Jump to content

המשחק עם פתח תקווה

idan12

Recommended Posts

הכי צפוי בעולם

חוץ מזה שראינו מה לשחק לפניהן נותן לנו...

לדעתי אין קשר לתזמון של לפני או אחרי, יש קשר מאיזה מקום אנחנו באים, אם זה ממקום ראשון אנחנו עדיין לא יודעים להתמודד עם הסיטואציה,

או שני-שלישי שמשם יותר נוח לנו. הרגל דפוק של שנתיים רדיפה שצריך לשנות.

צריכים זה שם של דג.

אתה נמצא בטבלה בדיוק במקום שאתה שווה.

מעולה. וזה הרבה יותר טוב ממה שהערכת במקור, אני משער. דה גיים איז און. זה כל מה שאוהד רוצה- להיות רלוונטי.

מעולה. וזה הרבה יותר טוב ממה שהערכת במקור, אני משער. דה גיים איז און. זה כל מה שאוהד רוצה- להיות רלוונטי.

מכבי רלוונטית במאבק האליפות כבר שנה שישית ( מתוך 6 בעידן ג'ורדי), רק זה כבר הישג שהוא ממש לא מובן מאליו.

כן

מקום 4 אנחנו בדרך

מה כן מההההה????

כבשו אתמול גול מקרי, לא שיחקו פעם אחת העונה משחק מרשים, קבוצה גועל נפש

אנחנו השנה לוקחים אליפות למרות הכל!

לבאר שבע לא מגיע להיות לפנינו לפי היכולת שלהם אבל לפחות להם יש את המזל הזה לנצח משחק מגול מקרי,לפחות הם עשו העונה מאה מהפכים,וניצחו העונה לא מעט משחקים בדקות הסיום לעומתנו.

נקווה שבפלייאוף זה השתנה,שנציג יכולת טובה יותר ואופי שכל כך חסר לנו,זה תלוי בנו יותר מתמיד.

כן

מקום 4 אנחנו בדרך

אתה רוצה להפסיק עם השטויות שלך?

הרמה השנה חרא בכל הליגה, אין קבוצה עדיפה על אף קבוצה. קצב צבירת הנקודות של המוליכות הוא הגרוע ביותר בשנים האחרונות.

ב"ש עם נצחונות בדקות הסיום ועם המון מזל

ביתר עם ההגנה הגרועה בליגה מחפה על זה עם התקפה מעולה, נגד קבוצות מאומנות זה לא עובד להם.

אנחנו, לטעמי עם הסגל הטוב בליגה סובלים מהמון חוסר מזל, המון! לצד החלטות שיפוט שפשוט הורגות אותנו.

רק המזל יכריע את האליפות העונה אז תפסיק עם הדטויות שלך.

אני לא יודע מה יהיה אחרי המחזור הקרוב.

אבל אני מוכן להתערב עם כל אחד כאן שבפליאוף נטו אנחנו צוברים הכי הרבה נקודות

אתה רוצה להפסיק עם השטויות שלך?

הרמה השנה חרא בכל הליגה, אין קבוצה עדיפה על אף קבוצה. קצב צבירת הנקודות של המוליכות הוא הגרוע ביותר בשנים האחרונות.

ב"ש עם נצחונות בדקות הסיום ועם המון מזל

ביתר עם ההגנה הגרועה בליגה מחפה על זה עם התקפה מעולה, נגד קבוצות מאומנות זה לא עובד להם.

אנחנו, לטעמי עם הסגל הטוב בליגה סובלים מהמון חוסר מזל, המון! לצד החלטות שיפוט שפשוט הורגות אותנו.

רק המזל יכריע את האליפות העונה אז תפסיק עם הדטויות שלך.

אני לא יודע מה יהיה אחרי המחזור הקרוב.

אבל אני מוכן להתערב עם כל אחד כאן שבפליאוף נטו אנחנו צוברים הכי הרבה נקודות

רשמת חוסר מזל ושופטים, אבל שכחת את ניהול המשחק הגרוע של ג'ורדי בהרבה משחקים, זה לא קשור למזל.

רשמת חוסר מזל ושופטים, אבל שכחת את ניהול המשחק הגרוע של ג'ורדי בהרבה משחקים, זה לא קשור למזל.

אני לא חושב שניהול המשחק שלו הוא גרוע.

כולנו בני אדם וכולנו טועים, כמו שיש חילופים טובים יש גם חילופים פחות.

כששיחקנו מחורבן ועם הגב לקיר הוא ידע לבוא ולהנחיל שיטה חדשה שמתאימה לסגל שלנו כמו לכפפה.

גם ברצלונה לפעמים עושה 0-0 או מפסידה 1-0. בסה"כ מאז שעברנו למערך החדש יש לנו יתרון של 10 נקודות על פני המתחרות שלנו וזה משהו שנראה בפליאוף

כשאתה לא מנצל הזדמנויות ומחטיא ביחוד שזה במחצית הראשונה, אתה מכניס את עצמך ללחץ שאולי קצת קשה לנו להתמודד איתו, בניגוד למתחרות וזה אולי החסרון שלנו

אני לא חושב שניהול המשחק שלו הוא גרוע.

כולנו בני אדם וכולנו טועים, כמו שיש חילופים טובים יש גם חילופים פחות.

כששיחקנו מחורבן ועם הגב לקיר הוא ידע לבוא ולהנחיל שיטה חדשה שמתאימה לסגל שלנו כמו לכפפה.

גם ברצלונה לפעמים עושה 0-0 או מפסידה 1-0. בסה"כ מאז שעברנו למערך החדש יש לנו יתרון של 10 נקודות על פני המתחרות שלנו וזה משהו שנראה בפליאוף

לא בכל המשחקים אבל היו לו משחקים עם ניהול משחק הזוי. (ויש לו גם את הקטע שהוא לא עושה חילוף לפני דקה 65-70, נגיד בשבת למרות שזה ברור שהמשחק הולך לשום מקום)

אני מצפה ממאמן של מכבי שיטעה כמה שפחות ושישפיע על המשחק, אז ברור שזאת העונה הראשונה שלו והוא עדיין לומד אבל איבדנו הרבה נקודות על השטויות האלה.

די כבר עם באטוקיו ג'ורדי.

פספסתי משהו?

באר שבע מנצחת את סכנין בשבת, ובית"ר את רעננה בראשון. מגיעים למשחק ביום שני 4 נק' מתחת לבית"ר ו-5 נק' מתחת לב"ש

באר שבע מנצחת את סכנין בשבת, ובית"ר את רעננה בראשון. מגיעים למשחק ביום שני 4 נק' מתחת לבית"ר ו-5 נק' מתחת לב"ש

אה הבנתי, אנחנו במוד הפסימי השבוע

אוקי, תחשוב עכשיו ששתיהן עושות תיקו (קשה אבל ממש ממש לא בלתי אפשרי) ואז אתה מגיע יום שני ובאיצטדיון יצטרכו להוסיף בטון לטריבונות כדי שלא יקרסו מהטרפת...בואו נהיה אופטימיים

זה שאנחנו קבוצה חרא עוד מתקבל אבל למה המנהלת שרמוטות ושמו אותנו שני ב9 למה

מכבי טובים העונה רק כשהכל נגדנו, אולי זה יהיה עוד לטובה..

אוקי, תחשוב עכשיו ששתיהן עושות תיקו (קשה אבל ממש ממש לא בלתי אפשרי) ואז אתה מגיע יום שני ובאיצטדיון יצטרכו להוסיף בטון לטריבונות כדי שלא יקרסו מהטרפת...בואו נהיה אופטימיים

הכי אופטימי ביקום זה תיקו של בית"ר עם רעננה.

ב"ש מנצחת בהליכה לאחור עם שכפכפים, משקפי שמש וכובע מצחייה.