Jump to content

17.3.14

idan12

Recommended Posts

עד היום לא זוכר איך הגעתי מאמצע 11 ללמטה.

טירוף חושים.

מניח שכתבתי את זה פה כל שנה בתאריך הזה אבל בכל זאת -

לא זוכר כלום מהרגע שהכדור פגש את הרשת עד לרגע שעמדתי מחוץ לג'ינה, מחזיק את הנעליים שלי כמו בחורה אחרי חתונה שלא יכולה יותר עם העקבים.

זה גם מצחיק לחשוב שאפילו המאבטחים והשוטרים הבינו את הרגע ההיסטורי, ונתנו לחגוג למטה ולאוהדים לחזור בזמן שלהם.

ב-3 השנים האלו אני זוכר כל כך הרבה רגעים של אופוריה מוחלטת, מטילוגסי ועד גמר פאקו והברך של יואב.

יש אנשים שעדיין מחפשים את החברים שלהם שעמדו לידם בזמן הגול. מעולם אנשים לא עפו כל כך רחוק בזמן גול.

אני לא בדיוק בן אדם קטנטן, ועדיין הצלחתי לעוף איזה 5 שורות למטה כשמעליי ערימת אנשים

מהמשחקים האלו ש-80% אתה מתרגש בכל פעם שאתה רואה אותם ו-20% מתחרפן איך לא היה לך כרטיס בשביל להיות שם

וואלה אני זוכר הצלחתי להשיג כרטיס לשער 8, כשהפועל הבקיעו את הפנדל המאבטחים חשבו שזה גמור אז פתחו לנו את השערים ל11 שתוך כמה דקות הפך להיות הר געש צהוב צפוף טילים

קשה להשתחרר מברדה "שחקן העונה".

מאורע היסטורי בפני עצמו בתרבות הכדורגל המקומית

ברדה שחקן עונה קרה 2 עונות מאוחר יותר

את המשחק הזה ראיתי בבית. בשער השלישי של זהבי פשוט התחלתי לצחוק. זה היה הרגע הכי "זהבי" בהיסטוריה, אבל הנקודה היא שזה היה "רגע זהבי". אם היו שואלים אותנו איזה שחקן ישראלי מסוגל לדבר כזה, כולנו היינו יודעים מי. אני חושב שכולנו במקום מסויים שאלנו את עצמנו למה בכלל אנחנו מופתעים. אישית פשוט לא ידעתי איך להגיב.

הייתי בגמר ההוא ב99. הזיכרון מהדקות האחרונות מאופסן איפשהוא עמוק עמוק מרוב ההלם. ואני יונייטד לגמרי מילדות.

בדרבי זהבי לא הייתי והוא כנראה הרגע כדורגל הגדול ביותר שלי.

כל שנה שמקפיצים את הנושא הזה אני נזכר שאשכרה הייתי בצבא באותו זמן ואח שלי "שידר" לי רק את ה7-8 דקות האחרונות בטלפון.

ואנשים מתבאסים שלא השיגו כרטיס.