Jump to content

חוסה רודריגז - מקצועי ?

קובי השועל

Recommended Posts

לדעתי ג'ורדי מכוון את זה לעניין מקצועי, בגלל שלא היה רכש בינואר אז הוא כאילו ''החביא'' את רודריגז כקלף שישלוף אותו כג'וקר במרכז השדה החל מתחילת הפלייאוף.

האמת נראה לי שעלית עליו, הבנתי שיש גם תוכנית להגיע לפלייאוף מהמקום השישי כדי שיזלזלו בנו ואז ננצח בקלות.

לא ברור מה הסיפור איתו ולמה הוא לא נספר..תגידו לי מקצועית, אני אענה לכם שמקצועית יש שחקנים שמחרבנים לנו את המשחק כמו שפונגין, ייני ובאטוקיו ועדין הם עולים בכל סיטואציה שיש(ברגע שייני יחזור מהפציעה הוא יחזור להרכב לא משנה מה יקרה) למרות שהם בינוניים להחריד...אם לא רוצים לרכוש אותו או לא רוצים להשקיע בו, אז למה לא החלפנו אותו בינואר? אם הוא לא טוב מקצועית, כנ"ל? למרות שכל משחק שעלה הוא היה בסדר..יש הרגשה לנפטוניזם בבחירת ההרכב שבאמת יש שחקנים שיש להם העדפה גם אם הם יהיו גרועים, מילא היה לנו את הלוקסוס והיינו בפער מהמקום הראשון(אם גולסה לא היה פציע, זה מה שהיה קורה) אבל כרגע אין לו מחליף ואין לנו את הלוקסוס.

לא ברור מה הסיפור איתו ולמה הוא לא נספר..תגידו לי מקצועית, אני אענה לכם שמקצועית יש שחקנים שמחרבנים לנו את המשחק כמו שפונגין, ייני ובאטוקיו ועדין הם עולים בכל סיטואציה שיש(ברגע שייני יחזור מהפציעה הוא יחזור להרכב לא משנה מה יקרה) למרות שהם בינוניים להחריד...אם לא רוצים לרכוש אותו או לא רוצים להשקיע בו, אז למה לא החלפנו אותו בינואר? אם הוא לא טוב מקצועית, כנ"ל? למרות שכל משחק שעלה הוא היה בסדר..יש הרגשה לנפטוניזם בבחירת ההרכב שבאמת יש שחקנים שיש להם העדפה גם אם הם יהיו גרועים, מילא היה לנו את הלוקסוס והיינו בפער מהמקום הראשון(אם גולסה לא היה פציע, זה מה שהיה קורה) אבל כרגע אין לו מחליף ואין לנו את הלוקסוס.

לפחות אתה עקבי עם השטויות

בסופו של דבר הבעיה מורכבת יותר.

כל קבוצה בפלייאוף העליון יש זרים שמשדרגים לה טת הסגל. לנו יש זרים שלא רק שלא משדרגים אלא מחלישים את הסגל. בנוסף כל פעם יש זר אחר שבכלל נמחק מהרוטציה. זה בעיה חמורה.

יש לך סיבה אחרת ? בוא נשמע אותך..

אני לפחות רואה את האמת .

מקצועית? סבבה הוא לא טוב מקצועית לצוות(למרות שברוב המשחקים שהוא שיחק הוא היה בסדר גמור), היה אפשר להחליף, למה אתה נתקע עם זרים שאתה לא רוצה?

אחרי שאתה רואה שמכבי נתקעה עם סוסיץ' כמעט עד לדקה ה90 בחלון העברות הנוכחי אתה מבין שבמכבי אי אפשר לדעת מה הולך באמת.

לא יודע איך אפשר לטעון שהוא לא טוב מקצועית או לא מתאים לשיטה. כל פעם שעלה לשחק היה מעורב בגול או במהלכי כדורגל טובים. זה שחקן שכמעט ולא שיחק, וכשכן שיחק היה משמעותי מאוד, רמה מעל הרבה אחרים. על שויינפלד אתם אומרים שאי אפשר לשפוט כי ממעט לשחק, אבל רודריגז שיחק מעט ועוד נפצע מלא ועדיין הראה יכולת טובה מאוד. לא ברור למה לא משחק.

להשתמש בו כנראה היינו יכולים וצריכים אבל מדהים הוא לא.

זו דעתך.

זו גם דעתי.

אבל עדיין...לא בכזה ביטחון אתה יכול לשלול דעתם של אחרים. מספיק דוגמאות בכדורגל העולמי, יכול להיות שהוא שחקן מדהים ועדיין לא נמצאו הידיים שיוכלו לעזור לכישרון הזה להתקדם.

לא אמרתי שהוא לא טוב מקצועית, הבאתי תאוריה שהוא לא טוב מקצועית לצוות המקצועי(למרות שהוכח שלא) אחרת שמישהו יסביר למה הוא לא משחק כי אני לא מצליח להבין למה לא.

זו דעתך.

זו גם דעתי.

אבל עדיין...לא בכזה ביטחון אתה יכול לשלול דעתם של אחרים. מספיק דוגמאות בכדורגל העולמי, יכול להיות שהוא שחקן מדהים ועדיין לא נמצאו הידיים שיוכלו לעזור לכישרון הזה להתקדם.

רגע, אני לא אמרתי שום דבר ברמה האישית, הוא אמר א', אני אמרתי ב'. לא אמרתי שהוא אומר שטויות ו/או שדעתו פסולה. אפשר להוסיף "לדעתי" לכל משפט, אבל יש בזה משהו קצת מיותר - מן הסתם זו דעתי האישית ותו לא.

ולעניין עצמו - אני לא יודע כמעט שום דבר לגבי הפוטנציאל שלו. אולי יש לו כזה. בפועל, כששיחק, הוא נראה שחקן נחמד - אולי אפילו טוב יותר גם מבאטוקיו/ריקן כשחקן מרכז שדה (הוא באמת לא שיחק מספיק), אבל לומר שהיה בו משהו "מדהים"? אני לא נדהמתי.

זה די ברור שיש שם משהו מעבר לסתם עניין מקצועי.

אולי זה חוסר רצינות לגבי הכיתות אנגלית שהוא לוקח ופשוט קדה לתקשר איתו על המגרש, אולי הוא זורק זין באימונים, אולי היה לו תאקל עם גורדי. קשה לדעת בלי לראות את האימונים כל השבוע, אבל שחקן יותר טוב מבאטוקיו הוא בטוח, ומחליף לגולסה כשהוא חסר זה היה צריך בגדר חובה אבל פשוט לא קורה בשטח.

זה די ברור שיש שם משהו מעבר לסתם עניין מקצועי.

אולי זה חוסר רצינות לגבי הכיתות אנגלית שהוא לוקח ופשוט קדה לתקשר איתו על המגרש, אולי הוא זורק זין באימונים, אולי היה לו תאקל עם גורדי. קשה לדעת בלי לראות את האימונים כל השבוע, אבל שחקן יותר טוב מבאטוקיו הוא בטוח, ומחליף לגולסה כשהוא חסר זה היה צריך בגדר חובה אבל פשוט לא קורה בשטח.

אהבתי את התגובה , להבדיל מהרבה אחרים כאן שנשמעים כמו שילוב בין שלמה שרף לפרימו = חכמי ענק בדיעבד שיודעים תמיד מה הגורם ומה היה צריך להיות שונה. העיקר שהם יודעים מה הבעיה ומה הפתרון, והמאמן כנראה לא אינטליגנט או לא חשוף למידע הסטטיסטי הבלעדי שנחשף פה בנושא.

יאללה בקיצור, הבנו שהוא שחקן טכני טוב יותר, הבאנו שסטטיסטית הוא יותר טוב מקשרי אמצע אחרים. רק בואו לא נשכח שבין משחק למשחק יש שבוע שלם של אימונים וכנראה שיש סיבה מוצדקת לספסולו.

ומי שזיין את המוח לגבי זה שהוא לא משחק כי הוא מושאל אז הוא בסך הכל צודק או לחילופין...מזיין את המוח בבטחון (כי יש לנו מושאלים שכן משחקים וחבל שאחרי כל כך הרבה שנים של התנהלות מקצועית אנשים בוחרים להכפיש את המערכת אבל אנחנו כבר רגילים לזה).

יאללה בקיצור, הבנו שהוא שחקן טכני טוב יותר, הבאנו שסטטיסטית הוא יותר טוב מקשרי אמצע אחרים. רק בואו לא נשכח שבין משחק למשחק יש שבוע שלם של אימונים וכנראה שיש סיבה מוצדקת לספסולו.

ומי שזיין את המוח לגבי זה שהוא לא משחק כי הוא מושאל אז הוא בסך הכל צודק או לחילופין...מזיין את המוח בבטחון (כי יש לנו מושאלים שכן משחקים וחבל שאחרי כל כך הרבה שנים של התנהלות מקצועית אנשים בוחרים להכפיש את המערכת אבל אנחנו כבר רגילים לזה).

זו בסה"כ ביקורת על ניהול הסגל הכושל של ג'ורדי עד כה. העובדה שרודריגז לא משחק לא אומרת בהכרח שהוא לא טוב באימונים. אני שופט על סמך מה שראיתי במשחקים רשמיים.

יכול להיות שעטר מככב באימונים אבל השילוב של וידאר עם עטר פחות טוב משילוב של וידאר עם שוינפלד.

העלה ציוץ עם תמונות שלו מהאימון האחרון:

"End of the season, the important begins. Together we are stronger, we go with everything to fight to win the league."

ג'וקר? פותח בשבת?

דאלה דאלה דאלה דאלה הווו

חסה באינסטגרם, כמו כל שחקני מכבי -> יודע שג'ורדי בוחן ומסתכל כל הזמן.

הודעת "ביחד אנחנו חזקים ואיזה כיף במכבי" זה הכי מכוון לג'ורדי.

ועדיין..מקווה שישחק בשבת.