Jump to content

איפה בלומפילד?

Recommended Posts

פאדיחות היו לכולן, בתכלס...לביתר ולבש היו נצחונות בגלל טדי וטרנר, אם אתה מחליט להתעלם מזה אז אין לנו מה להמשיך תדיון, כי באשדוד כנראה שכך או כך היינו מאבדים נקודות.

אבל מול אשדוד, רעננה, הפועל חיפה קשה לי להאמין שבבלומפילד התוצאות לא היו אחרות...אבל שאפו שאתה מאמין לעצמך

מה הקשר אשדוד לבלומפילד בדיוק? שיחקת ב-י"א לפני חודש וחצי ובעטת שם בדלי בפעם הראשונה. כך שאשדוד יוצא מהמשוואה.

לגביי הפאדיחה מול רעננה, מצטער, להתלות בבלומפילד בהפסד לקבוצת כמו רעננה זה וואחד תירוץ בעיניי. כנ"ל גם הקריסה המוחלטת היום במחצית השניה והאימפטונציה שלנו במחצית הראשונה שלא קשורה לבלומפילד ונתניה.

אני אוסיף עוד משהו: הקטסטרופה של תחילת העונה בוודאי שלא הייתה קשורה לעניין של ביתיות. לאחר מכן ג'ורדי הצליח לייצב את הקבוצה, לשנות אותה ולרוץ קדימה מצוין גם במצב הנוכחי של נתניה, עם כל זה שהוא לא ביתי כמו בלומפילד.

אבל לא, כמו שאמרתי בהודעה מעל - 3 הפאדיחות שלנו בחודש וחצי האחרונים הם הרבה מעבר לעניין של בלומפילד ונתניה. ועל 3 הפאדיחות הללו התרחקנו מאוד מהכתר.

בקטסטרופה של תחילת עונה, אולי היית מלקט עוד כמה נקודות והיא היתה פחות נוראית.אני לא יודע. אני רואה כדורגל 40 שנה. קשה לספר או למכור לי שלביתיות אין משמעות. וברור כשהתוצאות לא טובות יש עוד סיבות. אני יודע את זה חתול. ראיתי כבר כמעט הכל בכדורגל. אם תתייחס לגעגוע ולהשפעה המסויימת ולא כתירוץ, אתה תבין על מה אני מדבר.

מה הקשר אשדוד לבלומפילד בדיוק? שיחקת ב-י"א לפני חודש וחצי ובעטת שם בדלי בפעם הראשונה. כך שאשדוד יוצא מהמשוואה.

לגביי הפאדיחה מול רעננה, מצטער, להתלות בבלומפילד בהפסד לקבוצת כמו רעננה זה וואחד תירוץ בעיניי. כנ"ל גם הקריסה המוחלטת היום במחצית השניה והאימפטונציה שלנו במחצית הראשונה שלא קשורה לבלומפילד ונתניה.

לכן אמרתי כנראה שבאשדוד היינו מאבדים נק גם אם היה בלומפילד(אשדוד לפני חןדש )

אבל איבדנו נקודות לאשדוד גם בנתניה(1-1), כןןן תתפלא עם בלומפילד אנחנו עם עוד 5 נק מינימום.

או לשיטתך מה זה משנה למה נחזור לבלומפילד בוא נעבור לשחק בטרנר הרי זה לא משנה מגרש ביתי...

יודע שזה לא תלוי רק בחוסר הביתיות ועדיין, זה מבאס ת'תחת.
במיוחד שאנחנו יודעים שזה יהיה ככה גם בעונה וחצי הבאות.

אפשר להיתלות בתקדים של בית"ר ירושלים שלקחה אליפות עם משחקי בית בתל אביב ואפשר להיות ריאליים.
חלק מהאליפות זה הבית. ולא תהיה כזאת (לדעתי) עד שלא יהיה לנו בית.

בקטסטרופה של תחילת עונה, אולי היית מלקט עוד כמה נקודות והיא היתה פחות נוראית.אני לא יודע. אני רואה כדורגל 40 שנה. קשה לספר או למכור לי שלביתיות אין משמעות. וברור כשהתוצאות לא טובות יש עוד סיבות. אני יודע את זה חתול. ראיתי כבר כמעט הכל בכדורגל. אם תתייחס לגעגוע ולהשפעה המסויימת ולא כתירוץ, אתה תבין על מה אני מדבר.

ומצד שני, אנחנו גם יודעים בדיוק כמה הקהל שלנו יכול להלחיץ כשלא הולך , ובתחילת העונה כלום לא הלך. אנחנו זוכרים מצוין, ובצדק, את בלומפילד של עידן קרויף אבל צריך לזכור שכמו שהקבוצה נראתה בתחילת העונה זה היה יכול להביא לנו גם בלומפילד של לפני 2013, וזה לא בדיוק היה המקום הכי נעים במיוחד.

בסוןפו של דבר, השורה התחתונה היא שהגעת למצב שבו סגרת פער לא קטן מב"ש, חזרת לגמריי למירוץ ,היית במומנטום הטוב מכולן ובחודש וחצי בעטת בדלי 3 פעמים. פעם אחת - בחחוץ. פעמיים נוספות בנתניה ב-2 פאדיחות כאלה שאני לא יכול להתלות בבלומפילד כאן.

אני פשוט לא מאמין עליכם ???? מה אתם לא מבינים??? לכו לפוסטים שלי מלפני שנה

הכל מתחיל ונגמר בבית !!!!

תראו מה אמר היום אבוקסיס - על השופטים על הקהל בבאר שבע!!! ברור שזה ההבדל

שלוש שנים בלי תואר ועוד שלוש שנים יהיהו בלי שום תואר כי אין לך בית!!!! גם הילד הגאון ביותר לא חוכל לתפקד בלי בית

וזה משפיע על הכל !!! על השחקנים על הקבוצה!!!! עם האוהדים על השחקנים הזרים שמגיעים!!!!על הכל מה לא ברור כאן ???

כבר לפני שנה וחצי אמרתי זאת ואני עומד מאוחרי כל מילה!!!

כן האיצטדיון גורם לך לנצח!!! כן הקהל משפיע על השופטים !!!! וכן הקהל משפיע על השחקנים!!!וכן הכל משפיע על הכל במערכת שנרקית איצטדיון ובית

תמשיכו לחולום תמשיכו לפנטז

אבל כל עוד לא יהיה בית לאנגיע לכלום!!!

נקודה

לא רוצים להאמין לא רוצים לקבל אבל זה המצב!!

זה שלמכבי אין בית ולשתי היריבות הישירות יש בתים חזקים מאוד, במיוחד ב"ש - זה ורק זה הגורם להבדל בדרך לאליפות.

אף קבוצה לא חזקה משמעותית מהשנייה העונה, וכל יתרון ולו הכי קטן הוא זה שיטה את הכף.

ב"ש לא הפסידה מעולם בטרנר - יש נתון יותר עוצמתי מזה? מכבי מפסידה לקבוצות מהפלייאוף התחתון בבית ואף אחד לא מופתע. כשרעננה או חיפה ינצחו את ב"ש בטרנר תקראו לי לכאן.

לכן אמרתי כנראה שבאשדוד היינו מאבדים נק גם אם היה בלומפילד(אשדוד לפני חןדש )

אבל איבדנו נקודות לאשדוד גם בנתניה(1-1), כןןן תתפלא עם בלומפילד אנחנו עם עוד 5 נק מינימום.

או לשיטתך מה זה משנה למה נחזור לבלומפילד בוא נעבור לשחק בטרנר הרי זה לא משנה מגרש ביתי...

לא, אני מאוד רוצה את בלומפילד. אני רק אומר שנקודתית במצב הנוכחי סוגיית בלומפילד היא לא הסיבה שאנחנו בבור כזה ובנפילה כזו.

וכמו שאמרתי קודם - בלומפילד ב-4 העונות הראשונות של קרויף, שהיו מצוינות, היה באמת מבצר, בין היתר כי גם הקבוצה הייתה מצוינת ואז הקהל נותן את התוספת המעולה שלו. אבל כשמכבי נופלת? אנחנו זוכרים מה היה בבלומפילד לפני 2012. ואני לא מופתע אם ביכולת של תחילת העונה אם היינו בבלומפילד היינו נתקלים באותו בלומפילד של 2012 ואחורה.

לא, אני מאוד רוצה את בלומפילד. אני רק אומר שנקודתית במצב הנוכחי סוגיית בלומפילד היא לא הסיבה שאנחנו בבור כזה ובנפילה כזו.

וכמו שאמרתי קודם - בלומפילד ב-4 העונות הראשונות של קרויף, שהיו מצוינות, היה באמת מבצר, בין היתר כי גם הקבוצה הייתה מצוינת ואז הקהל נותן את התוספת המעולה שלו. אבל כשמכבי נופלת? אנחנו זוכרים מה היה בבלומפילד לפני 2012. ואני לא מופתע אם ביכולת של תחילת העונה אם היינו בבלומפילד היינו נתקלים באותו בלומפילד של 2012 ואחורה.

יפה אמרת, אבל מכבי לא נופלת אלא קבוצת צמרת.......

בלומפילד בעונה כזו יכל לשמש אקס פאקטור כאשר הפערים לא גדולים

תרימו תראש

כולה הפסד

יש עוד מלא משחקים

לא הפסדנו אליפות כמו שלא היינו לוקחים אם היינו מנצחים

ומצד שני, אנחנו גם יודעים בדיוק כמה הקהל שלנו יכול להלחיץ כשלא הולך , ובתחילת העונה כלום לא הלך. אנחנו זוכרים מצוין, ובצדק, את בלומפילד של עידן קרויף אבל צריך לזכור שכמו שהקבוצה נראתה בתחילת העונה זה היה יכול להביא לנו גם בלומפילד של לפני 2013, וזה לא בדיוק היה המקום הכי נעים במיוחד.

בסוןפו של דבר, השורה התחתונה היא שהגעת למצב שבו סגרת פער לא קטן מב"ש, חזרת לגמריי למירוץ ,היית במומנטום הטוב מכולן ובחודש וחצי בעטת בדלי 3 פעמים. פעם אחת - בחחוץ. פעמיים נוספות בנתניה ב-2 פאדיחות כאלה שאני לא יכול להתלות בבלומפילד כאן.

בשורה התחתונה- סביר שלא היית בפיגור גבוה יותר עם היית בבלומפילד. נראית לי הנחת עבודה סבירה לגמרי. זהו. זאת כל הנקודה שרציתי להעביר. ואתה גם מתעלם מהאפקט המצטבר. אפשר להתגבר נקודתית, קשה למשך חודשים/ שנים. תראה את טוטנהאם.

לא מצליח להבין איך אפשר להגיד שהבית הוא לא הגורם המרכזי להבדל בטבלה כרגע.

אתה באמת חושב שהיינו מפסידים 3 פעמים בעונה בבית? הפסדנו 3-0 לבית"ר, אתה חושב שהיית מפסיד ככה בבית? הפסדנו לפאקין הפועל רעננה, על האפס. להזכירך, בשנים של האליפויות לא הפסדנו בבלומפילד משהו כמו 3 שנים, למעט הפסדים של משחקי סוף עונה אחרי שלקחנו כבר אליפות.

יפה אמרת, אבל מכבי לא נופלת אלא קבוצת צמרת.......

בלומפילד בעונה כזו יכל לשמש אקס פאקטור כאשר הפערים לא גדולים

מכבי של החלק הראשון של העונה הייתה הכל חוץ מקבוצת צמרת כמו שהייתה בעידן בלומפילד-קרויף. את הלחץ הרגישו כבר בחלק מהמשחקים בנתניה כולל קריאות תתפטר. אנחנו זוכרים מקרים כאלה גם בבלומפילד, ואפילו גרועים יותר .

שוב, אני רוצה להדגיש: ביתיות זה סופר חשוב, ואני מתגעגע לבלומפילד מאוד. אני פשוט חושב שבמצב הנוכחי להטיל על בלומפילד את הסיבה לבור שנכנסו אליו זה פשוט לחפש תירוצים במקום להסתכל על הסיבה האמיתית שהיא מקצועית (בהערת אגב, בעונה האחרונה שלנו בבלומפילד כל 3 הפסדי הליגה שלנו היו דווקא שם משום מה . במשחקי חוץ לא הפסדנו בכלל).

לא מצליח להבין איך אפשר להגיד שהבית הוא לא הגורם המרכזי להבדל בטבלה כרגע.

אתה באמת חושב שהיינו מפסידים 3 פעמים בעונה בבית? הפסדנו 3-0 לבית"ר, אתה חושב שהיית מפסיד ככה בבית? הפסדנו לפאקין הפועל רעננה, על האפס. להזכירך, בשנים של האליפויות לא הפסדנו בבלומפילד משהו כמו 3 שנים, למעט הפסדים של משחקי סוף עונה אחרי שלקחנו כבר אליפות.

כן, אני באמת לא חושב שבלומפילד היה גורם לנו במחזור הראשון להראות 180 מעלות הפוך ולתת לבית"ר בראש. ממש ממש לא. מכבי של החלק הראשון של העונה הייתה על הפנים, ולא בטוח בכלל שהיית מקבל שם את בלומפילד של עידן קרויף ולא את בלומפידל עם הלחץ והבלגאנים שהכרנו מתקופות של כשלונות לפני 2013.

וכמו שאמרתי, בעונה של יוקאנוביץ' ובוס הפסדת 3 משחקי ליגה- כולם דווקא בבלומפילד. אז כן - ביתיות זה סופר חשוב. אבל להתלות בבלומפילד במצב הנוכחי שלנו זה תירוץ בעיניי, מצטער.

מכבי של החלק הראשון של העונה הייתה הכל חוץ מקבוצת צמרת כמו שהייתה בעידן בלומפילד-קרויף. את הלחץ הרגישו כבר בחלק מהמשחקים בנתניה כולל קריאות תתפטר. אנחנו זוכרים מקרים כאלה גם בבלומפילד, ואפילו גרועים יותר .

שוב, אני רוצה להדגיש: ביתיות זה סופר חשוב, ואני מתגעגע לבלומפילד מאוד. אני פשוט חושב שבמצב הנוכחי להטיל על בלומפילד את הסיבה לבור שנכנסו אליו זה פשוט לחפש תירוצים במקום להסתכל על הסיבה האמיתית שהיא מקצועית (בהערת אגב, בעונה האחרונה שלנו בבלומפילד כל 3 הפסדי הליגה שלנו היו דווקא שם משום מה . במשחקי חוץ לא הפסדנו בכלל).

אין לך בעיה בהבנת הנקרא, איפה המילה תירוץ מופיעה?

בשורה התחתונה- סביר שלא היית בפיגור גבוה יותר עם היית בבלומפילד. נראית לי הנחת עבודה סבירה לגמרי. זהו. זאת כל הנקודה שרציתי להעביר. ואתה גם מתעלם מהאפקט המצטבר. אפשר להתגבר נקודתית, קשה למשך חודשים/ שנים. תראה את טוטנהאם.

לא היית בפיגור גבוה יותר, בהחלט לא. אבל אני בספק רב מאוד אם היית מוביל את הטבלה עכשיו מצד שני.

אין לך בעיה בהבנת הנקרא, איפה המילה תירוץ מופיעה?

תירוץ זה להתלות במצב שלנו בגלל בלומפילד, במקום להסתכל על הסיבות האחרות , המקצועיות, שהן הסיבה האמיתית בעיניי. מי שבחודש וחצי לא מסוגל להחזיק במקום הראשון יותר משבוע אחרי שמאבד 5 נק' לקבוצות כמו אשדוד ורעננה, ואחרי שנראה כמו שנראה היום, לא יכול להתלות בבלומפילד כסיבה למה שקרה לו בטבלה.

כן, אני באמת לא חושב שבלומפילד היה גורם לנו במחזור הראשון להראות 180 מעלות הפוך ולתת לבית"ר בראש. ממש ממש לא. מכבי של החלק הראשון של העונה הייתה על הפנים, ולא בטוח בכלל שהיית מקבל שם את בלומפילד של עידן קרויף ולא את בלומפידל עם הלחץ והבלגאנים שהכרנו מתקופות של כשלונות לפני 2013.

וכמו שאמרתי, בעונה של יוקאנוביץ' ובוס הפסדת 3 משחקי ליגה- כולם דווקא בבלומפילד. אז כן - ביתיות זה סופר חשוב. אבל להתלות בבלומפילד במצב הנוכחי שלנו זה תירוץ בעיניי, מצטער.

בעונה שאתה מדבר עליה ב"ש הייתה קבוצה הרבה יותר טובה ממה שהיא היום. היה שם פייט מטורף ובסוף הם ניצחו בפוטו פיניש. אל תשווא בכלל.

מכבי בבלומפילד זה אופרה אחרת, בחיים לא היית מאבד נקודות כמו שאתה מאבד כרגע בנתניה, ואני יכול למנות לך מספיק דוגמאות למקרים שבבלומפילד בחיים לא היית מתבזה ככה.

רק על קצה המזלג - בבלומפילד בחיים לא היית מקבל מהפך כזה מזניט; לא היית מאבד נקודות לחיפה העלובה הזאת; לא היית מפסיד לרעננה ולהפועל חיפה; לא היית מפסיד לאסטנה, וכולי.

בבלומפילד קבוצות כמו באזל, שבאו להילחם על החיים שלהן, לא ניצחו אותנו.

בנתניה, כל משחק זה פלטפורמה להפסד.

ואתה יודע מה ההשוואה הכי חזקה שאפשר לעשות? תשווא את עצמך ליריבה שלך - ב"ש לא הפסידה מעולם בבית. מעולם, Never. רק הנתון הזה משמיט את עצם הדיון הזה.

ההפסדים באו נטו אחרי הצמפיונס, הפערים בדוגמא שלך הם עצומים!! מה גם שבאותה עונה רתנו עד הסוף בגביע!!!

בלומפילד זה אבא ואמא ומגרש שכל אוהד של הירבה שקשק לו החור של הבולבול כשהוא היה מגיע קילומטר מהאעצטדיון.

חבל שאתם לא מבינים מה מגרש עושה לקבוצה, לבש זה הביא טליפויות+אוהדי 2015

אל תזלזל באיצטדיון ביתי

איך מתחלקת העוגה בין בלומפילד, השיפוט, קרויף ושפונגין ?

זו שאלה שאולי היא היפוטתית וצינית, אבל באמת אנסה לענות עליה ברצינות רק כדי להמחיש את החשיבות של האצטדיון.

לדעתי, 60 אחוז מהכישלון של מכבי זה בגלל נתניה. קרויף זה 30 אחוז, ו-10 אחוז אחרונים זה הפציעות.

הסגל והשיפוט לא אשמים כלל לדעתי. יש לנו סגל אימתני לליגה. הבעיה היא במקומות אחרים כפי שציינתי.

זו שאלה שאולי היא היפוטתית וצינית, אבל באמת אנסה לענות עליה ברצינות רק כדי להמחיש את החשיבות של האצטדיון.

לדעתי, 60 אחוז מהכישלון של מכבי זה בגלל נתניה. קרויף זה 30 אחוז, ו-10 אחוז אחרונים זה הפציעות.

הסגל והשיפוט לא אשמים כלל לדעתי. יש לנו סגל אימתני לליגה. הבעיה היא במקומות אחרים כפי שציינתי.

היא מעט צינית, אבל בתכל׳ס מעניינת.

מאמין שתקבל קשת רחבה מאוד של פילוח בין אוהדים שונים.