Jump to content

סיכום ההפסד לנתניה בנתניה אחריי צפייה בש.ח | תבוסה כואבת, נותר רק להתפלל לנס

Sawyer

Recommended Posts

עכשיו אתה מדבר לעניין, אף אחד פה לא אמר שכל הישראלים הטובים אצלנו זה גם לא יכול לקרות, כי תמיד יהיו את אלה שירגישו מספיק בכירים בשביל לא לשבת על הספסל ולהעדיף קבוצה אחרת, בהתחשב בזה שהשחקנים של בש לא רלוונטיים (מבחינתם בצדק), וכמו שביבור כתב פה, בעקבות החקירה לא נוכל להביא שחקנים מביתר או את סבע, צריך להסתדר עם מה שיש, וזה לא רע בכלל, ההיפך.

שוב, הוא לא הוכיח את עצמו בקבוצה גדולה, ומניסיון העבר, זה לא פשוט.

סבע הוא מלך השערים של הליגה הזאת, בפער, ותוך הפגנת מנעד מרשים של יכולות. מה עוד אתה רוצה? שהוא ייקח אליפות עם ב"ש לפני שתחליט שהוא מספיק טוב למכבי?

סבע הוא מלך השערים של הליגה הזאת, בפער, ותוך הפגנת מנעד מרשים של יכולות. מה עוד אתה רוצה? שהוא ייקח אליפות עם ב"ש לפני שתחליט שהוא מספיק טוב למכבי?

לא אמרתי שהוא לא טוב, רק שלא מוכח, יש פה שיטה לקפוץ על כל אחד שעושה דריבל

מוכח אחושרמוטה. שוב, קבוצה גדולה פה זה או אתה או מי שייקח עלייך אליפות.

מעבר לזה, הוא לא רק מחזיק בדריבל קטלני וזריז אלא גם מסיים יוצא מן הכלל מתוך ומחוץ לרחבה, בעל תנועה נהדרת ללא כדור וגם יודע לבשל כשנחה עליו הרוח. שחקן על בליגה הזו.

מוכח אחושרמוטה. שוב, קבוצה גדולה פה זה או אתה או מי שייקח עלייך אליפות.

מעבר לזה, הוא לא רק מחזיק בדריבל קטלני וזריז אלא גם מסיים יוצא מן הכלל מתוך ומחוץ לרחבה, בעל תנועה נהדרת ללא כדור וגם יודע לבשל כשנחה עליו הרוח. שחקן על בליגה הזו.

לא, קבוצה גדולה זו קבוצה עם לחץ, ביתר, חיפה, אפילו הפועל.

עכשיו אתה מדבר לעניין, אף אחד פה לא אמר שכל הישראלים הטובים אצלנו זה גם לא יכול לקרות, כי תמיד יהיו את אלה שירגישו מספיק בכירים בשביל לא לשבת על הספסל ולהעדיף קבוצה אחרת, בהתחשב בזה שהשחקנים של בש לא רלוונטיים (מבחינתם בצדק), וכמו שביבור כתב פה, בעקבות החקירה לא נוכל להביא שחקנים מביתר או את סבע, צריך להסתדר עם מה שיש, וזה לא רע בכלל, ההיפך.

שוב, הוא לא הוכיח את עצמו בקבוצה גדולה, ומניסיון העבר, זה לא פשוט.

ניסיון עבר של מי? כמה שחקנים לא הצליחו בקבוצה גדולה אחרי עונה של יותר מ-20 שערים?

ניסיון עבר של מי? כמה שחקנים לא הצליחו בקבוצה גדולה אחרי עונה של יותר מ-20 שערים?

די נו, ממך לא ציפיתי, אתה יודע שאפשר לעשות פה רשימה כמעט אינסופית רק מהשחקנים שהגיעו אלינו

לא, קבוצה גדולה זו קבוצה עם לחץ, ביתר, חיפה, אפילו הפועל.

הבנתי, אז עכשיו צריך לחכות ששחקן יצליח בבית״ר, ב״ש, הפועל או מכבי חיפה, לפני שנחליט להביא אותו.

הגיוני סך הכל.

די נו, ממך לא ציפיתי, אתה יודע שאפשר לעשות פה רשימה כמעט אינסופית רק מהשחקנים שהגיעו אלינו

של שחקנים עם מעל 20 שערי ליגה עונה קודם לכן? כששחקן מציג יכולת כל כך טובה הוא לרוב מצליח גם בקבוצה גדולה יותר, היכולת של סבע העונה מאוד חריגה.

הוכיח לך 3 פעמים לפני כמה ימים

הבנתי, אז עכשיו צריך לחכות ששחקן יצליח בבית״ר, ב״ש, הפועל או מכבי חיפה, לפני שנחליט להביא אותו.

הגיוני סך הכל.

זה לא מה שאמרתי, אני לא נגד להביא אותו, נוצר פה מצב שאני אנטי אליו, ממש ממש לא, סהכ אמרתי שעונה אחת בקבוצה קיקיונית לא מוכיחה כלום, כדי להוכיח שהוא שחקן טוב, זה צריך להיות בקבוצה עם לחץ, יבוא אלינו יהיה מספיק טוב זו הוכחה, זה כל מה שאני אומר.

של שחקנים עם מעל 20 שערי ליגה עונה קודם לכן? כששחקן מציג יכולת כל כך טובה הוא לרוב מצליח גם בקבוצה גדולה יותר, היכולת של סבע העונה מאוד חריגה.

מעל 20, לא זכור לי.

הוכיח לך 3 פעמים לפני כמה ימים

משחיל אותנו פעם אחרי פעם

1152510265.jpg

בחייאת מוריו, לא מתאים לך להיגרר לליכלוכים מיותרים על בנאדם שאחראי לכל כך הרבה רגעי אושר שחווינו, ועוד על סמך חארטות של התקשורת.

אחלה ג'ורדי שבעולם.

ממסה להבין איך חרגנו בפיירפלי ? הכנסת אלופות, זהבי, בן חיים..פספסתי?

2320113-46.jpg

1.4 מליון אירו (1.6 מליון דולר) דמי העברה והשאלה לברזילאים הגרועים, לא כולל שכר.

1 מליון אירו שכר (שודרג כשירד מעמדת המנג'ר) עבור מאמן שהבעלים עצמו הגדיר "רוקי".

Gil-Naftali-Vermouth.png

700 אלף אירו + שכר עתק.

MTA_3d85476b801fc01a4ba976f84788fe70-818

700 אלף אירו העברה

gg1255498.jpg

800 אלף אירו לעונה.

gg1283058.jpg

שכר גבוה + פוטר ולא ויתר על שקל מהחוזה.

עוד כל מיני פלופים שהגיעו כ"העברות חופשיות" אז זה עבר מתחת לרדר אבל השכר שלהם היה אסטרונומי ע"ע אוסקר סקאריונה.

התחייבות עתידית לשחקנים שלא מצדיקים את זה, לשכר עתק.

יותר עוזרי מאמן משחקני הגנה - יותר שוערים מחלוצים.

העברות ענק וידאר + ראיקוביץ' ביחד מעל 6 מליון אירו, אומנם הוכיחו את עצמם בעונה שעברה (וגם העונה אני בדעה שראיקו היה טוב עד לאחרונה) כך שהם לא בלופים אבל עלו המון והשכר שלהם גדול גם כן.

מקווה שנצליח להחזיר לפחות 4 מליון על שניהם ביחד ואז זה ירכך את המכה משמעותית (יוצא שישלמת 2 מליון אירו וקיבלת את השוער הטוב ביותר והחלוץ הטוב ביותר בעונה שעברה וגם העונה

אפשר להמשיך כך עוד ועוד.

גם אם לוקחים בחשבון את המכירות של זהבי וטב"ח ואת הקופה מאירופה בשנים האחרונות, אפשר לראות לאן הכסף עף.

וידאר יושב על כ 750 אלף יורו נטו. גם ראיקו באזור הזה. יצחקי, שפונגין ושות' על הספסל עם כ 250 אלף נטו. שינפלד עם 330 אלף נטו. מרסלו שאני בטוח שהףחלק נשכרו עדין משולם ע"י מכבי עם יותר מ 250 אלף. בטוקיו 400. אצילי, מיכה עם כ 500 כ"א. ריקן עם כ 300. עטר עם כ 400.

מאמן השכר של מליון יורו עם המון עוזרים ועוזרי עוזרים.

בינוניים יקרים כמו הברזילאים, יחזקאל, שינפלד,אזולאי, ורמוט.

איך לא נחרוג ?

בחייאת מוריו, לא מתאים לך להיגרר לליכלוכים מיותרים על בנאדם שאחראי לכל כך הרבה רגעי אושר שחווינו, ועוד על סמך חארטות של התקשורת.

אחלה ג'ורדי שבעולם.

האמת שזה נטו בשביל הצחוקים כי התמונה הזאת תמיד מצחיקה אותי.

בכל מקרה, צריך לבדוק מה קורה שם כי לא הגיוני שחרגנו ככה אחרי שהכנסנו בשנים האחרונות הרבה מאוד כסף (זהבי, טב"ח, צ'מפיונס וליגה אירופית).

למען האמת זה כן נשמע קצת מוזר.

30 מיליון יורו הם בערך 130 מיליון שקל (קצת יותר), מה שאומר שצריך לאבד בממוצע לא יותר מ-44 מיליון בשנה, לא כולל הוצאות נוער ומתקנים. ההפסד הכי גדול שלנו היה בשנה של פאקו, בלי אירופה, והיה 70 מיליון שקל, כאשר אם מורידים עלות נוער ומתקנים זה יורד לאיזור ה-55 מיליון. העונה הזו גם לא נספרת עכשיו. בשאר העונות זה נע בין 30 ל-50 מיליון בשנים שלגביהן פורסמו הדו"חות, ואם מורידים את העלויות שלא נספרות בפייר פליי זה מגיע לאיזור ה-35 מיליון בעונה רעה אם שומרים על מסגרת תקציבית דומה. האם הגיוני שמאז עונת הצ'מפיונס מכבי מוציאה כל כך הרבה יותר מאשר לפני כן, עד שגם המכירות של זהבי וטב"ח (הכנסה של בערך 45 מיליון שקל ביחד) לא מקזזות את זה?

סביר להניח שלא.

גם מי שקורא באמת את הכתבות ומבין שחצי זה חרטא, יכול להסיק שיש בדיקה רגילה של אופ"א, ומכבי עלולה לקבל קנס אם יגלו שעברה על החוק (כמו כל קבוצה שאופ"א בודקת).

אבל פה בפורום עם הזיכרון הקצר בעולם רק מחכים לצאת על האנשים שגרמו להם לרגעי האושר היחידים (פחות או יותר) שהם חוו במגרשי כדורגל.

יש גם את המכירה של קהינדה אאל"ט מלפני שנתיים והכסף מהעברת אורלנדו סה.

אכן לא ברור מה קורה שם, בהתחשב שלא מכניסים לחישוב את ההוצאות על הנוער.

יש גם את המכירה של קהינדה אאל"ט מלפני שנתיים והכסף מהעברת אורלנדו סה.

אכן לא ברור מה קורה שם, בהתחשב שלא מכניסים לחישוב את ההוצאות על הנוער.

קהינדה נמכר באותו סכום שנרכש בערך, מה שאומר שהפסדת עליו (השקעת בו משאבים בזמן שהיה פה).

על אורלנדו צריכים לקבל 1.6 מליון אירו (תקזז מזה סכום לא מבוטל שהוא עלה לנו), אבל אני בספק אם זה מופיע בדוחות שבדקו עד עכשיו כי זה היה לאחרונה.

הכל טוב אבל בואו תסבירו לי איך השרמוטות הבדוהים לא בחריגה שמישהו יסביר לי? לא היה להם צפיונס יש להם אצטדיון קטן והם לא מכרו כלום! להפך אלונה מביאה כל נאד שנותן הגבהה טובה ומפנקת בחוזים יפים.

הכל טוב אבל בואו תסבירו לי איך השרמוטות הבדוהים לא בחריגה שמישהו יסביר לי? לא היה להם צפיונס יש להם אצטדיון קטן והם לא מכרו כלום! להפך אלונה מביאה כל נאד שנותן הגבהה טובה ומפנקת בחוזים יפים.

הם בחריגה. ברור. אלונה מביאה כסף מהבית והרבה. מותר להיות בחריגה, רק לא מעל רף מסויים וכנראה שמכבי שם. לב"ש יש ספונסר ראשי על החולצה, לנו מאז גולדאהר אין (נראה לי) זה כמה מיליונים הכנסה בשנה. הם לא משלמים שכר שחקנים כמונו. התחילו עכשיו עם השדרוג של נוואקמה ל 500+ והשכר של קוואנקה אבל בגדול שכר השחקנים שם יחסית נמוך. אוחנה למשל מקבל רק כ 150. זריהן גם משהו באזור. המשתכרים הבכירים שם נעים בין 300 ל 400 (שכר, מליקסון, אוגוסט, אייבנדר) כל היתר על שכר נמוך יחסית. אצלך כל שחקן ספסל סטייל יצחקי מקבל 250. כל שינפלד 300+, אצילי , מיכה, טיבי יושבים על ארגז של כ 500. שפונגין על בערך 200. ייני על כ 350. ריקן גם משהו באזור. גולסה 230-250 בערך. וזה חוץ מנזרים היקרים וידאר, ראיקו על 700-800 כ"א.

ב"ש גם שתמשים באצטדיון ע"ח העירייה וההכנסות הולכות אליהם. הם עשו גם הכנסות לא רעות מאירופה.

בקיצור התקציב שלנו הוא באזור ה 120-140 מליון שלהם באזור ה 70-80 מליון.

וידאר יושב על כ 750 אלף יורו נטו. גם ראיקו באזור הזה. יצחקי, שפונגין ושות' על הספסל עם כ 250 אלף נטו. שינפלד עם 330 אלף נטו. מרסלו שאני בטוח שהףחלק נשכרו עדין משולם ע"י מכבי עם יותר מ 250 אלף. בטוקיו 400. אצילי, מיכה עם כ 500 כ"א. ריקן עם כ 300. עטר עם כ 400.

מאמן השכר של מליון יורו עם המון עוזרים ועוזרי עוזרים.

בינוניים יקרים כמו הברזילאים, יחזקאל, שינפלד,אזולאי, ורמוט.

איך לא נחרוג ?

הזייה אחת שלמה

לא רואה מהרשימה אפילו לא שחקן אחד שמצדיק שכר כמו שהוא מקבל

באטוקיו 400 אלף והעולם שותק...