Jump to content

סיכום ההפסד לנתניה בנתניה אחריי צפייה בש.ח | תבוסה כואבת, נותר רק להתפלל לנס

Sawyer

Recommended Posts

ברור , אבל אתה לא יכול לשחק עם 11 זרים על המגרש

האם אתה קודם מחפש את הישראלים הכי טובים ואז מתאים זרים לעמדות שנשארו? כנראה

מה שבטוח שבמכבי בשנים האחרונות הביאו 8 זרים לאותה עמדה וכולם היו על הספסל

ממש מקווה שכמו שגורדי הגיע באפריל ככה המנהל המקצועי\המאמן החדשים יהיו פה כבר בקרוב (כשהולך בכל הכוח על דיא סבא ושיימן בגזרת הישראלים)

דרך אגב ,נתניה שיחקה עם זר אחד אתמול בהרכב.

שיימן חתם בב"ש.

אסביר שוב,

נניח ואני מסכים איתך שדסה וגולסה פציעים הרבה, מיכה לא יודע לבעוט וברסקי לא הוכיח את עצמו בקבוצה כמו מכבי ואני רוצה את השחקנים הטובים ביותר שאפשר על כל עמדה,

מאחר ואין ישראלים טובים יותר מהם, אני אצטרך להחליף אותם בזרים? בום שרפתי 4 עמדות של זרים בהרכב, אז סבבה, התחזקתי קצת ב-4 עמדות האלו לעומת מה שהיה לי קודם (שהיה לא רע אבל רציתי עוד יותר טוב), אבל עכשיו אני מגלה שחסר לי עוד חצי הרכב ואין לי שחקנים ישראלים ברמה של הקרסוליים של מיכה גולסה ודסה, מה שאומר שאני אצטרך למלא כל מיני שוינפלדים ושגיב יחזקאלים להרכב, איזה מין קבוצה זאת תהיה?

לא אמרתי שצריך להחליף את הישראלים, אמרתי שגם בהינתן ההנחה שהם ״הישראלים הטובים בליגה בתפקידם״, זה לא מבטיח לי שאם אביא כמה זרים סבבה לצידם

אני אהיה פייבוריט לאליפות.

קוסמיק. סטיתם לחלוטין מהדיון שלי ושל ג'ק.

הוא אומר שאין לנו כלום וצריך לפרק הכל ולהרכיב מחדש ומצבנו זוועה (ושהישראלים שלנו סתם למעט 2-3)

ואני אמרתי שיש לנו שלד ישראלי מעולה לליגה הזאת והבעיה זה זרים + מאמן (+ עוד דברים שצריך לשפר)

אני די בהלם שמדברים על גולסה כ״הכי טוב״ במשהו.

מה עוד צריך לקרות?

יש ישראלי טוב יותר שאפשר להביא? כי אתה מוגבל ל-5 זרים בהרכב, אתה צריך שוער, 2 בלמים, חלוץ וקשר אחורי.

*אל תתפס לעמדות הספציפיות, דיברתי בכלליות הרי אין מאמן אפילו.

אני די בהלם שמדברים על גולסה כ״הכי טוב״ במשהו.

מה עוד צריך לקרות?

גולדה שחקן מצוין, ואם היו לו מספרים הוא לא היה חוזר.

יש ישראלי טוב יותר שאפשר להביא? כי אתה מוגבל ל-5 זרים בהרכב, אתה צריך שוער, 2 בלמים, חלוץ וקשר אחורי.

*אל תתפס לעמדות הספציפיות, דיברתי בכלליות הרי אין מאמן אפילו.

הגישה הזאת של ״כל הישראלים הטובים אצלנו ואין מי להביא״ זה בדיוק מה שהביא אותנו לעונה שלישית בלי תואר ועם אותו השלד שלא מתחלף ולא מסוגל לשנות.

לשמחתי אני פחות רואה משחקי ליגה העונה אבל אני בטוח שאם משלמים למישהו כסף בשביל לחזק את הקבוצה הוא ימצא ישראלים שישדרגו אותנו, גם בעמדת הקישור. בטח כשהפער בינינו לבין המקום הרביעי לא קיים ואנחנו קרובים למקום 5 כמו שאנחנו קרובים למקום 1.

הגישה הזאת של ״כל הישראלים הטובים אצלנו ואין מי להביא״ זה בדיוק מה שהביא אותנו לעונה שלישית בלי תואר ועם אותו השלד שלא מתחלף ולא מסוגל לשנות.

לשמחתי אני פחות רואה משחקי ליגה העונה אבל אני בטוח שאם משלמים למישהו כסף בשביל לחזק את הקבוצה הוא ימצא ישראלים שישדרגו אותנו, גם בעמדת הקישור. בטח כשהפער בינינו לבין המקום הרביעי לא קיים ואנחנו קרובים למקום 5 כמו שאנחנו קרובים למקום 1.

מה שהביא אותנו לא להתקרב לזכייה באליפות זה שגם העונה וגם בעונה שעברה אתה בלי מאמן.

איזה ישראלי תביא לקישור? את קבהה הבינוני או את אלמוג כהן? ואז מה עם דור פרץ? תזרוק אותו? ( שלא לדבר על גלזר וברסקי)

אגב, הבאת לפה את הקשר הכי טוב שהיה בליגה בשנה שעברה עם המספרים הכי טובים רק שג'ורדי גומר אותו ביציע.

אוהדי מכבי ידועים בתור סטייקים מזדיינים שרמוטות מפגרים..

לפני כמה חודשים כולם ליקקו לוידאר ולבלקמן. עכשיו אפילו יש כאלה זבלים שמעזים לשרוק בוז לשחקן מכביייייי!!! שורקים בוזז!!! לאן הגענו ???

עדיין לא שכחתי את הקללות לעבר דסה ובעצם לעבר כל שחקן שלא משחק טוב. נראה מתי יגיעו הקללות שוב לעבר דסה, מיכה ושחקנים רבים.

פעם וידאר כן שווה 3 מיליון יורו פעם לא. שכחתם שהוא היה מלך השערים, שכחתם את השערים שהוא כבש, ככה זה.. זבלים עם טווח זיכרון קצר.

חתיכת טמבלים. מקווה שיהיה נס וניקח אליפות ואז נראה את הצד השני של הסטייק

לא תומך בכל ההילולים למערכת של באר שבע, עם כל הכבוד. בכר מאמן טוב שמוציא מהסגל שלו יותר ממה שהוא שווה, אבל זה לא אומר שאנחנו כמערכת צריכים להסתכל על ב"ש ולהעתיק את הדברים המבדילים בינינו מתוך מחשבה שההבדלים האלו הם הסיבה להפרש.

המערכת לדעתי לא כזאת תשפיע כל עוד העומד בראשה (ואני לא נכנס למי עומד בראשה, מיץ' או ג'ורדי) מקבל החלטות הזויות.

לפני כמה חודשים כולם ליקקו לוידאר ולבלקמן. עכשיו אפילו יש כאלה זבלים שמעזים לשרוק בוז לשחקן מכביייייי!!! שורקים בוזז!!! לאן הגענו ???

עדיין לא שכחתי את הקללות לעבר דסה ובעצם לעבר כל שחקן שלא משחק טוב. נראה מתי יגיעו הקללות שוב לעבר דסה, מיכה ושחקנים רבים.

פעם וידאר כן שווה 3 מיליון יורו פעם לא. שכחתם שהוא היה מלך השערים, שכחתם את השערים שהוא כבש, ככה זה.. זבלים עם טווח זיכרון קצר.

איזה אליפות..כבר אחרי ניצחון במשחק הבא נגד ב"ש כולם התהפכו שוב

קוסמיק. סטיתם לחלוטין מהדיון שלי ושל ג'ק.

הוא אומר שאין לנו כלום וצריך לפרק הכל ולהרכיב מחדש ומצבנו זוועה (ושהישראלים שלנו סתם למעט 2-3)

ואני אמרתי שיש לנו שלד ישראלי מעולה לליגה הזאת והבעיה זה זרים + מאמן (+ עוד דברים שצריך לשפר)

הוא ממש לא סוטה מהדיון אלא נכנס בדיוק למה שדיברנו עליו.

ומצחיק שאתה מנסה להוציא מפגר ומוציא את מה שאני רושם מהקשרו כי אני אמרתי 2-3 שחקני הרכב, לא סגל, לא משלימים, הרכב. אז אם אתה רוצה לראות את כל השבעה בהרכב ואתה דביל אז כן יש שלד או שאתה מבין שכל הרשימה הזאת לא תפתח בהרכב כי הם לא מספיק טובים ואין בעיה שהם יהיו בסגל כי הם לא רעים, זה הכל.

וכן המצב של הקבוצה ממש מצויין, כמו שבקיץ אתה ומעיין הסברתם כאן שחסרים לנו 2 זרים להיות קבוצה מפחידה, תוך שנה פתאום צריך להחליף חצי סגל, כי זה לא היה צפוי בכלל בקיץ שזה מה שיקרה.

אז תמשיך לזיין את המוח שצריך לחזק 2 ברגים והופ נהיה שוב תחרותיים אם זה עושה לך טוב, אני לא אפריע, המציאות כן.

ג'ק. אתה חייב להבין שאתה ממש ממש לבד במערכה.

אני בספק אם תמצא אוהד שלא חושב שיש לפחות ל5 מרשימת הישראלים מקום בהרכב:

דסה טיבי פרץ גולסה מיכה ריקן אצילי

לא תמצא אף אוהד כזה. אני מאתגר אותך למצוא.

אז אתה יכול להמשיך לנסות להסיט את הדיון, לגנוב לי דעת ולהכריז על שטויות.

אני לא אומר שיש קצת עבודה או שהכל טוב, צריך זרים, שחקנים משלימים ומעל הכל מאמן. מדובר בהמון עבודה לקיץ אחד.

אבל שדרה של שחקני הרכב ישראלים. יש לנו. בהחלט יש. ויותר מכל קבוצה אחרת בישראל. לפחות בזה.

טיבי? אני מביא במקומו בלם זר(משחק שוער זר, ישראלי,זר,זר,ישראלי,זר,ישראלי,ישראלי,ישראלי,ישראלי,זר) אין שום בלם ישראלי ראוי ללבוש את החולצה של מכבי ולפעמים הדרך היחידה זה זרים טובים וטיבי יכול לשמש כגיבוי ולא מעבר

אני מזכיר לכם שבגלל החולשה שלו והאיטיות של באבין עברנו ל5 בהגנה.

ג'ק. אתה חייב להבין שאתה ממש ממש לבד במערכה.

אני בספק אם תמצא אוהד שלא חושב שיש לפחות ל5 מרשימת הישראלים מקום בהרכב:

דסה טיבי פרץ גולסה מיכה ריקן אצילי

לא תמצא אף אוהד כזה. אני מאתגר אותך למצוא.

אז אתה יכול להמשיך לנסות להסיט את הדיון, לגנוב לי דעת ולהכריז על שטויות.

אני לא אומר שיש קצת עבודה או שהכל טוב, צריך זרים, שחקנים משלימים ומעל הכל מאמן. מדובר בהמון עבודה לקיץ אחד.

אבל שדרה של שחקני הרכב ישראלים. יש לנו. בהחלט יש. ויותר מכל קבוצה אחרת בישראל. לפחות בזה.

טאהה צדק ביטון ממן מליקסון אוחנה חיימוב שהר.

נראה לי גם סבבה לגמרי.

שוב, לא אומר שאין לנו כמה שחקנים שאפשר לרוץ איתם קדימה. עם זאת, אני לא חושב שהשחקנים האלו כ״כ מיוחדים כמוך.

אין לי מה לגנוב דעת, זה מה שאני חושב וכן, יש עוד כמה שחושבים כמוני למרות שלא היה אכפת לי שרק לי כל מה שקורה נורא ברור.

ולהגיד לך את האמת לרוב האוהדים שלנו אין מושג בכדורגל בערך כמוך אז אני אקח את זה כמחמאה.

ג'ק, אתה חייב גם לזכור שיש לך רק 6 זרים שמתוכם 5 חייבים להיות בהרכב, לא תמצא יותר מדי ישראלים ברמה של מכבי וגם אלה שבחוץ אני זוכר שאתה לא כלכך אוהב(בן חיים החלוץ)

רוב הישראלים שנמצאים ראוים לסגל הרחב של מכבי(להוציא את אלה שכבר ציינתי בפוסטים קודמים, עם כל הכבוד) אם לא להרכב..יש כאלה שנמצאים במכבי מברירת מחדל וקשה למצוא להם מחליפים וגם אם כן צריך לשלם הרבה ..

טאהה צדק ביטון ממן מליקסון אוחנה חיימוב שהר.

נראה לי גם סבבה לגמרי.

שוב, לא אומר שאין לנו כמה שחקנים שאפשר לרוץ איתם קדימה. עם זאת, אני לא חושב שהשחקנים האלו כ״כ מיוחדים כמוך.

צדק לא שיחק עונה שלמה, אוחנה כנראה לא יישאר, מליקסון בן 34 בעונה הבאה (הסמים חייבים להפסיק להשפיע מתישהו).

גם אצלנו דסה לא בטוח יישאר, ועדיין.

בגדול, זה תמיד נכון. אוהדי מכבי הם כמו כולם במקרה הטוב. לחלקם יש גם את המקרה הרע.