Jump to content

ברק יצחקי

בוזגלו

Recommended Posts

שאי אפשר עם זה ששחקנים מגיעים כל הזמן באחד על אחד מול שוער ומחמיצים או משהו בסגנון

אני לא בטוח שהוא פתח על וידאר, אם הבנתי נכון.

זה תמליל הראיון:

"עדיף שלא תדעו מה הלך בחדר ההלבשה. שחקנים צריכים להתעורר ולהבין שהם במכבי ת"א. זה המועדון הגדול בישראל וזאת בושה וחרפה איך שנראינו היום. אם זה יחזור, גם באירופה לא מגיע לנו להיות. אין לי הסבר. אני חושב שלפני הכל זאת מחויבות. אנחנו משחקים בשביל מאות אלפי אוהדים בבית, אנשים שבאים למגרש מדי שבוע ותצוגה כזאת לא יכולה להיות. שחקנים (של נתניה) לא יכולים להגיע כל הזמן לאחד על אחד מול השוער".

סיכויי האליפות: "מבחינתי זה היה המשחק הכי חלש שהשתתפתי בו ואני מתבייש. היום אני מתבייש במה שקרה במגרש. אחרי משחק כזה אין לנו מה לדבר על אליפות. אם לא תהיה מחויבות פה, שכל אחד פה יחפש קבוצה אחרת. המועדון הכי גדול בישראל לא יכול להיראות ככה".

העזיבה של קרויף: "זה אמור לדרבן שחקנים ולהעיר אותנו. כולם תחת זכוכית מגדלת. לא צריך לקשר. שחקנים שעולים למגרש צריכים להתנתק מכל מה שקורה מסביב. במכבי ת"א נותנים לך את כל התנאים כדי לבוא למשחק בצורה הכי טובה שיש. אפס תירוצים".

לינק לראיון וידאו שלו - https://www.facebook.com/groups/Mtafans/permalink/10155611434903380/

מה שאנחנו צריכים זה מאמן חדש עם ניסיון מוכח ולא עוד טירון שבא להתנסות פעם ראשונה בקבוצה גדולה.

מישהו רוצח, אחד כזה שהשחקנים יפחדו להסתכל לו בעיניים ויעשו פיפי במכנסיים אחרי כל צרחה שלו.

הוצאתם מהקשר את כל מה שברק יצחקי אמר אתמול ואז אתם יוצאים על הכושיל אמא שלו.

אולי תעשו חישוב מסלול מחדש, תראו את הראיון שוב ואז תגיבו.

ברק יצחקי אמר את מה שכולם חושבים, כולל אנשים במערכת, זה לא נקרא להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה. הוא לא דיברת פרסונלית על אף אחד, אלא על המועדון ועל הקבוצה.

הדברים האלה לא מרשימים אותי, כי ברק יודע להתראיין כמו כל אחד במועדון הזה...בדיבורים מכבי זכתה בטראבל השנה..במעשים נראינו כמו קבוצת פלייאוף תחתון לפרקים גדולים מהעונה.

הוא לא הוציא כביסה מלוכלכת מחדר ההלבשה...

המראיין שאל אותו: "מה קורה בחדר ההלבשה כרגע?"

ברק ענה "עדיף שלא תדע."

והמראיין התעקש: "אבל אני רוצה לדעת."

הוא חבר טוב של וידאר ובחיים לא יפתח עליו.

הוא אמר בראיון שלא יכול להיות שיגיעו (הקבוצה היריבה) למצבים של אחד על אחד בקלות ושאין מחויבות.

היה מספיק גבר לעמוד ולבקש סליחה, הכליל גם את עצמו.

קצת הבנת הנקרא והבנת הנשמע.

ראיתי את הראיון בלייב, הוא לא ליכלך ולא האשים בעקיפין אף שחקן בקבוצה, תפסיקו לדבר שטויות . יש כאן קבוצה ללא אופי, אפס מנהיגות, ממש לא מה שהתרגלנו ממכבי . יכולים לבלבל את המוח עד מחר, גולדהאר טעה בתזמון על ההודעה שג׳ורדי לא ממשיך. מכובד או לא, כל עוד הקבוצה במירוץ לאליפות אין שום עניין לדבר על העונה הבאה. להמשיך להתנהל מאחורי הקלעים ולשמור על הדברים, לא להסיט את המועדון מהמטרה - לזכות בתואר. לעולם מאמנים וגורמים רשמיים במועדון לא התבטאו בנוגע לעתיד, תמיד לחשוב על המשחק הבא. מה שקרה כאן זה פשוט ומהלך כושל של המערכת שכנראה מרגישים שזכיה באליפות היא לא הכרחית ובעיקר מעידה על חוסר אמון בצוות המקצועי ובסגל השחקנים לזכות באליפות, בהפגנתיות מוחלטת . מכבי צריכה רענון ושינוי בכל עמדה בסגל, השלד צריך להיות בנוי על מיכה, אצילי, גולסה, דסה וטיבי שלצערי אין תחליף ישראלי לבלם שגמר את הסוס כבר לפני שנה. אני חושש לגבי העונה הבאה במיוחד שדובר על להקטין את התקציב ושוב לא נראה שמתכננים להשקיע יותר מדי, שיהיה להם בהצלחה עם זה.

לא שמעתי מה אמר, דיבורים אף פעם לא מנחמים אותי, ויחד עם זאת כפי שאמרתי בעבר, משאיר את ברק הרבה לפני שמשאיר מישהו מהזרים, והרבה לפני שמשאירים כמה וכמה ישראלים שבניגוד לברק אפילו את תהילת העבר אין להם..

עם כל הכבוד להתעוררות הרגעית שלו והשלושה ארבעה שערים בכל שנה סביב חודש ינואר, זה פאתטי שהוא עדיין בקבוצה. מראה על הקבעון של המערכת במקרה הטוב ועל כך שמדובר במועדון חברים במקרה הרע. לפני שהוא מדבר על אחרים, שיסתכל על עצמו במגרש. ערן לוי זה באטוקיו לידו מבחינת ריצה ותזוזה.

יצחקי = קרוייף. מאז עונת הגלות, הוא הפייבוריט של קרויף. הם החברים הכי טובים. אני מניח שבגלל שקוריף עוזב, הוא הבין שהוא גם בחוץ לשחרר את הרסן. עונה הבאה הוא בביתר.

אני חושב שלצערי עברנו את השלב ששחקן או מישהו מהמערכת יכול לשנות את התחושות שלנו באמצעות ראיונות או מילים מפוצצות.

כל ההשתפכויות בדיעבד לא מעניינות את רוב הקהל.

אני חושב שלצערי עברנו את השלב ששחקן או מישהו מהמערכת יכול לשנות את התחושות שלנו באמצעות ראיונות או מילים מפוצצות.

כל ההשתפכויות בדיעבד לא מעניינות את רוב הקהל.

להפך לדעתי רק מוסיף לעצבים תדברו על המגרש במקום לברבר עד כמה אתם עצובים אחרי. דיבורי סרק לא עושים עליי רושם.

עם כל הכבוד להתעוררות הרגעית שלו והשלושה ארבעה שערים בכל שנה סביב חודש ינואר, זה פאתטי שהוא עדיין בקבוצה. מראה על הקבעון של המערכת במקרה הטוב ועל כך שמדובר במועדון חברים במקרה הרע. לפני שהוא מדבר על אחרים, שיסתכל על עצמו במגרש. ערן לוי זה באטוקיו לידו מבחינת ריצה ותזוזה.

אני לא הסנגור שלו, הייתי זורק אותו יחד עם תשעים אחוז מהיתר, אבל יחד עם זאת אני לא מתרגש יותר מדי מהדברים שאמר, גם ככה יש במכבי אווירת סוף קורס וזה ניבט בכל מערך של הקבוצה, ברק הוא לא צדיק, אבל הוא גם לא האוייב האכזר שצריכים להתאחד כנגדו, ועם כל הביקורת המקצועית שמעבירים עליו ובצדק, עדיין יש לזכור שביחס לשערים פר דקות משחק הוא עדיף על כל הוידארים והבלקמנים, אין להתנחם בכך כמובן, אלה לשים הכל בפרופורציות, ולא לרוץ לחפש את האשם המיידי..

אני לא הסנגור שלו, הייתי זורק אותו יחד עם תשעים אחוז מהיתר, אבל יחד עם זאת אני לא מתרגש יותר מדי מהדברים שאמר, גם ככה יש במכבי אווירת סוף קורס וזה ניבט בכל מערך של הקבוצה, ברק הוא לא צדיק, אבל הוא גם לא האוייב האכזר שצריכים להתאחד כנגדו, ועם כל הביקורת המקצועית שמעבירים עליו ובצדק, עדיין יש לזכור שביחס לשערים פר דקות משחק הוא עדיף על כל הוידארים והבלקמנים, אין להתנחם בכך כמובן, אלה לשים הכל בפרופורציות, ולא לרוץ לחפש את האשם המיידי..

זאת לא הייתה הכוונה שלי אחי...

לא מצביע עליו ספציפית בתור הבעיה, אלא שפשוט כל הדיבורים האלו שאמורים לרכך את הקהל או ליצור רושם של אכפתיות עבדו על אוהדים לפני 4-5 שנים אולי.

פיתחנו חסינות למריחות, עירבובים ודיבורים באוויר.

זאת לא הייתה הכוונה שלי אחי...

לא מצביע עליו ספציפית בתור הבעיה, אלא שפשוט כל הדיבורים האלו שאמורים לרכך את הקהל או ליצור רושם של אכפתיות עבדו על אוהדים לפני 4-5 שנים אולי.

פיתחנו חסינות למריחות, עירבובים ודיבורים באוויר.

בעניין המדובר, דעתי כדעתך..