Jump to content

מכבי ת"א - הפועל חיפה | משחק 1 בפלייאוף

Recommended Posts

לא הבנת שאצילי זה התירוץ של ג'ורדי? אחרי שעוד עונה הלכה לזבל, כעת הוא יוכל לטעון שרק אם אצילי היה כשיר אז היינו טורפים את הליגה..

גורדי הרבה דברים, אבל מעולם לא שמעתי אותו ממציא תירוצים

בלקמן חייב לשחק בכל משחק עד סוף העונה. עטר ווידאר רכים.

אין לי בעיה בלקמן ליד עטר, עבד בסדר גמור מול באר שבע.

יש בעיה עם זה, אם אתה רוצה לשחק עם בלקמן ועטר יחד, אתה צריך 4 כדורים על המגרש.

חס וחלילה אם וכאשר... במידה ונסיים במקום השלישי זה יוביל לאירופה בטוח? או שזה מחייב שבית"ר תיקח גביע?

מעדיף לא להיות באירופה, סתם סבל מטרום עונה.

חס וחלילה אם וכאשר... במידה ונסיים במקום השלישי זה יוביל לאירופה בטוח? או שזה מחייב שבית"ר תיקח גביע?

כן. רק 4 מצריך את כל ההתעסקות הזו שאתה מדבר עליה.

רביעי מחייב גביע של ביתר, שלישי לא.

אוי ואבוי רגע אז גם אם נסיים מקום רביעי זה אומר שאנחנו באירופה? (תרחיש מאד סביר שביתר או חיפה יקחו גביע)

איזה סיוט אנחנו שוב נתחיל עונה מוקדם באירופה..

אנשים שרוצים שמכבי, על כל ערכיה והחשיבות שהיא רואה בליצור מסורת באירופה, לא תהיה בעונה הבאה באירופה התחרפנו על הראש.

אנשים שרוצים שמכבי, על כל ערכיה והחשיבות שהיא רואה בליצור מסורת באירופה, לא תהיה בעונה הבאה באירופה התחרפנו על הראש.

הבעיה היא בגישה הזו של "להיות באירופה"

וואלה לקבוצה כמו מכבי רק להיות באירופה זה לא מתאים

מספיק היינו באירופה בשביל להתבזות ולא להשיג כלום

אם אירופה אז לא רק בשביל "להיות", אלא בשביל להצליח

להיות היינו מספיק, זה כבר לא רק בשביל החוויה

ולגבי כסף? כבר ראינו שכסף זה לא הבעיה ולמכבי לא חסר, הכסף שנכנס מליגת האלופות לא שדרג אותנו בשום דבר

שלא יכלנו להשיג בלי הכסף הזה.

לדעתי שנה אחת של הפסקה וקיץ ארוך ושקט לאיזון המערכת יעשו רק טוב בטווח הרחוק.

לא רואה איך עוד קיץ של טרטורים משלב מוקדם, עומס על שחקנים, פציעות, דברים שמובילים לפגיעה בהמשך העונה, יתרמו לנו

בעונת פאקו לא היינו באירופה ולקחנו טרבל - קונה תרחיש כזה גם לעונה הבאה

הבעיה היא בגישה הזו של "להיות באירופה"

וואלה לקבוצה כמו מכבי רק להיות באירופה זה לא מתאים

מספיק היינו באירופה בשביל להתבזות ולא להשיג כלום

אם אירופה אז לא רק בשביל "להיות", אלא בשביל להצליח

להיות היינו מספיק, זה כבר לא רק בשביל החוויה

ולגבי כסף? כבר ראינו שכסף זה לא הבעיה ולמכבי לא חסר, הכסף שנכנס מליגת האלופות לא שדרג אותנו בשום דבר

שלא יכלנו להשיג בלי הכסף הזה.

לדעתי שנה אחת של הפסקה וקיץ ארוך ושקט לאיזון המערכת יעשו רק טוב בטווח הרחוק.

לא רואה איך עוד קיץ של טרטורים משלב מוקדם, עומס על שחקנים, פציעות, דברים שמובילים לפגיעה בהמשך העונה, יתרמו לנו

בעונת פאקו לא היינו באירופה ולקחנו טרבל - קונה תרחיש כזה גם לעונה הבאה

במקום לחשוב על הפתרון הנוח - לוותר על אירופה שזה הזוי,

בוא תחשוב איך בונים סגל איכותי ורחב שיוכל להתמודד יפה בשתי המסגרות.

צריך לשנות מדיניות רכש, צריך להביא אחראי רכש חדש שיעבוד ביחד עם ג'ורדי, לנסות לסגור 80% מהסגל עד סוף יוני.

הטענה שבסוף אוגוסט יש מציאות לא הוכיחה את עצמה עד עכשיו, את כל השחקנים שהבאנו יכולנו להביא גם הרבה לפני.

צריך לשנות מדיניות רכש, צריך להביא אחראי רכש חדש שיעבוד ביחד עם ג'ורדי, לנסות לסגור 80% מהסגל עד סוף יוני.

הטענה שבסוף אוגוסט יש מציאות לא הוכיחה את עצמה עד עכשיו, את כל השחקנים שהבאנו יכולנו להביא גם הרבה לפני.

אני מקווה שאף אחראי רכש לא יעבוד יחד עם ג'ורדי כי אני לא רוצה שג'ורדי ישאר פה.

גודל השינוי והעבודה שדרושה בקיץ יקח זמן אנרגיות ומשאבים רבים מהמערכת.

לא יספיקו לבנות סגל איכותי בזמן כ"כ קצר, בטח לא בשנת מונדיאל שבה שחקנים מחכים לראות מה יהיה איתם בסוף הטורניר.

תחשוב שאתה כבר תשחק סיבוב שני באירופה ופתאום ימכרו את ראייקו וקיארטנסון - לא שזו אבדה גדולה כ"כ שאי אפשר להתגבר עליה כמו עם זהבי אבל עדיין עוד טלטלה למערכת, ועוד שחקני מפתח שיש למצוא להם מחליף.

מה גם שמיץ' לוקח את הזמן בניהול מו"מ ויכול להוציא את הנשמה עד שנותן אישור, כמו עם מקרה עטר בקיץ האחרון (אני תומך במיץ' שלא יהיה ספק בעניין הזה אבל שוב זה לוקח זמן, ו80 אחוז מהסגל בחיים לא יהיה סגור עד סוף יוני).

דעתי האישית היא שהשתתפות נוספת באירופה השנה, בהנחה שלא נזכה באליפות, תביא יותר נזק מתועלת.

הקבוצה הולכת לקראת עוד קיץ של סימני שאלה ואי ודאות, מי נשאר מי הולך, עד שיגיע מאמן, עד שירכיב קבוצה... צריך שקט, מחנה אימונים רציני ומהפכה גירסה 2.0

כל נסיונות הטלאי על טלאי מאז שזהבי עזב לא הוכיחו את עצמם, לפעמים זה טוב לעצור, לעשות סדר, לאפס כוונות ולהתחיל שוב.

עוד עונה של אובדן אליפות תהיה הרבה יותר משמעותית מאשר עונה שבה לא השתתפנו באירופה.

אני מקווה שאף אחראי רכש לא יעבוד יחד עם ג'ורדי כי אני לא רוצה שג'ורדי ישאר פה.

גודל השינוי והעבודה שדרושה בקיץ יקח זמן אנרגיות ומשאבים רבים מהמערכת.

לא יספיקו לבנות סגל איכותי בזמן כ"כ קצר, בטח לא בשנת מונדיאל שבה שחקנים מחכים לראות מה יהיה איתם בסוף הטורניר.

תחשוב שאתה כבר תשחק סיבוב שני באירופה ופתאום ימכרו את ראייקו וקיארטנסון - לא שזו אבדה גדולה כ"כ שאי אפשר להתגבר עליה כמו עם זהבי אבל עדיין עוד טלטלה למערכת, ועוד שחקני מפתח שיש למצוא להם מחליף.

מה גם שמיץ' לוקח את הזמן בניהול מו"מ ויכול להוציא את הנשמה עד שנותן אישור, כמו עם מקרה עטר בקיץ האחרון (אני תומך במיץ' שלא יהיה ספק בעניין הזה אבל שוב זה לוקח זמן, ו80 אחוז מהסגל בחיים לא יהיה סגור עד סוף יוני).

דעתי האישית היא שהשתתפות נוספת באירופה השנה, בהנחה שלא נזכה באליפות, תביא יותר נזק מתועלת.

הקבוצה הולכת לקראת עוד קיץ של סימני שאלה ואי ודאות, מי נשאר מי הולך, עד שיגיע מאמן, עד שירכיב קבוצה... צריך שקט, מחנה אימונים רציני ומהפכה גירסה 2.0

כל נסיונות הטלאי על טלאי מאז שזהבי עזב לא הוכיחו את עצמם, לפעמים זה טוב לעצור, לעשות סדר, לאפס כוונות ולהתחיל שוב.

עוד עונה של אובדן אליפות תהיה הרבה יותר משמעותית מאשר עונה שבה לא השתתפנו באירופה.

אני לא חושב שצריך לעשות שום מהפיכות,

ג'ורדי צריך להישאר, כל שנה התחלף פה מאמן בקיץ ופעמיים תוך כדי עונה, הגיע הזמן לשמור על יציבות.

אני מאמין שהוא ילמד מהטעויות של העונה הזאת ועונה הבאה יבוא יותר בשל.

מה שכן, זה די ברור לי שהוא בינוני מינוס ברכש ופה חייב לבוא לצידו סקאוט תותח עם קשרים, בלי קשר ג'ורדי צריך להתרכז רק באימון ולא בסקאוטינג.

להרגשתי הולך להיות קיץ של מהפכה רצינית. ג'ורדי לא ימשיך (סוף,סוף.. מקווה שלא מנאחס), יהיה מנהל מקצועי חדש שיביא מאמן "משלו". דסה לא בכיוון של להאריך חוזה אז סיכוי טוב שימכר. ראיקו ימכר, בתקווה לפחות להחזיר את ההשקעה או את רובה. וידאר בסימן שאלה גדול ובלקמן בסימן שאלה אם ירצה ךהישאר ואם יצליחו להשאירו. שאר הזרים כנראה שלא ישארו ובמקומם המנהל המקצועי יביא כ 5 זרים חדשים.

מקווה שנשתחרר מיצחקי, שפונגין, שטבח בלם יפרוש, שוינפדל בסימן שאלה ועוד כאלו ששכחתי.

מדובר על מנהל מקצועי, מאמן ובערך 6-7 שחקני הרכב חדשים.

יחד עם זאת, לוותר על אירופה? לא מסוגל לחשוב על זה.

רק אני חושב שגם אם נאבד את וידאר וראיקו באיזור הסיבוב השני של אירופה זה לא כזה נורא?

מי ישמע כמה הם תורמים העונה.

רק אני חושב שגם אם נאבד את וידאר וראיקו באיזור הסיבוב השני של אירופה זה לא כזה נורא?

מי ישמע כמה הם תורמים העונה.

ראיקו לא אבידה. לעומת זאת, חלוץ כמו וידאר יהיה קשה למצוא אבל גם עם זה אפשר להסתדר עם ניהול נכון של הרכש.

ראיקו לא אבידה. לעומת זאת, חלוץ כמו וידאר יהיה קשה למצוא אבל גם עם זה אפשר להסתדר עם ניהול נכון של הרכש.

עם כל האהבה שלי לוידאר והרצון שיצליח פה קיבלנו ממנו בעיקר אכזבות והחמצות ענק נכון שכבש שערים וחלקם יפים אבל לא משהו שלא היינו יכולים להביא בפחות מ3 מיליון יורו

עם כל האהבה שלי לוידאר והרצון שיצליח פה קיבלנו ממנו בעיקר אכזבות והחמצות ענק נכון שכבש שערים וחלקם יפים אבל לא משהו שלא היינו יכולים להביא בפחות מ3 מיליון יורו

עדיין הוא החלוץ הטוב בליגה, כבר עונה שניה מוביל את טבלת מלך השערים מבין החלוצים.

הוא סובל מהיכולת של הקבוצה לייצר מצבים, וכשהוא לא כובש הביטחון שלו יורד ואצלו זה משמעותי כשיש לו ביטחון הוא חלוץ פרמייר ליג, כשאין לו הוא בקושי מתאים למכבי פ"ת.

זה לא תפקיד האוהדים אתה יודע... כנראה שיש פה אנשים שחושבים שלא יהיה שינוי במדיניות הרכש וזמן סגירת הסגל אז כבר "מעדיפים" עונה בלי אירופה

עדיין הוא החלוץ הטוב בליגה, כבר עונה שניה מוביל את טבלת מלך השערים מבין החלוצים.

הוא סובל מהיכולת של הקבוצה לייצר מצבים, וכשהוא לא כובש הביטחון שלו יורד ואצלו זה משמעותי כשיש לו ביטחון הוא חלוץ פרמייר ליג, כשאין לו הוא בקושי מתאים למכבי פ"ת.

סבבה אני גם חןשב שבכללי הןא חלוץ לרמות הגבוהות אבל לא סיפק את הסחורה אצלנו לדעתי לפחות