Jump to content

מעבר למגורים בחו"ל ומכבי

לנצח צהוב

Recommended Posts

תודה רבה על העצות כאן ובפרטי. אשתדל לחזור לנושא בעוד שלושה חודשים ממדינת ניו-יורק...עצות לאיך אפשר להתמודד עם המזג אויר בחורף יתקבלו בברכה...

חימום, מעיל, תה\שוקו חם

1 ו-2 קרו באותו יום, ככה כדי לעשות לנו קצת טוב על הלב (אלא אם אתה מתכוון לניצחון בטרנר).

זוכר שזה היה בשני במקרים שונים

איפה אתה גר?

גרמניה

מנג'ר יונייטד (שגר כרגע בניו ג'רזי) אמר שיגיב יותר מאוחר ובינתיים שתשלח לו הודעה.

ואני מוסיף: בשום אופן, אבל בשום אופן, אל תתקרב לשום דבר שקשור לניו יורק ג'איינטס.

מנג'ר יונייטד (שגר כרגע בניו ג'רזי) אמר שיגיב יותר מאוחר ובינתיים שתשלח לו הודעה.

ואני מוסיף: בשום אופן, אבל בשום אופן, אל תתקרב לשום דבר שקשור לניו יורק ג'איינטס.

לא חושב שיש סיכוי שאשכרה אשלם כסף בשביל לצפות במשחק פוטבול או בייסבול ?

אם יהיה כרטיס בחינם ואהיה בסביבה אולי, אבל ממש לא מעבר לזה. אחכה למנג'ר.

הלכתי בחינם למשחק בייסבול, אל תעשה את זה בחיים. משחק שכיך לשחק וסיוט לצפות. אם אתה לא מת על סטטיסטיקות ומכיר את כל הרקורד של השחקנים, זה זבל טהור

לא ברור איך האמריקאים אוהבים את זה ועוד קוראים לגמר שלהם "וורלד סירייס" (כאילו שזה מעניין מישהו חוץ מהם). התיאוריה שלי היא שזה קשור לשיכרון גדלות שלהם ולזה שהם פשוט לא הכי טובים בכדורגל.

לא חושב שיש סיכוי שאשכרה אשלם כסף בשביל לצפות במשחק פוטבול או בייסבול

אם יהיה כרטיס בחינם ואהיה בסביבה אולי, אבל ממש לא מעבר לזה. אחכה למנג'ר.

שלח לי הודעה פרטית. אני גר טכנית בניו ג'רזי אבל בתכל'ס מעבר לנהר ממנהטן ועובד במנהטן. איפה במדינת ניו יורק אתם הולכים להיות? איזה אוניברסיטה?

יש לי מיליארד טיפים בשבילך, לרבות לגבי התמודדות עם מכבי.

אגב, אם אתה רוצה סלינג בוקס, קניתי לא מזמן בשביל להתקין בבית של ההורים שלי והם הסתבכו עם זה אז אין לי בעיה למכור לך את זה במחיר עלות (בדיוק כמה ששילמתי).

שלח לי הודעה פרטית. אני גר טכנית בניו ג'רזי אבל בתכל'ס מעבר לנהר ממנהטן ועובד במנהטן. איפה במדינת ניו יורק אתם הולכים להיות? איזה אוניברסיטה?

יש לי מיליארד טיפים בשבילך, לרבות לגבי התמודדות עם מכבי.

אגב, אם אתה רוצה סלינג בוקס, קניתי לא מזמן בשביל להתקין בבית של ההורים שלי והם הסתבכו עם זה אז אין לי בעיה למכור לך את זה במחיר עלות (בדיוק כמה ששילמתי).

קיבלת פרטית.