Jump to content

אלישע לוי ההולנדי

שורה

Recommended Posts

אני אוהב את ג'ורדי. את האישיות, את המורשת שלגמרי חקוקה על שמו.. את הניהול החדשני.. ללא ספק סמל מובהק של מכבי.

בתור מאמן? מחריד.. מזעזע. אין בו שום יצירתיות, אין מחשבה מחוץ לקופסא.. ונראה שהוא מאלתר יותר ממה שהוא מאמן.

איזה מבאס זה.

אני אוהב את ג'ורדי. את האישיות, את המורשת שלגמרי חקוקה על שמו.. את הניהול החדשני.. ללא ספק סמל מובהק של מכבי.

בתור מאמן? מחריד.. מזעזע. אין בו שום יצירתיות, אין מחשבה מחוץ לקופסא.. ונראה שהוא מאלתר יותר ממה שהוא מאמן.

איזה מבאס זה.

הנה התחילו הטינופים.. משחק לא טוב אבל 25/27 בתקופה האחרונה. אז הוא היה מאמן גדול?

תעשו סיכומים בסוף העונה.

אם ככה אתה ״מתייחס״ למישהו שאתה אוהב ... אללה איסטר.

כבר שנתיים פלוס שאתה מפרק אותו בכל הזדמנות אפשרית. לא שאני לא שותף להרגשה, אבל כנראה שאתה לא באמת ״אוהב״ אותו.

איזה מבאס זה.

אין לך מושג.

כבר שנתיים פלוס שאתה מפרק אותו בכל הזדמנות אפשרית. לא שאני לא שותף להרגשה, אבל כנראה שאתה לא באמת ״אוהב״ אותו.

ק ל.

אפשר להפריד בין האישיות למאמן לא?

מכבד ואוהב את האיש, בתור מאמן זה בלתי ניתן לצפייה.

אפשר להפריד בין האישיות למאמן לא?

מכבד ואוהב את האיש, בתור מאמן זה בלתי ניתן לצפייה.

ובתור מנהל מקצועי ?

שורה יותר מידי נגדו, אבל מסכים איתוו פה. הוא יותר מידי מזכיר את אלישע.

איך בדיוק אפשר לקרוא לחילופים "חילופים של אלישע", הוא הכניס את דסה (מגן ימני), את אבי ריקן (קשר אמצע) ואת שוינפלד (חלוץ), אלישע במצב כזה היה מעלה 3 שחקני התקפה, החילופים היו סבירים ומעלה, ההרכב שהוא פתח איתו לא היה מספיק טוב, השילוב בין עטר לוידאר לא מספיק טוב, וקישור של דור פרץ ובאטוקיו זה קישור לא מספיק טוב, הוא היה צריך פתוח עם ריקן או קאניוק.

תודה רבה

נגד עכו חשבתי שהייתה נפילת מתח אחרי הניצחון על ב"ש. עכשיו אני מבין שג'ורדי פשוט עושה את אותם הטעויות. בלי גולסה, אי אפשר לשחק עם באטוקיו כקשר אמצע, הוא פשוט כל כך גרוע בתפקיד הזה. לא מחלץ, לא משתחרר מלחץ ולא מניע כדור. הבור העצום שהיה באמצע היה פשוט מביך. מזל שפרץ היה טוב יחסית והחזיק איך שהוא אותנו במשחק. בנוסף, החילוף הקבוע של דסה בדוידזאדה לא ברור לי. למה לא להשאיר את דוידזאדה ולהכניס את דסה במקום שפונגין ולפתוח עוד אגף, למה תמיד זה חייב להיות או אגף ימין או אגף שמאל?

נשמע מוזר להגיד את זה, אבל טוב שהפסדנו. ג'ורדי חייב להבין שבלי גולסה בהרכב, חובה שלושה קשרים באמצע. אם לא הספיק המשחק נגד עכו, אני מאוד מקווה שהוא יבין אחרי היום. ושיתחיל לשחק עם דסה ודוידזאדה ביחד! זה חוקי!

על דיוויד בלאט היו אומרים במשך שנים שהוא מאמן מצויין כאשר תוכנית המשחק שלו עובדת, אבל שהעסק מסתבך וצריך לעבור לתוכנית חלופית, הוא כושל בכך, מאז בלאט עבר כברת דרך והיום הוא מאמן שלם וברמה הגבוהה ביותר, ג'ורדי לעומת זאת לוקה בדיוק באותה הבעיה שהיתה לבלאט אי שם בתחילת דרכו, ג'ורדי פשוט לא יודע להגיב למשחק רץ, ותוסיף לכך את ההרכב החלש ובעיקר הבלתי מתואם שהעלה היום בדמות עטר ווידאר כאחוקים להתקפה, ופרץ ובאטוקיו בתור הבלאנס במרכז המגרש, וקיבלת משחק כמו שראית היום

אנחנו לא טובים בגשם.

שנית, לגבי השעה, תמיד יש עבודה פסיכולוגית לאפשר לשדר לשחקנים, כבר בלילה שלפני המשחק מכוונים לכולם את השעון ל-3 שעות קדימה, והמשחק היה משוחק כאילו ב-19:00.

דבר שלישי, משחק חמישי ברציפות שהתוצאה תיקו ומטה בתום המחצית :/

ההפסד היום הוא על הראש של ג'ורדי. כמו שהוא ניצח את ב"ש היום הוא הפסיד לרעננה ומי שלא רואה את זה אין לו מושג! במקום להכניס את שויינפלד במקום אחד הבלמים, הוא מוציא את בלקמן, כשאתה חייב לשחק על כל הקופה, זה לא שהיינו במצב של תיקו, וזה רק טעות אחת מיני רבות.

כאילו הוא בכוונה פותח עם האמצע הכי אפשור שאפשר.

עזוב את זה, אין לך כרגע סגל ל3-5-2, סתם מקובע.

גם משחק הבא הוא יפתח אותו דבר עם שפונגין בלם (לא נמאס לו מהגולים עליו?), באטוקיו וחלוץ תורן כקשר התקפי.

כשעל הספסל יש לו את רודריגז שמחק, ריקן וקניוק.

הוא יודע להחזיק חדר הלבשה, לבחור הרכב ולנהל משחק הוא חלש.

ההפסד היום הוא על הראש של ג'ורדי. כמו שהוא ניצח את ב"ש היום הוא הפסיד לרעננה ומי שלא רואה את זה אין לו מושג! במקום להכניס את שויינפלד במקום אחד הבלמים, הוא מוציא את בלקמן, כשאתה חייב לשחק על כל הקופה, זה לא שהיינו במצב של תיקו, וזה רק טעות אחת מיני רבות.

החילוף הזה גם ככה כבר היה בסוף. החילוף היותר מוזר שהוא חוזר עליו שוב ושוב זה להוציא את דוידזאדה ולהכניס את דסה. באמת שאני לא מבין את ההגיון שלפתוח אפשרות באגף אחד, ולסגור את האגף השני. כאילו יש איזה חוק שאוסר על דסה ודוידזאדה לשחק ביחד. בכלל, שיש לך את שני המגינים הכי טובים בליגה, אתה חייב לשחק איתם. כל פעם שהוא עושה את החילוף הזה, בא לי לשבור את הטלוויזיה.

החילוף הזה גם ככה כבר היה בסוף. החילוף היותר מוזר שהוא חוזר עליו שוב ושוב זה להוציא את דוידזאדה ולהכניס את דסה. באמת שאני לא מבין את ההגיון שלפתוח אפשרות באגף אחד, ולסגור את האגף השני. כאילו יש איזה חוק שאוסר על דסה ודוידזאדה לשחק ביחד. בכלל, שיש לך את שני המגינים הכי טובים בליגה, אתה חייב לשחק איתם. כל פעם שהוא עושה את החילוף הזה, בא לי לשבור את הטלוויזיה.

גם זה, אבל כבר התרגלתי לטימטום הזה. עדיין אני חושב שעניין החילוף של שויינפלד היה הזוי. קורצקי עבר למערך מאוד הגנתי והוציא את זיקרי, עכשיו זה באמת שלא משנה אם תפסיד 1 או 2. שלח את כל הכלים ההתקפיים שלך, אבל לא, בוא נחליף חלוץ בחלוץ, אני פשוט משתגע מהקיבעון הזה.