגל, לא ציפינו שפתאום הוא ייצר לעצמו מצבים ויעשה דברים שהוא לא יודע ולא יכול.

העונה לא מסדרים לו מספיק מצבים והתפוקה בהתאם (ואני מוציא כרגע את התקופה הגרועה, כי כולם בתקופה גרועה).

נראה לי שאתה מתבלבל עם מישהו אחר. ואן ניסטלרוי כנראה.

האסלביינק היה חלוץ מגוון מאוד עם שתי רגליים, בעיטת תותח, מהירות, ויכולת לקחת בלם לטיול באחד על אחד עם הכדור ברגל או בלעדיו.

הוא הבקיע שערים בכל הצורות והצבעים, שחקן אדיר.

מתגעגעים לראדה

זיכרון קצר יש למי ששכח שהרבה בזכות ההחמצות שלו בפלייאוף נשארנו עם כלום

והוא לא יכול לשחק באנגליה הוא פשוט לא מתאים לרמה

גם אני מתגעגע לראדה, ועדיין ראדה כבש פחות מקיארטנסון.

הוא עובר עונה בינונית מינוס, כמו כל הקבוצה. זה קורה וזה הגיוני לגמרי. לא כולם חייזרים כמו ערן זהבי.

הוא החלוץ הטוב בליגה, ואחד הזרים הגדולים שהיו פה. אם הוא היה טוב יותר באלמנטים אחרים כמו מהירות וטכניקה, הוא לא היה מגיע מראש למכבי אלא כבר היום היה באנגליה או גרמניה.

תסתכל על ההחמצות בתור משבר מקצועי נקודתי, כי הרי אנחנו מכירים את היכולת שלו עוד משנה שעברה וחלק לא קטן מהעונה הנוכחית, ויודעים שזה לא מאפיין אותו.

הוא יכול לשחק באנגליה ועוד איך. במיוחד בצ'מפיונשיפ.

נראה לי שאתה מתבלבל עם מישהו אחר. ואן ניסטלרוי כנראה.

האסלביינק היה חלוץ מגוון מאוד עם שתי רגליים, בעיטת תותח, מהירות, ויכולת לקחת בלם לטיול באחד על אחד עם הכדור ברגל או בלעדיו.

הוא הבקיע שערים בכל הצורות והצבעים, שחקן אדיר.

דווקא התכוונתי להאסיילבנק.

https://www.youtube.com/watch?v=hd5S3XHlzMo

אתה בטח מכיר את הסרטון, אבל יש פה כמה גולים שהם בדיוק מה שהתכוונתי.

אני זוכר הרבה גולים שלו ש"פשוט" היו מיקום מושלם, בזמן הנכון ובמקום הנכון.

גם הקודם שהיה פה לפניו היה תלוי במצבים והיה פח במכבי עבר לקפרסין ומשם לסין ב8 מיליון יורו.

איסלנדי חלוץ ענק שהצליח בקבוצה שלא שיחקה עליו בכלל ביחס לכמות המצבים שהגיע הוא כבש הרבה.
רק במחזורים אחרונים היה לו החמצות אבל אם נומר את האמת הוא ראה הרבה ספספל העונה שפגע לו בכושר משחק..
אם היה משחק כל משחק היה עובד את ה20 שערים גם העונה..

האינטרס של שני הצדדים הוא מכירה.

לצערנו הוא עושה עונה של 15 שערים ולא 50.

שיהיה בהצלחה למי שצריך להביא פה הצעה כספית נורמלית.

הוא עובר עונה בינונית מינוס, כמו כל הקבוצה. זה קורה וזה הגיוני לגמרי. לא כולם חייזרים כמו ערן זהבי.

הוא החלוץ הטוב בליגה, ואחד הזרים הגדולים שהיו פה. אם הוא היה טוב יותר באלמנטים אחרים כמו מהירות וטכניקה, הוא לא היה מגיע מראש למכבי אלא כבר היום היה באנגליה או גרמניה.

תסתכל על ההחמצות בתור משבר מקצועי נקודתי, כי הרי אנחנו מכירים את היכולת שלו עוד משנה שעברה וחלק לא קטן מהעונה הנוכחית, ויודעים שזה לא מאפיין אותו.

הוא כאן שתי עונות תכף, זה לא הוגן להתייחס רק לחלק המוצלח ולבטל כמעט מחצית מהתקופה שלו בטענה שזה לא מאפיין. כנראה שזה כן מאפיין.

פישפשתי קצת באתר סקורר, בעונה שעברה הוא היה צריך 5.16 בעיטות בשביל לכבוש שער, העונה 5.6 בעיטות בשביל שער - ההבדלים לא כאלה גדולים, הבעיה הברורה לעין היא שהקבוצה רצה פחות טוב והוא לא יוצר מצבים לעצמו (3.4 בעיטות למשחק שנה שעברה, 2.7 למשחק השנה).

והשורה האחרונה לא אמורה להתפרש כטענה להגנתו. זו אחת הסיבות שאנחנו זבל.

הוא חלוץ מוגבל ומי שבונה את הקבוצה צריך לחשוב אם הוא מעדיף חלוץ שיהיה מעולה בקבוצה מעולה, או חלוץ שיודע להפוך קבוצה לא רעה לקבוצה מעולה.

מעבר לזה יש גם את השיקול הכלכלי. האם אתה מסתכן בעוד עונה בינונית שלו ואז מנסה למכור אותו בגיל 29 אחרי שתי עונות מעפנות בליגה הישראלית?

תודה לכריס שענה לך...

לא מבין אך אפשר לתפוס ממנו החלוץ הטוב בליגה ואחד הזרים הטובים אי פעם?!?

ווידאר אין מהירות

אין טכניקה

הוא לא יודע לעבור שחקן באחד על אחד

אין לו משחק ראש

הוא לא יודע לשמור על הכדור כפיבוט

מה שכן יש לו מיקום נהדר

והוא בחור טוב ולא בעייתי

מצטער אבל הוא בשום אופן לא שייך לרמות הגבוהות ובטח שלא לאנגליה

מקסימום לשוויץ

מאחל לו לשחק היכן שירצה ושלא נפסיד כסף

תודה לכריס שענה לך...

ווידאר אין מהירות

אין טכניקה

אין לו משחק ראש

מה שכן יש לו מיקום נהדר

והוא בחור טוב ולא בעייתי

מקסימום לשוויץ

גם אורלנדו סה נכשל פה (ונראה הרבה יותר גרוע ממה שוידאר נראה פה), ובכל זאת הצליח בבלגיה, וידאר תלוי בקבוצה שתייצר בשבילו הרבה מצבים, אם הוא ימצא קבוצה כזו (ולא משנה באיזו ליגה) הוא יצליח שם.

גם אורלנדו סה נכשל פה (ונראה הרבה יותר גרוע ממה שוידאר נראה פה), ובכל זאת הצליח בבלגיה, וידאר תלוי בקבוצה שתייצר בשבילו הרבה מצבים, אם הוא ימצא קבוצה כזו (ולא משנה באיזו ליגה) הוא יצליח שם.

גם ווידאר יכול להצליח בבלגיה כמו אורלנדו

אבל לאנגליה ספרד איטליה וגרמניה הוא לא מתאים לדעתי(כמו שאורלנדו לא מתאים)

הוא כאן שתי עונות תכף, זה לא הוגן להתייחס רק לחלק המוצלח ולבטל כמעט מחצית מהתקופה שלו בטענה שזה לא מאפיין. כנראה שזה כן מאפיין.

פישפשתי קצת באתר סקורר, בעונה שעברה הוא היה צריך 5.16 בעיטות בשביל לכבוש שער, העונה 5.6 בעיטות בשביל שער - ההבדלים לא כאלה גדולים, הבעיה הברורה לעין היא שהקבוצה רצה פחות טוב והוא לא יוצר מצבים לעצמו (3.4 בעיטות למשחק שנה שעברה, 2.7 למשחק השנה).

והשורה האחרונה לא אמורה להתפרש כטענה להגנתו. זו אחת הסיבות שאנחנו זבל.

הוא חלוץ מוגבל ומי שבונה את הקבוצה צריך לחשוב אם הוא מעדיף חלוץ שיהיה מעולה בקבוצה מעולה, או חלוץ שיודע להפוך קבוצה לא רעה לקבוצה מעולה.

מעבר לזה יש גם את השיקול הכלכלי. האם אתה מסתכן בעוד עונה בינונית שלו ואז מנסה למכור אותו בגיל 29 אחרי שתי עונות מעפנות בליגה הישראלית?

במשך בערך עונה וחצי הוא היה מעולה. בחודשים האחרונים הוא במשבר מקצועי. משהו כבה. גם אצל ראיקו זה אותו סיפור.

כל הקריירה שלו הוא נתן מספרים. כולל אצלנו רוב הזמן (ולא רק בליגה) ולכן אני חושב שהמשבר הזה לא מאפיין אותו.

למרות המספרים שהבאת, לי מרגיש כאילו כן הוא מחמיץ מצבים שבעבר הוא היה כובש בקלות (ואכן מורגש שהוא מאיים פחות על השער).

הוא חלוץ מוגבל למדי אבל אני מצטער שאני חוזר על המשפט (המאוס, אני יודע) הזה, אבל אם הוא היה פחות מוגבל הוא לא היה מגיע לכאן.

לא אומר שהוא מושלם, אבל אני חושב שזו אקסיומה שהוא החלוץ הטוב בליגה ואני חושב ששחקנים ברמה הזאת צריכים להגיע אלינו.

לשאלה שלך, התשובה היא לא, אני גם מעדיף למכור אותו ולעשות את מה שבריא למועדון.

פשוט קשה לי לראות שמזלזלים כל כך בשחקנים טובים רק כי הם משחקים אצלנו אבל אז רוצים זרים בינוניים כמו אריק סאבו שאם היה פה, אוהדי הפורום היו שולחים אותו מכאן על טיל.

תודה לכריס שענה לך...

ווידאר אין מהירות

אין טכניקה

אין לו משחק ראש

מה שכן יש לו מיקום נהדר

והוא בחור טוב ולא בעייתי

מקסימום לשוויץ

אין מה לעשות. כנראה לא נסכים על זה.

אני חושב שמיקום ובעיטה הן התכונות החשובות ביותר לחלוץ. וגם משחק ראש יש לו.

הבעיה שלו היא שהוא תלוי מדי בקבוצה ובאיך שמפעילים אותו, אבל זו לא בושה. לא חסרים חלוצים כאלה.

חמד הרבה יותר מגוון מוידאר, יותר מוכח ויותר איכותי. איך אפשר להשוות? וידאר די איטי, לא שומר על כדור עם הגב לשער ולא מסוגל ממש לעבור שחקן או אפילו שוער. יש לו סיומת פירסט קלאס מחצי מרחק בנגיעה ומשחק ראש טוב מאוד אבל כאן זה נגמר. לדעתי יהיה לו קשה להשתלב בצמפיונציפ.

חייב לציין שהמשחק ראש של וידאר די מביך לסגנון משחק שמאפיין אותו.

לפריצה וסה היה משחק ראש טוב יותר.

חייב לציין שהמשחק ראש של וידאר די מביך לסגנון משחק שמאפיין אותו.

לפריצה וסה היה משחק ראש טוב יותר.

בא לי להכין לך לקט של כל שערי הראש שלו.

נגד ב"ש,זניט,ק"ש,דרבי ועוד...

אולי זה לא ברמה של פריצה וסה, אבל להגיד שהמשחק ראש שלו מביך? נו באמת, איזו הגזמה.