Jump to content

סיכום הניצחון על בני יהודה אחריי צפייה בש.ח | 2-0 חשוב בגארבג'. המטרה: להבטיח אירופה.

Sawyer

Recommended Posts

איך להקפיא אותו עד ינואר? לא יודע אם זה אפשרי.

גם אם זה אפשרי - נגיד שהקפאת אותו, החתמת 6 זרים, מגיע ינואר והוא חוזר מהפציעה, אנחנו עם 7 זרים וצריך לשחרר מישהו.

גם אם זה קרע יחזור מהפציעה כמה חודשים לפני ינואר

איך להקפיא אותו עד ינואר? לא יודע אם זה אפשרי.

גם אם זה אפשרי - נגיד שהקפאת אותו, החתמת 6 זרים, מגיע ינואר והוא חוזר מהפציעה, אנחנו עם 7 זרים וצריך לשחרר מישהו.

גם אם זה קרע יחזור מהפציעה כמה חודשים לפני ינואר

זה ציטוט מערוץ הספורט. נשמע לי אמין ואפשרי למרות שלך תדע...

"בקבוצה מקווים כי פציעתו של כריסטיאן באטוקיו תהיה פחות חמורה מכפי שנראה. הקשר צפוי לעבור בדיקת CT ביממה הקרובה, כשתרד הנפיחות מברכו. כרגע החשש הוא לקרע ברצועה הצולבת, ונראה כי בכל מקרה הוא גמר את העונה. לארגנטינאי חוזה לעונה הבאה במכבי, אך הצהובים תכננו במקור להיפרד ממנו בסיום העונה. במידה והפציעה חמורה והיא תשפיע עליו גם בעונה הבאה הוא צפוי להמשיך בקבוצה ולקבל את כל הטיפולים להם יזדקק, בארץ או בחו"ל לבחירתו, אך קרוב לוודאי שהוא יוקפא ולא יירשם בקבוצה בפתיחת העונה כדי לא לתפוס מקום של זר. מכבי תוכל לרשום אותו מחדש בחלון ההעברות של ינואר אם תחפוץ בכך".

ואם יחזור לפני ינואר, למה זה רלוונטי?

שאולי לא יקפיאו אותו אם יחמיץ רק איזה חודשיים מפתיחת העונה

לנושא הכלכלי יש חשיבות

אופתע מאד אם בטוקיו ישחק עוד משחק רשמי אחד במדי מכבי.

אני זוכר שבזמנו כשויטור נפצע אז התחילו לדבר בב"ש על האופציה של הקפאה ואז ציינו שאין באמת מצב כזה של הקפאה, ברגע שעשית את זה אתה משלם לשחקן את מלוא החוזה שלו והוא רשאי לחתום גם בכל קבוצה אחרת.

אני זוכר שבזמנו כשויטור נפצע אז התחילו לדבר בב"ש על האופציה של הקפאה ואז ציינו שאין באמת מצב כזה של הקפאה, ברגע שעשית את זה אתה משלם לשחקן את מלוא החוזה שלו והוא רשאי לחתום גם בכל קבוצה אחרת.

אמנם קרה לפני לא מעט שנים, אבל כשווצ'צ'ביץ' ששיחק בהפועל נפצע לתקופה, אני זוכר שהם כן הודיעו שהוא מוקפא. אאל"ט הביאו במקומו את דה רידר.

מצטער עבורו, אבל זה פתר לנו את בעיית החוזה שלו בעונה הבאה.

שחקנים עם חוזה שמאכזבים/ לא מתאימים- יש כל כך הרבה כאלה ותמיד נמצא הפיתרון. זה דבר רגיל במועדון כדורגל, מה ההתרגשות הגדולה? יהיה בסדר.

לדעתי הכל תלוי כמה הוא צפוי להיעדר.

אם עד ינואר אז שווה להקפיא אותו, כי אז צריך לשלם לו רק חצי מהחוזה (כל זה בהנחה שהביטוח ישלם את השאר)

אם יחמיץ רק חודשיים מפתיחת העונה לא בטוח שיקפיאו אותו

שחקנים עם חוזה שמאכזבים/ לא מתאימים- יש כל כך הרבה כאלה ותמיד נמצא הפיתרון. זה דבר רגיל במועדון כדורגל, מה ההתרגשות הגדולה? יהיה בסדר.

כן, מה שאני אומר שבמקום למצוא קבוצה שתקח את החוזה 400 אלף יורו, הביטוח יכסה קרוב לחצי ועל השאר מאמין שיסתדרו עם השחקן.

אמנם קרה לפני לא מעט שנים, אבל כשווצ'צ'ביץ' ששיחק בהפועל נפצע לתקופה, אני זוכר שהם כן הודיעו שהוא מוקפא. אאל"ט הביאו במקומו את דה רידר.

אבל דה רידר ישראלי.

הפוך לא?

לא. ביטוח אובדן כושר עבודה לספורטאים מכסה בין 50% ל 75% מהשכר (לא כולל בונוסים) ולרוב זה 75%. הביטוח מכסה גם את רוב עלות הטיפול הרפואי. זה יכל להקל על הגעה להסדר איתו על יתרת התשלום תמורת התרת החוזה.

לא. ביטוח אובדן כושר עבודה לספורטאים מכסה בין 50% ל 75% מהשכר (לא כולל בונוסים) ולרוב זה 75%. הביטוח מכסה גם את רוב עלות הטיפול הרפואי. זה יכל להקל על הגעה להסדר איתו על יתרת התשלום תמורת התרת החוזה.

שוב אתה מדבר איתי כמו סוכן ביטוח. אני לא מתייחס בכלל לעניין הכלכלי.

לשחקן עדיף לעבור שיקום במסגרת של קבוצה.

אני חושב על עצמי, לא הייתי מוותר על חוזה במצב של פציעה כזאת, מי ייקח אותו בקיץ 2019 אחרי יותר משנה בלי כדורגל?

מזה משנה מי תיקח אותו? הוא זר מאכזב.

יש הרבה משתנים בחוזים ואני לא בקיא בחוזים שמכבי חותמים

אבל יש קבוצות שמחתימים חוזים, שאם שחקן נפצע בפציעה קשה, יש אופציה לתת להם איזה פיצוי מינימלי כלשהו ולהפטר ממנו

למה אתה ישר פסימי?

מה זה עניין של פסימי או לא פסימי?
לשחקן יש חוזה לעונה הבאה.

זה שבונים פה כל מיני תאוריות ואחוזי נכות ותשלומים לא משנה את המציאות.

מה זה עניין של פסימי או לא פסימי?

לשחקן יש חוזה לעונה הבאה.

זה שבונים פה כל מיני תאוריות ואחוזי נכות ותשלומים לא משנה את המציאות.

אלו לא תיאוריות. זה שאתה פסימי זה אחלה. אני בדר"כ סופר פסימי. הוא לא חייב חוזה ולהיות רשום השחקן הקבוצה כדי לקבל את המעטפת הטיפולית והשיקומית.הרישום מועיל רק להשתתפות שלו בתחרויות רשמיות (ליגה\אירופה).

הוא יודע שהקבוצה לא בונה עליו. בעניין הכספי לא תהיה בעיה להסתדר איתו כי הביטוח משלם את רוב שכרו. לגבי השיקום, שוב, הביטוח משלם את הרוב ומכבי יכולה גם להבטיח שתדאג לכל מה המעטפת שצריך תמורת התרת החוזה. להיפך, יש למכבי קלף חזק מולו עכשיו (אני חושב שככה או אחרת מכבי תדאג לכל השיקום). אז לא מבין איפה הבעיה? על איזה שיקום לא פיננסי אתה מדבר? מקום להתאמן בו? מכבי יכולה לספק לו הכל גם בלי שיהיה שחקן רשום בקבוצה. לא מבין מה הבעיה.

נחיה ונראה. לדעתי זה רק יקל על נושא השחרור שלו. יתירו את החוזה תמורת פיצוי, כשהוא יחזור להתאמן עם כדור הוא מתאמן במכבי ובינואר, אם יהיה כשיר, יחתום איפה שהוא רוצה. מה הבעיה?