Jump to content

לוח משחקים לפלייאוף

embenh

Recommended Posts

במחזור השני של הפליאוף יש אשליה שיש עוד זמן לתקן ככה שבתת מודע אולי הפסד זה לא סוף העולם ו"יש עוד משחק נגדם בבית",

2 מחזורים לסוף זה כמו גמר גביע.

והגיע הזמן שננצח שם. אפשר לחשוב מי הם ואיפה הם, חלאס עם האשליה הזאת שטרנר בלתי ניתן לפיצוח.

השאיפה היא להגיע לטרנר במחזור 34 כשאנחנו ביתרון...

ואז לתת שם בראש ולגמור הסיפור

את העבודה צריך לעשות בסיבוב הראשון של הפליאוף, אלה המשחקים הקריטיים...

מביאים 5 ניצחונות ולדעתי הסיפור 99 אחוז גמור

וכמובן מחר לתת בראש לפת!

יאללה מכבי

מישהו ראה את מסע"ת שהסתיימה לא מזמן?

‏‎שאלו את ג'ורדי איך הוא מרגיש עם העובדה שיש אדם בעל השפעה על הקהל(?) (המילה לא מובנת, כנראה המצאתי) הזה של מכבי, וג'ורדי ענה: "אין לי מה להגיד אל תמשיך. אני מעריץ את הנאמנות לשחקנים שלו וזה הכל אין לי מה עוד להגיד". מה הלך שם?

מישהו ראה את מסע"ת שהסתיימה לא מזמן?

‏‎שאלו את ג'ורדי איך הוא מרגיש עם העובדה שיש אדם בעל השפעה על הקהל(?) (המילה לא מובנת, כנראה המצאתי) הזה של מכבי, וג'ורדי ענה: "אין לי מה להגיד אל תמשיך. אני מעריץ את הנאמנות לשחקנים שלו וזה הכל אין לי מה עוד להגיד". מה הלך שם?

אני גם שמעתי את זה ובהתחלה לא הבנתי, ראיתי את הקטע הזה שוב עכשיו, אני חושב שהעיתונאים שאלו על ההגנה והתפקוד שלה ושהם אמורים לעזור יותר התקפית וג'ורדי ישר הגיב שמגנים נמדדים בגולים שהם מונעים/חוטפים ושחקני התקפה בגולים שהם מבקיעים ואחר כך הוסיף שהוא מעריך את הנאמנות לשחקנים ואני משער שהכוונה שיש עיתונאים שמנסים לקדם שחקן מסויים שלא משחק בהגנה וכאילו מראים את הנאמנות שלהם אליו עם השאלות האלה, אני מעריך ומשער שהכוונה לטל בן חיים, השאלה הבאה הייתה על שחקן שמשפיע על הקהל, שוב, אולי הכוונה לטב"ח, וג'ורדי לא מוכן לענות על זה ואמר שוב שהוא מעריך את הנאמנות שלהם העיתונאים לשחקנים שלהם שהם מנסים לקדם. אגב יכול לתת רמז לגבי למה הוא מסופסל או מי השחקן שג'ורדי אמר שהוא יודע שהוא מדבר עם העיתונאים.

המקום השלישי עדיף אם עושים את העבודה בסיבוב הראשון של הפלייאוף כי המשחקים מאוד נוחים, אם לא נעשה את העבודה שם יהיה לנו קשה מאוד מאוד, כי הסיבוב השני יהיה קשה יותר למי שמסיים מקום שלישי לעומת שני וראשון, ואם איכשהו נגרר למחזור האחרון ללא הכרעה, אז אם נסיים במקום השלישי נהיה היחידים שנשחק בחוץ.

בקיצור דילמה, העיקר לנצח קודם כל.

אין כזה דבר לעשות את העבודה בסיבוב הראשון, הפלייאוף זה עשרה משחקים, 30 נק' סך הכל

זה לא שמותר לנו לנצח 5 משחקים בסיבוב הראשון לפתוח פער 5 לדוגמא ואז להפסיד את ה-5 הנותרים

לא, עד שהאליפות לא מובטחת לא עשינו שום עבודה

בסך הכל לוח המשחקים של מקום 2 לדעתי עדיף בהרבה

סיכוי סביר שהמחזור הבא בבית מול הפועל חיפה

הם באים עם הרבה מוטיבציה אחרי ההצלחות בגביע והתחת בליגה.

חייבים לפתוח ברגל ימין..

אני גם שמעתי את זה ובהתחלה לא הבנתי, ראיתי את הקטע הזה שוב עכשיו, אני חושב שהעיתונאים שאלו על ההגנה והתפקוד שלה ושהם אמורים לעזור יותר התקפית וג'ורדי ישר הגיב שמגנים נמדדים בגולים שהם מונעים/חוטפים ושחקני התקפה בגולים שהם מבקיעים ואחר כך הוסיף שהוא מעריך את הנאמנות לשחקנים ואני משער שהכוונה שיש עיתונאים שמנסים לקדם שחקן מסויים שלא משחק בהגנה וכאילו מראים את הנאמנות שלהם אליו עם השאלות האלה, אני מעריך ומשער שהכוונה לטל בן חיים, השאלה הבאה הייתה על שחקן שמשפיע על הקהל, שוב, אולי הכוונה לטב"ח, וג'ורדי לא מוכן לענות על זה ואמר שוב שהוא מעריך את הנאמנות שלהם העיתונאים לשחקנים שלהם שהם מנסים לקדם. אגב יכול לתת רמז לגבי למה הוא מסופסל או מי השחקן שג'ורדי אמר שהוא יודע שהוא מדבר עם העיתונאים.

רז אמיר ורענן ברנובסקי ענו לי על זה בטוויטר, מסתבר שהשואל (רז) התכוון לאבי נמני. שיש לו השפעה על הקהל, גם מייצג כמה שחקני מכבי ואמר שבוע שעבר שהבעיה במכבי היא המאמן.

רז אמיר ורענן ברנובסקי ענו לי על זה בטוויטר, מסתבר שהשואל (רז) התכוון לאבי נמני. שיש לו השפעה על הקהל, גם מייצג כמה שחקני מכבי ואמר שבוע שעבר שהבעיה במכבי היא המאמן.

מצוין תודה על המידע

לו"ז לפלייאוף:

מחזור 27, 17/03/18

מכבי - הפועל חיפה

ב"ש - בני יהודה

בית"ר - נתניה

מחזור 28, 03/04/18

נתניה - מכבי

ב"ש - בית"ר

בני יהודה - הפועל חיפה

מחזור 29, 07/04/18

מכבי - ב"ש

בית"ר - בני יהודה

הפועל חיפה - נתניה

מחזור 30, 14/04/18

בית"ר - מכבי

ב"ש - הפועל חיפה

בני יהודה - נתניה

מחזור 31, 21/04/18

מכבי - בני יהודה

נתניה - ב"ש

הפועל חיפה - בית"ר

מחזור 32, 28/04/18

הפועל חיפה - מכבי

בני יהודה - ב"ש

נתניה - בית"ר

מחזור 33, 05/05/18

מכבי - נתניה

בית"ר - ב"ש

הפועל חיפה - בני יהודה

מחזור 34, 12/05/18

ב"ש - מכבי

בני יהודה - בית"ר

נתניה - הפועל חיפה

מחזור 35, 15/05/18

מכבי - בית"ר

הפועל חיפה - ב"ש

נתניה - בני יהודה

מחזור 36, 20/05/18

בני יהודה - מכבי

ב"ש - נתניה

בית"ר - הפועל חיפה

בסופו של דבר האליפות תלויה בנו. אין תירוצים. במיוחד שיחסית אנחנו מקבלים הגרלה נוחה. לסיים מול בני יהודה שתאבד עניין בליגה בעוד שב"ש תשחק מול נתניה שמתנה להרוס לה ובית"ר נגד הפועל חיפה נותן לנו יתרון מסוים במחזור הסיום.

המשחק הקריטי כמובן יהיה בטרנר.

בסופו של דבר האליפות תלויה בנו. אין תירוצים. במיוחד שיחסית אנחנו מקבלים הגרלה נוחה. לסיים מול בני יהודה שתאבד עניין בליגה בעוד שב"ש תשחק מול נתניה שמתנה להרוס לה ובית"ר נגד הפועל חיפה נותן לנו יתרון מסוים במחזור הסיום.

המשחק הקריטי כמובן יהיה בטרנר.

אבוקסיס יכנס בעצמו למשחק בשביל למנוע ממנו תואר.