Jump to content

סיכום ההפסד לנתניה בנתניה אחריי צפייה בש.ח | תבוסה כואבת, נותר רק להתפלל לנס

Sawyer

Recommended Posts

אם ב"ש היתה באותה עונה כמו שהיא עכשיו הוא היה מסיים 15-18 הפרש ממקום ראשון ובטח לא לוקח גביע עם 6-2,

בגלל זה ג'ורדי הסתכל על התמונה הגדולה ולא רק על השורה התחתונה.

באר שבע עכשיו חלשה

חלשה!! פאקו השנה לוקח בקליל אליפות באהלן אהלן.

ואתה אפילו לא מדגדג אותה

שמע אחי אתה הזוי

אחלה פאקו.שום דבר לא מובטח אם היה נשאר אבל נתן עונה היסטורית ותמיד עשה רושם של מקצוען אמיתי. לא הייתי שותף לחוסר שביעות הרצון ממנו בחלקים מסויימים של העונה. הסטאנדרט הדימיוני שאנשים הציבו פה, מעניין אם הם מציבים את זה גם לעצמם בחיים האמיתיים.

מקווה שיוחתם בעל מקצוע רציני ותתגבש תכנית אמיתית לעונה הקרובה כבר בחודש הזה.

נשבר הזין מהחתמות של בובלים באוגוסט.

באר שבע עכשיו חלשה

חלשה!! פאקו השנה לוקח בקליל אליפות באהלן אהלן.

ואתה אפילו לא מדגדג אותה

שמע אחי אתה הזוי

אין לך מושג. כל עוד אתה בנתניה עם הסגל הזה אין לך שום סיכוי לקחת אליפות.

אם ב"ש היתה באותה עונה כמו שהיא עכשיו הוא היה מסיים 15-18 הפרש ממקום ראשון ובטח לא לוקח גביע עם 6-2,

זה שטויות מה שאתה רושם בדיוק כמו שארשום שפאקו היה מנצח עם שבירת שיאי הנוקודת באותה עונה, בשורה התחתונה במשחקים שבהם "סבלנו" וניצחנו רק 1-0 מעצבן בשנתיים האחרונות אנחנו מפסידים 2-1 בדקה ה94.

ככה זה מרגיש לי וככה זה הרגיש לי אז ובגלל זה הערכתי אותו מאוד על זה, האחוזים שלו היו טובים מאוד ביחס לליגה של היום, ביחס לליגה של אז וזה לא באמת משנה, אחוזים יותר טובים יכולים להיות מספיקים ויכולים לא להיות מספיק וכל עונה זה אחרת, בעונה שהוא היה צריך הוא הצליח, בכל מפעם שהוא ישחק בו הוא הצליח, אתה יכול לדבר על אחוזי הצלחה יחסיים אבל זה לא משנה, המטרה הייתה אליפות גביע וגביע הטוטו, והוא צלח את שלושתם.

חטא היוהרה של גורדי וכנראה שלך הם מה שגרמו לו ללכת לפי מה שאתה אומר (אני לא מאמין בזה אבל עדיין) ומאז אנחנו במגמת ירידה, תאשים את מי שאתה רוצה ותגיד על מי שאתה רוצה מה שבא לך אבל זה מנותק מאוד מהמציאות ומזל שאני מבין שרוב האנשים לא חשובים כמוך.

זהו.

אין לך מושג. כל עוד אתה בנתניה עם הסגל הזה אין לך שום סיכוי לקחת אליפות.

אה עכשיו זה נתניה?!?

לך אין מושג

וכמה שתלך ראש בקיר לא יעזור לך

השנה עם הרמה של המתמודדות שלך לאליפות וגם עם האיצטדיון פח הזה

פאקו אלוף

לדעתי גם לוקח שוב טראבל

זה שטויות מה שאתה רושם בדיוק כמו שארשום שפאקו היה מנצח עם שבירת שיאי הנוקודת באותה עונה, בשורה התחתונה במשחקים שבהם "סבלנו" וניצחנו רק 1-0 מעצבן בשנתיים האחרונות אנחנו מפסידים 2-1 בדקה ה94.

ככה זה מרגיש לי וככה זה הרגיש לי אז ובגלל זה הערכתי אותו מאוד על זה, האחוזים שלו היו טובים מאוד ביחס לליגה של היום, ביחס לליגה של אז וזה לא באמת משנה, אחוזים יותר טובים יכולים להיות מספיקים ויכולים לא להיות מספיק וכל עונה זה אחרת, בעונה שהוא היה צריך הוא הצליח, בכל מפעם שהוא ישחק בו הוא הצליח, אתה יכול לדבר על אחוזי הצלחה יחסיים אבל זה לא משנה, המטרה הייתה אליפות גביע וגביע הטוטו, והוא צלח את שלושתם.

חטא היוהרה של גורדי וכנראה שלך הם מה שגרמו לו ללכת לפי מה שאתה אומר (אני לא מאמין בזה אבל עדיין) ומאז אנחנו במגמת ירידה, תאשים את מי שאתה רוצה ותגיד על מי שאתה רוצה מה שבא לך אבל זה מנותק מאוד מהמציאות ומזל שאני מבין שרוב האנשים לא חשובים כמוך.

זהו.

לעולם לא תוכל לבדוק מה היה קורה אם.

יש עובדות שעונה אחריו היתה עונה מדהימה. הירידה התחילה בגלל המכירה של זהבי והמעבר לנתניה, אין לפאקו שום קשר לזה.

אה עכשיו זה נתניה?!?

לך אין מושג

וכמה שתלך ראש בקיר לא יעזור לך

השנה עם הרמה של המתמודדות שלך לאליפות וגם עם האיצטדיון פח הזה

פאקו אלוף

לדעתי גם לוקח שוב טראבל

הלוואי שפאקו יחזור לעונה הבאה רק שתבין כמה אתה טועה.

אשכרה אתה מוכן לקבל עוד עונה כושלת כדי להוכיח נקודה? מה נהיה כאן.

ג'ורדי הסתכל על מלחמת אגו עם בנאדם דעתן וזה לא בא לו בטוב (ע"ע גם במקרה סוזה).

אל תשקר לעצמך.

אני לא חשוב שהמצאנו את הגלגל פה, אני חושב שמאמן שבתחילת העונה הציבו לו 3 מטרות, אליפות גביע וטוטו והוא הביא את שלושתם, לא צריך להזרק מהמועדון ויותר מזה צריך לשמור אותו מאוד קרוב אלינו.

אם הוא יבוא עכשיו ולא יסתדר אז לא יסתדר, לא חושב שזה תסריט הזוי אבל לטעמי הפחות מתבקש.

תקביל את זה למציאות, היה לך מנהל שלא כולם אהבו אותו, אבל הצוות שלו הוא בפער הצוות הכי רוחי בחברה, היית מפטר אותו?

כן המפקד, חצי סגל צריך לזרוק מפה, בדיוק כמו לפני שג׳ורדי הגיע, חזרנו לנקודת ההתחלה רק בלי אצטדיון.

תיכף העונות הטובות יראו זיכרון רחוק ואתה עדיין תחייה בסרט.

זה לא סותר את מה שגל כתב. 6 זרים + שפונגין, יצחקי, עטר זה חצי סגל כמו שאתה כותב.

הבסיס הישראלי שלנו מצויין, עליו צריך לבנות עם 6 זרים תותחים וחיזוק של 2-3 ישראלים נוספים.

אני לא חשוב שהמצאנו את הגלגל פה, אני חושב שמאמן שבתחילת העונה הציבו לו 3 מטרות, אליפות גביע וטוטו והוא הביא את שלושתם, לא צריך להזרק מהמועדון ויותר מזה צריך לשמור אותו מאוד קרוב אלינו.

אם הוא יבוא עכשיו ולא יסתדר אז לא יסתדר, לא חושב שזה תסריט הזוי אבל לטעמי הפחות מתבקש.

תקביל את זה למציאות, היה לך מנהל שלא כולם אהבו אותו, אבל הצוות שלו הוא בפער הצוות הכי רוחי בחברה, היית מפטר אותו?

הכל יחסי, "הכי רווחי בחברה" יכול להיות גם מצב שכולם היו גרועים והוא השיג אחוז יותר מהם. במקרה הזה הייתי מחליף את כולם.

הלוואי שבכל שנה המתמודדות לאליפות איתנו יציגו יכולת כזאת עלובה

הנקודה בקשר למאמנים שהיו פה פוספסה לגמרי. אנחנו עוד נדבר רבות בגעגוע עליהם. היחידי שהיה ניתן להשאיר בכל מקרה היה פאקו אבל זאת לעולם תיהיה רק תחנה קטנה בדרך לשיקום קאריירה של מאמן רציני. אנחנו דג קטן בים גדול. נפל עלינו הטוב הזה(הרבה בזכות יורדי) ומה שהיה, סביר להניח הוא לא שיהיה. הקונספט הזה מת כאשר יורדי הולך. לא רואה אותנו מנחיתים פה מישהו שיוכל להטעין את כל הדבר הזה מחדש, כולל הבאת כוורת מקצועית חדשה לגמרי. צריך להמציא את עצמנו מחדש שוב. נגמרה תקופה וסטטיסטיקת העבר שלנו מלמדת שלוקח לנו הרבה זמן לחזור...

זה לא סותר את מה שגל כתב. 6 זרים + שפונגין, יצחקי, עטר זה חצי סגל כמו שאתה כותב.

הבסיס הישראלי שלנו מצויין, עליו צריך לבנות עם 6 זרים תותחים וחיזוק של 2-3 ישראלים נוספים.

מבחינתי צריך להחליף את כל ההגנה חוץ מדסה, טיבי שיהיה בלם מחליף אבל זה לא יקרה, בקישור גולסה ריקן ופרץ משלימים מהספסל קישור חדיש מהנילון, מיכה ואצילי וכל השאר הביתה, גם זה לא יקרה.

שוינפלד עטר שפונגין ישארו, אולי גם ישאירו את יצחקי ובן חיים ל״מנהיגות״ שקרית ובשום מצב לא הולכים להחליף פה 5 זרים אז בדמיונות אולי זה קצת דומה למה שסוייר מפנטז עליו.

אה, צריך גם להיפטר מיחזקאל ופיליפנקה שחוזרים מהשאלה, בקיצור ״צחוקים״ בקיץ.

יקח עוד זמן להתאושש ממה שג׳ורדי השאיר כאן לכיוון הצלחה וזה יכול גם בשניה להתדרדר כמו חיפה, אבל מה אני מבין.

מבחינתי צריך להחליף את כל ההגנה חוץ מדסה, טיבי שיהיה בלם מחליף אבל זה לא יקרה, בקישור גולסה ריקן ופרץ משלימים מהספסל קישור חדיש מהנילון, מיכה ואצילי וכל השאר הביתה, גם זה לא יקרה.

שוינפלד עטר שפונגין ישארו, בשום מצב לא הולכים להחליף פה 5 זרים אז בדמיונות אולי זה קצת דומה למה שסוייר מפנטז עליו.

יקח עוד זמן להתאושש ממה שג׳ורדי השאיר כאן לכיוון הצלחה וזה יכול גם בשניה להתדרדר כמו חיפה, אבל מה אני מבין.

למה שלא יחליפו את כל הזרים? מסתמן שזה התכנון. אלא אם לא יקבלו הצעות על ראייקוביץ.

גולסה כשיר מבחינתי הוא באנקר בהרכב. מיכה עשו לו עוול בהצבה השנה ואצילי שחקן של מספרים, אחד מבין מיכה\אצילי יכול בכיף להיות שחקן הרכב. לא שולל גולסה, אצילי\מיכה ועוד 3-4 זרים אמצע קדימה.

המפתח לעונה הבאה אלו הזרים. צוות אימון ושחקני שדה.

איך אפשר להגיד שהסגל הישראלי לא טוב, אתמול גולסה ניער שם כמה שחקנים כאילו הם עלו מהנוער. דסה כבר שני מחזורים מסדר לווידאר אחד על אחד, אם הוא כובש פעמיים אף אחד לא מוציא מילה רעה על הסגל.

ריקן זה קשר שכל קבוצה בליגה הייתה מתה לקבל, דור פרץ התפתח בצורה אדירה השנה. מיכה אמנם לא זה שיוביל קבוצה אבל הוא קשר באמת מהטובים בארץ.

טיבי עדיין מהבלמים הטובים בארץ, בעיקר בזכותו ספגנו שער בשבעה משחקי ליגה עד ההפסד לחיפה. גם אתמול שני השערים על באבין.

זה עוד מבלי להתייחס לעטר, אצילי ואפילו דוידזאדה שפתח מעולה את העונה ודעך עם השיטה.

באמת יש שלד נהדר, אבל יש לאנשים זיכרון קצר, אחרי שני המחזורים האחרונים אף אחד כבר לא שווה.

למכבי תא יש את נקודת הפתיחה מבחינת ישראלים הכי טוב בישראל. בוודאות.

אם מסתכלים גם על כל מני יונתן כהן/מאוויס ציבוטה להתקפה, ודן גלזר/רוסלן ברסקי לאמצע.. בכלל הפער שלנו רק גדל.

יש המון בעיות ליקויים ועבודה. פשוט לא מוכן שבגלל האכזבות תתקבע כאן דעה שקרית שכל הישראלים זבל והביתה. זה פשוט לא המצב..

איך אפשר להגיד שהסגל הישראלי לא טוב, אתמול גולסה ניער שם כמה שחקנים כאילו הם עלו מהנוער. דסה כבר שני מחזורים מסדר לווידאר אחד על אחד, אם הוא כובש פעמיים אף אחד לא מוציא מילה רעה על הסגל.

ריקן זה קשר שכל קבוצה בליגה הייתה מתה לקבל, דור פרץ התפתח בצורה אדירה השנה. מיכה אמנם לא זה שיוביל קבוצה אבל הוא קשר באמת מהטובים בארץ.

טיבי עדיין מהבלמים הטובים בארץ, בעיקר בזכותו ספגנו שער בשבעה משחקי ליגה עד ההפסד לחיפה. גם אתמול שני השערים על באבין.

זה עוד מבלי להתייחס לעטר, אצילי ואפילו דוידזאדה שפתח מעולה את העונה ודעך עם השיטה.

באמת יש שלד נהדר, אבל יש לאנשים זיכרון קצר, אחרי שני המחזורים האחרונים אף אחד כבר לא שווה.

בדיוק, הבעיה שאין מי שירים אותם. החל בצוות מקצועי ששם את מיכה רחוק מהשער ומתלהב מזה, ועד שחקנים זרים שלא רק שלא מרימים את יתר הסגל, אלא גורמים נזק ישיר.

!

יש בסיס באמת בסדר. לא הכל שחור.

בסך הכך המועדון לא מנוהל טוב כבר תקופה והמערכת עוברת זעזוע. נתפלל לכך שיגיע איש מקצוע טוב ורציני.

לגבי פאקו, אחרי הטרבל הוא בעצמו אמר שהקבוצה לא מספיק טובה והיא צריכה להתחזק. ג'ורדי רצה להשאיר את רוב הסגל כצ'ופר על מתן הקרדיט בזכייה בכל התארים. פאקו עזב, קיבלנו את ראדוניץ' ואזולאי כחיזוק ומשם הכל היסטוריה

הגענו לפלייאוף בסיטואציה סבבה לרוץ לאליפות ועשינו סיבוב שני נהדר ביחס לדינמיקה של הליגה השנה..

לא יודע, עדיין לא מתחברות לי התוצאות האחרונות שלנו בליגה, לא צריך פרגוסון על הקווים כדי לקחת נקודות בליגה הזו אפילו עם הסגל הקיים.

יש פה פשוט מומנטום שלילי ומנחוס חרא שבא בדיוק בזמן הכי פחות טוב.

למכבי תא יש את נקודת הפתיחה מבחינת ישראלים הכי טוב בישראל. בוודאות.

אם מסתכלים גם על כל מני יונתן כהן/מאוויס ציבוטה להתקפה, ודן גלזר/רוסלן ברסקי לאמצע.. בכלל הפער שלנו רק גדל.

יש המון בעיות ליקויים ועבודה. פשוט לא מוכן שבגלל האכזבות תתקבע כאן דעה שקרית שכל הישראלים זבל והביתה. זה פשוט לא המצב..

לגמרי.

מיכה, גולסה ודסה זה באנקרים בהרכב שרץ לאליפות בישראל. אין ליריבים שלנו ישראלים טובים יותר בעמדות האלו, אז גם אם הם לא שחקנים מושלמים הם עדיין הישראלים הכי טובים שאפשר להציב.

נוסף אליהם גם ברסקי לדעתי יכול לתפוס מקום בהרכב, זה כבר 4 ישראלים מובילים להרכב.

יש לך את אצילי, ריקן, טיבי, דור פרץ, שונפלד וייתכן שגם צ'יבוטה ויונתן כהן, זה אחלה ישראלים לספסל\רוטציה\סגל רחב, שאין ליריבים שלך.

כמובן שאתה צריך דף חדש עם 6 זרים חדשים בתקווה שלפחות 5 מהם יהיו מובילים וראויים להרכב, זה ממש לא קל (וגם לא ריאלי כל כך) לעשות אבל זה מה שצריך להיות, בתקווה שיביאו את האנשים הנכונים שיבחרו את השחקנים הנכונים הפעם.

אתה עדיין תצטרך עוד איזה 2-3 ישראלים ברמה גבוהה שלא ברור מאיפה תביא, אולי תצליח למשוך איזה 2 ליגיונרים ותביא עוד מציאה מהליגה או שתקנה את הכוכב התורן של טביב במחיר מופרז. (אם אפשר להשאיר את בלקמן, מה טוב. הוא רחוק מלהיות שחקן מושלם אבל הוא בהחלט "ישראלי בכיר" להרכב).

בעולם מושלם הייתי מביא את חנן ממן, מיכאל אוחנה, וארן ודיא סבע, אבל מה לעשות זה לא יקרה ולכן צריך בעיקר לפגוע בזרים ולנסות לעקוץ איזה 2 ליגיונרים או מציאות מהליגה.

הבסיס הישראלי הרחב הוא טוב, צריך אומנם לא מעט שחקנים להרכב ששם יש לנו בור והכי חשוב מאמן שידע להוציא מהם את המקסימום.