Jump to content

זיפו וקרישי - כנסו דחוף

Sawyerdroid

Recommended Posts

מה קרה אתה לא יכול לבד? אנחנו לא מבינים שום דבר. סתם 2 אוהדים פשוטים. וזה כרישי. "כ".

תודה.

עכשיו לך תסדר את זה

פשוט ניסיתי עכשיו בצעד חריג לדבר עם האנשים האחרים על הנושא בנתניה (אמיתי לגמריי)

הם רצו לעשות אחיד 60. אבל הם לא יכולים. בגללך.

אז אני ורוב אוהדי מכבי תא הולכים לשלם 93 במקום 66 בזכותך. תודה רבה לך ולזיפו.

כל מה שכתוב בתוכן ההודעה שלי אלו עובדות מוצקות. למקרה שמישהו חושב אחרת.

פשוט ניסיתי עכשיו בצעד חריג לדבר עם האנשים האחרים על הנושא בנתניה (אמיתי לגמריי)

הם רצו לעשות אחיד 60. אבל הם לא יכולים. בגללך.

אז אני ורוב אוהדי מכבי תא הולכים לשלם 93 במקום 66 בזכותך. תודה רבה לך ולזיפו.

כל מה שכתוב בתוכן ההודעה שלי אלו עובדות מוצקות. למקרה שמישהו חושב אחרת.

אין לי מושג על מה אתה מדבר. אני לא עשיתי שום דבר.

ואם הם רצו לקחת 60 ולא יכלו ועכשיו לוקחים 88 אז אנחנו צריכים לעשות חרם כרטיסים (אם אנשים שכן מבינים ויודעים מה הם עושים כמו מכבי או אחים לסמל לא יצליחו להפוך את רוע הגזירה).

תעשו חרם. אל תעשו חרם. תעשו מה שאתם רוצים.

לפני כמה שבועות עשיתם את הצעד הכי מטומטם שאפשר למרות שמכבי ביקשו ממכם לא לעשות. אני כתבתי פה כמה פעמים שזה מה שיקרה. התעלמם.

אני דורש מכל מי שמתכוון לפקפק במה שכתבתי להתקשר לעמית קליימן האחראי על כרטיסים בנתניה ולשאול אותו מה המחיר שהוא רצה לקבוע. ולמה הוא לא יכל לקבוע אותו

אני רק מקווה שעל המצפון שלך יהיה כל הכסף שלא יחזור לאנשים בגללך. וכמובן במקרה הבלתי סביר בעליל שיהיה חרם, שיפגע באופן ישיר במכבי במשחק ומכאן הסיכוי היחיד לאליפות. גם על הראש שלך ושל זיפו.

תעשו חרם. אל תעשו חרם. תעשו מה שאתם רוצים.

לפני כמה שבועות עשיתם את הצעד הכי מטומטם שאפשר למרות שמכבי ביקשו ממכם לא לעשות. אני כתבתי פה כמה פעמים שזה מה שיקרה. התעלמם.

אני דורש מכל מי שמתכוון לפקפק במה שכתבתי להתקשר לעמית קליימן האחראי על כרטיסים בנתניה ולשאול אותו מה המחיר שהוא רצה לקבוע. ולמה הוא לא יכל לקבוע אותו

אני רק מקווה שעל המצפון שלך יהיה כל הכסף שלא יחזור לאנשים בגללך. וכמובן במקרה הבלתי סביר בעליל שיהיה חרם, שיפגע באופן ישיר במכבי במשחק ומכאן הסיכוי היחיד לאליפות. גם על הראש שלך ושל זיפו.

כמו שאמרתי, אין לי מושג על מה אתה מדבר. שום דבר ממה שעשיתי לא השפיע או גרם למהלך הזה.

וגם אם זה היה נכון, הרי שהאשמים היחידים הם נתניה. לא אני ולא זיפו. אז זה על מצפונם (רק עניין הכסף כמובן. אני מניח שההצלחה של מכבי לא מעניינת אותם במיוחד).

תמשיך לחפש אשמים איפה שבא לך במקום להאשים את האשמים האמיתיים. כי כאילו לעלות ל-60 שקל זה בסדר.

למה די עם זה?

היה פה נושא עם 1000 עמודים של אנשים ששואלים מה אנחנו רוצים מהם ושהם כותבים שלא יהיה נזק ואנחנו זייני שכל ושהם גיבורים.

שורה תחתונה. עובדתית. הם גרמו נזק עצום לקהל של מכבי. והם אפילו לא מבינים את הטעות שלהם ועלולים לחזור על זה.

אני אוהד מכבי. מכבי זה הדבר הכי חשוב עבורי.

ברור שאני אלחם במי שפוגע בקבוצה שלי או לפחות אעשה כל שביכולתי להבהיר לו את היקף הנזק שנעשה. כדי שגם אם לא יודה בזה בפומבי, יבין שטעה ולא יפגע בנו כך בעתיד.

למה די עם זה?

היה פה נושא עם 1000 עמודים של אנשים ששואלים מה אנחנו רוצים מהם ושהם כותבים שלא יהיה נזק ואנחנו זייני שכל ושהם גיבורים.

שורה תחתונה. עובדתית. הם גרמו נזק עצום לקהל של מכבי. והם אפילו לא מבינים את הטעות שלהם ועלולים לחזור על זה.

אני אוהד מכבי. מכבי זה הדבר הכי חשוב עבורי.

ברור שאני אלחם במי שפוגע בקבוצה שלי או לפחות אעשה כל שביכולתי להבהיר לו את היקף הנזק שנעשה. כדי שגם אם לא יודה בזה בפומבי, יבין שטעה ולא יפגע בנו כך בעתיד.

שמע אתה שקרן ודמגוג ברמות הכי גבוהות שיש

לא. כל מילה אמת.

ואתה יודע את זה ולכן לא סותר את דבריי. שכן, הם אמת לאמיתה ולא ניתנים לסתירה.

כן אחי, מה שתגיד. אתה מלך מלכי המלכים יודע כל וגאון הדור. שא ברכה וסע לשלום.

אם אתה בוחר לשלם זה רק על המצפון שלך והכסף לא יחזור כי בחרת לתת אותו.

אם המצפון שלך כואב את המחיר, אל תשלם אותו

קבעו שרק מחיר 50ש"ח ומטה זה מחיר אחיד אז זה מה שקבעו
לא 51, 52 ובטח לא 60ש"ח
העניין הוא לא על ה10ש"ח (שיש כאלו שזה גם כסף בשבילם) הוא על זה שזה פתח לעליות נוספות
אנחנו לא בשכונה יש חוק וזה החוק.

שורה תחתונה, כלל אוהדי מכבי צריכים לשלם יותר כסף כדי להגיע למשחק, פחות אוהדי מכבי יגיעו למשחק, הסיכוי שלנו לנצח ולאליפות יורד.

באסה. חבל שיש לנו אוהדים ככ טיפשים שלא מסוגלים להקשיב למה שאומרים להם.

סוייר אחרי המשחק האחרון, זה גם ככה משחק של 1500, 2000 גג אוהדים

סבבה.

תהיתם למה לקחתי ככ קשה את השטות שלהם וההתעקשות/חוצפה להתעלם ממה שעובד מכבי אומר ולעשות את ההפך.

רציתי שיהיה ברור להם וכולם. יש השלכות. כבדות. ואנחנו משלמים אותם.

שני כרטיסים במחיר אחיד 60 זה 120.

כרטיס מבוגר ב-80 וכרטיס נוער ב-40 זה 120.

אבל היחס של כרטיסי מבוגר לכרטיסי נוער הוא לא 1:1, ככה שנתניה מרוויחה יותר מאשר ב-60 אחיד. היא לא "ממזערת נזקים" (נזרום עם זה שהם סופרים אפרוחים שלא בקעו), היא מחפשת להרוויח יותר.

4 כרטיסי מבוגר ב-80 וכרטיס נוער אחד ב-40 זה 360. לעומת זאת 5 כרטיסים במחיר אחיד של 60 זה 300.

נתניה אומרים שלוקחים 80 ו-40 כי אסור להם לקחת 60 אחיד והם היו רוצים? הם שמחים שאין 60 אחיד, כי אתם בולעים את גניבת הדעת שלהם.

אמרו שמחיר אחיד זה 50, אז מחיר אחיד זה 50.

להסכים שיהיה 60 במקום זה זה לתת פתח לזה שעכשיו כל קבוצה שתרצה לגנוב את אוהדי מכבי תגיד שזה כי לא מרשים לה 60 שקל אחיד, או 70 שקל אחיד, או 80 שקל אחיד. כמו ה"אנחנו לוקחים 120 שקל לכרטיס כי לא מאשרים לנו לשחק ברמת גן". הפיתרון לזה לא היה לעבור לרמת גן אלא לשים סוף לפארסה של העברת משחקים. הפיתרון לזה שיריבות גונבות אותנו זה לא להיכנע לתכתיבים שלהן (הן גם לא רוצות שניכנע לתכתיבים שלהן, זה הכל משחק) אלא לקבוע 50 כמחיר אחיד, נקודה. בלי 80 ו-40.

אם היה אפשר 60, ונניח שהיו עושים 60? אז הם היו גונבים אותנו, רק בפחות. בכל מקרה הם גונבים אותנו. הדרך היחידה להתנגד לזה היא להתנגד גם ל-80/40 וגם ל-60.

סבבה.

תהיתם למה לקחתי ככ קשה את השטות שלהם וההתעקשות/חוצפה להתעלם ממה שעובד מכבי אומר ולעשות את ההפך.

רציתי שיהיה ברור להם וכולם. יש השלכות. כבדות. ואנחנו משלמים אותם.

מה היה?

זיפו (אחריי שקנה כרטיס) התקשר למכבי להגיד להם שהוא מחרים ושולח מכתב להתאחדות ולמנהלת. מכבי ביקשו ממנו שלא יעשה ככה כי אם זה יקרה במקום להצליח להדבר עם הקבוצות הן פשוט ילכו למקסימום שמאפשר להן החוק ונדפק.

הוא התעלם ובכל זאת פנה לגופים שהלחיצו את עכו וגרמו לה לעלות ל45/90. לאחר מכן פעילות גדולה של מכבי הצילה את העניין במשחק הספציפי ההוא למרות הנזק שנעשה ע"י זיפו ועוזרו הנאמן קרישי.

עכשיו מול נתניה הם רצו לקחת 60 שח אחיד (לזיין אותנו "רק" ב10 שקלים.) אבל אסור להם, בגלל החוזר שהמנהלת הוציאה אחריי המכתב של זיפו. ולכן במקום שאשלם 66 למשחק אני משלם 93.

מה שהכי מטורף זה שבנושא ההוא לאחר ההתערבות של מכבי לאחים לסמל וללא שום קשר לקרישי וזיפו הם התחילו לבקש קרדיט בפורום, לשאול למה לא מפרגנים להם ובעצם להבהיר לי (ולבעלי האינטילגנציה בפורום) שהסיבה שהם עשו את הדבר המטומטם הזה הוא.. קרדיט.. אגו.

אז כמו שהם ידעו לבקש קרדיט ותודה על משהו שהם לא עשו פעם שעברה

אני חושב שמגיע להם קרדיט עכשיו, וכל אחד יכול לנצל את המקום הזה להגיד להם תודה על ה27 שח שהם עלו לו במשחק הזה.

(בתור התחלה, נראה כמה זה עוד יזיין אותנו וחשוב יותר את מכבי בהמשך השנה)

הקפיצה מ 60 לכולם ל 90 לכמעט כולם נשמעת לך הגיןנית?

אני לא מאמין שהם רצו לגבות 60, אלא מלכתחילה 90 וה60 בא להם כתירוץ טוב שירדו להם מהגב

מותר להם לקחת 50 מכולם. לומר שאם לא יתנו להם לגבות עוד 10 שקל מכולם הם יגבו עוד 40 שקל מכמעט כולם? לא קונה את זה

זיפו (אחריי שקנה כרטיס) התקשר למכבי להגיד להם שהוא מחרים ושולח מכתב להתאחדות ולמנהלת. מכבי ביקשו ממנו שלא יעשה ככה כי אם זה יקרה במקום להצליח להדבר עם הקבוצות הן פשוט ילכו למקסימום שמאפשר להן החוק ונדפק.

הוא התעלם ובכל זאת פנה לגופים שהלחיצו את עכו וגרמו לה לעלות ל45/90. לאחר מכן פעילות גדולה של מכבי הצילה את העניין במשחק הספציפי ההוא למרות הנזק שנעשה ע"י זיפו ועוזרו הנאמן קרישי.

עכשיו מול נתניה הם רצו לקחת 60 שח אחיד (לזיין אותנו "רק" ב10 שקלים.) אבל אסור להם, בגלל החוזר שהמנהלת הוציאה אחריי המכתב של זיפו. ולכן במקום שאשלם 66 למשחק אני משלם 93.

מה שהכי מטורף זה שבנושא ההוא לאחר ההתערבות של מכבי לאחים לסמל וללא שום קשר לקרישי וזיפו הם התחילו לבקש קרדיט בפורום, לשאול למה לא מפרגנים להם ובעצם להבהיר לי (ולבעלי האינטילגנציה בפורום) שהסיבה שהם עשו את הדבר המטומטם הזה הוא.. קרדיט.. אגו.

אז כמו שהם ידעו לבקש קרדיט ותודה על משהו שהם לא עשו פעם שעברה

אני חושב שמגיע להם קרדיט עכשיו, וכל אחד יכול לנצל את המקום הזה להגיד להם תודה על ה27 שח שהם עלו לו במשחק הזה.

(בתור התחלה, נראה כמה זה עוד יזיין אותנו וחשוב יותר את מכבי בהמשך השנה)

בתור אחד שקרא את רוב ההתכתבות הארוכה בנושא שאתה מזכיר פה, היה נראה שזיפו וכרישי עשו את זה לא ממקום של לחפש קרדיט אלא ממקום של להעמיד במקום קבוצות שמנצלות את אוהדי מכבי וגובות מחיר גבוה יותר ממה שמותר להן לגבות.

בתכלס הנתנייתי הבן זונה (או מי שזה לא יהיה) רצה לגבות מחיר גבוה יותר ממה שמותר לו, אז נותרו לו שתי אופציות- או לגבות מה שמותר לו שזה 50 שקל או לגבות הרבה יותר ולשלב כרטיסי נוער, הוא בחר באופציה השניה, אז למה כרישי וזיפו אשמים? כי אם עוברים על התקנון ומזיינים אותנו "רק קצת" אז זה בסדר?

אני מסכים שיש מקרים שצריך לבלוע את החרא ושלא תמיד אפשר לצאת צודק אבל במקרה הספציפי הזה שיזדיינו כל הקבוצות תחת האלה שמנסות לרכב על ההזדמנות ולגבות מחיר גבוה יותר, יכלו בכיף לעמוד בתג של 50 שקל העונה ומעונה הבאה לשנות את המינימום ל60 או יותר.

בקיצור סוייר רד מהם ותוציא את הרעל על אנשים אחרים ולא על אוהדי מכבי שסך הכל נראה שניסו לעזור ולא עשו דברים בזדון.

הקפיצה מ 60 לכולם ל 90 לכמעט כולם נשמעת לך הגיןנית?

אני לא מאמין שהם רצו לגבות 60, אלא מלכתחילה 90 וה60 בא להם כתירוץ טוב שירדו להם מהגב

מותר להם לקחת 50 מכולם. לומר שאם לא יתנו להם לגבות עוד 10 שקל מכולם הם יגבו עוד 40 שקל מכמעט כולם? לא קונה את זה

הנקודה העקרונית היא שעד החוזר של המנהלת הרוב המוחלט של הקבוצות גבו 60 ש"ח אחיד וכולם היו מרוצים. מאחרי החוזר לכל הקבוצות הקטנות יש לגיטימציה חוקית לגבות מחיר גבוה עם אופציה לכרטיסי אשה/נוער/חייל, ואז כל המבוגרים אוכלים אותה עם כרטיס יקר משמעותית. נתניה יודעת שהיא תקצה לנו כ-1500 מקומות, אולי בלחץ 2000-3000 אם יהיה ביקוש. היא מודעת לזה שאת ה-1500 אנחנו נמלא בקלות (גם עם ההפסד להפועל חיפה). זה לא עכו או אשדוד שמצפות שנמלא להן את כל האצטדיון כי אין להן קהל...לנתניה יש קהל והיא יודעת שאנחנו לא נקבל את כל היציע ככה או ככה, אז היא מרשה לעצמה.

עובדתית - מכבי ניסתה לשנות את רוע הגזרה ומסתמן שאין סיכוי לשינוי (שלא כמו בעבר). נתניה עומדת בשלה. עכשיו האם תחרים משחק כאשר אתה בנקודה הכי קריטית של העונה? 99% שלא. היציע יהיה מלא גם במחיר הזה.