Jump to content

אצטדיון המושבה

AZIKIT

Recommended Posts

כמו שאמרתי שנה שעברה, רק אצטדיון רמת גן.

עם כמה שכולנו שונאים אותו ולא שומעים והעידוד לא קיים ובלה בלה בלה, אצטדיון רמת גן הוא האופציה היחידה שנשארה לנו.

לחלוב מגולדהאר? במה עיריית פ"ת שונה מעיריית נתניה או עיריית ת"א?

אתם מתעקשים לספר לי על הקבוצות שמשחקות בפ"ת כאילו זה העניין, למכבי היה הסכם לפחות עד לפני שנה וחצי, שיש להם זכות ראשונים על האיצטדיון בפ"ת.

מדברים כאן על ראשי הערים וכו', כאילו מכבי לא מתנהלת כמו צב במקרה הטוב. מכבי אוהבת קודם כל להסתכסך ואז לתקן. חבל שזה המצב במקרה הזה...אפשר להגיע להסכמות אם רוצים...חשבון פשוט...כששני הצדדים מרוויחים, אפשר להגיע להסכמות.

מיליון פעם צריך לכתוב פה? כל פעם מחדש אותו הדיון.

ללוזונים יש השפעה ישירה על העירייה (ואם אני זוכר נכון, אפילו מחזיקי תיקים שם).

הם עשו הכל כדי לטרפד את המעבר למושבה. זו אף פעם לא הייתה אופציה ריאלית.

ללוזונים יש גם השפעה ישירה על ההתאחדות. אז לא נשחק כדורגל?

מדהים שיש פה אנשים מפגרים מספיק להצדיק את זה שאנחנו הולכים לשחק כבר עונה שלישית בנתניה, כשיציע העידוד בגובה 800 אלף רגל, עם אותם מחירים ובלי תחבורה ציבורית הולמת או דרכי גישה, מדהים. ביין השרמוטה.

אני לא מאמין למספר הזה, כתבתי על זה מספיק בעבר

בכל מקרה, גם המשנה למנכל מכבי הודתה שהמעבר לנתניה היה כישלון, אז תתווכח איתה ולא איתי

יש לי מקור מהעירייה, אלה הסכומים פלוס מינוס.

המעבר כישלון והיה יכול להיות מנוהל הרבה יותר טוב, אבל אין אופציות אחרות. זה מה יש.

לא מבין את הדיון של "יכל להיות גרוע יותר מנתניה או לא"

ברור שכן. יכולנו לשחק גם בסוריה. בטוח יותר גרוע. תעשו לי טובה. ביין זיין אותנו, 10/10.

יש לי מקור מהעירייה, אלה הסכומים פלוס מינוס.

המעבר כישלון והיה יכול להיות מנוהל הרבה יותר טוב, אבל אין אופציות אחרות. זה מה יש.

המקור שלך בעירייה טוען שהחתיכת ברזל הזאת עולה כמו לבנות בניין?

עזוב שגם בלי יציע זמני יכלו להסתדר אבל מילא

המקור שלך בעירייה טוען שהחתיכת ברזל הזאת עולה כמו לבנות בניין?

עזוב שגם בלי יציע זמני יכלו להסתדר אבל מילא

לא, העירייה התעקשה לבנות בעצמה אבל שמכבי תממן מראש עבור כל הקבוצות.

ברור שהסכומים האלו מנופחים. שקוף שזה תנאי בלתי אפשרי כדי שמכבי תוותר.

בלי תוספת כלשהי במושבה אי אפשר להסתדר, למה צריך לחזור על כל עובדה פשוטה עשרות פעמים?

יותר מאלף איש שהיו צריכים לוותר על המנוי שלהם, אתה יודע כמה בכי היה פה בפורום?

שוב, לא קונה את המספרים ולא ממהר לרוץ ולהאמין לכל מה שאני שומע.

בקשר לאנשים שיצטרכו לוותר על המנוי שלהם. לא זכור לי שכשקניתי את המנוי התחייבו בפני שהמקום שלי ביציע שמור לנצח. וגם אחרי כל זה יכלו להפעיל כמה שנים לפני (אחרי שצועקים את זה מיליארד שנה) את שיטת הניקוד ולפיה להעניק זכאות לרכשית מנוי. יכלו לעשות מליון ואחת דברים כדי שאלה שמגיע להם יותר לא יאבדו את המנוי שלהם. וגם אם מישהו ידפק מזה? טובת מכבי מעל הכל

יש כמה דברים שלא מובנים לי.

אם בבלומפילד היו 10 אלף מנויים (ע"פ פירסומים בזמנו) איך יש עכשיו למכבי את אותה כמות? בוודאות המעבר לנתניה גרם למאות אוהדים לוותר על המנוי שלהם. רוצה לומר- אם יש עכשיו פחות מנויים, כן אפשר תיאורטית כמותית לעבור לשם.

מה האינטרס של אבי לוזון/עיריית פ"ת שמכבי לא תשחק במושבה?

יש כמה דברים שלא מובנים לי.

אם בבלומפילד היו 10 אלף מנויים (ע"פ פירסומים בזמנו) איך יש עכשיו למכבי את אותה כמות? בוודאות המעבר לנתניה גרם למאות אוהדים לוותר על המנוי שלהם. רוצה לומר- אם יש עכשיו פחות מנויים, כן אפשר תיאורטית כמותית לעבור לשם.

מה האינטרס של אבי לוזון/עיריית פ"ת שמכבי לא תשחק במושבה?

א' - ניסיון לעשות כסף וכמה שיותר. העירייה דרשה ממכבי לשלם את כל עלות שיפוץ האצטדיון (תאי צפייה , יציעים זמניים) , ולהעביר חלק מההכנסות לעירייה מכל משחק (מתאי הצפייה)

מכבי כבר הסכימה לתנאים ההזויים האלה , אבל דרשה שהיא תהיה היחידה שתשתמש במה שהיא בנתה (תאי צפייה , יציעים זמניים). העירייה סירבה ואמרה שכולם ישתמשו בזמן שמכבי תממן.

ב' - (עם כמה שזה נשמע הזוי זה היה שיקול מאוד מרכזי) , הפחד מדריסת רגל חזקה של מכבי בעיר פתח תקווה. מה שיפגע במחלקת הנוער של הקבוצה (שמכניסה כסף באופן ישיר ללוזונים)

בנוגע לכמות מנויים , לא מעט אנשים מאזור השרון עשו מנוי כי נהיה יותר קרוב להם והתפנו מנויים

א' - ניסיון לעשות כסף וכמה שיותר. העירייה דרשה ממכבי לשלם את כל עלות שיפוץ האצטדיון (תאי צפייה , יציעים זמניים) , ולהעביר חלק מההכנסות לעירייה מכל משחק (מתאי הצפייה)

מכבי כבר הסכימה לתנאים ההזויים האלה , אבל דרשה שהיא תהיה היחידה שתשתמש במה שהיא בנתה (תאי צפייה , יציעים זמניים). העירייה סירבה ואמרה שכולם ישתמשו בזמן שמכבי תממן.

ב' - (עם כמה שזה נשמע הזוי זה היה שיקול מאוד מרכזי) , הפחד מדריסת רגל חזקה של מכבי בעיר פתח תקווה. מה שיפגע במחלקת הנוער של הקבוצה (שמכניסה כסף באופן ישיר ללוזונים)

בנוגע לכמות מנויים , לא מעט אנשים מאזור השרון עשו מנוי כי נהיה יותר קרוב להם והתפנו מנויים

לגבי החלק הראשון לא אתווכח כי אין לי נתונים.

בחלק השני אתה פשוט משקר, אין שום סיכוי שהאנשים מהשרון החליפו את כל האנשים שעזבו בשנתיים האחרונות!

תפתח טלוויזיה ותראה את הקרחות ביציעים בכל משחק נתון, כולל נגד באר שבע וחיפה העונה.

המנויים והאיצטדיון לא סולד אאוט וזה נטו על מכבי שלא מכשירים את אצטדיון רמת גן.

לגבי החלק הראשון לא אתווכח כי אין לי נתונים.

בחלק השני אתה פשוט משקר, אין שום סיכוי שהאנשים מהשרון החליפו את כל האנשים שעזבו בשנתיים האחרונות!

תפתח טלוויזיה ותראה את הקרחות ביציעים בכל משחק נתון, כולל נגד באר שבע וחיפה העונה.

המנויים והאיצטדיון לא סולד אאוט וזה נטו על מכבי שלא מכשירים את אצטדיון רמת גן.

זה לא מדוייק בכלל, כולם יודעים שבעליון אנשים מצטופפים לכיוון הגוש. זה לא שיש מקומות ספייר במשחקים גדולים, זה שאנשים לא עומדים בצד.

יש לי כמה תמונות של המערבי חצי ריק, כנראה כולם הצטופפו ליציע הכבוד.

אצטדיון מקולל ומחורבן, מאחל מחלות קשות למי שבחר בו על פני איכסטדיון רמת גן.

אצטדיון מקולל ומחורבן, מאחל מחלות קשות למי שבחר בו על פני איכסטדיון רמת גן.

אין אחד פה, אחד(!!!) שלפני המעבר רצה את ר״ג, כולם צרחו ״רק לא ר״ג״.

אז לפני שאתה מאחל מחלות קשות למישהו שחשב שטובת מכבי יהיה לשחק בנתניה מאשר בר״ג, תחשוב שאפילו אנחנו לא הסכמנו.

ולא, אני לא סובל את נתניה, ולא, אני לא גר בשרון, וגם אני סובל בדיוק כמו הרוב פה בפקקים, לבוא ולהתבכיין (כמו שרגילים פה) זה דבר אחד, אבל לאחל מחלות קשות? לא נסחפת??

אז לפני שאתה מאחל מחלות קשות למישהו שחשב שטובת מכבי יהיה לשחק בנתניה מאשר בר״ג, תחשוב שאפילו אנחנו לא הסכמנו.

ולא, אני לא סובל את נתניה, ולא, אני לא גר בשרון, וגם אני סובל בדיוק כמו הרוב פה בפקקים, לבוא ולהתבכיין (כמו שרגילים פה) זה דבר אחד, אבל לאחל מחלות קשות? לא נסחפת??

בכל בחירה כמות הקללות הייתה דומה, רק הסיבה הייתה משתנה.

מתקן לא ראוי / שלילת מנויים / פקקים

פשוט בחירה בלתי אפשרית. לדעתי בחרו בהכי פחות גרועה, עם כל הגועל.

כולם פה מודעים לעובדה שהעירייה חתמו עם בני יהודה שהם יכולים לשלם 100 אלף שקל פיצוי בכל שלב ולקבל קבוצה אחרת?(לדעתי הם המתינו בדיוק למצב שנוצר כרגע)

עד כמה שידוע לי, הסעיף הזה נותן קדימות רק לקבוצה מתוך העיר.

כלומר, אם קורה מצב הפועל פ״ת עולים ליגה (ומכבי פ״ת נשארים), אז בני יהודה יקבלו פיצוי של 100 אלף שקל.

אני מוכן לוותר על המנוי שלי לטובת מעבר למושבה (זה אפשרי ד''א , כביכול יש לנו קדימות לפני בני יהודה).

בתמורה מי שיוותר על המנוי יזכה לקבל קדימות שנעבור לאיצטדיון חדש (בהנחה שזה יהיה בלומפילד ולא איצטדיון אחר או בעוד כמה שנים).

לא רואה בזה שום בעיה. העיקר לא לקחת קבוצה מהמרכז לאיצטדיון עם דרכי הגישה הכמעט הכי גרועים שיש בארץ (טדי מחזיק בתואר הנחשק ללא ספק) .

במקרה שהמושבה לא תהיה אופציה באמת שאני לא יודע מה. ור''ג לא אופציה כי זה לא נחשב וגם לא היה נחשב איצטדיון כדורגל אולי מתאים לתחרויות קפיצה לרוחק.

אתה אומר אף אחד ואחד ואני פה.

אני זה שאמר מהתחלה רמת גן, ועכשיו חוץ ממני היו עוד כמה שבחרו את רמת גן על פני הסיוט שנקרא נתניה.

אז כן, כל הדרך קיללתי את ביין ואני אמשיך לעשות את זה עד שנזוז מהסיוט הזה שנקרא נתניה, לא כיף להגיע למשחק, מה לעשות שזו אחת הסיבות העיקריות שאתה מגיע?

לך יש מקור בעיריית פ"ת? גם לי.

וגם מקור אצל משפחת לוזון.

ו..? להגיד שזו אף עם לא הייתה אופציה ריאלית בגלל לוזון, זה נחמד אבל זה רחוק מהמציאות.