Jump to content

תודה רבה

RiverIsland

Recommended Posts

פעם כשהיינו מקום 6 היית מגיע לכל משחק וזה היה נראה לך הגיוני למרות שלא התחרנו על כלום, היום פחות נוח...

אני עדיין מגיע, פשוט מבין את שאר הקהל.

אני עדיין מגיע, פשוט מבין את שאר הקהל.

שוב, היום נוח, פעם היית חושב אחרת.

למען הסר ספק אני ממש לא מבין את מי שלא בא, לא מצליח להבין איך אפשר בכזאת קלות לוותר על משחק של מכבי ועוד משחק בית וגם להרגיש עם זה סבבה.

פעם כשהיינו מקום 6 היית מגיע לכל משחק וזה היה נראה לך הגיוני למרות שלא התחרנו על כלום, היום פחות נוח...

פעם היה בלומפילד

אם אותו שיק נערך בבלומפילד אז נכון לא יהיה מלא אבל יבואו יותר מ5

בוודאות

פעם היה בלומפילד

אם אותו שיק נערך בבלומפילד אז נכון לא יהיה מלא אבל יבואו יותר מ5

בוודאות

זה תירוץ שכל אחד רוצה למכור לעצמו, ביום שבת בשעה 8 וחצי לא היה מעט פקקים אפילו, הגעתי למגרש ב20 דקות ושום דבר לא הפריע לי בדרך.

כשממש רוצים יש המון תירוצים למה לא לבוא, אבל מה זה נותן?

שוב, היום נוח, פעם היית חושב אחרת.

למען הסר ספק אני ממש לא מבין את מי שלא בא, לא מצליח להבין איך אפשר בכזאת קלות לוותר על משחק של מכבי ועוד משחק בית וגם להרגיש עם זה סבבה.

אני לא אמרתי שמה שקורה טוב,אבל יש כנראה סיבות לזה וההתנהלות של מכבי מוסיפה לזה.

הלוואי שההרגשה הייתה שונה.

זה תירוץ שכל אחד רוצה למכור לעצמו, ביום שבת בשעה 8 וחצי לא היה מעט פקקים אפילו, הגעתי למגרש ב20 דקות ושום דבר לא הפריע לי בדרך.

כשממש רוצים יש המון תירוצים למה לא לבוא, אבל מה זה נותן?

מחזק. 35 דקות נסיעה מאשדוד.

נגמרה העונה אז על הזין של כולם. לא צריך לבוא ונמציא תרוץ טוב.

בלה בלה בלה בלה בלה

כשאתה קובע, בלי שום מידע או מושג מה השיקולים לקביעת ההרכב (וטועה בגסות בדרך) ועל סמך זה בוחר אם להגיע למשחק.

איזה קל זה בעצם. לפני כל משחק שלא רוצים לבוא מחליטים מי מוכר אותנו (מאמן/שחקנים/קביעת הרכב/הכנס שקר כלשהו) ואז משחקים אותה גיבורים שלא באנו.

אתה בטוח לא זוכר. ובטח כל החברים של מהשחקן לא מגיעים ולא כיף לך ביציע. אבל בתקופות שאהדת מכבי (והיו כאלו! הכרתי אותך בתקופה ההיא) לא היית כותב דברים כאלו.

סליחה רק עכשיו אני קורא.

לא רוצה להצליח באירופה? אתה מבין שב5 השנים האחרונות הגענו הכי רחוק שהגענו בחיים באירופה והצלחנו מעבר לכל דמיון?

תתאפס.. אתה כותב פה שטויות שלא מתאימות לאוהד מכבי.

במאקרו

הקבוצה מכתיבה איך ייראה הקהל

צריך שחקן (אהמ..אהמ..) חזק מאוד במגרש כדי לייצב את הקהל כך שגם בכישלונות הוא יישאר

וכרגע אין את השחקן (אהמ..) הזה

מי ששכח שיש משחק, כנראה שמכבי לא ממש גבוה בסדר העדיפויות שלו כרגע. לא קשה לדעת שיש בעידן שבו אתה יכול לברר בערך הכל מהכיס שלך, וגם מכבי יודעת לפרסם טוב מאוד ברשתות חברתיות וכד'.

על פי מה מכבי הייתה צריכה לחלק כרטיסים? יש לה מנויים, היא לא יוצאת מנקודת הנחה שלא יבואו, היא לא יכולה לתת כרטיסים למקומות שלאנשים יש כרטיס אליהם.

אני באמת לא מבין למה ציפית, שיעשו פרסומת באיילון ל"דרבי הגדול! מכבי נגד בני יהודה!"? זה משחק מבין 36 משחקים בעונה, אחרי שאיבדנו סיכוי לממש את השאיפות לעונה הזו, איזה באז אפשר לבנות סביבו, ואיך?

סורי אני לא יכול להתייחס לזה ברצינות.

אתה מצייר עולם מושלם למרות שאתה יודע שאתה לא נמצא באחד כזה.

הרשת החברתית של מכבי זה נחמד, אבל זה לא מכסה אפילו לא אחוז מקהל אוהדי הספורט הפוטנציאלים להגיע למשחק שהיה בשבת.

אם מדברים ספציפית על השבת האחרונה, אז מכבי נעלמה מהראדר בשבוע של לפני המשחק. אתה אומר שמי שלא יודע שיש משחק אז היא לא בראש סדר העדיפויות - אז גם אל תצפה מאנשים כאלה להגיע למשחקים שמעניינים את הביצה. מי הקהל יעד שלך? אלו שיגיעו...ואלו לא אב ובן.. אלו הגרעין שפעם היה ממלא את האיצטדיון בזמנים קשים והיום גם הוא כבר לא ממלא. למלא את האיצטדיון בפול האוס אי אפשר, אבל יכולת להגיע ל8-9 אלף צופים. ידעו להביא עובדים של כל מיני שת"פים פרסומיים של מכבי בדרך מסויימת (שבכלל אוהדים קבוצות אחרות) למשחק בשבת, יכלו למלא את עוד קצת...

כשאתה רושם לי פרסומות באיילון אני מבין שאתה מזלזל בדבריי, אז בוא נסיים את הדיון הזה. שים לב שרשמתי כבר בהתחלה שהקהל זבל אבל הקהל הוא לא האשם היחידי. שבוע טוב

זהבי?

הוא מת מבחינתי

אני מדבר על ה- שחקן

השחקן ה- 12

האירגון שאפילו הלה-דוסה נראה היה כמו סתם חידוד לשון ספרדי בצילו

בתקופת הארגון הורגש שלמכבי ממש יש על המגרש שחקן ספייר

זה היה בתקופה שלקבוצה היה שחור

אבל אצל הקהל תמיש נשאר משהו חי

היום הארגון גואה ושפל בהתאם לקבוצה

לזכותם ייאמר שהם מנסים לתחזק את האש

אבל.. (וזה דיון כ"כ ישן כבר...) זה בא מהם וכשזה מחייב אותם להיעזר בקהל הרחב אז משהו מתמוסס ואין שיתוף פעולה

נראה שממש אובססיבים לזה שהאש תידלק מהם והם בכלל לא בקטע שייווצר איזשהו דינמיקה בין הקהל הרחב, או בין פלגים שונים בקהל או בין רחמנא ליצלן ההנהלה, וחלילה המשטרה והם וכו'

לא מבין למה אנשים מחפשים תרוצים, גם אלו שלא באו וגם אלו שבאו.

שורה תחתונה, זכותו של כל אחד לבוא מתי שהוא רוצה, ולוותר על איזה משחק שהוא רוצה.

לא הייתי במשחק בשבת, וגם לא ראיתי את המשחק בטלויזיה.

אין לי בעיה שהקבוצה משחקת גרוע, אבל מעצבן אותי איך שמכבי מתנהלת, וזה הוציא לי את החשק למה שנשאר מהעונה הזאת.

למי שהמציאו תחרות על איכות אוהדים - וואלה, אותי ניצחתם. מזל טוב.

בתכלס, נתראה עונה הבאה כרגיל עם עוד מנוי, כמו בפעם המי יודע כמה שנים אחרונות, בתקווה שהפעם לא תהיה תחושה מבאסת של אס"ק כל כך מהר.

מנצל את הנושא,

מתי נפתחת המכירה למשחק נגד הפועל חיפה בסמי? :whistling:

בדיוק באתי לכתוב, מה קורה עם זה? כבר יום רביעי (כמעט), תכף צריך לצאת לדרך.

עזוב אותי ממנו

השחקן ה- 12 מת הוא מכה עבור מכבי

כי עכשיו כשקשה אין מי שיישא בנטל

אני באמת מעריך את הפנאטיקס שהם תורמים מלא

אבל צריכים לדעת גם לקבל עזרה מהקהל הרחב ולא רק בהכרח כי בכזה ראש ככה זה תמיד יהיה קשה

אוהב את העקביות שלך, היה לך קצת כואב בעיינים שאמרו שהפאנטיקס בסדר אז היית חייב לצוץ כרגיל, נו שיהיה.

אח שלי אין לי בעיה עם הפנאטיקס הם בסדר גמור כרגע. להפך. כן מפריע לי שכאלה שלא הייתה להם שום בעיה לנטוש בזמנים הרבה יותר קריטים מהיום מעזים להתנשא ולזלזל בשאר הקהל ולקרוא לעצמם אוהדים טובים יותר. זה הכל.

אבל הרגע הוא כתב שאין לו בעיה עם הפנאטיקס ואפילו להיפך.

מניח שהתכוון שאין לו בעיה עם הארגון, אבל מעצבן אותו שאנשים מהארגון מתנשאים ומזלזלים במי שלא הגיע נגד בני יהודה בזמן שהם יצאו בזמן גמר הגביע.

הורג אותי איך בכל דיון מגיעים לפנאטיקס.

אחד דיבר על זה שעם השחקן היה יותר קהל (מה??)

ואחד מדבר איתי על משהו שקרה לפני שנה.

דווקא הפאנטיקס הם נקודת האור של הקהל אז תנוחו חברים ותגיעו למשחקים.