Jump to content

יום שני מלחמה

T.L MTA

Recommended Posts

לפי bet365 היחסים הם 2.5 מכבי, 3.2 תיקו ו-2.5 בש.

מכבי לא פייבוריטית בבית, לדעתי לא קרה מאז העונה הראשונה של קרויף כמנהל מקצועי.

בממוצע של 32 אתרי הימורים אנחנו עדיין פייבוריטים

2.54 - מכבי

3.22 - תיקו

2.59 - ב"ש

http://www.oddsportal.com/soccer/israel/ligat-ha-al/maccabi-tel-aviv-h-beer-sheva-pWxQI5Yb/

הכל נכון, מכבי חסרת אופי, מאמן שהתגלה להיות די חלש, אין מנהיגים, איצטדיון חרא, וכולנו בראש מבינים שאליפות כנראה לא תהיה.

ועדיין מי שלא בא, או מגיע כדי לקלל ולהתעצבן קצת שכח מה התפקיד של האוהדים. בעצם אני לא מבין שום בנאדם שכרגע לא יבוא לתמוך מאה אחוז. מה יש לנו להפסיד? מקסימום נס מינימום נסיים מקום 5. זה לא יהיה יותר כואב ממה שגם ככה כאבנו העונה.

נתנו לנו הזדמנות אחרונה חביבה, וכבר עמדנו בסיטואציה הזאת העונה ולא פישלנו. גם אם אתה לא מאמינים בואו ותהיו צבועים קצת. מגיע לקבוצה הזדמנות אחרונה.

אני זוכר בעונה שעברה שהרבה נקודות הם השאירו בטרנר ודווקא ניצחו בחוץ.

למרות כל מה שאתם אומרים, אני מסכים שכרגע הכל במכבי לא נראה טוב ועדיין אני מאמין, כי גם למשחק בטדי שניצחנו הגענו עם הגב אל הקיר ( עד כמה שאני זוכר ) ודווקא ממשחק כזה יצאנו למומנטום של 7-8 משחקים מצוינים וצמצמנו פער של 6 נקודות (עד כמה שאני זוכר)

בשורה התחתונה, למרות שני משחקים אחרונים לא טובים, אני חושב שניצחון בשני עליהם ושבוע אחכ הם מאבדים נקודות להפועל חיפה פותח את המאבק לגמריי.

הלוואי והייתי חושב ככה.. אבל זה להיות לא מציאותי. לא בגלל ההפרש,רק בגלל הגישה של השחקנים, ואיך שאנחנו נראים. התבוסתנות הזאת שאתה מדבר עליה כאן היא מגיעה ובצדק! כי הקהל מפתח ציפיות כל פעם מחדש ותומך כל פעם מחדש ומקבל סטירה לפנים.

אני לא מבין את הדיבורים כאן, כאילו ראינו מבאר שבע מפלצת שלא ניתנת לעצירה.

עונה שלמה נראו פח, לקחו נקודות מכלום, גם במשחק נגד ביתר לא ראיתי שהם משהו מיוחד, ראיתי שיש להם תחת והם יודעים לעקוץ.

ניצחון עליהם בשני ככ הזוי ? הפסד שלהם שבוע אחכ להפועל חיפה יפיל אתכם מהכיסא ?

כלום לא גמור בעונה בזאת

די כבר די.

גם אם יפסידו 8 משחקים ברצף מכבי לא יכולה לנצח 2 ברציפות.

די כבר די.

גם אם יפסידו 8 משחקים ברצף מכבי לא יכולה לנצח 2 ברציפות.

בקבוצת מאניה דיפרסיה כמו שלנו אי אפשר לדעת...

סיבוב 2 התחיל עם 8 נצחונות מ9 משחקים, כולל בית"ר חוץ, סכנין חוץ, מכבי חיפה חוץ וב"ש בבית.

מצד שני, ב-6 משחקים מאז היו 3 הפסדים, 2 נצחונות ותיקו.

אם נחזור להיות הקבוצה של תחילת הסיבוב השני, עוד אפשר לקחת אליפות. אבל זה חייב לקרות מחר.

הכל נכון, מכבי חסרת אופי, מאמן שהתגלה להיות די חלש, אין מנהיגים, איצטדיון חרא, וכולנו בראש מבינים שאליפות כנראה לא תהיה.

ועדיין מי שלא בא, או מגיע כדי לקלל ולהתעצבן קצת שכח מה התפקיד של האוהדים. בעצם אני לא מבין שום בנאדם שכרגע לא יבוא לתמוך מאה אחוז. מה יש לנו להפסיד? מקסימום נס מינימום נסיים מקום 5. זה לא יהיה יותר כואב ממה שגם ככה כאבנו העונה.

נתנו לנו הזדמנות אחרונה חביבה, וכבר עמדנו בסיטואציה הזאת העונה ולא פישלנו. גם אם אתה לא מאמינים בואו ותהיו צבועים קצת. מגיע לקבוצה הזדמנות אחרונה.

אתה חושב שלא יהיה מלא מחר? לא יהיה כיסא פנוי, ואם נתחיל את המשחק טוב, גם העידוד יהיה תענוג

אתה חושב שלא יהיה מלא מחר? לא יהיה כיסא פנוי, ואם נתחיל את המשחק טוב, גם העידוד יהיה תענוג

עם כמות האנשים שמנסים להעיף כרטיסים ולא מצליחים, אל תתפלא אם זה יראה כמו משחק נגד עכו.

עם כמות האנשים שמנסים להעיף כרטיסים ולא מצליחים, אל תתפלא אם זה יראה כמו משחק נגד עכו.

חיפשתי שני כרטיסים לשני חבר׳ה ולא מצאתי, יכול לעזור?

2 תוצאות תיקו בפליאוף העליון

אפשר כבר לתת בראש מחר?????

בהתחשב בתוצאות של היום, כנראה שדווקא הם יבואו למשחק בטירוף במטרה לסגור הרמטית את העונה הזו..

וואלה במשחקים הקודמים נגד באר שבע כולי הייתי במתח כבר כמה ימים לפני אבל הפעם לא מתרגש יותר מדי אולי רק באצטדיון המתח יעלה. מבחינת הסיכויים אנחנו צריכים נס בגלל היכולת החלשה שלנו והעובדה שאנחנו לא יכולים לנצח יותר משתי משחקים ברצף אבל שוב אולי יהיה נס...

לפי bet365 היחסים הם 2.5 מכבי, 3.2 תיקו ו-2.5 בש.

מכבי לא פייבוריטית בבית, לדעתי לא קרה מאז העונה הראשונה של קרויף כמנהל מקצועי.

והיום מכבי כבר ממש לא פייבוריטית.

2.80 מכבי

3.10 תיקו

2.40 בש

לא צריך להיות מודאגים מהמשחק היום, אליפות לא תהיה לנו ולא לבית"ר.

היום אפשר רק לת להם מכה קלה בכנף איזה ניצחון 2 0 נחמד שימתיק לנו תחודש הגרוע הזה.

והיום מכבי כבר ממש לא פייבוריטית.

2.80 מכבי

3.10 תיקו

2.40 בש

זה דיי הגיוני בגלל התוצאות של אתמול, מניח שאחרי התיקו של ביתר הייתה מסה של הימורים על ב"ש

האמת הייתי פותח עם עטר/יצחקי.

וידאר בכושר עלוב ועטר/יצחקי יחפשו את מקומם בעונה הבאה. שלא לדבר על יצחקי שמחפש חוזה.

האמת הייתי פותח עם עטר/יצחקי.

וידאר בכושר עלוב ועטר/יצחקי יחפשו את מקומם בעונה הבאה. שלא לדבר על יצחקי שמחפש חוזה.

מניח שוידאר וראיקוביץ' יהיו באנקר עד סוף העונה וזה די הגיוני מבחינה עסקית, אבל הייתי רוצה גם לראות את טננבאום במשחקים שנותרו כדי לדעת מה הוא שווה.