Jump to content

סיכום התיקו מול אשדוד בי"א אחריי צפייה בש.ח | רכבת הרים.

Sawyer

Recommended Posts

שרואים איך הקבוצה נראית עם באטוקיו כקשר אחורי ולא דור פרץ מבינים את החשיבות של האחרון. באטוקיו לא קשר אחורי וכהרגלו היה אוויר בהגנה, מה שחייב את ריקן ורודריגז לעשות יותר הגנה ופחות לצאת קדימה למשחק לחץ.

אם כבר הוא מתעקש עליו אז למה לא לשים את רודריגז אחורי ובטוקיו 50-50?

תראו איך תורגמן לקח מאיתנו 4 נקודות.

בחיים זה לא יקרה עם מימר או עם קבוצות אחרות ששייכות לחבורת הזונות של אלונה.

זה מה שאמרתי בזמן משחק, מימר מאז שעזב את ב״ש לקח מהם אפס אחד עגול.
תורג'מן לקח מאיתנו 4 נקודות כ״כ קריטיות. מאחל לו מכל הלב לרדת ליגה.

תחושת האכזבה לא עוברת.

זה מה שאמרתי בזמן משחק, מימר מאז שעזב את ב״ש לקח מהם אפס אחד עגול.

תורג'מן לקח מאיתנו 4 נקודות כ״כ קריטיות. מאחל לו מכל הלב לרדת ליגה.

תחושת האכזבה לא עוברת.

זה כל כך פתטי, באמת, במקום לבוא בטענות למכבי, לשחקנים ולמאמן שלא עשו את ההכנה המינימלית למשחק כזה אתה בוחר לבוא בטענות למאמן יריב שאשכרה בא לשחק כדורגל ולא ניסה לפתוח רגליים/להחנות אוטובוסים/לשחק מסריח וכו.

האשמה היא מאה אחוז שלנו, חלאס לחפש במקומות אחרים. רוצה אליפות כי מכבי מנצחת ולא כי עושים לנו טובות והנחות. אחלה תורגמן.

זה כל כך פתטי, באמת, במקום לבוא בטענות למכבי, לשחקנים ולמאמן שלא עשו את ההכנה המינימלית למשחק כזה אתה בוחר לבוא בטענות למאמן יריב שאשכרה בא לשחק כדורגל ולא ניסה לפתוח רגליים/להחנות אוטובוסים/לשחק מסריח וכו.

האשמה היא מאה אחוז שלנו, חלאס לחפש במקומות אחרים. רוצה אליפות כי מכבי מנצחת ולא כי עושים לנו טובות והנחות. אחלה תורגמן.

ברור שהאשמה היא שלנו, אבל אני מאחל לו לרדת ליגה באהבה. שילמד ממימר איך משחקים נגד הקבוצה שהיית בה.

חוץ מזה שאני זוכר את המשחקים שלהם נגד ב״ש, ממש נראה שהיו בגישה מראש שהם מפסידים. גם הראיונות שלו אחרי היו תובסתניים לא פחות.

מוזמנים להסתכל בתקציר של ה-2:3 בדרבי על הגול של דמארי על שרן, אותו מקרה. אבל היכולת בלה בלה בלה בלה. גם בית״ר וב״ש רעות, גול דקה 27 היה משנה הכל.

אגב, ב״ש ניצחה באשקלון 0:1 דקה 92 בבעיטה הראשונה למסגרת. עד אתמול היינו קבוצת החוץ הטובה בליגה. כולם זבל, השאלה מי פחות נדפק.

מוזמנים להסתכל בתקציר של ה-2:3 בדרבי על הגול של דמארי על שרן, אותו מקרה. אבל היכולת בלה בלה בלה בלה. גם בית״ר וב״ש רעות, גול דקה 27 היה משנה הכל.

זה לא סותר שהיה פאול.

זה שהשופטים **** עם חוסר האחידות הזה זו הבעיה האמתית ואין לי ספק שאם למשל היו קופצים ככה על טיבי לא היו שורקים לפנדל כי זה ״לא עבירה ששווה פנדל״ או כל חרטה אחרת.

שמעו ברגע שעברנו ל4 בהגנה, נראינו יותר רע

נראה כאילו כבר שחקנים שכחו איך זה לשחק 4 ולא יודעים גם לעמוד כ4, אבל לא בטוח שזאת הבעיה היחידה

כנראה ששיטת 3 הבלמים מכסה על החולשה של טיבי(לא יודע מה קרה לו בשנים האחרונות, הוא היה בלם ברמה גבוהה לליגה) והאיטיות המחרידה של באבין...אני רק מתאר את המערך של ה4 בהגנה, אנחנו לא יכולים להשאר שנה הבאה עם באבין כבלם זר ובלי עוד חיזוק של בלם במקום בן חיים או משהו כדאי שטיבי יהיה המחליף ה3 .

דוידזאדה בכלל לא ידע מה זה הגנה מרגע ששפונגין יצא.

שכחו? מתי הם ידעו לשחק 4? כל קונסטלציה שאנחנו עם 4 בהגנה אנחנו נראים כמו מסננת.

אני לא רואה מצב שמחליפים את ה2 הבלמים הפותחים שנה הבאה, במקרה הטוב יחליפו 1.

החילוף של ריקן היה הזוי, יש לנו את הסגל הכי איכותי בליגה בפער לדעתי.עם כמה שגורדי מחובר לשחקנים הוא סוג של יובל נעים מבחינתי, יותר מוטיבטור .

לדעתי עם מאמן יותר מנוסה ומוכח סטייל בכר, סוזה, פאקו ואל תרצחו אותי אפילו רוני לוי וגוטמן אנחנו לוקחים פה אליפות ב10+.

אני לא מסכים איתך, ואני חושב שזה הקטע עם העונה הזאת.

רב האוהדים שלנו חושבים שאנחנו הרבה יותר טובים ממה שאנחנו בפועל, הפער בין המציאות לציפיות הוא עצום וזה גורם לטינופים בלתי פוסקים על שחקנים ועל ג׳ורדי (לא מצידך, בכללי).

אנחנו קבוצה בינונית, שאחרי שחלק מהפצועים חזרו הצליחה למצוא הרכב ספציפי שבו אנחנו קצת יותר טובים משאר הקבוצות בליגה (3 בלמים עם שרן, דסה, פרץ, ריקן, גולסה, מיכה, בלקמן, וידאר)

כמעט כל תזוזה מההרכב הזה (פציעה) מורידה את הרמה שלנו מהותית ואנחנו חוזרים להיראות דומה יותר לסיבוב הראשון מאשר השני.

שרואים איך הקבוצה נראית עם באטוקיו כקשר אחורי ולא דור פרץ מבינים את החשיבות של האחרון. באטוקיו לא קשר אחורי וכהרגלו היה אוויר בהגנה, מה שחייב את ריקן ורודריגז לעשות יותר הגנה ופחות לצאת קדימה למשחק לחץ.

אם כבר הוא מתעקש עליו אז למה לא לשים את רודריגז אחורי ובטוקיו 50-50?

אני חושב שההיגיון מאחורי ההחלטה היה שרודריגז יהיה יותר קרוב לשער ולהתקפה (בהמשך ישיר לשבוע שעבר), כי הוא מסוכן יותר מבטוקיו, ובטוקיו כנראה קצת טוב יותר ממנו במילוי תפקיד הקשר האחורי הבודד.

עונה קשה ומתישה, שאני מקווה שנרוץ בה עד הסוף עם כמה שפחות פציעות/מחלות וחיסורים.

והיום שוב יורדים למקום שלישי

כוסעמק העונה הזאת שתגמר כבר

נשמע דפוק אבל עדיף לסיים שלישי ולא שני, לוח משחקים יותר נוח לדעתי. ( ברור שלסיים ראשונים היה מושלם אבל אנחנו לוזרים)

אני חושב שיש לנו סגל מצוין ביחס לליגה, בוודאי כששחקני ההגנה מספקים את הסחורה, כמו בסיבוב הנוכחי.

בלקמן כישראלי (איזה עצירות כדור אתמול מגובה, וואו), וידאר ועטר (אפילו לא פותחים), אצילי מחוץ לסגל, מיכה, גולסה, רודריגס, פרץ (עם השדרוג הלא צפוי), ריקן. שוינפלד ויצחקי בקצה הספסל.

דסה ואופיר מגנים, ראיקו שוער, אפילו באבין נותן הרבה, טיבי מעולה כבר סיבוב שלם.

יש באמת יופי של סגל, הרבה יותר טוב משל בית״ר לדוגמה.

אני חושב שיש לנו סגל מצוין ביחס לליגה, בוודאי כששחקני ההגנה מספקים את הסחורה, כמו בסיבוב הנוכחי.

בלקמן כישראלי (איזה עצירות כדור אתמול מגובה, וואו), וידאר ועטר (אפילו לא פותחים), אצילי מחוץ לסגל, מיכה, גולסה, רודריגס, פרץ (עם השדרוג הלא צפוי), ריקן. שוינפלד ויצחקי בקצה הספסל.

דסה ואופיר מגנים, ראיקו שוער, אפילו באבין נותן הרבה, טיבי מעולה כבר סיבוב שלם.

יש באמת יופי של סגל, הרבה יותר טוב משל בית״ר לדוגמה.

שחקני ההגנה מספקים את הסחורה רק שאין לך יותר מדי פצועים ובמערך מאוד ספציפי שדור פרץ, ריקן+גולסה (ואולי גם רודריגז/בטוקיו שאחד משניהם פצוע) לפניהם.

בכל אלטרנטיבה אחרת שנוסתה נראינו ממש רע בהגנה.

שדסה או מיכה חסרים, או תופסים משחק חלש (כמו אתמול), אין לנו פתרונות התקפים, אנחנו לא מצליחים לייצר מצבים (אולי אצילי וקניוק יוכלו לעזור בזה אם ישחקו מתישהו) ובגלל זה נראנו כך אתמול.

אני לא יודע כמה משמעותי היה אתמול וידאר/עטר במקום שוינפלד (על אף המשחק הפחות טוב שלו), יכול להיות שכן, אבל אני לא חושב שזה משהו שהיה משנה את איכות המשחק והתוצאה באופן מהותי.

צריך לקוות שיהיה לנו קצת מזל מבחינת הפצועים עד סוף העונה ושאצילי יצליח לחזור לעניינים.

אגב, ב״ש ניצחה באשקלון 0:1 דקה 92 בבעיטה הראשונה למסגרת. עד אתמול היינו קבוצת החוץ הטובה בליגה. כולם זבל, השאלה מי פחות נדפק.

רק שתדע שאתה סופר צודק. וזה הכי חשוב בעולם שיש מי שלפחות מציין את זה.

גם אם כל הקוקסינלים שעונים לך/רוצים לענות צודקים. אין קשר בין השיפוט ליכולת. מכבי הייתה צריכה להראות יותר טוב. אבל רצונות לחוד ומציאות לחוד אצל כל הליגה, ובמבחן התוצאה איבדנו פה שוב נקודות יקרות. כל העונה יכלה להראות אחרת עם החלטות שונות של מכבי, אבל גם עם שריקות אחרות שדפקו אותנו. מבאס מאוד.

חבל שמכבי שותקת תמיד.

סמרטטת.

אם הגול של טיבי מאושר אנחנו מנצחים שם 3-0 ואנשים מאוננים פה על כל מי שקשור לקבוצה.

אותו דבר גם נגד רעננה, הגענו למצבים ולא ניצלנו.

מספיק כבר נשבר הזין ממכם.

בואו תתפללו שבאר שבע וביתר יעשו במכנסיים היום.

אם הגול של טיבי מאושר אנחנו מנצחים שם 3-0 ואנשים מאוננים פה על כל מי שקשור לקבוצה.

אנחנו מנצחים 1-0

אבל כן. 3 נק' זה 3 נק'.

רק לנו יפסלו גולים כאלה, עוד 2 נק לקופת השרצים.

פשוט לקחת לנו נק איפה שאפשר, השיפוט העונה, והגמלים מקבלים פנדלים כל משחק שני

מרגיז שהוא שיחק כדורגל נגד ב"ש בטרנר, אבל נגד מכבי בי"א שיחק בונקר מגעיל, כולל התחזויות לאורך כל המשחק.