Jump to content

אצטדיון המושבה

AZIKIT

Recommended Posts

שווה גם במחיר של הרבה כסף.

מושבה במקום נתניה זה עוד כמה נקודות בטבלה, די בטוח בזה.

מאיפה אתה די בטוח ולמה המיתוס הזה? האחוזי הצלחה שלנו שם די עלובים ותמיד אנחנו מסתבכים במשחקים, לא זוכר משחק אחד טוב שלנו מאז נפתח שם האצטדיון, בנתניה לפני שעברנו היו לנו אחוזי הצלחה מאוד גבוהים.

המצאות קהל לא מחזיקות מים.

לא לקחנו תארים רציניים בנתניה, וזה כשהקהל מילא את האצטדיון, יתרה מכך הדרך לשם כל כך נוראית שהקהל לא מחדש מנויים.

אז נכון שאצטדיון רמת גן הוא לא ביתי במיוחד אבל לפחות אנשים יבואו כי יש חניה, כי יש רכבת ליד וכי דרכי הגישה מעולות.

מאיפה אתה די בטוח ולמה המיתוס הזה? האחוזי הצלחה שלנו שם די עלובים ותמיד אנחנו מסתבכים במשחקים, לא זוכר משחק אחד טוב שלנו מאז נפתח שם האצטדיון, בנתניה לפני שעברנו היו לנו אחוזי הצלחה מאוד גבוהים.

היית קהל חוץ במשחקים הללו, למרות המספרים היפים.

ב3 עונות האליפות לא חושב שאיבדנו שם יותר מדי נקודות. בעונה שעברה ניצחנו דרבי, משחק ליגה מול מכבי פתח תקוה ומשחק גביע מולם, הפסדנו בגרבאג׳ מול מכבי פתח תקוה.

המושבה איצטדיון יותר ביתי, בעיקר שהוא מלא. לגבי דרכי גישה זה לא כוחות.

יש למכבי 10,000 מנוים היום, בשביל לעבור למושבה (שלא רוצים אותך בו בכל מקרה), תצטרך לשכנע 3000 איש לוותר על המנוי שלהם ולדאוג שאף אחד לא ירצה לקנות במקומם.

יש למכבי 10,000 מנוים היום, בשביל לעבור למושבה (שלא רוצים אותך בו בכל מקרה), תצטרך לשכנע 3000 איש לוותר על המנוי שלהם ולדאוג שאף אחד לא ירצה לקנות במקומם.

אין לנו 10 אלף מנויים בחיים

עד עכשיו נתניה לא הביא לנו שום תואר(שוקו?)

לא חושב שיש באמת משהו להפסיד אם נעבור לרמת גן כמות המנויים יכולה רק לגדול וגם כנראה מדובר בעונה אחרונה לפני המעבר לבלומפילד, הבעיה היחידה זה להכשיר את האיצטדיון נקווה שההתאחדות תעשה את זה לקראת המשחק נגד ארגנטינה

"נתניה לא הביא שום תואר"

זה סוג גנבות הדעת שמולידות מיתוסים שיקריים

שנה שעברה היה משחק עונה אחד שניצחנו בזכות נתניה ואחד שהפסדנו בגלל ריינשרייבר ושם הוכרעה האליפות, בטרנר. לא בנתניה.

את גמר הגביע פיספסנו על 3 החמצות פנדלים בטדי.

השנה בסמי.

מה עוד פיספסתי? את האליפות השנה? גביע הטוטו? פעמיים שלב בתים?

פשוט בדיחה רעה דאבל

איצטדיון ביתי יותר עם יציעים שיושבים על הדשא ובלי מפלסים מיותרים, דרכי גישה הרבה יותר נוחות שיאפשרו למלא את האיצטדיון גם במשחקים פחות אטרקטיביים.

לא חושב שצריכה להיות התלבטות, גם במחיר של לשלם הרבה כסף כדי שנעבור לשם.

הבחירה הייתה בידינו.

הנהלת ואוהדי הפועל ת"א כססו ציפורניים בהמתנה להחלטתנו.

ביום שראו שבחרנו בנתניה נשמו לרווחה וצחקו עלינו צחוק גדול.

אני חוזר ואומר שוב ושוב זו הייתה אחת ההחלטות הגרועות ביותר(והמנותקות) שהמועדון הזה קיבל אח פעם.

את הריחוק שנוצר בין הקהל למועדון היקר שלנו יקח הרבה זמן לסגור.

הבחירה הייתה בידינו.

הנהלת ואוהדי הפועל ת"א כססו ציפורניים בהמתנה להחלטתנו.

ביום שראו שבחרנו בנתניה נשמו לרווחה וצחקו עלינו צחוק גדול.

אני חוזר ואומר שוב ושוב זו הייתה אחת ההחלטות הגרועות ביותר(והמנותקות) שהמועדון הזה קיבל אח פעם.

את הריחוק שנוצר בין הקהל למועדון היקר שלנו יקח הרבה זמן לסגור.

מדיוק

מההחלטות הגרועות ביותר בתולדות המועדון

"נתניה לא הביא שום תואר"

שנה שעברה היה משחק עונה אחד שניצחנו בזכות נתניה ואחד שהפסדנו בגלל ריינשרייבר ושם הוכרעה האליפות, בטרנר. לא בנתניה.

השנה בסמי.

פשוט בדיחה רעה דאבל

הפסדי נקודות בחוץ לקבוצות תחתית שלא קשורות לאצטדיון.

אין לנו 10 אלף מנויים בחיים

אני אומר לך מידיעה לא מניחוש.

אתם סתם מחפשים אשמים במשהו שלא בהכרח יש בו אשמים.

"נתניה לא הביא שום תואר"

השנה בסמי.

פשוט בדיחה רעה דאבל

עובדתית נתניה לא הביא שום תואר אלא אם כן אתה מחשיב את השוקו, בשלב הבתים נראנו כמו בדיחה אז מה זה שווה? אליפות עוד לא לקחנו אם ניקח השנה אני יוריד בפניך את הכובע וגם בפני ההנהלה.

מי שירצה להשיג כרטיס/מנוי ישיג גם אם יצאו למכירה 100 חתיכות, אז את הדמגוגיה תשמור למישהו אחר

אתה מבין שמה שאתה אומר לא הגיוני נכון? או בעצם כל אחד שיהיה מוכן לשים אלפי שקלים יצליח להכנס. או שיש לו מספיק חברים מלוכלכים/מקובמנים בקהל....

אתה לא חזק במספרים, עובדה שאתה לא מבין שאוהדים יצטרכו לוותר על מנויים כדי לעבור לפ"ת. מכיוון שאתה כזה תומך במהלך, הייתי מצפה לאיזה דוגמה אישית, כי אם אתה ממשיך להתעקש על המנוי שלך למה ש2000-3000 אחרים יוותרו עליו?

גבר עשה טובה שחרר ממני

אני גר בחדרה, 20 דקות נסיעה מנתניה, אין לי שום אינטרס בלצאת על ההחלטה מלבד המחשבה על טובת מכבי בלבד

את הנזק שהמעבר הכושל לאצטדיון הזה גרם יקח שנים לשקם

עובדתית נתניה לא הביא שום תואר אלא אם כן אתה מחשיב את השוקו, בשלב הבתים נראנו כמו בדיחה אז מה זה שווה? אליפות עוד לא לקחנו אם ניקח השנה אני יוריד בפניך את הכובע וגם בפני ההנהלה.

קודם כל אני לא מחשיב את הטוטו, אבל את הגמר המסוים הזה, כן. כי זה נתן יתרון. את הטוטו של שנה שעברה למשל- לא, כי לא היה שום אלמנט ביתי בשלב המוקדם.

העפלה לליגה האירופית משול לתואר עבורי.

תואר משני.

אבל הישג שווה ערך שמבחינתי משול לתואר.

השגת אותו פעמיים מתוך שני מקרים. בזכות נתניה. כנראה שהיית משיג אותו גם בג'לג'וליה אבל זו השערה בלבד.

נשארנו עם פעמיים גביע המדינה: מאזן מושלם בנתניה, הדחות בחוץ.

ושני תחרויות ליגה:

בראשונה לא היווית פייט ממש.

גם אם אני זורם איתך שכן.

אז את מרבית הנקודות איבדת בתחילת הדרך כשעוד שילמת שכר לימוד כטירון, כזה שהיית משלם גם אם היית מארח מול מאה אלף במראקנה.

בהמשך התוצאות בנתניה השתפרו והתקשית בחוץ.

והשנה?

כולה 2 הפסדים.

אחד במחזור הפתיחה, השני לקבוצה שזה בכלל לא בחוץ עבורה(ושבבית שלה לא ניצחה למעלה משנה).

מכבי חזק בתמונה גם הודות לתוצאות מספקות בבית.

אז אין שום טעם לטעון שנתניה לא הביאה תואר.

ככה נוצרת תודעה ציבורית כוזבת ואף שיקרית.

לא ייקח שנים לתקן את הנזק של נתניה. בעונה הראשונה בבלומפילד לא רק שהקהל יחזור (אלא אם תהיה קטסטרופה מקצועית) אלא מעבר לכך - תהיה סביר להניח גם התלהבות שנובעת הן מהחזרה והן מהאצטדיון המחודש.

מסכים חתול

אך את ה3 עונות שלבש היה את טרנר ולנו כלום שומדבר לא יתקן כי הפסדת אליפויות נטו בגלל עירייה זבל ראש עיר זבל והנהלה טיפה מנותקת.

שוב לא בטוח שהיית לוקח אליפות במושבה אבל ואבל גדול טובת האוהדים לפני הכל והאוהדים אוכלים קש כבר שנתיים.

חבר'ה זה לא משנה עם המושבה היה יותר נקודות או פחות ההנהלה עשתה טעות גדולה והיא צריכה לנסות לתקן אותה.

but i think you can add seats and accommodate more people.