Jump to content

סלאח, פה זה ארץ ישראל.

JacK

Recommended Posts

נכון, ומאיזה שנה כל הדבר הזה נכנס לתוקף במציאות כדי שעשרות שנים ימשיכו עם המנטרה של החלום הציוני, האוייב הציוני או המחנה הציוני, זה רעיון שהוגשם, לא חושב שאפשר לתאר מישהו או את עם ישראל על זה.

לא מבין איך המילה הזאת רלוונטית ל2018.

כל עוד אתה תומך ברעיון הזה , קל וחומר כשיש כאלו ששוללים אותו, הוא רלוונטי בהחלט

נכון, ומאיזה שנה כל הדבר הזה נכנס לתוקף במציאות כדי שעשרות שנים ימשיכו עם המנטרה של החלום הציוני, האוייב הציוני או המחנה הציוני, זה רעיון שהוגשם, לא חושב שאפשר לתאר מישהו או את עם ישראל על זה.

לא מבין איך המילה הזאת רלוונטית ל2018.

מבין מה אתה מנסה להגיד פה לא חושב שיש מישהו היום שמגדיר את עצמו כציוני.

קיבלו שטח שהיה מיועד לבנייה בעתיד. בזמן שהמזרחים שהגיעו לארץ קיבלו חדר וחצי במעברה ל15 ילדים.

אתה לא עונה לשאלה:

• מתי הם נכנסו לשטח?
  • איך וממי הם קיבלו אותו?
  • האם בתקופה שהם קיבלו את השטח עולים מארצות האיסלאם לא קיבלו?

אל תכניס לי מילים לפה.

קיבלו שטח שהיה מיועד לבנייה בעתיד. בזמן שהמזרחים שהגיעו לארץ קיבלו חדר וחצי במעברה ל15 ילדים.

אז זה לא כל כל השפיע. ההשפעה האמיתית הייתה 25 שנה לאחר מכן שהרבה יורשים קיבלו דירות, בזמן שמזרחים צריכים לעבוד כמו חמורים.

מה עם חטיפת הילדים?

תביא דוגמאות

מבין מה אתה מנסה להגיד פה לא חושב שיש מישהו היום שמגדיר את עצמו כציוני.

או שאתה ציוני ואתה תומך בזכות שלעם ישראל תהיה מדינה משלו , או שאתה לא ציוני ולא תומך בזכות הזו.

פשוט.

כל עוד אתה תומך ברעיון הזה , קל וחומר כשיש כאלו ששוללים אותו, הוא רלוונטי בהחלט

זה לא עניין של תמיכה או שלילה, מדינת ישראל היא עובדה קיימת, כל יהודי יכול להגיע הנה ולממש את הגדרתו העצמית, בעולם של היום זה לא משהו שאפשר להחזיר אחורה.

ומבחינת רעיון שם זה נגמר, אין המשך או חזון שרלוונטי לימנו, המילה הזאת צריכה לחזור לבוידעם.

תאר לי למשל מה זה אומר למשל בשנת 2018 ״מחנה ציוני״, עזוב את המפלגה, בתור הגדרה, זה ריק מתוכן.

ובגלל הערבים המילה הזאת בשיח כי קל להם להגיד ״נשמיד את האויב הציוני״ האויב לא ציוני, הוא יהודי ואת זה הם לא מסוגלים להפנים.

אני לא בבית, אתן קישורים ערב.

בכל מקרה די קל לראות איפה המזרחים שוכנו עם עלייתם לארץ, ואיפה האשכנזים. קל לראות כל שכונה חקלאית שהפכה לשכונת מגורים ע״ש.מי היא קרויה ומי קיבל דירות. קל לראות במה המזרחים הועסקו עם עלייתם לארץ ובמה אשכנזים.

הגזענות המשיכה לאחר כן אחרי העליית האתיופים וגם עליית ברית המועצות.

מכיר באופן אישי דוקטורים שהועסקו בתור מנקי שירותים.

אפשר גם לפנות לכל בן אדם מזרחי שעלה לארץ, לרוב יש עדיין צלקות נפשיות ממה שעשו לו.

כי זה מעשים שמתאימים לליל הבדולח. אשכרה לחטוף ילדים מהורים שלהם.

מעבר להשוואות הלא קשורות לכלום (עזוב ברמת כבוד השואה, מה הקשר ליל הבדולח לחטיפת ילדים), אני סתם זורק סיוג קטן.

חטיפת הילדים (שממדיה עדיין לא ידועים), לא הייתה למטרת הרצח שלהם כי ראו בהם כגזע נחות (שזה מעשה ****), אלא בעיקר כדי שיגודלו על ידי הורים אחרים.

נכון שזה עדיין מעשה נורא ואכזרי כלפי הורי הילדים, אבל לא מדובר פה ברצח על בסיס גזעי (ואפילו לא ברדיפה על בסיס גזעי).

מדובר פה במקרה בו כמות גדולה של אנשים מצולקים הגיעו למדינה, חלקם איבדו את ילדיהם בשואה וחלקם איבדו את היכולת להביא ילדים, ולקחו ילדים של אנשים אחרים.

אני בספק שזה היה על בסיס גזעי אלא פשוט כי היה יותר קל לקחת את הילדים של אותה אוכלוסייה חלשה.

לא הצדקה, אבל פרופורציה.

מעבר להשוואות הלא קשורות לכלום (עזוב ברמת כבוד השואה, מה הקשר ליל הבדולח לחטיפת ילדים), אני סתם זורק סיוג קטן.

חטיפת הילדים (שממדיה עדיין לא ידועים), לא הייתה למטרת הרצח שלהם כי ראו בהם כגזע נחות (שזה מעשה ****), אלא בעיקר כדי שיגודלו על ידי הורים אחרים.

נכון שזה עדיין מעשה נורא ואכזרי כלפי הורי הילדים, אבל לא מדובר פה ברצח על בסיס גזעי (ואפילו לא ברדיפה על בסיס גזעי).

מדובר פה במקרה בו כמות גדולה של אנשים מצולקים הגיעו למדינה, חלקם איבדו את ילדיהם בשואה וחלקם איבדו את היכולת להביא ילדים, ולקחו ילדים של אנשים אחרים.

אני בספק שזה היה על בסיס גזעי, אלא כי היה יותר קל לקחת את הילדים של אותה אוכלוסייה חלשה.

לא הצדקה, אבל פרופורציה.

הורים איבדו את ילדיהם ולא ראו אותם מאז. במה זה שונה מרצח? זה מעשה שמתאים לגרמניה 1939.( אני בכוונה לא מתממש במילה הידועה)

ההסתכלות על מזרחים כגזע נחות זה בדיוק מעשים של גרמניה.

שיקחו לך את הילד תגיד אחרי זה פרופורציה, אחרי זה שיוציאו אותך משוגע תגיד פרופורציה, 70 שנה אחרי שהמדינה לא תכיר בפשע שעברת, לא תפתח ארכיונים, לא תעמיד לדין אף אחד תגיד פרופורציה.

70 שנה אחרי ולא נעשה צעד אחד לריפוי המשפחות, פשוט מחכים שכולם ימותו, פרופורציה.

הורים איבדו את ילדיהם ולא ראו אותם מאז. במה זה שונה מרצח? זה מעשה שמתאים לגרמניה 1939.( אני בכוונה לא מתממש במילה הידועה)

ההסתכלות על מזרחים כגזע נחות זה בדיוק מעשים של גרמניה.

זה שונה מרצח בזה שלא הרגו אותם... שוני קטן.

יש הבדל מהותי בין חטיפת ילדים בכדי שיגדלו אותם הורים אחרים (שוב, מעשה נורא), לבין רציחת אותם ילדים על בסיס גזעי. אם אתה לא רואה אותו אתה עיוור לחלוטין (ולא, זה שתגיד גרמניה 1939 לא הופך את הזלזול בשואה לפחות).

בהערת אגב, מאיפה אתה מביא את זה שהסתכלו על מזרחים כגזע נחות ובגלל זה לקחו את הילדים?

אם אתה חושב שילד הוא מגזע נחות, לא כדאי לחטוף ילד מגזע טוב?

או שפשוט העניין היה שאת הילדים המזרחיים, כאוכלוסייה מוחלשת, היה יותר קל לחטוף.

עשו בהם ניסויים וההורים עדיין לא יודעים מה קרה עם הילדים שלהם, מי יודע כמה מהם מתו? איפה הילדים שגדלו במשפחות שאתה מציין כאן?

זה שונה מרצח בזה שלא הרגו אותם... שוני קטן.

יש הבדל מהותי בין חטיפת ילדים בכדי שיגדלו אותם הורים אחרים (שוב, מעשה נורא), לבין רציחת אותם ילדים על בסיס גזעי. אם אתה לא רואה אותו אתה עיוור לחלוטין (ולא, זה שתגיד גרמניה 1939 לא הופך את הזלזול בשואה לפחות).

בהערת אגב, מאיפה אתה מביא את זה שהסתכלו על מזרחים כגזע נחות ובגלל זה לקחו את הילדים?

אם אתה חושב שילד הוא מגזע נחות, לא כדאי לחטוף ילד מגזע טוב?

או שפשוט העניין היה שאת הילדים המזרחיים, כאוכלוסייה מוחלשת, היה יותר קל לחטוף.

תפסיק לבלבל את המוח. חטיפה לא שונה מרצח, ברצח לפחות יש קבר לבכות. אף הורה לא ראה את הילד שלו לאחר המקרים האלה, אז בשבילם הוא מת.

שיקחו לך את הילד תגיד אחרי זה פרופורציה, אחרי זה שיוציאו אותך משוגע תגיד פרופורציה, 70 שנה אחרי שהמדינה לא תכיר בפשע שעברת, לא תפתח ארכיונים, לא תעמיד לדין אף אחד תגיד פרופורציה.

70 שנה אחרי ולא נעשה צעד אחד לריפוי המשפחות, פשוט מחכים שכולם ימותו, פרופורציה.

במשפחה שלי דווקא יש סיפור של חטיפת ילדה (אחות של סבתה), אגב החטיפה היא מהצד הלא מזרחי, ישבו בארץ הרבה זמן, לא ממש ידוע מקור.

לקחו את הילדה לרופא, אמרו להם שצריך לאשפז אותה ואחרי כמה שעות אמרו להם שהיא מתה.

שביקשו לראות את הגופה אמרו להם שכבר קברו אותה וסרבו להראות להם את הקבר.

אתה עד כדי כך עיוור שאתה לא רואה את ההבדל בין להשמיד ילד כי הוא מגזע נחות לבין לחטוף אותו כדי שיגדל אצל משפחה אחרת?

האמת, מי שמשווה הכל לשואה כנראה באמת כל כל עיוור.

תפסיק לבלבל את המוח. חטיפה לא שונה מרצח, ברצח לפחות יש קבר לבכות. אף הורה לא ראה את הילד שלו לאחר המקרים האלה, אז בשבילם הוא מת.

אני מניח שהחיים של הילד לא משנים בסיטואציה הזאת...

טוב, כנראה זה פרט שולי לדעתך.

עשו בהם ניסויים וההורים עדיין לא יודעים מה קרה עם הילדים שלהם, מי יודע כמה מהם מתו? איפה הילדים שגדלו במשפחות שאתה מציין כאן?

יש לך הוכחה כלשהי לגבי הסברה שלקחו את הילדים בשביל עשיית ניסויים?

איפה הילדים שהלכו למשפחה אחרת כמו שאתה טוען ולמה הם לא יוצאים החוצה לספר איזה כיף היה? אולי כי הם מתים ואין שום משפחות?

איפה הילדים שהלכו למשפחה אחרת כמו שאתה טוען ולמה הם לא יוצאים החוצה לספר איזה כיף היה? אולי כי הם מתים ואין שום משפחות?

אתה צודק, אני בטוח שאנשים שחטפו ילדים גם יגידו להם את זה (שלא נדבר על זה שאני מניח שחלק לא מבוטל מהמשפחות שגידלו בכלל לא ידעו שהילדים חטופים).

אגב:

https://www.haaretz.co.il/news/education/.premium-MAGAZINE-1.3036823

הכותרת היא: "עשרות ילדים אשכנזים נעלמו בראשית ימי המדינה"

יש לך הוכחה כלשהי לגבי הסברה שלקחו את הילדים בשביל עשיית ניסויים?

בטח, הארכיונים החסויים מחכים לי בבית לצלם ולהעלות כשאגיע אעלה לכאן.

אתה צודק, אני בטוח שאנשים שחטפו ילדים גם יגידו להם את זה (שלא נדבר על זה שאני מניח שחלק לא מבוטל מהמשפחות שגידלו בכלל לא ידעו שהילדים חטופים).

אגב:

https://www.haaretz.co.il/news/education/.premium-MAGAZINE-1.3036823

הכותרת היא: "עשרות ילדים אשכנזים נעלמו בראשית ימי המדינה"

אז אתה מבין שמבחינת ההורה הילד שלהם מת כן? או חי ולא יודע שההורים שלו לא ההורים שלו, זה פשעים שצריך לשלם עליהם בעונש מוות, מה אתה בדיוק מנסה ליפות אני לא מבין.

אני לא מבין מה אתה לא מבין?

רצח על בסיס גזעי זה אותו דבר מבחינתך כמו חטיפת ילדים בכדי לאמץ אותם על ידי ניצולי שואה?

אתה לא רואה שום הבדל בין השניים?

אגב, חפש את השם אורי וכטל, דוגמה לטענה על ילד תימני שנחטף, גודל על ידי ניצולי שואה (שאומרים שאספו אותו מויצ"ו) ואותר.

רצח על בסיס גזעי זה אותו דבר מבחינתך כמו חטיפת ילדים בכדי לאמץ אותם על ידי ניצולי שואה?

אגב, חפש את השם אורי וכטל, דוגמה לטענה על ילד תימני שנחטף, גודל על ידי ניצולי שואה (שאומרים שאספו אותו מויצ"ו) ואותר.

יש לך הוכחה שזה מה שקרה לילדים? לחלקם? לרובם? למיעוט? אם יפתחו את הארכיונים העולם ירעד, זה ברור כשמש.

ולא מעניין אותי להשוות בין שום מקרה לאף מקרה, רק לקרוא לפושעים נאצים, כי זה מה שהם, נאצים שמגיע להם גורל כמו של אייכמן על פיסת חבל.

לאמץ? אתה לא מתבייש? לך תגיד את זה להורים.

לאמץ? אתה לא מתבייש? לך תגיד את זה להורים.

צודק, לאמץ זה שימוש במילה לא נכונה.

אני רואה ששימוש במינוח לא מדויק מפריע לך.

אתה יודע כמו נאצים, שואה וכו'.