Jump to content

מכירת כרטיסים להפועל חיפה

Recommended Posts

פשוט מצחיק שכולם יוצאים על מישהו שהקהל שלנו בושה. מה לעשות? הקהל של מכבי בכללותו, בהסתכלות על הכל, הוא קהל מפונק ושבע. זה התחיל אחרי האליפות השניה ומחמיר מאז (ראיתי את זה בשער 13 ומה שקורה במערבי בנתניה זו שערוריה, אני הייתי מוחק שם את כל המנויים). הרוב זה לא שער 11, גוש העידוד ולצערי מדובר בקבוצה מאוד קטנה ביחס לכל הקהל שלנו.

מסכים שלא מעניין מה מכרו עד עכשיו אלא כמה ימכרו, אבל מישהו משלה את.עצמו שלא יהיה כזה הבדל?

המצב כרגע לא נראה טוב... אבל אני למשל מתכוון להגיע וטרם קניתי כרטיס, מקווה שעוד הרבה כמוני.

למרות הכל מאמין שיהיו 1000-1500 אוהדים של מכבי.

פשוט מצחיק שכולם יוצאים על מישהו שהקהל שלנו בושה. מה לעשות? הקהל של מכבי בכללותו, בהסתכלות על הכל, הוא קהל מפונק ושבע. זה התחיל אחרי האליפות השניה ומחמיר מאז (ראיתי את זה בשער 13 ומה שקורה במערבי בנתניה זו שערוריה, אני הייתי מוחק שם את כל המנויים). הרוב זה לא שער 11, גוש העידוד ולצערי מדובר בקבוצה מאוד קטנה ביחס לכל הקהל שלנו.

מסכים שלא מעניין מה מכרו עד עכשיו אלא כמה ימכרו, אבל מישהו משלה את.עצמו שלא יהיה כזה הבדל?

יש פה מישהו שאיחל פעם מחלות קשות למי שהחליט על נתניה, יצאתי עליו איך הוא מאחל את זה לאיש צוות ניהולי של מכבי, מאז הוא מנסה לצאת עלי באופן אישי, הכל פה אינטרסנטי.

יש פה מישהו שאיחל פעם מחלות קשות למי שהחליט על נתניה, יצאתי עליו איך הוא מאחל את זה לאיש צוות ניהולי של מכבי, מאז הוא מנסה לצאת עלי באופן אישי, הכל פה אינטרסנטי.

ואיך זה קשור לזה שרשמת שאנחנו הקהל החלש בליגה?

מי שבחר לארח בנתניה טעה טעות פטאלית, לא מצדיק לאחל מחלות קשות אבל עדיין מנסה להבין איך אתה רושם שאנחנו הקהל הכי חלש בליגה

ואיך זה קשור לזה שרשמת שאנחנו הקהל החלש בליגה?

מי שבחר לארח בנתניה טעה טעות פטאלית, לא מצדיק לאחל מחלות קשות אבל עדיין מנסה להבין איך אתה רושם שאנחנו הקהל הכי חלש בליגה

כי אנחנו נותנים 6 עונות מצויינות, והקהל בא ותומך, אבל פתאום כשאין על מה לשחק באים 500 אוהדים לטדי, כשחיפה (כשכבר מלא זמן לא במירוץ) מביאים מעל 1000 לפ״ת.

שוב, גם לי קשה כל הנסיעות לנתניה ומבואס שהעונה נגמרה מוקדם, אבל כאילו כשאין על מה לשחק הקהל לא מגיע, וזה מתסכל.

אני לא מאחל (לעולם) שום דבר רע לשחקן/איש צוות/אוהד מכבי, אבל זה מבאס לבוא לטדי ולראות אותו ריק. קצת תסכול שניסיתי להוציא אותו פה. בתקווה שיגרום לעוד אנשים לבוא.

עריכה: כשאני אומר הקהל החלש בליגה אני לא מתכוון לפת/רעננה/קש אלא לגדולות.

דבר איתי כשהמגרש הביתי של ב"ש/חיפה/בית"ר וכו' יהיה שעה-שעה וחצי נסיעה ואז תוכל להשוות אותם אלינו.

אני מסכים איתך, בגלל זה לא אמרתי כלום כשהגיעו רק 5000 למשחק נגד בני יהודה, אבל לטדי? אז אולי אנשים קצת עייפים מכל הנסיעות, אבל לקהל הכי גדול בארץ מגיעים רק 500? זה נראה יותר כמו קהל שבע, הלוואי שאני טועה.

דבר איתי כשהמגרש הביתי של ב"ש/חיפה/בית"ר וכו' יהיה שעה-שעה וחצי נסיעה ואז תוכל להשוות אותם אלינו.

מוסיף ומחזק שאחרי הבכי על זה שבאו לנתניה 5 אלף אוהדים שלנו יום או יומיים אחרי הגעי הקהל העוצמתי של בש שהם לוקחים אליפות ובקושי הביאו 3.5 אלף

מוסיף ומחזק שאחרי הבכי על זה שבאו לנתניה 5 אלף אוהדים שלנו יום או יומיים אחרי הגעי הקהל העוצמתי של בש שהם לוקחים אליפות ובקושי הביאו 3.5 אלף

שוב, אני לא אמרתי כלום על המשחק מול בני יהודה, ואני חושב שהקהל של בש יותר חלש אפילו משלנו

הקהל לא מגיע שהוא מיואש ויש אווירה שלילית במועדון.

תיזכרו במשחק הבית נגד אשקלון שנה שעברה עם שוטא ובתחילת השנה בתקופת 'הגייט'.

בסופו של דבר הקהל מיואש להגיע למגרש אחרי שאנחנו כבר שנתיים ברדיוס וב"ש חוגגת לנו על הראש שנה שלישית ברצף. העזיבה של קרויף ותחושת האס"ק לא מוסיפה.

אנחנו לא שונים מאף קהל אחר ואנחנו קהל הצלחות בדיוק כמו כולם. אנחנו, הפועל, חיפה, בית"ר, ב"ש- שהקבוצה רצה חזק בצמרת המגרש יהיה מלא, שהקבוצה בתקופה רעה יהיו קרחות ביציעים, תמיד זה היה ככה.

כל הכבוד למי שמגיע. מבין את מי שחוסך את הכסף והעצבים של ונשאר בבית

בסך הכל יש לה שלוש אליפויות רצופות

גם להפוך פת יש 5 רצופות, זה לא הופך אותה לגדולה (לדעתי), קבוצה גדולה זו מסורת, ימים יגידו.

היית מגדיר את בית"ר כגדולה?

כי יש להם את הקהל הכי בושה בליגה ביחס לגודל שלהם.

בוא תן לנו רשימה של קבוצות גדולות, על כל אחת אני אמצא לך משהו.

הקהל שלנו הוא קהל מצויין, עובדה שכשהיינו בבית שלנו, היינו מספר 1 בליגה בפער.

השילוב הזה של נתניה יחד עם אווירת האסק בקבוצה מובילים לכך שאנשים פשוט לא רוצים לבזבז זמן וכסף על נסיעה למשחקים שלא ממש קובעים משהו.

היית מגדיר את בית"ר כגדולה?

כי יש להם את הקהל הכי בושה בליגה ביחס לגודל שלהם.

בוא תן לנו רשימה של קבוצות גדולות, על כל אחת אני אמצא לך משהו.

הקהל שלנו הוא קהל מצויין, עובדה שכשהיינו בבית שלנו, היינו מספר 1 בליגה בפער.

השילוב הזה של נתניה יחד עם אווירת האסק בקבוצה מובילים לכך שאנשים פשוט לא רוצים לבזבז זמן וכסף על נסיעה למשחקים שלא ממש קובעים משהו.

אני רוצה להאמין ולקוות שהסיבה זה נתניה, וכד חזור לבלומפילד נראה אחרת באסק.

כמו שכתבתי ביאס אותי לראות ככ מעט בטדי ושאין ביקוש גם למחר, אז הוצאתי קצת קיטור.

אתה לא רק הוצאת קיטור, אלא גם כתבת שקר מוחלט שהופץ על ידי היריבים שלנו כשכתבת שלבלומפילד לא היינו מביאים אוהדים כשלא היה על מה לשחק, דבר שהוא כמובן לא קשור בשום צורה למציאות שבה היינו מובילים בטבלאות ממוצעי הקהל במשך 10 שנים שבהן לא היה לנו על מה לשחק ממחזור 5 בערך

אתה לא רק הוצאת קיטור, אלא גם כתבת שקר מוחלט שהופץ על ידי היריבים שלנו כשכתבת שלבלומפילד לא היינו מביאים אוהדים כשלא היה על מה לשחק, דבר שהוא כמובן לא קשור בשום צורה למציאות שבה היינו מובילים בטבלאות ממוצעי הקהל במשך 10 שנים שבהן לא היה לנו על מה לשחק ממחזור 5 בערך

כתבתי שלא היינו מביאים 7000 לבלומפילד כשלא היה על מה לשחק, לא חושב שטעיתי פה. במחזור 5 עוד יש על מה לשחק.

יש סיכוי שלא נפתח עם שפונגין? או שג׳ורדי ימשיך לחשוב שהוא מבין בכדורגל?

דסה מוצהב, שרן פצוע ולא רואה אותנו חוזרים פתאום ל352 (עם מיכה ודוידזארה) ככה שלא.. אין סיכוי.

בדיוק קניתי כרטיס, נשארו שם ממש כרטיסים בודדים ביציע K ... היתכן? או שלאן סתם מלחיצים כדי שאוהדים ימהרו לקנות דרכם.
*יש עוד כרטיסים ביציע הצמוד בינתיים פתחו שם את הקומה למטה.

מהגדולות, בש לא קבוצה גדולה (עדיין).

בית"ר הכי אוהדי הצלחות בליגה עם כפתור הרס עצמי אבל הם שרים שבחי ירושלים בפול ווליום אז גומרים עליהם, אוהדי חיפה בקריית אליעזר לא היו עוברים את ה5.5 אלף מנויים בעונות שיא שלהם, לאוהדי הפועל יש תסביך אוננות עצמית יותר מאשר אהבת הקבוצה והם גורם מכריע בהתפרקות הקבוצה שלהם. אבל בוא נמשיך עם ההלקאה העצמית. לא שהקהל שלנו מושלם ממש לא אבל חייבים להפסיק עם ההלקאה העצמית הזאת. כל הקהלים בארץ עם אותה תרבות ספורט קלוקלת ואנחנו לא שונים מאף אחד.

בית"ר הכי אוהדי הצלחות בליגה עם כפתור הרס עצמי אבל הם שרים שבחי ירושלים בפול ווליום אז גומרים עליהם, אוהדי חיפה בקריית אליעזר לא היו עוברים את ה5.5 אלף מנויים בעונות שיא שלהם, לאוהדי הפועל יש תסביך אוננות עצמית יותר מאשר אהבת הקבוצה והם גורם מכריע בהתפרקות הקבוצה שלהם. אבל בוא נמשיך עם ההלקאה העצמית. לא שהקהל שלנו מושלם ממש לא אבל חייבים להפסיק עם ההלקאה העצמית הזאת. כל הקהלים בארץ עם אותה תרבות ספורט קלוקלת ואנחנו לא שונים מאף אחד.

הפועל קהל הצלחות בדיוק כמו כולם רק שלהם התקשורת מוצצת.

השנה למשל במשחק גביע נגד חיפה הם הביאו 10,000 ושבוע לאחר מכן כשהם אירחו את ביתר תא בליגה הם הביאו 2000