Jump to content

האיצטדיון המגעיל הזה...

rdy

Recommended Posts

אין פעם שאני מגיע לנתניה ואני חושב לעצמי. מי מי מי המפגר שקיבל תואר מהנדס או הארכיטקט שנה איצטדיון עם כניסה אחת לחנייה. ועם כיכר. מי ?כמה שכל צריך בשביל להבין שזה בלתי אפשרי. תיחנקו עם המגרש המעגיל הזה. פשוט בושה!

אין פעם שאני מגיע לנתניה ואני חושב לעצמי. מי מי מי המפגר שקיבל תואר מהנדס או הארכיטקט שנה איצטדיון עם כניסה אחת לחנייה. ועם כיכר. מי ?כמה שכל צריך בשביל להבין שזה בלתי אפשרי. תיחנקו עם המגרש המעגיל הזה. פשוט בושה!

אף פעם לא הבנתי את אלה שנכנסים לחניה

לא יודע על מה אתם מדברים יש לי תו חניה חונה מול היציע הולך חצי דקה נכנס בקלות יוצא בקלות (תלוי באיזה שעה מגיעים כמובן). אתמול יצאתי ב-7:20 מפ"ת הגעתי 7:50. חצי שעה מרגע שיצאתי מהאיצטדיון (אחרי שהודינו לשחקנים) כבר הייתי ביפו

הדבר הכי מבאס קרה לי אתמול - יצאתי כבר מהחנייה והכל, בטעות לקחתי את היציאה לחיפה במקום היציאה לת"א. הסיבוב באצטדיון להגיע שוב ליציאה בת"א לקח לי חצי שעה.

סעמק

כל שבוע אני מתבאס מחדש כי אני כבר באמת לא יודע איפה לשים את האוטו. גם אם אני מגיע סופר מוקדם.

מגרש ארור, חניה ארורה בכל מקום. במכללה, במגרש עפר בצד השני, בכל מקום עומדים 15-20 דקות עד שמגיעים לכביש החוף. משם זה כבר באמת שטויות אבל עד שיוצאים משם הנשמה יוצאת. דביל מי שבנה מגרש כדורגל עם יציאה אחת.

מי שעוד לא מצא לעצמו חנייה אחרי שנתיים בעיה שלו.

לא חושב שפספסתי משחק של מכבי באיצטדיון הזה מאז שנפתח,ועדיין במשחקים שהם לא טוטו/רעננה חוץ אני נתקע שם עד שמגיע לכביש החוף. רוצה לגלות לי מקום חניה סודי?

לא יודע על מה אתם מדברים יש לי תו חניה חונה מול היציע הולך חצי דקה נכנס בקלות יוצא בקלות (תלוי באיזה שעה מגיעים כמובן). אתמול יצאתי ב-7:20 מפ"ת הגעתי 7:50. חצי שעה מרגע שיצאתי מהאיצטדיון (אחרי שהודינו לשחקנים) כבר הייתי ביפו

איזה גבר אתה שאתה משלם על זה 500₪.

לא כל אחד יכול, כל הכבוד על היכולת

לא חושב שפספסתי משחק של מכבי באיצטדיון הזה מאז שנפתח,ועדיין במשחקים שהם לא טוטו/רעננה חוץ אני נתקע שם עד שמגיע לכביש החוף. רוצה לגלות לי מקום חניה סודי?

כמו שאמרתי אם אתה יוצא במחלף שאחרי האצטדיון (כביש 57) ואז תפנה לדוד פנקס ולהאר"י כשהוויז מראה (נדמה לי) 2 ק"מ (זה נמצא אחרי המרכז של אלונית) אתה מגיע לבנייני משרדים (שנראים לא פעילים לפחות בלילה), תכנס מאחוריהם יש רחבת חניה ענקים ואחריה (ממש לפני הגשר הצבעוני) אזור עפר שאפשר להחנות גם בו, אם אתה מגיע חצי שעה לפני יש חניה בשפע, יציאה לכביש 2 תוך 10 דק.

איזה גבר אתה שאתה משלם על זה 500₪.

לא כל אחד יכול, כל הכבוד על היכולת

300 שקל. ותאמין לי אני לא בעל אמצעים. אבל זה שווה כל שקל (חוסכים בדברים אחרים).

חוץ מזה התגובה שלי באה בתגובה לDUDUHA שלא הבין את האנשים שנכנסים לחניה. אז הסברתי שזה לא כזה נורא ואפילו די טוב

חוץ מזה התגובה שלי באה בתגובה לDUDUHA שלא הבין את האנשים שנכנסים לחניה. אז הסברתי שזה לא כזה נורא ואפילו די טוב

גם אני לא מבין למה לשלם 300 שקל שיש חניה בשפע. רק צריך ללכת חמש דקות.

שלא תחשוב שלא שקלתי לעשות (לא פעם), אבל אני רואה את הזוועה ביציאה, ומוותר.

גם אני לא מבין למה לשלם 300 שקל שיש חניה בשפע. רק צריך ללכת חמש דקות.

הטמטום האמיתי זה שבסיום עומדים שם בפקק, מילא הייתה יציאה וכניסה נורמלית לחניון.

הטמטום האמיתי זה שבסיום עומדים שם בפקק, מילא הייתה יציאה וכניסה נורמלית לחניון.

צריך לדעת איך ומאיפה לצאת. כבר שכחתי מתי פעם אחרונה עמדתי שם בפקק ביציאה.

מי שעוד לא מצא לעצמו חנייה אחרי שנתיים בעיה שלו.

כל משחק שלנו בנתניה הייתי, גם באירופה וגם משחקי חוץ. חניתי בערך בכל חניון אפשרי שם ועדיין לא מצאתי את הנוסחה. אלא אם כן יש חניה על הכביש שם ליד החולות ואז באמת אם מגיעים מהר מספיק זה 5 דקות של פקקים ומגיעים לכביש החוף.

אבל בדרך כלל כבר אין שם מקום, גם שעה לפני המשחק.

האסון הגדול שם זה שככל שחונים קרוב יותר למגרש, נדפקים יותר כי נוצר פקק כזה מסריח שכל החניות שקרובות יותר ליציאה לגשר יוצאות לפניי שמכונית אחת זזה מהחנויות האחוריות. זה לפחות 20 דקות של לעמוד במקום.