Jump to content

מכבי ת"א - הפועל חיפה | משחק 1 בפלייאוף

Recommended Posts

דרך רק מישהו יכול להסביר את כושר הגופני במחצית השניה ? שחקנים נראו גמורים ..איפה המאמן כושר שאמור לתת את ההבדל , שחקנים נראו גמורים, מבולבלים ולא מאומנים

מקללים את ראיקו.. עוד שיא ששוברים.

תפס משחק על הפנים, קורה לכל אחד, גם לדה חאה וגם לנוייר, זאת סיבה לקלל אותו ? אם כבר לעודד אותו בשביל להעלות לו את הביטחון

לפעמיים חלק מאוהדים מה זה לא מובנים

סרבי עצבני זה מסוכן.

וברצינות, לא מבין איך אפשר לקלל שחקן שלנו. עצוב.

מקווה שלא יקרה שוב, פה זה לא בית"ר.

בדיוק בגלל זה כתבתי מה שכתבתי, הוא שוער חלש וזבל ובקיץ הוא יעזוב אז לפחות שישאיר חותם על הפנים של אותו זין שקילל אותו.

בתכלס באמת שאני יותר שמח מאשר עצוב...שמח שגולדהאר היה כאן היום כדי להבין את כל מה שלא בסדר וכל מה שהיה צריך לראות אז באותו גמר גביע נגד בני יהודה ולא עכשיו אפילו לפני זה נגד חיפה...להבין שאין לו מאמן אמיתי לא לארץ ובטח שלא לאירופה להבין גם שהכסף שנשפך על החלוץ שלו לא שוה את זה ושהוא לא יודע לתת בראש במאני טיים שצריך אותו ושצריך מהר מאוד לפעול ולסגור חוזים כמו של דסה לפני שגם ת'שחקן הכי טוב שלו בקבוצה לא יהיה לו... והחוזה החדש שרוצים לסגור עם בלאקמן

ההפסד הזה כואב אבל השאלה מה עדיף לקבל את זה עכשיו או שוב בצורה אכזרית יותר בפנים כמו לפני שנתיים? הלוואי ודברים יסתדרו אבל צריך יותר מזה בשביל אליפות....מדי פעם דסה מפציץ שהוא בשיגעון ולוקח ת'נקודות אחרי התקפות טובות של בלאקמן/ריקן/קיארטנסון אבל מעבר לזה מי מסוגל להכריע משחק גדול או לתת אליפות?.... אם נצטרך להיות תלויים בנתניות וכל הבני יהודות אחרי כל משחק שלא זרם טוב בחצי השני כמו היום אז אלוהים ישמור... רק שרשרת נצחונות ארוכה וסופר יכולת של כל הקבוצה זה הסיכוי היחיד לתואר

קבוצה פרווה, הכתובת הייתה על הקיר עוד במחצית הראשונה כשהחצמנו בלי סוף.

לא מגיע לנו אליפות, די עם השטויות האלה.

מאיפה צצת?

אויש נפגעתי עד עמקי נשמתי, ועכשיו חבריקו תחזור להתייחס לתוכן שמועלה ולא לאנשים שכותבים אותם..

כואב לי להיתפס למישהו מסוים ולקטנות, אבל אני לא מסוגל לראות את עטר.

חרפה של שחקן, טיפש, פוזאיסט, לא תורם כבר חודשים, מתעסק בקקה כמו עקב ברחבה שלו כשלוחצים אותנו ובירידה הזויה לחצי שלנו כשכל הקבוצה מחפשת להתקדם.

רק ? ג׳ורדי זכאי ?

נכון לעכשיו זה ג'ורדי המאמן, אני לא מצפה ממנו לשינוי בניהול המשחק שלו.

זה משחק של 0-1 קטן וללכת הביתה, גול על הראש שלו.

נטפלים פה לראייקוביץ, עטר, בלאקמן, ולא יודע מי עוד... אם וידאר שם את השני ב1 על 1 המשחק הזה גמור. לא יאומן שחלוץ במאה טריליון יורו לא יודע פאקינג לעשות צ'יפ סעמק. כאילו צריך איזה טכניקה מטורפת של בשביל זה?! פעולה בסיסית של כדורגל!!!!!!!!

נטפלים פה לראייקוביץ, עטר, בלאקמן, ולא יודע מי עוד... אם וידאר שם את השני ב1 על 1 המשחק הזה גמור. לא יאומן שחלוץ במאה טריליון יורו לא יודע פאקינג לעשות צ'יפ סעמק. כאילו צריך איזה טכניקה מטורפת של בשביל זה?! פעולה בסיסית של כדורגל!!!!!!!!

לעבור את השוער

מזמין אותכם לראות את הנושא שפתחתם על בלקמן, כולם פה ליקקו לו ואמרתי לכם תחכו עם זה

מה עובר עליו לעזאזאל?????

בלקמן הבעיה.

לא חלוץ שלא פוגע כבר חודשיים והחטיא היום עוד מצב של 200 אחוז גול.

בלקמן הבעיה.

לא חלוץ שלא פוגע כבר חודשיים והחטיא היום עוד מצב של 200 אחוז גול.

בלקמן חייב לשחק בכל משחק עד סוף העונה. עטר ווידאר רכים.

אין לי בעיה בלקמן ליד עטר, עבד בסדר גמור מול באר שבע.

לא מגיע לנו

קבוצה חלשה מנטלית

מאמן חלש ומקובע על הקווים

שחקנים מבוהלים ומפוחדים...הכל נכון.

אבל...בעונה כזאת משוגעת שאין קבוצה שהיא רמה מעל הליגה ובכל יום נתון כל קבוצה יכולה לאבד נקודות, לא הייתי סוגר את הסיפור רשמית. זה נראה רע, רע מאוד, אך יחד עם זאת עוד מוקדם מידי להרים ידיים.

בלקמן היה אנוכי אבל לפחות הוא היה אופציה המסירה ושחקן יחיד שמסוגל לשמור על כדור עם הגב, מרגע שעטר נכנס הוא כאילו עולה לנגיחה, כאילו עוזר בהגנה. הכל כאילו

עטר או שפותחים איתו או לא לשחק איתו בכלל, כמחליף הוא הכי גרוע שיכול להיות.