Jump to content

לוזרים

melody

Recommended Posts

לא זה לא עוד נושא רעל על השחקנים, באמת רואים שהם רצו פשוט לא יכולים לעמוד בקצב הזה במשך 90 דק..

הלוזרים מופנה אלינו, הקהל. פאקינג 5 נק הפרש שבקופה עוד 27 נק, מתוכן 12 הן נגד המוליכות.. כלומר הכל תלוי בנו. כמו כולכם אני עוקב זמן רב אחרי בש וביתר ובאמת אני חושב שאנחנו נכון להיום משחקים את הכדורגל הכי טוב. ואני מאמין אמונה שלמה ביכולת שלנו לנצח בטדי ובטרנר. במקום שנקום מהתהום הזאת אתם רק מורידים אותנו יותר למטה..

אפשר לעשות את זה אנחנו רק צריכים להאמין בקבוצה שלנו.

אנחנו כבר שנתיים אם לא שלוש לא קבוצה מסוכנת, לא קבוצה מאיימת, מראש באים נגדנו בגישה של "אפשר להוציא נקודות נגד מכבי" לעומת זאת תראו מאמנים במסיבות עיתונאים שמדברים על ב"ש בגישה של "ננסה להוציא נקודות נגד ב"ש".

לא מפחדים יותר ממכבי וזה באשמתנו, מרמת האוהד עד אחרון מהמנהלים את העסק.

קבוצה שמושלטת על שחקן כמו מיכה שיש לו 0 שערים ההעונה ולא יותר מדי בישולים רק מראה כמה אנחנו חלשים ברמה האישית והקבוצתית

הגיע הזמן שנתעורר מהסרט שאנחנו איזה קהל משפיע, אולי רע לרעה. הקהל בארץ יכול במקסימום לתמוך חזק כשמובילים או כשמנצחים. הקבוצה נמצאת במערכה הזאת לבד.

עולים למקום הראשון ולא מחזיקים שם 2 מחזורים. לא מגיע לנו כלום.

נקווה שביתר תיקח.

מקווה שלפחות נחזיר טת ההשקעה על וידאר וראייקו, שני אוברייטדים ענקיים.

נראה לי פשוט הזוי לשרוק בוז לשחקן שלך במהלך משחק. ראבק, ישבו לידי אוהדים שבאופן בלתי פוסק שרקו בוז לכל מהלך של שפונגין ולקראת הסוף גם בלקמן. במקום לדחוף ולעודד הם עסוקים בלהרוס ולהוריד - סהכ מאוד הגיוני. תתביישו לכם אוהדי פח

הרבה לפני השוויון הקהל הלחיץ את השחקנים, אחריו אפילו עוד יותר

מקללים את השחקנים קללות קשות, נכון לא שיחקנו טוב מחצית שנייה, אבל זה היה נטול פרופורציה ובטח לא עזר לקבוצה

אין הבדל בין הקהל שלנו לקהל של בש / ביתר / הפועל / חיפה.

כולנו ישראלים בעלי אותה מנטליות ולאף קהל אין אידיאולוגיה אמיתית, הכל סיסמאות בשקל.

ההבדל בין התנהגות הקהלים נובעת מיכולת הקבוצה והישגיה בטווח הקצר והארוך.

הרבה לפני השוויון הקהל הלחיץ את השחקנים, אחריו אפילו עוד יותר

מקללים את השחקנים קללות קשות, נכון לא שיחקנו טוב מחצית שנייה, אבל זה היה נטול פרופורציה ובטח לא עזר לקבוצה

לא שאני מצדיק את זה,אבל לדעתי זה היה מאוד תורם להורדת מפלס הלחץ אם ראייקו לא היה משחק סטנגה עם באבין ושפונגין על ה16 20 דקות ברצף.

לא שאני מצדיק את זה,אבל לדעתי זה היה מאוד תורם להורדת מפלס הלחץ אם ראייקו לא היה משחק סטנגה

עם באבין ושפונגין על ה16 20 דקות ברצף.

ובלקמן היה גרוע אז גם מגיע לו קללות נכון?

ושפונגין שמדקה ראשונה מקבל קללות

הכל תירוצים אין סיבה לקלל את השחקנים גם אם הם טועים או גרועים

וזה שקילל את ראיקו , כי הוא משלם 1200 שקל בשנה אז מותר לו להגיד הכל

אחד מאנשי הצוות במכבי סיפר לי ששמע אנשים צועקים לגולדהאר שיעיף את ג'ורדי הביתה כי כבר כמה שנים ברצף הוא שורף לו כסף

מי שצריך לטפל בראיקו זה לא הקהל

זה אוברוב

במקרה הזה חוסך שבטו שונא בנו

הילד אתמול היה סורר והוציא את עצמו מהמשחק וחטף גם גול הראש שלו לא היה במשחק בכלל...אבל לא צריך לקלל אות ברור אנשים שוכחים ששחקנים בני אדם.

אחד מאנשי הצוות במכבי סיפר לי ששמע אנשים צועקים לגולדהאר שיעיף את ג'ורדי הביתה כי כבר כמה שנים ברצף הוא שורף לו כסף

כן היה שם בלאגן גדול , זבל אנושי

ובצדק, אם הייתי פוגש את גולדהאר הייתי אומר לו בדיוק את אותו הדבר.

עם עובדות אי אפשר להתווכח.

אבל לא כך, זו לא הדרך.

לא היתי אומר לו את זה בחיים למרות שאני כן חושב ככה.

ההחלטה היא של קרויף היא החלטה שלו, לטוב ולרע...

הבן אדם לא שורף את הכסף שלו, הוא עושה לנו בתור אוהדים טובה שהוא תורם לקבוצה שלנו מהכיס הפרטי שלו, דברים כאלה יכולים לגרום לנזק ולגרום לעשיה שלו להרגיש לא מעורכת.

אני מבין את הגישה שלכם ומה שאתם רוצים להגיד וזה נכון שאנחנו דואגים למיץ', אבל מיץ' הוא ילד גדול ויודע דבר או שנים וצריך רק לברך אותו ולהתנהג אליו בצורה של כבוד ויראה, למרות שאנחנו לא מרוצים מכמה דברים.

עם זה אני מסכים

אני מאמין שמיץ' הסיק כמה מסקנות ממה שהוא ראה אתמול במשחק ולא סתם כל הכותרות בכל האתרים זהות

אין עשן בלי אש

אין ספק שעם כל ההשקעה שלו והרמה פה היינו צריכים לקחת אליפות בקלות...

לא היתי אומר לו את זה בחיים למרות שאני כן חושב ככה.

ההחלטה היא של קרויף היא החלטה שלו, לטוב ולרע...

הבן אדם לא שורף את הכסף שלו, הוא עושה לנו בתור אוהדים טובה שהוא תורם לקבוצה שלנו מהכיס הפרטי שלו, דברים כאלה יכולים לגרום לנזק ולגרום לעשיה שלו להרגיש לא מעורכת.

אני מבין את הגישה שלכם ומה שאתם רוצים להגיד וזה נכון שאנחנו דואגים למיץ', אבל מיץ' הוא ילד גדול ויודע דבר או שנים וצריך רק לברך אותו ולהתנהג אליו בצורה של כבוד ויראה, למרות שאנחנו לא מרוצים מכמה דברים.

להעביר ביקורת על ג'ורדי באוזני מיץ' זה לגיטימי, רק שבאווירה שהייתה אתמול זה היה פחות ביקורת ויותר בהמתיות ולדעתי זה שורש הבעיה

תגידו מה שתרצו.

עם מאמן כמו סוזה, פאקו, אוסקר ובוס אנחנו עם לפחות 12 נק' פער.

לא בהכרח, הסגל שלנו בינוני להחריד ולא מאוזן, זה היה ברור מהיום הראשון.

זה שלאורך העונה החלטתם פתאום שיש לנו את הסגל הכי טוב בליגה לא הופך את זה לנכון.