Jump to content

ג'ורדי קרויף תודה !

T.L MTA

Recommended Posts

סיכמתי בדרכי שלי את ה"החלטה" ומסיבת העיתונאים שלטעמי יהפכו למיתולוגיות דרך שלוש שאלות: איך אפשר לסכם את התקופה של ג'ורדי במכבי ת"א? האם העזיבה שלו מוצדקת? האם הטיימינג של מסיבת העיתונאים היה נכון?

אשמח לשמוע את דעתכם:

https://www.facebook.com/LehaviBlog/photos/a.327037267446095.1073741828.324411671041988/1040748759408272/?type=3&theater

אגדה, באמת אגדה. מתבקש, אבל זה באמת עצוב.

מרגיש שיש סביב המועדון הילה כזו של קרויף, שכולם מסתכלים עלינו בקנאה.

הפך אותנו למועדון אירופי פשוט.

יחסר לי מאוד. מעבר לידע שלו והמהפך המקצועי הגדול שעשה במכבי, אחד הדברים שהכי יחסרו לי זה תחושת הביטחון שהוא משרה על המועדון. אולי לאחרים זה ישמע הזוי, אבל גם אחרי שהתחילו להיצבר הכישלונות (הכל באופן יחסי כמובן) - עדיין סמכתי עליו וחששתי מאוד מהיפרדות ממנו. אף פעם לא חשבתי שהוא אובד עצות, חסר דרך או סתם נע מכח האינרציה. אני אסיר תודה על כל כך הרבה רגעים מדהימים שחוויתי בעזרתו, את ההערצה שלי הוא קנה ביושר.

מבחינתי המועדון נכנס לערפל מקצועי שבכלל לא ברור לי איך הוא יראה כשיצא ממנו. אבל אני סומך על השיקול דעת של מיטש. לא מצפה לעוד בינגו כזה בעמדת המנג'ר, אבל גם לא חרד לעתיד הקבוצה.

תחושה של סוף, אבל כמו שאומרת הקלישאה השחוקה - כל סוף הוא התחלה של משהו חדש. שנצליח.

מסכים עם רוב דבריך, למרות שאומר בכנות שהיו לי אי אלו ביקורות כלפי ג'ורדי על תפקידו כמנג'ר וכמאמן, אבל מעולם לא העזתי לומר בקול שמעדיף שילך, גם מפאת כבוד לאיש, וגם מפני שלא בטוח שהאלטרנטיבות יהיו מוצלחות יותר, עכשיו נכנסנו למבחן האמיתי של עידן מיץ' דווקא, האם הניסוי הצליח ויש פה מועדון בריא שירוץ קדימה גם אם למנג'ר או למאמן יקראו איקס ולא דאבליו, או שמא כל ההצלחות האחרונות היו פרי מאמציו וכשרונו של אדם אחד בשם ג'ורדי? נקווה לטוב, והגיע הזמן גם לאיחוד השורות בקהל, כי אין ספק שמתחיל עידן חדש, וגם עלינו בתור השחקן מהיציע לתת את המקסימום ומעבר לכך למען הצלחת הקבוצה והמועדון..

יש שיגידו שנפרדנו מאוחר מדי מקרויף, לדעתי זה שהוא היה פה עוד 3 שנים אחרי השיא שבהם ראינו שלבנאדם יש מגרעות גרמו למערכת ולאוהדים שהוא מיצה, שלא נצטרך לפתח בו תקוות במקרה ובעתיד יהיה רע. עברנו,מיצינו, הלאה לאיש הבא

זה תופס על נמני גם, כי אם לא היה מתמנה למאמן ולמנגר לא היינו רואים מה המגרעות שלו ו היינו קוראים להחזיר אותו אחרי כל משבר או תקופה רעה

מי פותח פרויקט ב-headstart בשביל יוסיפוביץ' שיעשה לנו ביוגרפיה על תקופת ג'ורדי במכבי?

קרויף הגיע לקבוצה עם סגל בשווי 8.7 מיליון יורו לפי Transfermarkt ועוזב אותה עם סגל בשווי של 22 מיליון יורו. וזה אחרי שהוציא (נטו) רק כ־700 אלף יורו על רכש לאחר שקנה שחקנים ב־17.05 מיליון יורו ומכר ב־16.3 מיליון. שחקנים שווים שקרויף החתים עשויים להימכר בעתיד ולהגדיל עוד יותר את שורת הרווח שקרויף רשם במועדון.

ג'ורדי תודה רבה על שושלת בלתי נשכחת.

על הוצאתנו מהחושך אל האור.

על זה שיכולנו להגיד שוב בגאווה אנחנו מכבי ובאמת להיות גאים בזה.

תודה על 3 אליפויות (הלוואי ונוכל להודות על 4 אליפויות).

תודה על טרבל בלתי נשכח.

תודה על העפלה לליגת האלופות.

תודה על העפלות לליגה האירופית.

תודה על הכל, אדם בלתי נשכח שנחקק בהיסטוריה המכביסטית שלנו.

מי פותח פרויקט ב-headstart בשביל יוסיפוביץ' שיעשה לנו ביוגרפיה על תקופת ג'ורדי במכבי?

קרויף הגיע לקבוצה עם סגל בשווי 8.7 מיליון יורו לפי Transfermarkt ועוזב אותה עם סגל בשווי של 22 מיליון יורו. וזה אחרי שהוציא (נטו) רק כ־700 אלף יורו על רכש לאחר שקנה שחקנים ב־17.05 מיליון יורו ומכר ב־16.3 מיליון. שחקנים שווים שקרויף החתים עשויים להימכר בעתיד ולהגדיל עוד יותר את שורת הרווח שקרויף רשם במועדון.

פנטסטי

תכלס, ספר הרבה יותר מעניין מזהבי.

הבן אדם שינה כאן בצורה מסוימת את הענף.