Jump to content

נכון לתמיד - אייל גולן באלבום מחווה משותף לזכרו של זהר ארגוב

יועד כהן

Recommended Posts

במלאת 30 שנה לפטירתו של זהר ארגוב, הקליט אייל גולן אלבום מחווה ובו 10 ממיטב שיריו של ארגוב ז"ל.

רשימת השירים:

1. ים של דמעות

2. נכון להיום

3. בלילה

4. סיבה לכל דבר (אל נבקש / יש דברים נסתרים)

5. מספרים הזקנים בשבט

6. להיות אדם

7. עד מתי אלוהי

8. סיימתי מילואים

9. הפרח שנבל

10. עוד דקה את נעלמת

בלי להיכנס להשוואות, מחווה יפה מאוד לדעתי וכמובן ביצועים טובים של שני הזמרים הכי גדולים שהיו פה.

יש משהו משעשע שיש שם שיר "סיימתי מילואים" , כששניהם לא שרתו בצבא כמדומני

:)

די בטוח שאייל גולן שירת

לפי ויקיפדיה אייל גולן (לא שויימר) היה עובד רסר בתל השומר

לעניין ה"אלבום", עשוי לא טוב לדעתי. החלקים של אייל נשמעים חדשים ושל זוהר ישנים וזה מבאס. היו צריכים לעשות רימסטרינג לחלקים של זוהר או לחלופין לעשות אפקט שיישמע כאילו אייל שר בקסטה גם כן

לפי ויקיפדיה אייל גולן (לא שויימר) היה עובד רסר בתל השומר

לעניין ה"אלבום", עשוי לא טוב לדעתי. החלקים של אייל נשמעים חדשים ושל זוהר ישנים וזה מבאס. היו צריכים לעשות רימסטרינג לחלקים של זוהר או לחלופין לעשות אפקט שיישמע כאילו אייל שר בקסטה גם כן

ממש מבאס, כמו רמיקסים חובבניים ביוטיוב.

חבל שלא השקיעו קצת יותר כדי לגרום לשניהם להישמע אותו דבר (עבודה לא קלה, כי רוב החומרים של זוהר הוקלטו באיכות נוראית ועם ציוד שהיה חובבני עוד בימים ההם).

אם את עושה פרוייקט כזה אז תעבוד קשה, אל תדביק שני קטעים שנשמעים שונה בתכלית. בחלק מהשירים המנגינה בקטעים של אייל אפילו בחצי טון יותר גבוה מאשר בקטעים של זוהר. זה על הפנים.

בגדול לא חסידה גדולה של מזרחית אבל כן אוהבת את השירים של זהר ארגוב (רמה אחרת מן הסתם). מרגיש לי שאייל גולן מנסה להישאר רלוונטי ולא היה לו מספיק זמן או חומר להוציא אלבום חדש והוא גם קצת חושש שלוקחים ממנו את הפוקוס (הופעות, חתונות, פרסום וכו) במיוחד הזמרים הצעירים ש"צצו" לאחרונה.

הוא פשוט הוציא משהו סתמי ביותר רק כדי להישאר בעניינים.

הוא לא מרגיש כלום בטח לא שגנבו לו את הפוקוס

הבנאדם העלה את המחיר ל90 אלף דולר להופעה כדי לקבל פחות הזמנות

גנבו לו?

הוא לא צריך להופיע יותר

הוא עשה את שלו ומה שיושב ומחכה אמר, אומרים שהוא בקושי רוצה להופיע...אייל גולן לא בלבל הזה של גנבו לי שתו לי, מה שהוא עשה ב20 שנה הצעירים החדשים עוד לא התחילו, אם הוא היה רוצה להוציא משהו משלו זה היה קורה, הוא סתם עשה כבוד לזוהר.

לא מבין איך משווים את עןמר אדם לשתי הענקים האלה הבן אדם אשכרה בנה קריירה על ניניניינייי איזה מדינה של מושפעי סטורי

אני אוהב את עומר אדם, אבל זה אשכרה נכון, אנשים אומרים שההופעות שלו הצגה כי הוא עושה להם את הקטע עם הסטורי (אלתור גדול שלו).

סה"כ ההייפ סביבו מוגזם מעט, גם אם השירים שלו טובים.

אני אוהב את עומר אדם, אבל זה אשכרה נכון, אנשים אומרים שההופעות שלו הצגה כי הוא עושה להם את הקטע עם הסטורי (אלתור גדול שלו).

סה"כ ההייפ סביבו מוגזם מעט, גם אם השירים שלו טובים.

שמע אני גם אוהב אותו אחלה זמר אבל מפריע לי שהבן אדם עושה שנת אחת מדהימה ועוד בגלל קטע מסויים ויש מכתירים אותו למלך יותר טוב מאייל וזוהר זה סתם חרטות שילדים בני 14 החליטו כל הסטורי וזה

אייל גולן 20 שנה לא נופל ומצליח לשמור על המקום בצמרת וכל פעם מחדש את החומרים(סתם דןגמה היום עומר אדם הוציא שיר שמתבסס על הניניי ציקי ציקי)חלאס עם החרטות האלה חחח

שטויות, ההופעות שלו הצגה גם בלי הסטורי. הפך בשנה האחרונה להיות פרפורמר מהשורה הראשונה, שורף את הבמה. ההייפ מוגזם בגלל שיש סביבו מכונת יחצ משומנת שעשו צעדים שקולים אחושרמוטה בשביל לייצר את ההייפ הזה, אבל זה לא מוריד מהאיכויות שלו.

עשו ממנו פרדי מרקורי, לא מבין אנשים שקונים כרטיס להופעה שלו במאות שקלים, מגוחך לגמרי.

ועוד יש מלחמה על כרטיסים, הבן אדם מופיע כל הזמן בכל מקום, מקסימום שילכו בהזדמנות הבאה, זה לא סיפור.

עומר אדם טוב בגלל שהוא פשוט כזה. לא בגלל נעימת השיכורים.

כל שיר שלו הצגה, ההופעה מטורפת. נותן אחלה שואו ומשאיר טעם של עוד.

עשו ממנו פרדי מרקורי, לא מבין אנשים שקונים כרטיס להופעה שלו במאות שקלים, מגוחך לגמרי.

ועוד יש מלחמה על כרטיסים, הבן אדם מופיע כל הזמן בכל מקום, מקסימום שילכו בהזדמנות הבאה, זה לא סיפור.

מה שמצחיק אןתי בסיפור של מכירת הכרטיסים זה שבתור לקניית הכרטיסים לסמי היה 40 אלף אנשים אבל האתר חלק

מישהו זוכר אחרי כמה שניות קרס האתר כשמכבי היו באלופות?

אין אתר ישראלי שעומד בכניסה של 40 אלף אנשים

הבן אדם נותן כרטיסים לספסרים ועושה כסף מזה זה שכאילו יש סולד אאוט עושה טירוף לאנשים לקנות מה לעשות שאפשר לצחוק על האנשים הלא אינטיליגנטים במדינה שלנו

מה שמצחיק אןתי בסיפור של מכירת הכרטיסים זה שבתור לקניית הכרטיסים לסמי היה 40 אלף אנשים אבל האתר חלק

מישהו זוכר אחרי כמה שניות קרס האתר כשמכבי היו באלופות?

אין אתר ישראלי שעומד בכניסה של 40 אלף אנשים

הבן אדם נותן כרטיסים לספסרים ועושה כסף מזה זה שכאילו יש סולד אאוט עושה טירוף לאנשים לקנות מה לעשות שאפשר לצחוק על האנשים הלא אינטיליגנטים במדינה שלנו

האתר קרס כל פעם בכל הופעה

אז בהופעה של סמי עופר עשו סופסוף שיטה נורמלית של תור כניסה לאתר.

לא מבין גם את הרלוונטיות לליגת אלופות שלנו כי שלנו היה בלאן וושלו בקופת תל אביב, שני אתרים שונים.

לא מחלק לספסרים ולא בטיח, קיצר אל תדבר סתם

האתר קרס כל פעם בכל הופעה

אז בהופעה של סמי עופר עשו סופסוף שיטה נורמלית של תור כניסה לאתר.

לא מבין גם את הרלוונטיות לליגת אלופות שלנו כי שלנו היה בלאן וושלו בקופת תל אביב, שני אתרים שונים.

לא מחלק לספסרים ולא בטיח, קיצר אל תדבר סתם

אתה מסכים איתי שברגע שאתה מפרסם דרך אחרים סולד אאוט לכאורה זה עושה טירוף והד תקשורתי ואז כולם פשוט אומרים וואי אני חייב להיות שם אם סולד אאןט ומצטער פשוט לא יכול לקבל את זה שהבן אדם כל כך מוערך על ניניי מבחינתי זה עצוב ומראה את איכות המוזיקה שהדרדרה מראה על זלזול בחוכמת הקהל ומוציא עוד שיר שהבסיס שלו כדי שיתפס אצל אנשים זה ציקי ניני כמו בסטורי עזוב אותך בחייאת