Jump to content

נדב צנציפר עונה 13 פרק 1

Sawyerdroid

Recommended Posts

היי @פלג

לא יודע אם שמת לב אבל היום מר נדב צנציפר המציא שקר חדש (נבדק עם 3 גורמים שונים במכבי כדי לוודא את הנושא)

הוא טוען שמכבי כבר נקנסה/נענשה בעקבות הפרת חוקי הפיירפליי. דבר שלא קרה מעולם.

השלכות?

צנצי מייצר תמונה שקרית שמכבי קבוצה חזירה שלא בוחלת באמצעים, קונה על מה שזז ולא מתייחסת לאזהרות של פיפא. אלא רק משלמת עוד כסף בזמן שהקנדי הרשע צוחק על כולנו.

מהצד השני, מחזק באופן טבעי את התדמית של המאמי הלאומי.

בדרך כל אני לא עושה כלום בנידון. אבל בעקבות דיון עם חבר העברתי את הנושא לעופר רונן, דובר מכבי ת"א. ולפורום וחבורת הלוחמים ברז אמיר.

יש לכם הזדמנות להכנס עכשיו במישהו שפוגע במכבי בכוונה. בצורה שיטתית ומתמשכת. בהצלחה.

מעניין מתי יגיע היום שבוא תהיה מהפכה בעולם תקשורת הספורט ונראה ערוץ/אתר שמסקר את הספורט פה בארץ בצורה לא אינטרסנטית ובצורה רצינית אמינה ומכובדת.

הלוואי ובאמת היינו מזיינים את רז אמיר שאשכרה פגע בנו ויצא מזה עם הודעת וואטסאפ והרצאות לילדים (אלוהים יודע איך הגעתם ל"עונש" הזה).

חכו לקיץ כשאולי נרצה את סבע ואז השרמיט הזה ימציא עוד קיר, אם אני מכבי אני מרחיק אותו ממשחקים ומסיבות עיתונאים עד שימצא את הקיר.

שומרי הזין שלי

צנציפר שם זין

רק אשפוז בכפייה יכול לתקן את העוולה שגורם לנו צנציפר...

אל תדאג.

לא ראית שנגמרה התקופה שמזיינים אותנו בתקשורתאני בטוח שהמתקפה נגדו כבר מתבצעת מאחוריי הקלעים ובקרוב ממש אותם לוחמים בצהוב יחשפו את המטרה.

אל תדאג.

לא ראית שנגמרה התקופה שמזיינים אותנו בתקשורתאני בטוח שהמתקפה נגדו כבר מתבצעת מאחוריי הקלעים ובקרוב ממש אותם לוחמים בצהוב יחשפו את המטרה.

חחחחחחחחחחחח גדול!!!

השרמוטה הכי גדולה בתקשורת

ואנחנו, הסמרטוט ה-12.

איפה ההצהרות בנושא על רז וכל העברייני מקלדת שאיימו על רז. אוף, אנחנו פתטיים. בעיקר אני שהאמנתי שלאוהדי מכבי חשוב לשמור על הקבוצה מהתקשורת.

גל תקשיב לי טוב יא חביבי, אני לא הכתובת שלך לתשומת לב וכדאי לך להרגיע את ההתנסחויות בפורום כאילו אתה איזה אבו עלי ששולח אותנו למשימות מיוחדות וכולם צריכים ליישר קו לפי מה שאתה אומר.

רק כאן בפורום השחקן ה12 אתה יכול לתפוס תחת על אנשים ואתה יודע את זה. זה לא מתכתב עם המציאות אז בוא נפסיק עם הדאווינים האלה שאתה עושה על אנשים שהשקיעו מזמנם לטובת הנושא הזה בזמן שאתה יודע רק לקטר או לשלוח הודעות וואצאפ לאנשים ממכבי כדי להרגיש שאתה חשוב או שהם חברים שלך.

אם היית רוצה תשובה כנה ואמיתית אתה יודע איפה למצוא אותי. איזה קטע - יש לך גם את המספר טלפון שלי וידעת טוב מאד להתקשר אליי כשחבר שלך רז אמיר היה בפרונט ולבקש בקשות שייקלו על הסיפור עם רז אז אין סיבה אמיתית לפתוח נושא בפורום חוץ מעוד תשומת לב שאתה מקבל מחבורת המוסקטרים שלך שעליה אתה בונה את הביטחון העצמי שלך כבר כמה שנים טובות.

צחוק ודיבור ציני תעשה עם החברים שלך. לא איתנו.

זה גם מתייחס למוסקטרים שלך שכתבו כאן על "העונש" שרז אמיר קיבל. מה שבינתיים מוכיח את עצמו בכתבות של רז וימשיך להוכיח עצמו בהמשך. נראה לכם בטח שאתם יכולים לכתוב מה שאתם רוצים? מה אנחנו לא יודעים מי נמצא מאחורי היוזר שלכם ומה ההיסטוריה שלו? באמת נראה לכם שאתם יכולים לכתוב מה שאתם רוצים? תסתכלו על הדבשת שלכם ותסתמו את הפה שלכם במקום לחשוב שאתם שופטים באיזה תחרות ריאלטי. הדעה שלכם לא מעניינת ולא רלוונטית. מי שרוצה לשתף, לעדכן או לשאול יודע שלרשום הודעות ציניות לא הדרך וזה גם לא מה שאתם מחפשים. אתם מחפשים להרגיש קצת ביטחון עצמי מהכלום שיש לכם. בדרך כלל זה מצליח לכם על כל מיני משתמשים בפורום. לא יצליח על כולם.

הודעה אחרונה שלי בנושא הזה.

מי שמכיר אותנו ורוצה תשובות יודע איפה אפשר לקבל אותם. בטח לא כאן בנושא בפורום כדי למשוך תשומת לב.

סאלמת.

פלג מה אתה רוצה?

רז אמיר יצא מכל הסיפור הזה כשכל המדינה עדיין חושבת שהקיר קיים, אז הוא ירצה בפני החבר'ה שלך, ביג דיל.

לא בא בטענות אליך או לכל מי שטיפל בזה, כנראה שהוא לא היה מוכן להתקפל ולפרסם התנצלות באתר (וגם לא תלוי בו אלא בעורך הראשי), פשוט שלא תחשבו ש"ניצחנו" פה, גם בכתבות שלו עדיין אין סיקור אוהד במיוחד.

מוסקטרים ואיומים תגיד לחברים שלך, לא לי.

היי פלג,

אני אפילו לא אקרא את מה שכתבת (לא מחוסר כבוד, אלא מחוסר עניין) כי הגבת לפרובוקציה מתוכננת.

כל מה שמעניין כרגע זה לזיין את צנצי.

הוא עשה דבר חמור מרז בהרבה. הוא מזיין את מכבי באופן קבוע ושונא מכבי גדול.

אמרתם שאנשים בתקשורת יחשבו פעמיים ושלא תעברו בשתיקה על זה. אין מנוס. כנסו. באמא. שלו.

היי פלג,

אני אפילו לא אקרא את מה שכתבת (לא מחוסר כבוד, אלא מחוסר עניין) כי הגבת לפרובוקציה מתוכננת.

כל מה שמעניין כרגע זה לזיין את צנצי.

הוא עשה דבר חמור מרז בהרבה. הוא מזיין את מכבי באופן קבוע ושונא מכבי גדול.

אמרתם שאנשים בתקשורת יחשבו פעמיים ושלא תעברו בשתיקה על זה. אין מנוס. כנסו. באמא. שלו.

אתה יצור...

וואלה מצחיק שיש כאן אוהדים שמתבכיינים על השטויות של צנציפר אבל כותבים שטויות משלהם בלי להבין כלום ושום דבר מהחיים שלהם. מוריו מה נראה לך גיבור גדול שאת ההרצאות הוא יעשה עם הנוער שקשור אליי? אף טובה מהסיפור הזה עם רז אמיר לא תהיה קשורה אליי. מוזמן לשאול את רז אמיר איזה מקומות הוא בדק כדי להתנדב ואת אוהלי היקר כמה הוא רצה שזה יהיה עם הנוער שלנו וסירבתי מההתחלה. אל תרשום שטויות, אתה לא שונה מאף כתב שמפרסם חארטות.

מעבר לזה לא כתבתי פה הודעה אחת מאז אותו נושא. אין לי יותר מידי לפורום הזה אז איפה ראיתי שכתבת שניצחנו. מוסקיטר זו מחמאה בשבילך תאמין לי. גם מוסקיטר אתה לא. לפחות תדייק בעובדות.

גל אתה אל תגיד לי היי ולא ביי

הבזבוז זמן הכי גדול שיכול להיות זה להתכתב איתך בפורום.

יש לך את הטלפון שלי, החלטת לפתוח נושא ציני כדי לקבל כמה לייקים ותשומת לב

אמרתי לך...לא על חשבוננו. תבנה את הביטחון העצמי שלך במקומות אחרים.

מוזמנים להמשיך להתכתב עם עצמכם.

הבנתי.

אז לא שומרים על מכבי ולא זיונים בשכל.

צנצי פוגע במכבי באופן ישיר מכוון. ואפילו מודה בטוויטר למיכאל רבין שהוא בדק והוא אכן "טעה" (שיקר) ועדיין לא מתנצל/מתקן.

מה הסיבה שאתה לא עומד במילה שלך ומטפל בנושא תזכיר לי? כי אני זיין שכל? טוב.

וואלה מצחיק שיש כאן אוהדים שמתבכיינים על השטויות של צנציפר אבל כותבים שטויות משלהם בלי להבין כלום ושום דבר מהחיים שלהם. מוריו מה נראה לך גיבור גדול שאת ההרצאות הוא יעשה עם הנוער שקשור אליי? אף טובה מהסיפור הזה עם רז אמיר לא תהיה קשורה אליי. מוזמן לשאול את רז אמיר איזה מקומות הוא בדק כדי להתנדב ואת אוהלי היקר כמה הוא רצה שזה יהיה עם הנוער שלנו וסירבתי מההתחלה. אל תרשום שטויות, אתה לא שונה מאף כתב שמפרסם חארטות.

מעבר לזה לא כתבתי פה הודעה אחת מאז אותו נושא. אין לי יותר מידי לפורום הזה אז איפה ראיתי שכתבת שניצחנו. מוסקיטר זו מחמאה בשבילך תאמין לי. גם מוסקיטר אתה לא. לפחות תדייק בעובדות.

עזוב, אין לי כוח להתברבר איתך אם לא הבנת את הנקודה שלי ואתה ממשיך לנסות ללכלך למרות שאתה לא ממש מזיז לי (לא בקטע של להעליב, פשוט אין בינינו קשר מלבד לפעם-פעמיים שראיתי אותך בבלומפילד).

הנקודה היא גם לא אם הוא ירצה בפני הנוער של מכבי, הילדים שאתה מדריך או בית השאנטי, העניין הוא שאנחנו כקהל צריכים לעשות את המוות לכל כתב כזה שיגרום נזק למכבי.

את הנזק שגרם רז אמיר ייקח לנו המון זמן לתקן בזמן שהוא יצא מזה עם הודעת וואטסאפ וכמה הרצאות לילדים, ואתם מוזמנים לבדוק את הסיקור שלו ולראות ששום דבר לא בדיוק השתנה.

זכור לי איך כתב אחרי ההפסד לנתניה שהשחקנים נראו נהנים מהארוחות, פרט שלא קשור לכלום אבל עדיין פוגע במכבי.

אני בכוונה לא מתייחס פה לצנציפח כי מהזבל הזה אני לא מצפה לכלום, הוא לא מוצג פה בתור "אחד משלנו" והוא סתם אוהד הפועל שתמיד יחפש ללכלך על מכבי.

בא לי לפתוח סקר שיבדוק כמה זה מזיז לאנשים פה ולקהל שרז אמיר ייתן הרצאות. בין אם לילדים או לנוער או לבד עם עצמו מול הקיר שהוא המציא.

האם זה רק מזיז או שזה ממש מ' או אפילו מתעלה לרמת מזיזוב וכדומה.

השקרים שלו לעומת זאת...

נדב צנציפר אתמול בכוונת תחילה ועל מנת לפגוע במכבי פרסם בכתבה שמכבי ת"א כבר קיבלה קנס ושילמה אותו. שקר.

הסיבה? לייצר תמונה שקרית של מכבי חזירה קפיטליסטית ולהסיט את האוהד הממוצע ממנה. מכבי קבוצה של כסף מלוכלך. פותרת הכל בכסף.

כבר איבדנו אליפות אחת למאמי הלאומית מחוץ למגרש ובגלל הסטות כאלו.

פלג, אני מצטט אותך:

"בשבועות האחרונים הרמנו את הכפפה והחלטנו להפסיק עם האדישות ועם הפסיביות שהייתה נהוגה בעבר כאשר פרסומים וכתבות מסוימות היו מכפישות אותנו שוב ושוב בלי שנגיב על כך. לכל הכתבות וההשמצות יש כתובת מאוד ברורה והיא אותם אלו שדואגים לפרסם את הכתבות האלה ולחגוג עלינו ועל חשבון המועדון. לא עוד.

אנחנו יודעים שאוהד אחד ואפילו קבוצה קטנה של אוהדים לא מייצגים בשום פנים ואופן קהל שלם. בשום מקום דגימה כזאת לא מעידה על הכלל ובטח לא ניתן יד לפרסומים שאין להם אחיזה לייצוג האובייקטיבי של אוהדי מכבי. אוהד אחד או שניים לא יוצג יותר כאילו הוא מייצג קהל שלם. בעיקר במצבים שליליים. ואם כן - אנחנו נגיב בכל דרך חוקית שקיימת כדי שאותו כתב, באשר הוא, יבין שנגמרו הימים שיכולו לחגוג עלינו.

בעבר דברים כאלו היו עוברים על ידינו בתסכול ועצבים ואולי זה קצת מעצבן, אבל הפעם הרגשנו שנפל דבר ונחצה קו אדום שגרם לנזק גדול מאוד בקרב האוהדים והמועדון - אולי גם השפיע על החתמה של שחקן והחלטנו לעשות הכל כדי להגיע לאמת ולצדק."

אמרת שהימים האלו נגמרו. שכתבים לא יכולים יותר להמציא שקרים ושזה יעבור להם בשקט. צנצי כבר הודה בטוויטר שהוא המציא ועדיין לא התנצל/תיקן. כלום.

אתה חייב להלחם בו עם הצוות שלך. חייב.

לא מבין

אם צנציפר מזיין את השם של מכבי בכל פעם מחדש, במשך 5-6 שנים הוא מערבב על ג'ורדי בכל פורום אפשרי (מתוקשר או פרטי)

ואתם מצפים רק מפלג ומחבריו (לא מכיר אותם, אולי בפנים) שיעשה את העבודה שלכם? שלנו ?

מי שכל כך שוחה בעובדות ומבין שצנציפר חטא למקצוע ופרסם שקרים - שיתבע את צנציפר.

פלג (ת"א שלנו) לכבוד הוא לנו שיש לנו אוהדים כמוך בקאדר. אני לא מכיר אותך, אבל הגיע הזמן שיהיו לנו גם אוהדים כאלה, אינטליגנטים...ולא רק קשקשי פורום.

ישר כוח פלג.

לא מבין

אם צנציפר מזיין את השם של מכבי בכל פעם מחדש, במשך 5-6 שנים הוא מערבב על ג'ורדי בכל פורום אפשרי (מתוקשר או פרטי)

ואתם מצפים רק מפלג ומחבריו (לא מכיר אותם, אולי בפנים) שיעשה את העבודה שלכם? שלנו ?

מי שכל כך שוחה בעובדות ומבין שצנציפר חטא למקצוע ופרסם שקרים - שיתבע את צנציפר.

פלג (ת"א שלנו) לכבוד הוא לנו שיש לנו אוהדים כמוך בקאדר. אני לא מכיר אותך, אבל הגיע הזמן שיהיו לנו גם אוהדים כאלה, אינטליגנטים...ולא רק קשקשי פורום.

ישר כוח פלג.

עובדתית. רק פלג וחבריו יכולים לעשות משהו. מספיק מאורגנים ועם כוח לזה.

אני לדוגמה מיד דיברתי עם צנציפר, פניתי למכבי בשלושת הדרכים שאני מכיר וכמובן תודה למיכאל שחשף את זה בטוויטר והוכיח שהוא טעה.

עופר רונן ובכלל התגובות של מכבי לעיתונאים זה הדבר הכי גרוע במכבי. עופר רונן הוא סוג של באטוקיו של הדוברים - משם לא תגיע הישועה.

רק פעולות מאורגנות כמו שעון לרז יכולות לעזור כאן.

חבל לי ממש שאותם אנשים שהבטיחו להלחם בכתבים הפושעים ויצאו בהצהרות מפוצצות.. בסופו של דבר לא עושים כלום, לא נלחמים בכתבים ולא מגנים על מכבי.

ואפילו שהנושא מוצף באותה פלטפורמה שיועדה להתאגד נגד התקשורת. פלג ועוזריו מסרבים לפעול כשם שהבטיחו.

מקווה מאוד שזה ישתנה.

אם הייתם קולטים כמה נזק צנצי עושה לנו וכמה זה חשוב להלחם בו.. הייתם קוראים כאן לפלג יחד איתי..

אתם מוזמנים לצאת עליו בטוויטר, כשאני עשיתי את זה הוא פשוט חסם אותי והתעלם.

לזכותו של רז אמיר ייאמר לפחות שהוא כן התייחס.

מקווה בשבילו שלפחות יכפר על מעשיו.