Jump to content

סיכום הניצחון על בני יהודה אחריי צפייה בש.ח | 2-0 חשוב בגארבג'. המטרה: להבטיח אירופה.

Sawyer

Recommended Posts

אם הפציעה של באטוקיו רצינית קשה לי להאמין שמכבי תפקיר אותו. יישאר ויהיה החיזוק של ינואר.

סבבה. אם יש ביטוח זה יכל להיות אחלה. הוא יושב על 400 אה לעונה הבאה. לא רואה קבוצה שהיתה משלמת לו את זה. אם יש ביטוח, הביטוח יכסה להחתים 5 זרים. לא נורא ואפילו טוב.

התגובה בוואן ברורה

יהיו החלטות קרות ומקצעיות

מקצועית ? למה שלא נפקיר את באטוקיו?

יש ביטוח שיכסה עלות פציעה, הוא ישוחרר וטוב שכך..אנחנו לא צריכים אותו

היה טעות להביא אותו מלכחתילה..

אני שמח גם לשמוע את המשפט אף שחקן אינו חסין, נגמרו החסינות גם כלפי שחקנים ספציפים עם משכורות עתק שכבר ציינתי פה בעבר .

מת על זה שכולם נהיים סוכני ביטוח.

ובכלל אני לא מבין מה הקשר לביטוח, אני לא רואה את מכבי מפקירה אותו. פציעה כזאת צריכה שיקום במסגרת מועדון.

אתה מדבר כאילו מדובר באצילי או בבוזגלו במקרה של חיפה או ברק יצחקי שמדובר בישראלים שהם היו טובים בשוק במקרה שלהם.

למה שנחזיק אותו? הוא לא יעיל לנו ולא מועיל לנו..יהיו החלטות קרות..הביטוח יכסה חלק מהעלות חוזה שלו, לא צריך להיות סוכן ולא בטיח בשביל לדעת ששחקן פצוע יש איזה השתתפות, מה חדש בזה ששחקנים מבוטחים? לא גיליתי את אמריקה פה.

אתם אובר פסימים ויותר מדי חוששים מהשלכות הפיירפליי...אנחנו ב2018, אנחנו מכבי ת"א, לא הפועל עכו. לא נחזיק זר מאכזב כי הוא פצוע ואף אחת לא תיקח אותו. אם ג'ורדי היה נשאר אולי היתי מסכים, אבל יגיעו אנשי מקצוע חדשים, למה שהם יקבלו את הנדוניה? צריך לקרות משהו חריג כדאי שזה יקרה.

דרך אגב לנושא

לגבי דוידזאדה, פתח מעולה את העונה והחליש וימשיך להחליש...הסיבה ברורה, בוא לא נשכח ששנה שעברה הוא לא שיחק עונה שלמה, מוזר ששחקן שדווקא מתחיל עם חלודה והוא מסיר אותה לאט לאט, ב מקרה שלו זה הפוך, היה לו תחילת עונה טובה והמשך עם המון חלודה וכושר רע.

כנ"ל לגבי דסה, כנ"ל לגבי אצילי..

מקווה מאוד שטיבי ימשיך, רק שלא יילך לב״ש או לחיפה (שלשם מאמין שיעבור, אם לא יישאר).

למה שיעזוב??? הבלם הישראלי הכי טוב שיש - זו המצאה של צנציפח !!

למה לעזאזל להאמין להמצאות שלו?

כי טיבי כבר ארבעה משחקים לא רואה דשא בלי סיבה הגיונית.

אז כל פעם שמישהו יישב בספסל תאמין לכל מה שהוא כותב??

יש בלם ישראלי יותר טוב ממנו?

מסכים שטיבי צריך להיות בלם מחליף, אבל להעיף אותו זה מוגזם וברור שזו המצאה של הפח.

כבר אמרתי בעבר שמאוד כדאי שנביא 2 בלמים זרים.

הוא בסך הכל מנחש.

הוא רואה שטיבי לא משחק ומניח שמכבי לא תחזיק על הספסל בלם בעלות של מיליון יורו לעונה.

אתה מדבר כאילו מדובר באצילי או בבוזגלו במקרה של חיפה או ברק יצחקי שמדובר בישראלים שהם היו טובים בשוק במקרה שלהם.

למה שנחזיק אותו? הוא לא יעיל לנו ולא מועיל לנו..יהיו החלטות קרות..הביטוח יכסה חלק מהעלות חוזה שלו, לא צריך להיות סוכן ולא בטיח בשביל לדעת ששחקן פצוע יש איזה השתתפות, מה חדש בזה ששחקנים מבוטחים? לא גיליתי את אמריקה פה.

אתם אובר פסימים ויותר מדי חוששים מהשלכות הפיירפליי...אנחנו ב2018, אנחנו מכבי ת"א, לא הפועל עכו. לא נחזיק זר מאכזב כי הוא פצוע ואף אחת לא תיקח אותו. אם ג'ורדי היה נשאר אולי היתי מסכים, אבל יגיעו אנשי מקצוע חדשים, למה שהם יקבלו את הנדוניה? צריך לקרות משהו חריג כדאי שזה יקרה.

דרך אגב לנושא

לגבי דוידזאדה, פתח מעולה את העונה והחליש וימשיך להחליש...הסיבה ברורה, בוא לא נשכח ששנה שעברה הוא לא שיחק עונה שלמה, מוזר ששחקן שדווקא מתחיל עם חלודה והוא מסיר אותה לאט לאט, ב מקרה שלו זה הפוך, היה לו תחילת עונה טובה והמשך עם המון חלודה וכושר רע.

כנ"ל לגבי דסה, כנ"ל לגבי אצילי..

למה שנחזיק אותו? כי יש לו חוזה, ואתה לא משחק פה פוטבול מנג'ר.

אתה מגזים אין קשר לפוטבול מנג'ר

זה לא שחקן שרכשת במליוני דולרים ועכשיו אתה תקוע איתו

הוא בא בהעברה בחינם ואתה תמצא לו פתרון

אתה תחזיק שחקן ב400 אלף יורו ביציע כי הוא פצוע? לא נראה לי.

ימצאו פתרון.

לשלושת ה״אוהדים״ שהיו על הגדר בתחתון ממש מול ראייקו במחצית השנייה ולא הפסיקו לקלל אותו 45 דקות כולל ממש לפני העליה למחצית (וגרמו לו להוציא תגובה שהוא לא היה צריך), אני מאחל לכם רק דברים רעים ואתם לא ראויים להקרא אוהדים. בבקשה אל תבואו יותר, אנחנו לא רוצים אתכם. איכס.

לשלושת ה״אוהדים״ שהיו על הגדר בתחתון ממש מול ראייקו במחצית השנייה ולא הפסיקו לקלל אותו 45 דקות כולל ממש לפני העליה למחצית (וגרמו לו להוציא תגובה שהוא לא היה צריך), אני מאחל לכם רק דברים רעים ואתם לא ראויים להקרא אוהדים. בבקשה אל תבואו יותר, אנחנו לא רוצים אתכם. איכס.

ראיתי את זה !!!!

זה התחיל ממש שהשחקנים עלו למגרש למחצית השנייה.

גועל נפש !! מגעילים !!

עשו לו גם סימנים של שחיטה

ראיתי את זה !!!!

זה התחיל ממש שהשחקנים עלו למגרש למחצית השנייה.

גועל נפש !! מגעילים !!

עשו לו גם סימנים של שחיטה

לא יודע על מי מדובר אבל מקווה מאוד שהם יורחקו לאלתר ממכבי. גועל נפש, המיץ של הזבל.

אתה מגזים אין קשר לפוטבול מנג'ר

זה לא שחקן שרכשת במליוני דולרים ועכשיו אתה תקוע איתו

הוא בא בהעברה בחינם ואתה תמצא לו פתרון

אתה תחזיק שחקן ב400 אלף יורו ביציע כי הוא פצוע? לא נראה לי.

ימצאו פתרון.

איזה פתרון?

בוא תהיה ריאלי ולא תגיד רק שימצאו פתרון.

כרגע יש לך שחקן זר שכנראה קרע את הצולבת ומחזיק בחוזה לעוד עונה ב-400 אלף יורו, אתה רואה קבוצות שיקפצו על המציאה ויקחו אותו?

מת על זה שכולם נהיים סוכני ביטוח.

ובכלל אני לא מבין מה הקשר לביטוח, אני לא רואה את מכבי מפקירה אותו. פציעה כזאת צריכה שיקום במסגרת מועדון.

רוב הםוליסות לספורטאים מכסה 75% מהשכר + מימון רוב עלות הטיפולים הרפואיים.

הבעיה היא רק שהוא ימשיך "לתפוס תקן" של זר. עם זה אני לא חושב שיש מה לעשות, אולי העברה לרמלה

רוב הםוליסות לספורטאים מכסה 75% מהשכר + מימון רוב עלות הטיפולים הרפואיים.

הבעיה היא רק שהוא ימשיך "לתפוס תקן" של זר. עם זה אני לא חושב שיש מה לעשות, אולי העברה לרמלה

ניתן להקפיא אותו עד החלון של ינואר. לא חושב שתיהיה שום בעיה עם זה.