Jump to content

כדורגל יפה נגד מכוער

אביאל 5

63 members have voted

1. 1. כדורגל יפה-כדורגל מכוער

• כדורגל יפה ולא מנצחים\זוכים בתארים
      3
    • כדורגל מכוער אבל מנצחים\זוכים בתארים
      49
    • אני אוהב להצביע בסקרים
      11

Recommended Posts

יש לי ויכוח עם משהוא מהעבודה (אוהד ביתר ואם לא ביתר אז שבאר שבע תזכה) מה יותר חשוב התוצאה או היכולת אני טוען שהתוצאה הוא טוען שהיכולת.

הוא גם אמר לי שהוא מוכן להפסיד העיקר שישחקו יפה (ברור שאם אפשר גם לשחק יפה וגם לנצח הכי טוב).

רק אוהדי בית"ר יכולים להגיד דברים כאלה הזויים.

מעבר לזה שאוהדי בית"ר מפגרים באופן מיוחד, כל מיני צידוקים כאלה הם בעיקר כלי של לוזרים לנחם את עצמם בזה שהם לא לוקחים תארים. מבחינתי להגיד "כדורגל יפה יותר חשוב מתארים" זה שווה ערך ל"ירדנו ליגה אבל תראו איזה חזק אנחנו מועדדים ב4:0". שני הטיעונים מגוחכים ולא קשורים לספורט מקצעוני בשום צורה שהיא

הלוואי ננצח 1-0 כל משחק מפנדל שלא היה במצב של נבדל, נהדף ע"י השוער והובקע עם הלב ע"י שחקן שנכנס מוקדם לרחבה.

המשפט "מצידי שננצח בדקה 95 מגול עם היד באופסייד ברור" נכון תמיד. גם הבת זוג למדה לאחל "העיקר שתנצחו" כשאני יוצא למשחק. התוצאה היא הכל.

השניים שהצביעו כדורגל יפה תזדהו ותסבירו את עצמכם.

מעדיפים עונה שרוב הניצחונות יהיו 3/4/5-0 לעומת ב"ש למשל, שתנצח רוב העונה 1-0/2-1 אבל תקח אליפות?

השניים שהצביעו כדורגל יפה תזדהו ותסבירו את עצמכם.

מעדיפים עונה שרוב הניצחונות יהיו 3/4/5-0 לעומת ב"ש למשל, שתנצח רוב העונה 1-0/2-1 אבל תקח אליפות?

בטח 2 אוהדי ארסנל.

מעבר לזה שאוהדי בית"ר מפגרים באופן מיוחד, כל מיני צידוקים כאלה הם בעיקר כלי של לוזרים לנחם את עצמם בזה שהם לא לוקחים תארים. מבחינתי להגיד "כדורגל יפה יותר חשוב מתארים" זה שווה ערך ל"ירדנו ליגה אבל תראו איזה חזק אנחנו מועדדים ב4:0". שני הטיעונים מגוחכים ולא קשורים לספורט מקצעוני בשום צורה שהיא

נזכר בשורה המביכה "לעודד לנשמה ולא בשביל הניצחון. לא יעזור לאף אחד, את בליבי מקום ראשון".

א. אני מעודד בשביל הניצחון. בשביל הנשמה אני שר במקלחת, כשאני במשחק כדורגל אני מעודד כדי שהקבוצה תנצח.

ב. אני רוצה שהיא תהיה מקום ראשון בטבלה. רק לוזרים הם מקום ראשון "בליבי".

אין פה שחור לבן, ברור שעדיף תארים ומכוער, אבל קחו את אלגרי ביובה שמשחקים טקטי ומרגש לעומת מורניו שעם כל הכסף שהם זורקים זה פשע לשחק ככה.

אז כן, הייתי מעדיף קבוצה כמו טוטנהאם/ליברפול שאני נהנה ! כל משחק ומסיים מקום 4, מאשר להיות אוהד יונטד לסבול כל משחק ולסיים מקום 2 ולהגיע לרבע גמר צמפיונס גג.

אין פה שחור לבן, ברור שעדיף תארים ומכוער, אבל קחו את אלגרי ביובה שמשחקים טקטי ומרגש לעומת מורניו שעם כל הכסף שהם זורקים זה פשע לשחק ככה.

אז כן, הייתי מעדיף קבוצה כמו טוטנהאם/ליברפול שאני נהנה ! כל משחק ומסיים מקום 4, מאשר להיות אוהד יונטד לסבול כל משחק ולסיים מקום 2 ולהגיע לרבע גמר צמפיונס גג.

ברור שאם אין תארים עדיף יפה על מכוער

second place is the first loser