Jump to content

סיכום ההפסד לנתניה בנתניה אחריי צפייה בש.ח | תבוסה כואבת, נותר רק להתפלל לנס

Sawyer

Recommended Posts

צדק לא שיחק עונה שלמה, אוחנה כנראה לא יישאר, מליקסון בן 34 בעונה הבאה (הסמים חייבים להפסיק להשפיע מתישהו).

גם אצלנו דסה לא בטוח יישאר, ועדיין.

בוא נגיד שחזרתו לכשירות של צדק לא שונה מהותית מזו של אצילי, רק שהשני עבר גם פציעה קשה.

מליקסון גם בגילו המתקדם עדיין שחקן שמסוגל לעשות טרור להגנות בליגה שלנו. אוחנה ? נחיה ונראה.

לא אומר שהם עדיפים על מה שיש לנו אגב, רק שהפערים, אם בכלל קיימים, הם לא חד משמעיים לשום כיוון.

טאהה צדק ביטון ממן מליקסון אוחנה חיימוב שהר.

נראה לי גם סבבה לגמרי.

שוב, לא אומר שאין לנו כמה שחקנים שאפשר לרוץ איתם קדימה. עם זאת, אני לא חושב שהשחקנים האלו כ״כ מיוחדים כמוך.

טהא זבל הרבה יותר מטיבי. הרבה יותר.

אם טיבי בסימן שאלה טהא לא בדיון.

כשאתה משווה את ביטון לדסה זה מצחיק

אוחנה לא משחק ולא ישחק להערכתי לעולם בבש.

גם את ממן אני לא בטוח שם שם, וחיימוב גם.

בקשר למליקסון צדק ואפילו אולי שהר אני איתך.

אולי אני לא אובייקטיבי אבל אני חושב שאם תשאל אנשים אובייקטיביים הם יעדיפו את השבעייה הישראלית של מכבי.

הבעיה זה זרים ומאמן. את שניהם יש לבש. לנו יש רק שלד ישראלי.

לא, זאת עובדה.

אפשר להגיד שלמכבי אין כלום. הקבוצה הרוסה ויקי שנים להתאושש מזה.

ואפשר להיות מציאותיים ולהגיד שיש ליקויים ויש מקומות טובים ושהשלד הישראלי הטוב בליגה או לכל הפחות לא נופל מאף אחד אחר.

להרגיע ולכוון לטוב.

אז בוא נסכים שעד אז סבלניים.

ונעשה סיכום ביניים. מסכימים שיש שלד ישראלי טוב (לכל הפחות לא נופל מאף קבוצה בישראל), בעיה קשה הזרים ואין מאמן בכלל.

ובקיץ (סוף ספטמבר :/?) ניהיה חכים יותר.

אורן ביטון גם שחקן נהדר.

קרוסים ברמה גבוהה, אם ישפר את ההגנה זה המגן השמאלי הכי טוב שהיה פה בשנים האחרונות. יש לו איזה 7 בישולים רק בליגה.

צריך ללכת על אוחנה. בכר מאוד מאמין בו ובזריהן ובנה עליהם שיוליכו את ב"ש קדימה, צריך לנצל את הסיטואציה שנוצרה שם.

מבחינתי יש לנו 3 שחקני הרכב לשנה הבאה אולי ארבעה ויש חמישה חודשים לתקן את זה, מאמן בטוח יהיה, זרים גם, את האיכות שלהם נדע בהמשך.

מדהים שצריך לעשות סיכום לשנה הבאה 8 מחזורים לפני שהעונה נגמרת.

אורן ביטון גם שחקן נהדר.

קרוסים ברמה גבוהה, אם ישפר את ההגנה זה המגן השמאלי הכי טוב שהיה פה בשנים האחרונות. יש לו איזה 7 בישולים רק בליגה.

צריך ללכת על אוחנה. בכר מאוד מאמין בו ובזריהן ובנה עליהם שיוליכו את ב"ש קדימה, צריך לנצל את הסיטואציה שנוצרה שם.

יש לו רגל שמאל ממש ברמה, מהטובות בליגה.

אורן ביטון גם שחקן נהדר.

יש לו אחלה משחק התקפה. הגנתית, עופר ורטה נראה אתמול כמו קרבחאל מולו.

מבחינתי יש לנו 3 שחקני הרכב לשנה הבאה אולי ארבעה ויש חמישה חודשים לתקן את זה, מאמן בטוח יהיה, זרים גם, את האיכות שלהם נדע בהמשך.

מדהים שצריך לעשות סיכום לשנה הבאה 8 מחזורים לפני שהעונה נגמרת.

שלושה? מי? ואת מי היית לוקח במקום האחרים? (אנחנו מדברים על ישראלים).

שוער זר

דסה

טיבי

רואדה

מגן שמאלי זר

דור פרץ

גולסה

קשר קדמי זר שמביא מספרים

מיכה

אצילי

חלוץ זר מפחיד

שוער זר

דסה

טיבי

רואדה

מגן שמאלי זר

דור פרץ

גולסה

קשר קדמי זר שמביא מספרים

מיכה

אצילי

חלוץ זר מפחיד

יש פה שישה, הוא אמר שלושה.

אתה מבין שבעקבות הכישלון של וידאר וראיקו (להגיע לליגה בכירה), הרבה צעירים מצויינים לא יגיעו.

למה להגביל את הדיון ללדבר על ישראלים? זה טמטום חדש? ואם אני רוצה שני בלמים זרים וקשר אחורי זר?

מבחינתי צריך להחליף את כל ההגנה חוץ מדסה, טיבי שיהיה בלם מחליף אבל זה לא יקרה, בקישור גולסה ריקן ופרץ משלימים מהספסל קישור חדיש מהנילון, מיכה ואצילי וכל השאר הביתה, גם זה לא יקרה.

שוינפלד עטר שפונגין ישארו, אולי גם ישאירו את יצחקי ובן חיים ל״מנהיגות״ שקרית ובשום מצב לא הולכים להחליף פה 5 זרים אז בדמיונות אולי זה קצת דומה למה שסוייר מפנטז עליו.

אה, צריך גם להיפטר מיחזקאל ופיליפנקה שחוזרים מהשאלה, בקיצור ״צחוקים״ בקיץ.

יקח עוד זמן להתאושש ממה שג׳ורדי השאיר כאן לכיוון הצלחה וזה יכול גם בשניה להתדרדר כמו חיפה, אבל מה אני מבין.

ברור, השאלה מי יעמוד לידו. מקווה לראות שכל העיכובים ברכש וההתפשרויות ברגע האחרון קשורים יותר לג'ורדי מאשר לגולדהאר ונראה בלם חדש כבר במחנה האימון.

ברור, השאלה מי יעמוד לידו. מקווה לראות שכל העיכובים ברכש וההתפשרויות ברגע האחרון קשורים יותר לג'ורדי מאשר לגולדהאר ונראה בלם חדש כבר במחנה האימון.

לא אתה אמור לצחוק עליי על תקוות הזויות?

חחח

כשמתנהלים כמו שצריך ועושים את המקסימום שתהיה קבוצה בריאה ומאוזנת, עם רכש בזמן המתאים ולא 4 שחקנים בשבוע האחרון של חלון העברות בעמדות הכי קריטיות מהיום שהחלון נפתח אז כישלון מקצועי יכול להתקבל ולהיות מובן, ברגע שמתנהלים כמו בקיץ האחרון הכישלון הוא צפוי מראש ואני חושב שאף אחד מאיתנו לא רוצה חלון העברות בזיוני כמו בקיץ הקודם.

התקווה ההזויה היא לחשוב שג'ורדי היה מטיל וטו על רכישות ולא מיטש.. ולחשוב שזה ישתנה לטובה עכשיו (לא מדבר על טיב השחקנים, אלא על הדרך שמכבי מתנהלת בהחתמות בקיץ)

לא וטו כמו התנהלות של אהבל לאורך שנים שהיו גורמות למיץ' לפקפק בכל דבר שהוא עושה ולשים סטופ לכסף שהוא מבזבז.

אם היה לו בלם על הכוונת בתחילת החלון מיץ' לא היה נותן לו להחתים? או שפשוט ג'ורדי כמו ג'ורדי חיכה שה"אופציות יפתחו בפניו" כמו שהוא היה אוהב להגיד בקשר לרכש המאוחר שהוא היה עושה.

אז בטח כשבא איש מקצוע חדש יש בי תקווה שהוא יתקן את הטעויות שג'ורדי עשה כי אם לא אז למה מחליפים?

יכול לתת מקרה ודאי של קשר אחורי אכזרי שהיה הכל סגור העונה ומיטש לא אישר.

אם אתה אומר שמיטש לא אישר בגלל ההיסטוריה של גורדי ובצדק, משהו אחר לגמריי.