Jump to content

יום שני מלחמה

T.L MTA

Recommended Posts

"עד השניה האחרונה, מכבי יאללה מלחמה..."

תיישמו את השיר!!!

להילחם על הכבוד שלנו (אחרי שכבר חגגו לנו אליפות על הפרצוף עונה שעברה)

ואם ננצח... היו דברים מעולם...היו...

עם כל הקושי שבדבר, מקווה שלא נראה אוהדים שבאים בלי חשק ועם פחד מהיריבה, אלא עולים ליציע עם דם בעיניים ורצון לטרוף.

צריך לנצח כדי להכניס רוח רעננה וחדשה בקבוצה ולפחות לסיים בטעם טוב את העונה הזו.

היו דברים מעולם, אבל על האליפות כרגע, אין לנו מה להסתכל בכלל.

פשוט לבוא ולנצח כל משחק לפחות בשביל לסיים בטעם טוב את העונה הזו.

יש עוד 8 משחקים מול הקבוצות הכי טובות בארץ וזה בדיוק הזמן, שאין לנו יותר מידי מה להפסיד, לתת לדניאל טננבאום לשחק ולראות מה הוא יודע, ייתכן שנרוויח שוער ישראלי טוב לשנים הבאות.

*ברור שזה לא יקרה.

השחקנים הם הבעיה פה לא האוהדים עם כל הכבוד...

אף אוהד לא מוותר על הקבוצה שלו כשהוא נוסע שעה כל כיוון לראות אותה אחרי הפסדים כל כך מבזים.

צריך לתת את הגרון זה כן אבל שום עידוד לא יעזור אם הם יעלו כמו בשלישי האחרון...

יש עוד 8 משחקים מול הקבוצות הכי טובות בארץ וזה בדיוק הזמן, שאין לנו יותר מידי מה להפסיד, לתת לדניאל טננבאום לשחק ולראות מה הוא יודע, ייתכן שנרוויח שוער ישראלי טוב לשנים הבאות.

*ברור שזה לא יקרה.

אגב מה עם ליפשיץ'?, הוא הגיע לכאן כאשר הוא נחשב לאחד השוערים הטובים בליגה, בטח ובטח שבקליבר ישראלי, אם גורש לוקח אליפות כשוער ראשון, אז גם ליפשיץ' בהחלט סביר דיו בשביל הליגת פח שלנו..

אף אוהד לא מוותר על הקבוצה שלו כשהוא נוסע שעה כל כיוון לראות אותה אחרי הפסדים כל כך מבזים.

!!!

*ברור שזה לא יקרה.

הלוואי

שעה? למה לא שעתיים לכל כיוון בכל שבוע אם זה לנתניה או לכל מגרש בארץ. בלי קשר, בגלל זה תמיד קשה לי להתייחס ברצינות לאוהדים מקבוצות בחו״ל או לאוהדי קבוצה בישראל שלא מגיעים למשחקים. אנשים כאלה לעולם לא יבינו את רמת האכזבה (בהיעדר הצלחה) אחרי ההשקעה בכל שבוע, בין אם זה סבלנות בפקקים, זמן, סידור עבודה וכסף כמובן על דלק וכרטיס.

די עם השטויות שלכם לחגוג עלינו וכל הבולשיט הזה, שחקו כדורגל מה שיהיה יהיה בלי הקלישאות האלה כאילו זה עוזר.

אם נפסיד נפסיד, צריך לבוא להנות בלי לחץ, הלחץ על בש שביתר ינצחו ויצמדו אליהם.

משקיעים הון (יחסי) בנוער כדי שאח"כ נתניה/רעננה/בני יהודה יהנו מהם ואם נרצה מישהו נצטרך לשים עליו ארגז.

מדיניות לא ברורה.

קניקובסקי הלך בכלום כסף, גלזר רוצה להשתחרר גם כן.

חסר רק שנאבד גם את כהן וחוזז.

אני לא מבין את הדיבורים כאן, כאילו ראינו מבאר שבע מפלצת שלא ניתנת לעצירה.

עונה שלמה נראו פח, לקחו נקודות מכלום, גם במשחק נגד ביתר לא ראיתי שהם משהו מיוחד, ראיתי שיש להם תחת והם יודעים לעקוץ.

ניצחון עליהם בשני ככ הזוי ? הפסד שלהם שבוע אחכ להפועל חיפה יפיל אתכם מהכיסא ?

כלום לא גמור בעונה בזאת

אני לא מבין את הדיבורים כאן, כאילו ראינו מבאר שבע מפלצת שלא ניתנת לעצירה.

עונה שלמה נראו פח, לקחו נקודות מכלום, גם במשחק נגד ביתר לא ראיתי שהם משהו מיוחד, ראיתי שיש להם תחת והם יודעים לעקוץ.

ניצחון עליהם בשני ככ הזוי ? הפסד שלהם שבוע אחכ להפועל חיפה יפיל אתכם מהכיסא ?

כלום לא גמור בעונה בזאת

מעריך אותך על האופטימיות, בשביל אליפות לדעתי נוכל לאבד נקודות רק במשחק אחד מתוך ה8 הנותרים.

רואה אותנו עושים 7/8 ? לי קצת קשה לדמיין את זה

מעריך אותך על האופטימיות, בשביל אליפות לדעתי נוכל לאבד נקודות רק במשחק אחד מתוך ה8 הנותרים.

רואה אותנו עושים 7/8 ? לי קצת קשה לדמיין את זה

התשובה היא כן, את ביתר ניצחנו בטדי העונה באופן משכנע( שרק אודות לעטר לא נגמר 4-5 )

את באר שבע גם ניצחנו באופן משכנע.

אני מאמין גדול בשחקנים שלנו, הריי אם לא וידאר מחטיא נגד הפועל חיפה כמו ילד בכיתה א׳ אתה לוקח שם 3 נקודות ואנשים היו מדברים אחרת.

לדעתי המשחק נגד באר שבע בא לנו בדיוק בזמן, זה המשחק היחידי שאם ננצח בו לדעתי רוב הקהל יחזור להאמין שזה אפשרי, הלחץ יהיה עליהם, וכבר ראינו שקשה להם לשחק מאד תחת לחץ בטרנר.

בקיצור, אני יכול לספור עוד המון נקודות לאופטימיות..

וגם אם לא ניקח אליפות בסופו של יום, אני רוצה מאבק עד הסוף, גם אם לא ניקח 7/8 וזה לא יספיק לאליפות, לראות את התגובות כאן בפורום עושה רע , זו לא הרוח של מכבי

לא צריך לייצר אופטימיות שקר מוגזמת,

ומצד שני גם לא לוותר על יום שני כי זו ההזדמנות הבאמת אחרונה שלנו, תיקו כמו הפסד.