Jump to content

מכבי ת"א - הפועל חיפה | משחק 1 בפלייאוף

Recommended Posts

יש לנו את הסגל הכי טוב בליגה והיריבה הגדולה שלנו לתואר שבעה ונראית כמו התחת שלי, על מה אתה מדבר.

הכישלון כאן הוא בעיקר על ג'ורדי.

לדעתי הסגל לא מספיק טוב. חסרים שחקנים יוצרים ויצירתיים, חסר קשר אחורי (עם כל הכבוד לדור פרץ), חסר בלם איכותי ועל מגן שמאלי איכותי זה בכלל חלום

אבל עזוב.. השאלה שלי אמיתית כי באמת לא סגור על זה... מקום 4 מוביל לאירופה?

אני יודע שאתה זרע פגום שאתה כל הזמן צץ דווקא ברגעים כאלה.

בוא תמצוץ.

ואתה צץ בדיוק ברגעים שמטנפים על הקבוצה זבל שלך יאפס

בגלל אנשים כמוך הקבוצה נראית ככה ילקקן מסריח

עונה כל כך גרועה שיטת משחק אשפה היה 2-3 משחקים שניצחנו הגענו למקום ראשון הלשון שלך הגיע לטחול של ג'ורדי

יש לנו את הסגל הכי טוב בליגה

זו דעה שיש כאלו שבטוחים שהיא עובדה, סגל שלא מסוגל לנצח קבוצות ברמה של מתנ"ס הוא פשוט סגל לא מספיק טוב..

ומה אירופה עזרה לנו העונה? שכחת שסיימנו עם שער זכות בודד?!

אוי ואבוי אם לא נעלה לאירופה לכל הפחות. מה אנחנו חיפה?! עונה בלי אירופה תעזור למישהו נראה לך?!

עונה כל כך גרועה שיטת משחק אשפה היה 2-3 משחקים שניצחנו הגענו למקום ראשון הלשון שלך הגיע לטחול של ג'ורדי

זאת גם הקבוצה שלך לא?

מזמין אותכם לראות את הנושא שפתחתם על בלקמן, כולם פה ליקקו לו ואמרתי לכם תחכו עם זה

מה עובר עליו לעזאזאל?????

לדעתי הסגל לא מספיק טוב. חסרים שחקנים יוצרים ויצירתיים, חסר קשר אחורי (עם כל הכבוד לדור פרץ), חסר בלם איכותי ועל מגן שמאלי איכותי זה בכלל חלום

אבל עזוב.. השאלה שלי אמיתית כי באמת לא סגור על זה... מקום 4 מוביל לאירופה?

מה שלך חסר ליריבות הישירות שלך על התואר חסר יותר.

איכות הסגל זה התירוץ האחרון ליכולת שלנו העונה.

ג'ורדי אכזבה גדולה.

לגבי השאלה, מקום 4 מוביל לאירופה רק אם זוכת הגביע היא אחת משלושת הראשונות.

מזמין אותכם לראות את הנושא שפתחתם על בלקמן, כולם פה ליקקו לו ואמרתי לכם תחכו עם זה

זה על המאמן.. היה צריך לתת לו לשבת בספסל 2-3 משחקים

זה לא תירוץ שנהיה תלויים במיכה ...לג׳ורדי היה מלא זמן להכניס את קאניוק לעניינים, על אצילי עוד איכשהו זה טיפה נסלח.. אבל אם קאניוק לא בכושר לא מביאים בינואר, בינואר מביאים מי שיחזק אותנו חד וחלק כלכך מעצבן אותי הזחיחות ..מכבי מאוד זחוחה, זחוחה בינואר, זחוחה בחלון העברות עד לדקה ה90 זחוחה במחצית השניה, זחוחה לשינוי קבוצות ..ג׳ורדי היה יכול לקחת אליפות בהליכה ,מזה לא שביתר או באר שבע טובים מאיתנו..נמאס כבר נמאס..אנחנו תלוים במיכה יותר מדי, דסה מחצית שניה ראו עליו שקשה לו בגלל ששרף מחצית אחת והכושר שלו לקוי ..אבל איפה הקשר המחליף ?

זו דעה שיש כאלו שבטוחים שהיא עובדה, סגל שלא מסוגל לנצח קבוצות ברמה של מתנ"ס הוא פשוט סגל לא מספיק טוב..

מאיפה צצת?

מזמן היה צריך לראות ספסל כדי להתאפס, אבל ג׳ורדי מתעקש לפתוח איתו.

״הקבוצה זבל שלך״

הכל ברור.

קבל אשכים לרקטום יא **** מהלך, רגע נחת לא תקבל ממני.

זה מה שקורה שיש בובה על הקווים.

מתחילת המחצית השנייה הם לוחצים עליך ואנחנו בקושי עוברים את החצי, אבל הוא לא יעשה שום שינוי או חילוף ויחכה לגול שלהם כדי לעשות שינויים אבל הכי לא אפקטיביים שיש.

זה מה שקורה.

בושה של מאמן וגם שחקנים לוזרים שלא מצליחים להחזיק יתרון.

מבעס לשמוע שאוהדים מקללים את ראייקו וכמעט היה לו מכות איתם ביציע.. חבל שזה קורה אצלנו.

לא היה לו יותר מדי העונה להוכיח משהו, הוא לא אשם בעונה הזאת אבל הערב היה קצת מסטול צריך ועדת חקירה לעניין

מבעס לשמוע שאוהדים מקללים את ראייקו וכמעט היה לו מכות איתם ביציע.. חבל שזה קורה אצלנו.

לא מבאס בכלל, חבל על הקללות זה אני מסכים, אבל...חרא שוער חרא פוטנציאל ,בקושי בועטים לו למסגרת ועד שבועטים זה גול.

פשוט חלש, לקח לנו כל כך הרבה נק..

להוסיף תלוזריות שלו להכל...כל החבילה שלו סיוט

וואלה הקישור וההגנה שלנו מחצית שניה היו גרועים כמה טעיות, כמה בלבול , מסירות, הפסדי פוזישן וההחלקות, הבלמים וראיקו היו לחיצים ..איפה היה זה שהיה האמור לסגור את מקסים ? חצי מטר ממנו בושה גדולה

ראיקו מתגלה כהשחלה גדולה. מקווה שנצליח למכור במחיר עלות לפחות. חוץ מזה שהוא באמת אחלה גבר ושחקן מרגש, הוא שוער די בינוני שלפעמים תופס יום.

הדבר היחיד שחבל לי באופן אישי, שהצליחו לתפוס אותו והוא לא הצליח לקפוץ כמו שסופו קפץ על יואב אמיר.

הדבר היחיד שחבל לי באופן אישי, שהצליחו לתפוס אותו והוא לא הצליח לקפוץ כמו שסופו קפץ על יואב אמיר.

סרבי עצבני זה מסוכן.

וברצינות, לא מבין איך אפשר לקלל שחקן שלנו. עצוב.

מקווה שלא יקרה שוב, פה זה לא בית"ר.