Jump to content

חולצת ה70 למדינת ישראל

Sawyerdroid

Recommended Posts

https://www.maccabi-tlv.co.il/2018/04/%d7%9e%d7%9b%d7%91%d7%99-%d7%aa%d7%9c-%d7%90%d7%91%d7%99%d7%91-%d7%97%d7%95%d7%92%d7%92%d7%aa-70-%d7%a9%d7%a0%d7%94-%d7%9c%d7%99%d7%a9%d7%a8%d7%90%d7%9c/

מכבי חוגגת 70 לישראל עם חולצת משחק מיוחדת לשנת העצמאות בשיתוף עמותת 'לוחמים לחיים'. הבוקר (א') יעניקו מנכ"ל המועדון בן מנספורד יחד עם שחקני הקבוצה שרן ייני וברק יצחקי את החולצה הראשונה לנשיא המדינה, ראובן 'רובי' ריבלין במעמד מיוחד בבית הנשיא בירושלים

http://shop.maccabi-tlv.co.il/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D/3725/%D7%97%D7%95%D7%9C%D7%A6%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%A7-%D7%9E%D7%99%D7%95%D7%97%D7%93%D7%AA-%D7%9C%7Cfwsa%7C70-%D7%9C%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%94-%7Cfwsa%7C-%D7%9E%D7%91%D7%95%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%9D?utm_source=MTA+SITE&utm_medium=BANNERwidestore&utm_term=TITLE&utm_campaign=atzmaut

חולצת משחק מיוחדת לכבוד חגיגות ה-70 למדינת ישראל.

החולצה יוצרה במיוחד למאורע, ועוצבה בצבעי הכחול ולבן שמאפיינים את דגל ישראל ומתקשרים ישירות לצבעים אותם לבש המועדון בתחילת שנותיו.
על החולצה רקומה תווית ייחודית שמציינת את 70 השנים של מדינת ישראל.

עשרה שקלים מכל רכישה תועבר לעמותת 'לוחמים לחיים', שעוזרת לחיילים פוסט טראומתיים להתמודד עם הקשיים היומיומיים.

החולצה תמשיך ללוות את הקבוצה גם בעונת 2018/19 ותשמש כחולצה השלישית של הקבוצה.

וואלה מעצבן אותי נורא שרק 10 שקלים יתרמו מחולצה שעולה 200

יותר מעצבן אותי שעדיין משתמשים בMTA בפרשמן המגעיל הזה

מודה, עדיין לא מעכל סופית שמכבי עולים לשחק עם חולצה שעיצבתי.
כאוהד ממתי שאני זוכר את עצמי בכיתות הנמוכות ביסודי ומעצב ב-15 שנים האחרונות - זה הגשמת חלום.

כאוהד ממתי שאני זוכר את עצמי בכיתות הנמוכות ביסודי ומעצב ב-15 שנים האחרונות - זה הגשמת חלום.

איך אתה נותן יד לפרשמן הזה איך

איך אתה נותן יד לפרשמן הזה איך

זה נתון מצד המועדון ולא ברמתי לשנות, כמו שאני לא יכול לשנות את סמל הקבוצה או אם היה לוגו של חברה מלבישה.

זה נתון מצד המועדון ולא ברמתי לשנות, כמו שאני לא יכול לשנות את סמל הקבוצה או אם היה לוגו של חברה מלבישה.

בתור מעצב היית צריך להתמרד נגד זה

אבל חולצה אש כל הכבוד.

200 שקל ועשרה שקלים בלבד לתרומה. אחלה מכבי.

עופר רונן ומערכת השיווק של מכבי כמו מכונה, אבל לצאת ולדבר קצת על השנה וקצת על השנה הבאה, את זה לא יודעים לעשות.

לפני שיהיה איזה חמור קופץ בראש, אני לא נגד השיווק של מכבי, אני בעצמי איש שיווק אבל יחד עם השיווק האגרסיבי של מכבי, הגיע הזמן לתת לקהל גם קצת להרגיש את הכוכבים..

סחתיין

מקווה שאתה אחראי גם על השתיים האחרות, נמאס מזה שכל שנה יוצאות שתי חולצות מגעילות ואחת יפה.

200 שקל ועשרה שקלים בלבד לתרומה. אחלה מכבי.

עופר רונן ומערכת השיווק של מכבי כמו מכונה, אבל לצאת ולדבר קצת על השנה וקצת על השנה הבאה, את זה לא יודעים לעשות.

לפני שיהיה איזה חמור קופץ בראש, אני לא נגד השיווק של מכבי, אני בעצמי איש שיווק אבל יחד עם השיווק האגרסיבי של מכבי, הגיע הזמן לתת לקהל גם קצת להרגיש את הכוכבים..

יש ניתוק מוחלט בין מחלקת השיווק למצב הקבוצה זה מראה שאנחנו נטו לקוחות.

מקווה שאתה אחראי גם על השתיים האחרות, נמאס מזה שכל שנה יוצאות שתי חולצות מגעילות ואחת יפה.

סורי ):

בצהובה ובכחולה רק פאץ' שיתווסף, השאר לא עיצוב שלי...

יש ניתוק מוחלט בין מחלקת השיווק למצב הקבוצה זה מראה שאנחנו נטו לקוחות.

זאת שטות גמורה.

יכול להגיד לך בוודאות של 100% שיש המון מחשבה וסנכרון בין מצב הקבוצה למחלקת השיווק.

הנושא הזה הוא הדוגמה המושלמת, אני לא ארחיב בפרטים אבל אגיד שמצב הקבוצה היווה שיקול מרכזי בכמה מהלכים שהתבצעו בנושא המרצנדייז. כל מני דברים יכלו להראות אחריי לגמריי אם היינו בסיפור.