Jump to content

החלטות לקיץ הקרוב...

Recommended Posts

איש מקצוע שיבחן אבל עם דגש ומדיניות של מועדון ברקע.

ראיתי את רוסלן ומאד התרשמתי.

ראיתי פעולות בודדות מאד טובות של חוזז, צ'יבוטה ויוני.

שון מסתובב סביב הרמה הזאת כבר תקופה.

לא התרשמתי יותר גם מהמעט שראיתי מאחרים. אני טוען שרובם אותו דבר, חודש פה, חודש שם. שפל גדול בכישרון וקארקטר. אז הדגש צריך להיות על הילדים שלי. ברמה זאת או אחרת.

אני מסכים שצריך לתת צ'אנס לכמה מושאלים, מה גם שכנראה לא יהיה מנוס בעקבות התקציב והמדיניות החדשה של מיטש.

עם זאת, אני חושש מהעובדה שלשחק בהפועל חיפה, נתניה או בני יהודה בלי לחץ של קהל, תקשורת וכו' זה לא אותו דבר.

שוב, כן צריך לשלב אבל בזהירות רבה. מכבי חיפה ניסתה לקצר תהליך בזמנו עם ריאן, גוזלן, וייסמן, נטע לביא. המשיכה

עם רז מאיר, יונתן לוי, עוואד וזנטי ונכשלת בגדול שנה אחרי שנה. מעבר ליכולת, כשרון או טכניקה, צריך לזרוק למים הקרים והעמוקים

רק מי שעם ביצים של שור. אז מי כן? גלזר וברסקי יכולים לתת פייט לדור פרץ למרות שלדעתי בשנה הבאה את העמדה החשובה הזאת יאייש

קשר זר. שון גולדברג בהחלט יכול לפתור את בעיית המגן השמאלי, מה עוד שיכול לשחק גם בלם וכאן אני מודה שטעיתי, חשבתי שהוא

עשה טעות כשחתם בבית"ר כי לא האמנתי שיראה דקות, מן הסתם, הפציעה הממושכת של הייסטר עזרה לו והוא השתלב יפה מאוד.

כל השאר, חוזז, יוני וצ'יבוטה עדיין לא מתאימים ובנוסף כולם שחקני כנף וזוהי העמדה הכי פחות בעייתית במכבי.

גם אליאל ואור דסה עדיין לא שם.

ראיקוביץ, שפונגין, טבח (עם כל הצער), באבין, דוידזאדה, קאניוק, באטוקיו, רודריגס, עטר, יצחקי ואולי גם שוינפלד - הביתה.

לגבי וידאר הייתי מוכר אותו רק אם זה ברווח.

חוזר על המנטרה שלי - הבסיס הישראלי שלנו (פלוס ראיקו ו-וידאר, למרות שאני צופה ששניהם יימכרו) ביחד עם המושאלים זה הרבה מעל רוב, אם לא כל, הקבוצות בליגה. מאמן שיידע להפיק את המקסימום מהבסיס הזה ביחד עם מנהל מקצועי שינחית זרים טובים בעמדות המפתח ואנחנו יכולים לחזור לשלוט בליגה הזאת. אנחנו פחות רחוקים ממה שנראה, אבל זה יצריך צעדים משמעותיים והחלטיים.

הכוונה בבסיס היא דסה, טיבי, ייני, דור פרץ, גולסה, ריקן, אצילי ומיכה. אף אחד מהשחקנים האלה הוא לא מנהיג וכולם מושפעים מאוד מהיכולת של השחקנים שלידם, אבל אי אפשר להתכחש ליכולות שלהם.

מה אומרים על להחזיר את פרץ להיות בלם וגלזר לפניו כקשר אחורי?

הדבר היחיד שיצא מהעונה הזאת זה דור פרץ כקשר אחורי.

למה לעשות לו עוול?

מנג'ר הבעיה היא שאין באופק אף ישראלי שאפשר להביא שיש לו אופי של מנהיג.

למקרה שלא היה ברור, ניסיתי להבהיר שאני חושב שישועתנו לא תבוא מישראלים.

עמיר תורג'מן בשביל משהו קצת מכביסטי ומרענן כי נחנקנו עם הזרים על הקווים ב-3 שנים האלה נחנקנווו

להתראות לראיקו,יובל,סילבן הפח,טיבי במיוחד אחרי אתמול,אולי אופיר . וזה רק ההגנה .עצוב

לנסות להיפטר מהחוזה של באטוקיו ואולי לוותר על חוסה כי זה פשוט לא זה .

איך אומרים תודה ולהתראות באיסלנדית ?

והכי חשוב . ניק בלאקמן . אחד הזרים(נרשם כ-"ישראלי",בואו נדבר על זה....מי ישמע מסי התגייר ובא אלינו) הגרועים והאוברייטדים שנחתו פה בישראל .

אה ותנו כאפה לאלירן שיתעורר על החיים שלו כי בסוף הוא ימצא את עצמו חוזר לעזור בתהליך של חיפה'לה.

עמיר תורג'מן? על סמך מה?

תחושת בטן , מודע לבעיות בקבוצה שלו (ראה העברות שעשה בבית"ר ובאשדוד בכלל הוא פגע בינגו לדעתי שגם את זה צריך לדעת לעשות) , וכי זה עמיר תורג'מן .

הייתי מעדיף לחשל אותו בתור מאמן ולא את ג'ורדי על הקווים . אם תראה הודעות שלי מתחילת העונה אמרתי אותו דבר .

שאלה לי אליך . שוטא , וידיגאל או עמיר ?

תחושת בטן , מודע לבעיות בקבוצה שלו (ראה העברות שעשה בבית"ר ובאשדוד בכלל הוא פגע בינגו לדעתי שגם את זה צריך לדעת לעשות) , וכי זה עמיר תורג'מן .

הייתי מעדיף לחשל אותו בתור מאמן ולא את ג'ורדי על הקווים . אם תראה הודעות שלי מתחילת העונה אמרתי אותו דבר .

שאלה לי אליך . שוטא , וידיגאל או עמיר ?

שאלה לי אלייך: לשבת על עוגה ולאכול זין או לשבת על זין ולאכול עוגה?

והכי חשוב . ניק בלאקמן . אחד הזרים(נרשם כ-"ישראלי",בואו נדבר על זה....מי ישמע מסי התגייר ובא אלינו) הגרועים והאוברייטדים שנחתו פה בישראל .

תשמע זה מאוד מוזר מה שכתבת פה

שאלה לי אלייך: לשבת על עוגה ולאכול זין או לשבת על זין ולאכול עוגה?

לאכול עוגה בצורת זין .

במיוחד שזה לא נראה שיבוא איזה מישהו מדהים סטייל סוזה. אז למה לא ?

מי ישמע בכר הגיע מאריות אירופה , אולי גם אנחנו נפגע עם תורג'י . יותר גרוע משוטא ,וידיגאל וג'ורדי לא יהיה .

במיוחד עם השינויים שהסגל הולך לעבור בקיץ.

למה לעשות לו עוול?

למה לעשות לנו עוול?

נקודת האור מהעונה הזאת.

הוא פרץ והחזרה של אצילי

האמת שלא התייחסתי לדעה המקצועית שלו (שגם איתה אני לא מסכים), אלא למשפט המוזר על הרישום כישראלי ומסי.