Jump to content

כמה ארס

הרוסונרי

Recommended Posts

מה שקורה פה זה פשוט ביזיון

אני במקום המנהלים של הפורום סוגר אותו לפחות ל48 שעות,

כמה ארס ורוע יוצא לאנשים פה,אוהדים של שקל וחצי.

בנאדם, אם היו נפתחים פה אשכולות של שמחה וצהלה, תאמין לי שזה היה מטריד הרבה יותר ממה שקורה כרגע בפורום, אנשים יוציאו קצת קיטור, בערב יזרקו מול איזשהי תוכנית ריאליטי פח, ומחר כולנו נקום ליום חדש, הכל טוב..

תגיד אתה חושב שבפורומים "גדולים" יותר ומתורבתים יותר לא מוציאים ארס ומקללים? בבקשה אתה מוזמן להיכנס לפורומים של האולטרס וכל השרופים של יובנטוס ונאפולי ולראות מה הולך שם....גם של פ.ס.ז אחרי ההפסד לריאל,לפני כמה מחזורים שיובה הפסידו ונאפולי עלתה למקום ראשון אתה לא יודע איזה קללות הלכו שם ואיזה הצפות של תגובות

אני לא בעד לטנף אבל שמע אחרי שלוש שנים קשות כאלה לאנשים מותר לפרוק עצבים....אנחנו לא רובוטים,הדבר היחיד שגורם לי פחות להיות בעצבים זאת העובדה שגם אחרי הניצחון על ב''ש לא עפתי גבוה....זה לא מה שגרם לי להאמין בקבוצה הזאת ב100%

הביקורת צודקת ומובנת

כאילו ג'ורדי קרויף לא נמצא במגרש ורואה דברים ברורים

איזה כשלון, אנחנו בשלב חשוב של העונה שאסור להפסיד, מילא הינו מפסידים לבית"ר, פ"ת, ב"ש אבל בבית לרעננה ? גם ב10 שחקנים צריך לנצח..

מה שקורה פה זה פשוט ביזיון אני במקום המנהלים של הפורום סוגר אותו לפחות ל48 שעות,כמה ארס ורוע יוצא לאנשים פה,אוהדים של שקל וחצי.

רוב התגובות האלה באות מאנשים שסגרו את העונה כבר לפני חודשיים, ושבאופן כללי מגיבים רק אחרי הפסדים, אז מה אתה מתפלא.

רוב התגובות האלה באות מאנשים שסגרו את העונה כבר לפני חודשיים, ושבאופן כללי מגיבים רק אחרי הפסדים, אז מה אתה מתפלא.

אנשים לא סגרו ת'עונה לפני חודשיים הם המשיכו לעודד ולדחוף ת'קבוצה כמו תמיד אבל מצד שני הם גם היו ריאלים ולא רצו עוד יותר להתבאס שהפיצוץ יגיע,עדיף לחשוב ההרכב הזה מסוכן מתמיד וירמוס וידרוס כל קבוצה בפלייאוף עד סופו? ג'יז..

עזבו לסגור את הפורום, לא הגיע הזמן שתסגרו את היוזר של מיטשל?

ואל תזיינו את השכל על זכויות וכו', זה כולה פורום, הוא לא יתבע את עמילוב כי הוא מחק לו את היוזר.

לקלל זה משחרר, כל עוד אתה לא עובר את הגבול, אני מעולם לא מאחל לאנשים **** וזועוות.

אז כן, פה ושם אומר על שחקן פח, או על הקבוצה, אבל אני אוהב אותם למרות הכל, כמו טורניר של פיפא עם חברים, שובר עליהם שלט.

אתמול כמעט רבתי עם איזו טינופת שלא הפסיקה לקלל מתחילת המשחק (במצב של 0-0 החל מדקה ראשונה). איזה בנאדם דוחה כל הזמן שרמוטה, אוכל בתחת וכו' לא משנה הפעולה ואם זה שחקן מכבי או רעננה. עד שהתעצבנתי עליו באזור הדקה ה-15 כי כבר לא יכולתי יותר לשמוע את הגוש חרא הזה במיוחד שאחיין שלי ישב מעליו והיה צריך לשמוע את הזבל האנושי הזה. אחרי שיצאתי עליו ובעקבות זה גם האנשים בסביבה הבבון סתם ת'פה.

ידוע שבמגרש כדורגל יש קללות ועצבים אבל באמת שזה חצה קו אדום כי זה לא היה קשור לתוצאה, למהלכים במשחק וגם לא נראה לי שהייתה לו תסמונת טורט סתם בנאדם דוחה.

"בפורומים גדולים יותר" זה משפט של אלון מזרחי.

בכל מועדון יש אוהדים לרגע ואוהדים לא לרגע.

בכל מועדון יהיו כאלה שיקללו את השחקנים במשבר ויהיו כאלה שיתמכו בכל מצב.

העניין כאן זה הכמויות, הכמויות אצלנו לא הגיוניות. אנשים לא מחכים שיהיה טוב על מנת לשמוח אלא מחכים לרע על מנת להגיד אמרתי לכם ולצאת "חכמים וצודקים" .

צריך לסגור את ההרשמה לפורום, לנקות כאן משתמשים ולא לתת לפתוח נושאים, אם אני לא טועה בעבר לא היה אפשר לפתוח נושא חדש אם הוא לא היה עובר אצל המנהל או וואטאבר.

גם ככה הנושאים שנפתחים כאן זה לא נושאים שיתחרו על נושאי השנה, אלא סתם קשקושים במקרה הטוב וגם ככה סיכמתם את כל הנושאים הרלוונטים של קבוצות כדורגל ל3-4 נושאים מאוחדים. קחו את עצמכם בידיים ושימו לב למה זה גורם כל הטענות (עם ארס וקללות מסריחות) החסרות בסיס שלכם - תכנסו היום לאתרי האינטרנט השונים ותראו שכל מה שכתבתם כאן, הופך שם לכתבה חדשה עם המון ארס ועם "גם ביציעים מתלוננים" "קראו לג'ורדי להתפטר" "ג'ורדי, הפסיד את המקום הראשון"

לא יקרה כלום אם תחזרו לאהבה עיוורת...גם זה בסדר.

תגיד אתה חושב שבפורומים "גדולים" יותר ומתורבתים יותר לא מוציאים ארס ומקללים? בבקשה אתה מוזמן להיכנס לפורומים של האולטרס וכל השרופים של יובנטוס ונאפולי ולראות מה הולך שם....גם של פ.ס.ז אחרי ההפסד לריאל,לפני כמה מחזורים שיובה הפסידו ונאפולי עלתה למקום ראשון אתה לא יודע איזה קללות הלכו שם ואיזה הצפות של תגובות

אני לא בעד לטנף אבל שמע אחרי שלוש שנים קשות כאלה לאנשים מותר לפרוק עצבים....אנחנו לא רובוטים,הדבר היחיד שגורם לי פחות להיות בעצבים זאת העובדה שגם אחרי הניצחון על ב''ש לא עפתי גבוה....זה לא מה שגרם לי להאמין בקבוצה הזאת ב100%

תגיד לי יחתיכת זיין מוח בטח אכפת לי מה קורה ב"פורומים גדולים יותר", עזוב שאני בטוח שאין לך מושג מה קורה שם, אני מדבר על הפורום הזה.

זה שפעם היה מעוז האוהדים התומכים של מכבי והיום מלא באפסים כמוך יאללה גזגז

אתמול כמעט רבתי עם איזו טינופת שלא הפסיקה לקלל מתחילת המשחק (במצב של 0-0 החל מדקה ראשונה). איזה בנאדם דוחה כל הזמן שרמוטה, אוכל בתחת וכו' לא משנה הפעולה ואם זה שחקן מכבי או רעננה. עד שהתעצבנתי עליו באזור הדקה ה-15 כי כבר לא יכולתי יותר לשמוע את הגוש חרא הזה במיוחד שאחיין שלי ישב מעליו והיה צריך לשמוע את הזבל האנושי הזה. אחרי שיצאתי עליו ובעקבות זה גם האנשים בסביבה הבבון סתם ת'פה.

ידוע שבמגרש כדורגל יש קללות ועצבים אבל באמת שזה חצה קו אדום כי זה לא היה קשור לתוצאת, למהלכים במשחק וגם לא נראה לי שהייתה לו תסמונת טורט סתם בנאדם דוחה.

היה מעליי איזה אהבל אחד שכל המשחק רק צועק "תוציא את שפונגין" בלי קשר לכלום, מיכה נוגח החוצה ממטר? "תוציא את שפונגין!"

בן אדם חצי אוטיסט, אשכרה שקלתי לפתוח בשבילו ערב התרמה מיוחד, רק כשהוא קלט שאנחנו כבר מסתלבטים עליו הוא הפסיק את זה.

ובל קשר, עושה רושם שאנשים פה מתחרים במי ילכלך יותר על הקבוצה רק כדי שאח"כ הם יוכלו להגיד "אמרתי לכם", כאילו מחלקים פה פרסים לנביא הזעם המצטיין של הפורום.

שמע אתה פשוט טיפש.

לא בקטע רע פשוט יש לך אייקיו חד ספרתי וכואב לי לראות את זה. לך לכל הפורומים הגדולים והמתורבתים שלך ושחרר מאיתנו יא חכמולוג

ידוע שבמגרש כדורגל יש קללות ועצבים אבל באמת שזה חצה קו אדום כי זה לא היה קשור לתוצאה, למהלכים במשחק וגם לא נראה לי שהייתה לו תסמונת טורט סתם בנאדם דוחה.

לא פעם ולא פעמיים יצא לי לריב עם אנשים כאלה, מי שצריך להתבייש זה הם על הגועל שיוצא להם מהפה ולא אנחנו, אין שום סיבה לסבול את זה.

לא צריך להיות צדקנים, הוא טעה בענק שבוע שעבר והתיקון היום מוכיח את זה. איך בכלל אפשר לוותר על ריקאן ביכולת שלו היום? וואו הוא היה עם ריאות של סוס היום.

היום דאסה חזר, הוא ראה שרודריגז צריך לשחק, שוינפלד כמרענן. סחתיין עליו, רק שילמד מהטעויות ושלא יהיה מקובע.