Jump to content

המאמי הלאומי Vs דוידזאדה

edinborogh

Recommended Posts

עומר ההלכות שמדברות על אי חוקיות של סעיף אי תחרות מדברות בעיקר על חוזים אחידים ולא על חוזים אישיים. בכדורגל החוזים, רובם ככולם, הם חוזים אישיים. בית המשפט לא נוטה להתערב בחופש החוזים של שני צדדים וזה עומד ומאפשר גם פגיעה בחופש העיסוק בקלות. בסופו של דבר שני צדדים מבוגרים חתמו על חוזה שהיה הכי טוב בשביל שניהם באותה נקודת זמן, אי אפשר לחזור אחורה.

מאמין שמכבי ישחקו על הקלף שמדובר בהשאלה ולא יתקפו את הסעיף ישירות.

not even Melikson and he is their most "house" player after Barda quit playing.

אילו היית משחק מנג'ר, או לחילופין מגיע מהעולם דובר האנגלית, היית יודע שהמונח הוא homegrown.

sad.

נזכרו יום אחרי שהוא נישק את הסמל, מה שאומר כנראה שאין להם קייס, אחרת היו תובעים ביום שחתם.

סתם טיימינג טוב בשביל המועדון המגוחך הזה להתלקק לקהל

אני אוהב את איך שהעונה הזאת מתקדמת.

מלחמה ביניהם לבין קלינגר.

מלחמה ביניהם לבין ביתר.

מלחמה ביניהם לבינינו.

מלחמה ביניהם לבין ביתר.

מלחמה ביניהם לבינינו.

בדיוק, לאט לאט החומת סימפטיה נמחקת.

מלחמה ביניהם לבין ביתר.

מלחמה ביניהם לבינינו.

ושינאה עתיקת יומין עם נתניה

ובכל זאת מאירי לקח החלטה של ההתאחדות לבית משפט אזרחי כבר פעם אחת וניצח.

אני לא רואה איך בית משפט בארץ יכיר בתקנות ההתאחדות כמשהו שגובר על חופש העיסוק. אבל כמו שאמרת, אני לא עורך דין.

לגבי העניין שכביכול ויתרו על כסף - חצי מיליון יורו? זה נשמע אמין? ומישהו בזמנו חשב שב"ש משחררת אותו תמורת סכום נמוך? בית משפט יקבע שמדובר בקנס סביר, בהתחשב בכך שככל הנראה מדובר במשכורת של יותר משנה שלמה עבורו?

אלה שני דברים לגמרי לא קשורים :

דוגמא ( למקרה כן קשור) : שחקן חתום ל 5 שנים ולא בא לו להמשיך בקבוצה. עקרונית עפ"י החוק אי אפשר לחייב אותו להמשיך לשחק מקסימום אפשר לחייב אותו לתת הודעה מראש.

חופש העיסוק יתיר לו לעבוד איפה שהוא רוצה, הגילדה לא יכולה להכריח אותו לעבוד במקום X אבל יכולה למנוע ממנו להיות חלק מהגילדה אם הוא מסרב לקיים את החוקים של הגילדה.

( כלומר הוא יכול להיות נגר איפה שהוא רוצה אבל לא יכול להיות כדורגלן מקצועי )

בבקשה בבקשה בואו לא נהפוך את הנושא הזה לעוד אחד שבוא כולם יוצאים על אדינבורו. די. מי שלא נוח לו שלא יקרא הודעות שלו ולא יגיב לו במילא רובכם חושבים שהוא יוזר מתחזה אחר. אי אפשר להרוס כמעט כל נושא שהוא כותב בו עם הויכוחים האלה. זה יותר מציק מהאנגלית

בבקשה בבקשה בואו לא נהפוך את הנושא הזה לעוד אחד שבוא כולם יוצאים על אדינבורו. די. מי שלא נוח לו שלא יקרא הודעות שלו ולא יגיב לו במילא רובכם חושבים שהוא יוזר מתחזה אחר. אי אפשר להרוס כמעט כל נושא שהוא כותב בו עם הויכוחים האלה. זה יותר מציק מהאנגלית

האנגלית שלו לא מציקה בכלל.

מדי פעם זה אפילו משעשע, לרוב זה פשוט מביך.

לתבוע אישית חצי מליון יורו מבן אדם, שחקן בית שלכם, האחרון ששיחק אצלכם, כי עבר בהשאלה ליריבה?

ואני בטוח שהם לא ממש רצו אותו שם בקיץ כשיש להם את קורהוט וביטון.

איכס

לתבוע אישית חצי מליון יורו מבן אדם, שחקן בית שלכם, האחרון ששיחק אצלכם, כי עבר בהשאלה ליריבה?

ואני בטוח שהם לא ממש רצו אותו שם בקיץ כשיש להם את קורהוט וביטון.

איכס

לפי ווינט הוא רצה לחזור אליהם אבל הם לא רצו אותו

קבוצה כזאת מגעילה כמו הגמלים לא ראיתי הרבה זמן

אם הוא היה עובר לחיפה, בית"ר או כל קבוצה אחרת

לא היו נוקפים אצבע

בלונה צנעני ובעלה המתנשא אנטי מכבי שעלק באו לכדורגל בגלל מכבי והיו אוהדים שרופים שלה כבר נהיו חוצפנים.

בשיא הרצינות, חבל לי שאני לא באיזושהי דרך הבעלים של מכבי תל אביב ואני לא מיליארדר.

הייתי מקציב 25 מיליון שקל בשנה להתעללות חוקית בבאר שבע.

לא חושב שההשאלה של דודזאדה פיקטיבית, לא בטוח שהוא ישאר במכבי בעונה הבאה..
לא מזמן דובר שסעיף כזה בעייתי כי הוא בפועל יוצר בעלות כפולה על שחקן, מישהו זוכר במדויק את העניין?

לא ברור מה הם רוצים

אם דוידזאדה רצה לחזור אליהם והם לא רצו, קרי..זכות ראשונים שהיתה להם עליו לא מומשה..נגמר הענין, זה אפילו פחות רציני ממקרה קוניאק שעוד במקרה הזה פ"ת כן רצתה , אבל לא השוותה לו את ההצעה של מכבי.

זה נטו נקמנות אישית כי הוא חתם במכבי.

מועדון פתטי ב"ש. ישאר לנצח מועדון קטן ועלוב וגם לא חכם במיוחד, לא כיף. עדיף הפועל.

לא נורא שהם תובעים את דוידזאדה, אני בטוח שמאירי ראה את זה מגיע ואם אופיר נמצא במכבי - מאירי מוכן לכל תרחיש כבר מתחילת העונה.

הדבר הכי חשוב בב"ש זה שמלקיסון יתאבד. בעצם להתאבד זה מודרני והם נגד.

ציטוט מוואן:

מכבי תל אביב אינה מחויבת לעמוד מאחורי אופיר דוידזאדה בתביעת הבוררות אשר הוגשה נגדו אמש (שלישי), ועליה פורסם לראשונה ב-ONE. היום נודע כי הצהובים לא מחויבים בדבר, אחרי שהתביעה בגובה חצי מיליון יורו (דרישת הפיצוי של קבוצתו לשעבר של דוידזאדה), הוגשה למוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל במהלך הלילה.

לא מוזכרת המילה ב"ש בכל הפסקה הראשונה ורק לקראת סוף הכתבה רושמים ב"ש בקטן. הקבוצה לשעבר עלק.

מלחמה ביניהם לבין ביתר.

מלחמה ביניהם לבינינו.

מתי הם מתחילים לשיר "כולם שונאים אותנו"? (בכל זאת עברו איזה 5 דק מאז שהעתיקו שיר)

מעצבן כי גם מכבי תמיד הייתה איתם יותר מבסדר, נתנה להם להתאמן בק"ש בתקופת צוק איתן, הביאה להם את ראדי בחינם (אך איזה פראיירים), השאילה להם שחקנים בחינם כשאלונה רק התחילה (קהת למשל) והנה למרות הכל הם יוצאים עם מכבי למלחמה בהרבה נושאים כמו חוק המושאלים למשל.

הקיצר הם כפויי טובה בני זונות.

מעצבן כי גם מכבי תמיד הייתה איתם יותר מבסדר, נתנה להם להתאמן בק"ש בתקופת צוק איתן, הביאה להם את ראדי בחינם (אך איזה פראיירים), השאילה להם שחקנים בחינם כשאלונה רק התחילה (קהת למשל) והנה למרות הכל הם יוצאים עם מכבי למלחמה בהרבה נושאים כמו חוק המושאלים למשל.

הקיצר הם כפויי טובה בני זונות.

אל תדאג מכביסטים לא שוכחים כלום ואנחנו תמיד מחזירים ברבית. אפילו אוהדי הפועל בתקופה שהם שלטו פה ידעו את זה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.