Jump to content

סיכום ההפסד לנתניה בנתניה אחריי צפייה בש.ח | תבוסה כואבת, נותר רק להתפלל לנס

Sawyer

Recommended Posts

דווקא הגענו ישר אחרי שהוא הלך לצ'מפיונס, גמר גביע ומלחמה על האליפות עד השניה האחרונה עם כדורגל הרבה יותר טוב.

ב-2 העונות האחרונות (בנתניה, בלי זהבי וקרלוס) גם פאקו לא היה מצליח לעשות כלום.

בשנה של אחרי הטרבל עם שינויים כמו שהוא רצה ועם בלומפילד הוא אלוף קל

השנה עם הקבוצה הזאת למרות חולשת הזרים ונתניה הוא לוקח אליפות יותר קלה מעונת סוזה

זה מה שאתה חושב ג'ק. אני חושב אחרת.

לדעתי יש לנו את השלד הישראלי הטוב ביותר. טיבי גם אחריי השיא לא זקן ועדיין אחד משלושת הבלמים הישראלים הטובים ביותר וחבר קבוע בהרכב נבחרת ישראל - אני לא צריך לספק הוכחות ליכולת שלו מעבר לזה.

מלבדו כל ששת השחקנים שהזכרתי למעט אבי ריקן הם קונצנזוס בישראל וכל אוהד של על אחת מהקבוצות הגדולות היה שמח שיפתחו בקבוצה שלהם. וריקן לדעתי גם ראוי לשם.

לזלזל בשלד הישראלי שלנו נובע אך ורק מתוך התסכול והעצבים והלוזריות של אנשים. הטעויות של גורדי ומכבי, בחירת הזרים ובעיקר התוצאות העונה מעוורות אנשים מהמציאות. זה מה יש, צריך לשבת בשקט ולתת לכם להוציא, זה המצב היום.

זה לא משנה את העובדה שיש לנו שלד ישראלי מעולה ושבבנייה נכונה והתאמות נדרשות אפשר מהר מאוד לחזור למקומנו הטבעי.

בשנה של אחרי הטרבל עם שינויים כמו שהוא רצה ועם בלומפילד הוא אלוף קל

השנה עם הקבוצה הזאת למרות חולשת הזרים ונתניה הוא לוקח אליפות יותר קלה מעונת סוזה

על סמך מה בדיוק אתה אומר את זה? הכדורגל שלו היה זוועתי.

לא חושב שאפשר היה להשיג יותר מ-82 נק' בעונה שכללה את העומס של הצ'מפיונס.

והעונה אליפות יותר קלה מעונת סוזה? אתה מבין מה כתבת פה?

על סמך מה בדיוק אתה אומר את זה? הכדורגל שלו היה זוועתי.

לא חושב שאפשר היה להשיג יותר מ-82 נק' בעונה שכללה את העומס של הצ'מפיונס.

והעונה אליפות יותר קלה מעונת סוזה? אתה מבין מה כתבת פה?

הכדורגל שלו לא היה זוועתי

הוא שלט במשחק והיה מנצח משחקים עם מה שיש לו מה שאנחנו אל מסוגלים לעשות היום וזה כל ההבדל

הוא שלט במשחק והיה מנצח משחקים עם מה שיש לו מה שאנחנו אל מסוגלים לעשות היום וזה כל ההבדל

לא יכולתי לענות יותר טוב

אגב בכל מקרה נהיה באירופה עונה הבאה, כי נתניה לא תוכל ללכת עקב הפירוק שעברה, לכן אלא אם נסיים במקום 6 נהיה באירופה. יאללה, לים.

אגב בכל מקרה נהיה באירופה עונה הבאה, כי נתניה לא תוכל ללכת עקב הפירוק שעברה, לכן אלא אם נסיים במקום 6 נהיה באירופה. יאללה, לים.

אישרו לנתניה לשחק באירופה

להשוות בין הסגל שהיה לו לבין מה שיש היום זה בדיחה, ובנוסף הקבוצה היום במגמת ירידה והוא קיבל אותה בשיא.

תבדוק את ההגדרה שלך לקבוצה מרוסקת, זה שלא הצלחנו לעלות שלב באירופה לא אומר שהקבוצה מרוסקת. סוזה השאיר קבוצה חזקה ובריאה בקו עליה, הסגל היה עם זהבי בכושר שיא, כל מאמן שהיה פה ב4 שנים הראשונות היה משיג לפחות אותו דבר.

השיא של זהבי היה שלא עשינו שום דבר.

בחייאת אני בחיים לא אצליח להבין את הקטע הזה שמאמן שלקח טראבל נזרק מפה מכל המדרגות ואפאחד לא הזיל דמעה על זה.

על השחצנות והיהירות הזאת אנחנו משלמים עד היום.

מדברים פה על בסיס ישראלי טוב..די נו בחייאת תפסיקו להזריק לעצמכם שטויות למוח. אנחנו עם סגל ישראלי ברמת מכבי חיפה.

אין מחויבות, אין לנו בית, אין לנו מאמן כבר 3 שנים כמעט, הבעלים שלנו אוכל לוקושים פה מכל מיני שרלטנים ומפזר כסף על קבוצה מפורקת.

הליגה השנה בדיחה, זה שלא לקחנו השנה אליפות מוכיח שאנחנו לא במקרה מקום 3 עם נטייה ל4. אנחנו לא שווים יותר מזה

להשוות בין הסגל שהיה לו לבין מה שיש היום זה בדיחה, ובנוסף הקבוצה היום במגמת ירידה והוא קיבל אותה בשיא.

די נו אתה משקר בעיקר לעצמך

הסגל שהיה לו דיי שווה ברמה לסגל של היום להוציא את זהבי מהמשוואה שסבבה הוא מעל כולם ועדיין

הקבוצה במגמת ירידה כי האחרי על הרכש והמאמן שלך לא עושה את העבודה שלו טוב כבר תקופה את מי בדיוק אתה מאשים? פאקו אמר כבר אז שהסגל לא מספיק טוב ובגלל זה הוא הלך והיום אתה אומר שהסגל לא מספיק טוב שזה בדיוק מה שהוא אמר שיקרה

די נו אתה משקר בעיקר לעצמך

הסגל שהיה לו דיי שווה ברמה לסגל של היום להוציא את זהבי מהמשוואה שסבבה הוא מעל כולם ועדיין

הקבוצה במגמת ירידה כי האחרי על הרכש והמאמן שלך לא עושה את העבודה שלו טוב כבר תקופה את מי בדיוק אתה מאשים? פאקו אמר כבר אז שהסגל לא מספיק טוב ובגלל זה הוא הלך והיום אתה אומר שהסגל לא מספיק טוב שזה בדיוק מה שהוא אמר שיקרה

לא אמרת כלום..עם זהבי או בלעדיו זה כמו בארסה עם מסי או בלעדיו, יחסית.

לא ניסיתי להסביר למה הקבוצה במגמת ירידה, זו עובדה כרגע ויש לה המון סיבות.

זה שג'ורדי טעה ברכש זה ברור ופאקו לא קשור לעניין, הוא לא הלך בגלל שהוא אמר את זה אלא בגלל הכדורגל שהוא הפיק מהסגל.

זה שג'ורדי טעה ברכש זה ברור ופאקו לא קשור לעניין, הוא לא הלך בגלל שהוא אמר את זה אלא בגלל הכדורגל שהוא הפיק מהסגל.

הוא הפיק את הכדורגל מהסגל הזה כי הוא היה סגל מוגבל ובדיוק בגלל זה הוא רצה חיזוק.

כנ״ל יוקאנוביץ׳ שהבין שיש לו פה זהבי וחצי וזהו, הוא פשוט דרש חיזוק כל הזמן.

ג׳ורדי/מיטש כנראה חשבו אחרת, וחיזוק בקליבר שהמאמנים האלה רצו לא הגיע.

אני לא חושב שהישראלים הם הבעיה, למרות שגם בגזרה הזאת צריך לבצע ריענון עצבני.

הבעיה שלנו הייתה ונשארה בזרים.

לא יכול להיות שהגענו למצב שבכל כך הרבה קבוצות בארץ יש זרים טובים מאלה שיש לנו באותה עמדה.

באר שבע- וואקמה, ויטור

בית"ר- קלאודמיר

הפועל חיפה- שטקוס (לפחות שווה לראיקו)

רעננה- קמארה

ק"ש- האסלבנק

נתניה- עלי מוחמד

בטוח יש עוד כמה שאני מפספס...

בקיצור לא פגענו ואנחנו לא פוגעים כבר הרבה זמן בזרים... גם אלה שנחשבו טובים נתנו תקופות קצרות של יכולת טובה ואז נעלמו.

חייבים לפתוח את הארנק ולהביא תותחים...

יש דעה אחרת שמדברת על לשנות גישה ולהביא זרים מוכחים מהליגה (אלה שציינתי למעלה).

ויש גישה אחרת תגיד שצריך להשקיע מלא כסף במערך סקאוט איכותי.

לא יודע... בכל מקרה צריך לחשוב על משהו חדש, מה שהיה עד עכשיו לא עבד... אחוזי הפגיעה שלנו בזרים פשוט במספרים נמוכים שלא תואמים את התקציב שלנו.

2 הגישות מתקיימות רק במרחב המחשבתי הדמיוני של האוהדים ולא קשורות למרחב האפשרויות הקיים במציאות.

בדומה לרעיונות של וואקמה ובכר למכבי, ומיכה וריקן לחיפה תמורת עטר.

עזוב נו, הוא הלך כי הוא רצה חיזוקים ולשפר ואמרו לו שהוא לקח טראבל אנחנו הכי טובים בעולם, עובדה שמאז התלות בערן עלתה יותר, נראינו משמעותית פחות טוב (גם בתקופת ליגת אלופות לא נראנו באמת טוב) והא הפיק את הכדרוגל הכי טוב שיכלנו לקבל מהסגל ההוא, כדורגל שהביא את מה שרוצים להביא בכדורגל, את כל התארים.

הוא הפיק את הכדורגל מהסגל הזה כי הוא היה סגל מוגבל ובדיוק בגלל זה הוא רצה חיזוק.

כנ״ל יוקאנוביץ׳ שהבין שיש לו פה זהבי וחצי וזהו, הוא פשוט דרש חיזוק כל הזמן.

ג׳ורדי/מיטש כנראה חשבו אחרת, וחיזוק בקליבר שהמאמנים האלה רצו לא הגיע.

סוזה הפיק מאותו סגל (בלי נוסא ובן בסט) כדורגל הרבה יותר טוב מזה כשהיה לו במקביל עונה באירופה שנמשכה עד פברואר.

זה מה שאתה חושב ג'ק. אני חושב אחרת.

לדעתי יש לנו את השלד הישראלי הטוב ביותר. טיבי גם אחריי השיא לא זקן ועדיין אחד משלושת הבלמים הישראלים הטובים ביותר וחבר קבוע בהרכב נבחרת ישראל - אני לא צריך לספק הוכחות ליכולת שלו מעבר לזה.

מלבדו כל ששת השחקנים שהזכרתי למעט אבי ריקן הם קונצנזוס בישראל וכל אוהד של על אחת מהקבוצות הגדולות היה שמח שיפתחו בקבוצה שלהם. וריקן לדעתי גם ראוי לשם.

לזלזל בשלד הישראלי שלנו נובע אך ורק מתוך התסכול והעצבים והלוזריות של אנשים. הטעויות של גורדי ומכבי, בחירת הזרים ובעיקר התוצאות העונה מעוורות אנשים מהמציאות. זה מה יש, צריך לשבת בשקט ולתת לכם להוציא, זה המצב היום.

זה לא משנה את העובדה שיש לנו שלד ישראלי מעולה ושבבנייה נכונה והתאמות נדרשות אפשר מהר מאוד לחזור למקומנו הטבעי.

עזוב נו, הוא הלך כי הוא רצה חיזוקים ולשפר ואמרו לו שהוא לקח טראבל אנחנו הכי טובים בעולם, עובדה שמאז התלות בערן עלתה יותר, נראינו משמעותית פחות טוב (גם בתקופת ליגת אלופות לא נראנו באמת טוב) והא הפיק את הכדרוגל הכי טוב שיכלנו לקבל מהסגל ההוא, כדורגל שהביא את מה שרוצים להביא בכדורגל, את כל התארים.

לא שמעתי על מאמן שהולך בגלל שהוא רוצה לשפר את הקבוצה, ג'ורדי כל חלון רצה לשפר את הסגל ותמיד אמר את זה.

הוא הלך חד משמעתית בגלל הכדורגל ואחוזי הצלחה נמוכים.

סוזה הפיק מאותו סגל (בלי נוסא ובן בסט) כדורגל הרבה יותר טוב מזה כשהיה לו במקביל עונה באירופה שנמשכה עד פברואר.

וסוזה גם הפסיד כמה משחקים שרצית לדקור אותו עליהם, ופאקו הגיע בעונה הכי גרועה לבוא, העונה השלישית אחרי 2 אליפיות היא הכי קשה תמיד לפי מחקרים והוציא ממנה את המקסימום שאפשר, לא ידוע איך אפשר לא להעריך את זה אבל אין ספק שבגלל אוהדים כמוך העזיבה של פאקו עברה בשקט, היום בדיעבד זאת הייתה אחת הטעויות הגדולות שלנו.

זה לא שלא הייתי מעדיף את סוזה אם זה הוא או פאקו ובכל זאת אני יותר ריאלי, מאמןש הביא את כל התארים שעמדו בפניו לא צריך להזרק מהמועדון וזאת יהירות שעלתה לנו ב3 שנים האחרונות עם גורדי, שוב בדיעבד.

לא שמעתי על מאמן שהולך בגלל שהוא רוצה לשפר את הקבוצה, ג'ורדי כל חלון רצה לשפר את הסגל ותמיד אמר את זה.

מההההההההההההה אחוזי הצלחההההההההההההה מהההההההההההההההההההההה הוא זכה בכל תואר אפשרי מהההההההההההההההההההההההההה

אני באמת מנסה לענות לך ברצינות אני לא יכול שתכתוב את השטויות האלה יותר

im out

שכחת עוד כמה שחקנים כמו יצחקי ודאבור והכושר של קרלוס (עונת שיא אצל סוזה) ושל פריצה (פצוע ופחות טוב) לעומת הקבוצה של סוזה.

אפשר לעבור על הרבה פרמטרים ולראות את ההבדל אבל לדעתי המסקנה היא שהקבוצה היתה משמעותית פחות טובה מהקבוצה של סוזה.

וסוזה גם הפסיד כמה משחקים שרצית לדקור אותו עליהם, ופאקו הגיע בעונה הכי גרועה לבוא, העונה השלישית אחרי 2 אליפיות היא הכי קשה תמיד לפי מחקרים והוציא ממנה את המקסימום שאפשר, לא ידוע איך אפשר לא להעריך את זה אבל אין ספק שבגלל אוהדים כמוך העזיבה של פאקו עברה בשקט, היום בדיעבד זאת הייתה אחת הטעויות הגדולות שלנו.

זה לא שלא הייתי מעדיף את סוזה אם זה הוא או פאקו ובכל זאת אני יותר ריאלי, מאמןש הביא את כל התארים שעמדו בפניו לא צריך להזרק מהמועדון וזאת יהירות שעלתה לנו ב3 שנים האחרונות עם גורדי, שוב בדיעבד.

מההההההההההההה אחוזי הצלחההההההההההההה מהההההההההההההההההההההה הוא זכה בכל תואר אפשרי מהההההההההההההההההההההההההה

אבל אתה רואה שהוא טיפש, בחייאת רבאק

רק מטומטם לא מבין שלהביא 3/3 בתארים זה 100% הצלחה.

100%.

מה זאת אומרת?

בשביל לשחזר את ההצלחה ולשפר את הקבוצה הוא רצה חיזוק מאוד גדול בסגל.

המערכת לא הסכימה איתו והוא הלך, זה לא מופרך מדי.

דאבור, יצחקי בשיאו בערך, פריצה היה הרבה יותר משמעותי.

אני באמת מנסה לענות לך ברצינות אני לא יכול שתכתוב את השטויות האלה יותר

im out

אם ב"ש היתה באותה עונה כמו שהיא עכשיו הוא היה מסיים 15-18 הפרש ממקום ראשון ובטח לא לוקח גביע עם 6-2,

בגלל זה ג'ורדי הסתכל על התמונה הגדולה ולא רק על השורה התחתונה.